Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#24601) mcwolf79 válasza Woodslave (#24600) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most szívesen linkelnék ide valamilyen képet , de gyanítom törlésre kerülne .
selfsuck :DD :DD :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24602) Woodslave válasza mcwolf79 (#24601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Annyira kihalt a topic kénytelen vagyok magammal beszélgetni. De már nem tart sokáig nyugi kibirod

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24603) taylorp válasza Woodslave (#24602) üzenetére


taylorp
senior tag

Sajnos tényleg kihalt. A 23-ast azért követni fogom, a játékba majd csak télen szállok be.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#24604) mcwolf79 válasza Woodslave (#24602) üzenetére


mcwolf79
veterán

Engem nem zavar .
Majd a FIFA 23 topic-ban folytatjuk a diskurzust :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24605) toxicjew válasza Woodslave (#24602) üzenetére


toxicjew
addikt

Én még itt vagyok :) De ha befejeztem ezt a wlt, akkor törlöm a topicot es a játékot. Aztán nézem tovább a 23ast :P

(#24606) Mrguba válasza toxicjew (#24605) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C :C

(#24607) Mrguba válasza Mrguba (#24606) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem izgalmas nap volt...
Lenyomtam wlt...semmi.
MEglett a 8 win rivals
Jovoheti wlre a kvali is :D
Es a heten legalabb nem kell nyomni pentekig :D

(#24608) |AP|


|AP|
veterán

rivalsozik még valaki?
Nem igazán találok magyarázatot arra, ami ott folyik...
Utoljára még el akartam menni az elite-ig, de egyszerűen képtelen vagyok. Még a div1-et sem értem el, a fontos pillanatokban mindig jön valaki, aki ellen esély sincs. Leginkább egyet előre, egyet hátra sormintát követek.
Azt gondoltam ilyenkor már a kutya sem játszik, gyerekjáték lesz, levezetés... ennek ellenére olyanokkal találkozok div2-ben, hogy egyszerűen közöm sincs a játékhoz.

Szóval két dolgot tudok elképzelni:
-az alkalmi játékosok már abbahagyták, csak profik/streamerek, hasonlók nyomják (bár ennek az okát pláne nem értem :) )
-nem talál már ellenfelet div2-ből, ezért div1 és elite játékosokat dob be

Van még egy hetem rá, de egyre kevesebb a motivációm :)

(#24609) Woodslave válasza |AP| (#24608) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy eddig hazugság volt az életed ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24610) Woodslave válasza Woodslave (#24609) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de amúgy komolyabbra fordítva nyilván div 2+ már csak hasonló kaliberű őrültek maradtak mint te (vagy én bár hétvégén csak egy rivalsot játszottam azt meg is nyertem de már nem szivatom magam feljutásos törekvésekkel) Szóval nyilván nehezebb dolgod van. Legalábbis sztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24611) |AP| válasza Woodslave (#24610) üzenetére


|AP|
veterán

hát lehet... az őrülttel egyetértek :)
Képes vagyok még ilyenkor is szivatni magam és idegeskedni ezen a szaron, mikor már tényleg nulla tét van. Önsanyargató célkitűzéseim vannak :)

Amúgy nyilván nem vagyok elite szintű játékos, tudom, hogy a korábbi feljutások is inkább a nagy számú próbálkozásnak voltak köszönhetőek, de jó lett volna ezzel zárni ezt a részt.

Bár a WL-t is a szokásos 11 winnel sikerült, szóval teljesen reális lenne a rivalst div2-ben zárni :)

(#24612) Woodslave válasza |AP| (#24611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem megint kilett ezzel a faxom. 12/9 után persze 12 win (egy ajándék egyet meg én is leadtam) Ok ott már jobb játékosok jönnek blabla, de ez hogy ugyanezen a szinten ragadtam egész évben az nekem elég frusztráló volt. Nem a reward mert azt nyilván már lexarja az ember amikor annyi 85+ nyitsz amennyit nem szégyelsz.

Arról van amúgy valami info milyen lesz a rivals meg a wl? Marad ez sehol nem láttam arról semmit

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24613) toxicjew


toxicjew
addikt

Nos, én befejeztem a wlt, szokásos 11 winnel. Ezennel búcsúzom a topictól és a játéktól. A 23asban folytatjuk :R

(#24614) Madn!ght válasza Woodslave (#24612) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem az a meglátásom, hogy profil szinten lő be a játék scriptje adott eredmènyre, amiből nem enged ki. Én nem érzem annyival jobbnak a legtöbb esetben azokat, akiktől kikapok. Egyszerűen vannak meccsek, amiket nem nyerhetsz meg, bármit is csinálj. Vagy belagol, vagy leromlik a csapatműködés ezzel ellehetetlenítve a játékodat. Nekem több, mint furcsa, hogy a legtöbb fórumban ugyanezt, ugyanígy írják le. Vagy ennyire “professzionális” (?!) a matchmaking, illetve ennyi full egyforma “tudású”, képességű játékos van. Aha, na persze… már rég nem feszülök ki ezen, mert el kell fogadnom, hogy nincs ráhatásom bizonyos meccsekre. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#24615) Woodslave válasza Madn!ght (#24614) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ja van ilyen érzése az embernek amikor azt látja, hogy a másik semmi extrat nem csinál de valahogy mégis offos az egész a részemről. Amikor Haalandja befélollózza Rüdiger feje mellől (ok végülis életben is megcsinálja :C :D ). Na mindegy persze el lehetne meg kell is engedni az ilyet de csak idegesít.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24616) |AP| válasza Woodslave (#24615) üzenetére


|AP|
veterán

igen, ezzel csak az a baj, hogy már annak sem lehet örülni ha nyersz. Mert ki tudja, lehet, hogy sokkal jobb játékos van a túloldalon, de egyszerűen mindent neked dob a gép, és az ő csapata nem működik, a tiéd meg igen...

Ilyen mondjuk kevesebbszer van :DDD
Mindenesetre ha ezt helyre tudnám rakni a fejemben, akkor sokkal kevesebbet idegeskednék ezen a sz@ron :)

(#24617) Woodslave válasza |AP| (#24616) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja pont ezt akartam írni még de aztán hagytam, hogy akkor ez fordítva is igaz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24618) |AP|


|AP|
veterán

így az utolsó héten rájöttem valamire. Mondjuk ez akár már mehetne az új topikba is...
Szóval: ha kikapcsolom a kommentátorokat, akkor sokkal nyugodtabban és koncentráltabban tudok játszani.
Tudom, ezzel vesztek a hangulatból, de ennél a játéknál szerintem kifejezett előny, ha nem ragadja el a hangulat az embert :DDD

Ezt alkalmazni fogom az új részben is.

(#24619) Jinxb1rd válasza |AP| (#24618) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A stadionbeli emberek kikapcsolását kellene kipróbálni és akkor mehetne a covid feeling. :U ;]

We are only Stardust...

(#24620) TrueGooner válasza |AP| (#24618) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szintén így vagyok vele, kb 3 éve első dolgom hogy kikapcsolom a kommentátorokat. Bár én pont ellenkezőleg vagyok vele mint Te, mert nekem csak szurkolói hangokkal sokkal hangulatosabb.

(#24621) |AP| válasza TrueGooner (#24620) üzenetére


|AP|
veterán

amúgy igen, nem is azt mondom, hogy rosszabb a hangulat, hanem más. Sokkal inkább, mintha valóban fociznál

(#24622) juve600


juve600
nagyúr

sziasztok !
ismerősömnek lenne egy olyan problémája hogy játszik a játékkal, pár nap múlva bekapcsolja gépét és nincs rajta a játék hanem újra le kell töltenie ..... mitől lehet ez (pc)
:R

(#24623) Woodslave válasza juve600 (#24622) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én azt tudom elképzelni, hogy beragel, letörli de olyan idegállapotba kerül hogy nem is emlékszik ;] :D

bocs :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24624) Mrguba válasza Woodslave (#24623) üzenetére


Mrguba
őstag

Az erzes amikor a jatek.legvegen kinyitod sima pakkbol 99 es Messit es utana 85+bol megjon megint :C

(#24625) gjoe válasza Mrguba (#24624) üzenetére


gjoe
őstag

Nem vesztettél vele semmit.
Egy év múlva újra kinyitod. ;] És neked amúgy sem kell. nem PL.

(#24626) Woodslave válasza Mrguba (#24624) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy se nagy szám :D azért grat jó érzés kinyitni :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24627) Mrguba válasza gjoe (#24625) üzenetére


Mrguba
őstag

Kiprobaltam...ja nem pl de lessszi az lesszi :D
Most basszam bele valami kamu sbc be? :DSAjnalom

(#24628) gjoe válasza Mrguba (#24627) üzenetére


gjoe
őstag

Már minek az sbck? QS és kész.
Egy hét és itt a 23. Megrendeltem én is, úgyhogy még egy évig szívom itt a véred. ;]

(#24629) Mrguba válasza gjoe (#24628) üzenetére


Mrguba
őstag

Jaj hat en is bakker :D
Gyapjuk csucsu :D

(#24630) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Senkit nem érdekel ez már de nyomtam 4 kvali meccset nyertem mindet ez a 99-es Cr7 brutál.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24631) |AP| válasza Woodslave (#24630) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem rajtad kívül én vagyok a másik őrült, aki még játszik ezzel :)
Viszont ma tényleg a végére értem:

Ez ilyen búcsúposzt-féleség a topiktól, meg magamnak emlék, hogy meglegyen a csapat.
Szóval idén sokkal inkább sikerült az, hogy a játék végén olyan játékosok alkossák a végső csapatot, akiket szeretek/van hozzájuk kötődésem (- Kimpembe :) ):

Az igazán meta lapokat a végén már nem is csináltam meg, akit igen, az is csak a padra fért:

És akkor itt van még a hobbi-csapat, akik ugyanúgy hozták a szokásos 11 wint :)

Viszlát Fifa22, nem merem megnézni hány órát töltöttünk együtt :B

(#24632) Woodslave válasza |AP| (#24631) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na utolsó kvali 10/9 :D miért nem így történik év közben? Persze tudom mert nem ez a valóság

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24633) EA's hit


EA's hit
őstag

Búcsúzásként berakom én is a záró csapatot, bár ezzel már nem sokat játszottam (Messi szerintem 4-5 meccsen ha szerepet kapott összesen, pedig már vagy 2 hete kinyitottam). Moments Puskást elképesztően imádtam, Dagi és Gullit idén sokkal jobbak voltak, mint tavaly, Rüdiger egy kbsztt állat volt, Yashin meg durva, hogy a játék 5. napja óta elkísért egészen a végéig (visszakerestem, tavaly szeptember 26-án nyitottam ki a base lapját, azóta folyamatosan csak ő volt a kapusom, előbb a base, majd a moments).

Arra emlékszem, hogy tavaly valami undorító vereséggel zártam a játékot, most funból toltam még ma pár rivals meccset, az utolsó pedig méltó befejezés lett: 2 Gullit gól után 2 Puskás gól, 4-0-nál, a 30. percben távozott is a srác. Összességében egész jó kör volt ez az év, találkozunk holnap a még gonoszabbik oldalon ;]

[ Szerkesztve ]

(#24634) Aguinaga válasza EA's hit (#24633) üzenetére


Aguinaga
őstag

Szép csapatnév, grat ;]

PSN: OldSlowhand74

(#24635) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne melyik platformon van a legnagyobb pro club Magyar közösség,PC(steam,origin),PS4 vagy Xbox one? Vagy ezek közül véleményetek szerint melyikre érdemes megvenni majd az új részt?Előre is köszönöm.

Zoolee

(#24636) EA's hit válasza Aguinaga (#24634) üzenetére


EA's hit
őstag

Köszi, az apró sikeres is sikerek :C

(#24637) mcwolf79 válasza Zoolee1976 (#24635) üzenetére


mcwolf79
veterán

Konzolon teljesen mindegy , mert cross platform . PS4 játszik Xbox One-nal is , és vica-versa.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24638) Woodslave válasza mcwolf79 (#24637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pro clubs az nem. Legalábbis úgy volt nem lesz ment is a balhé

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24639) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Működik a crossplay a 22ben? Én és haverom szeretnénk pc és xbox között játszani

(#24640) thebigK válasza fcbarca (#24639) üzenetére


thebigK
addikt

nem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#24641) fcbarca válasza thebigK (#24640) üzenetére


fcbarca
őstag

És a 23ba?

(#24642) Z'Z" válasza fcbarca (#24641) üzenetére


Z'Z"
őstag

A 23-as rész egyik újítása volt, hogy beletették, szóval az előző szérikában ne is keressétek ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#24643) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Origin telepítőt keresve nem találok mást csak Electronics Arts Home [link]

Megváltozott az egész?

(#24644) Imre9211


Imre9211
tag

Ekkora egy szemér mocskos b*zi csaló játékot még egyet még rajzolni sem lehet.

Megnyerek mindent első szezonban, BL-t is, erre mind a 2szuperkupa döntőben kiszopok úgy hogy a labdához alig van közöm.

Nagyon életszerű. Gondolom a 23 ugyanez. Nekem ennyi volt a Fifa.

Roxalorox

(#24645) HdRew válasza Imre9211 (#24644) üzenetére


HdRew
őstag

Oh, és te még csak a karrier móddal játszol, látnád az UT-t. :DDD

(#24646) Imre9211 válasza HdRew (#24645) üzenetére


Imre9211
tag

Láttam abból is eleget.

World Classen toltam amúgy, szóval még az sincs hogy én lettem volna nyomi vagy valami. BL döntőben a Manchester City-t 7-1el vágtam haza és meg se izzadtam velük. Akkor gondolkodtam a legendásra váltáson, de mondom még elkezdem az új szezont World Classen.

Inter ellen csak nyomoztam a labdát végig. Nem értettem mi történik, mi ez. 3gólt úgy berámoltak h nem tudtam mi történik. Pedig előszezonoztam, próbálgattam taktikákat, felállásokat mindent.

Cseppet idegtépő hogy az ember belefeccöl egy csomó időt a csapatával, építgeti, aztán leszopatja az AI annak rendje és módja szerint, mert őnagysága eldöntötte h CSAL.

Szeretem a focit, de keresek valami manager játékot inkább mert ebből a gusztustalan szemét EA sz*rból nem kérek többet.

Roxalorox

(#24647) dokee78


dokee78
félisten

Hali.
Hol tudok játszani a Fifa 22-ben a régi klasszikusokkal?
Például Zidane,Roberto Carlos stb.

(#24648) taylorp válasza dokee78 (#24647) üzenetére


taylorp
senior tag

Talán a draftban...

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#24649) thebigK válasza dokee78 (#24647) üzenetére


thebigK
addikt

kickoffban is lehet valahol azthiszem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#24650) pooliicee


pooliicee
újonc

Az miert van h a játékosom folyamatosan fedezi a labdát siman labdavezetés közben is? Csak az egyik kontrollernel

(#24651) Aguinaga válasza pooliicee (#24650) üzenetére


Aguinaga
őstag

Kontroller hiba. Más jatékban nem csinál furcsaságokat ez a kontroller?

PSN: OldSlowhand74

(#24652) pooliicee


pooliicee
újonc

Mashol nincs problema vele...olyan mintha be lenne aitva ennel a kontrollernel h az adott jatekos fedezze folyamatosan a labdat...megkapja a labdat es folyamatosan hatrateszi a kezet a jatekos lassan szinte lepesben fut

(#24653) Aguinaga válasza pooliicee (#24652) üzenetére


Aguinaga
őstag

Pedig olyan elvileg nincs, hogy egy adott fizikai kontrollernél be legyen állítva, a másiknál meg nem, szerintem. Lehet, hogy a PS topikban többet tudnának segíteni.

PSN: OldSlowhand74

(#24654) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Legnagyobb csodálkozásom közepette jött egy 10 megás peccs.Tudja vki mi is ez ? :D

(#24655) taylorp


taylorp
senior tag

Rodrit kirakta/próbálta valaki?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#24656) taylorp válasza taylorp (#24655) üzenetére


taylorp
senior tag

Nem ide, bocs.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#24657) jozsikka


jozsikka
tag

Sziasztok!
Huu úgy látom rég megállt a topic, de hátha látja majd valaki :D
Az a lényeg, hogy anno megvettem a Fifa 22-t PC-re szerintem 1,5 vagy 2 éve is van, de nem próbáltam ki :B :DDD
Lehet amúgy a dvd meghajtóm a rossz de a 6 lemezből egyet sem olvas be :DD
Lényegtelen, mivel a kód megvolt EA appot letöltöttem, regisztráltam, beadtam a kódot, letöltöttem. Ki is rakta ikonként is illetve az EA appból is tudom indítani.
Na most hogy EA Sports FIFA 22 és alatta hogy Play azalatt a Game settings és alatta az Exit.
Hiába megyek a Play-re nem történik semmi. El sem indul, de nem is ír ki semmit.
Ez mitől lehet? Már lefrissítettem a videókártya drivert is a legfrissebbre. (amúgy 1050 TI)
Nem tudom mi lehet a gond...
Van valakinek tippje?

Köszi szépen :) :) Boldog karácsonyt :) :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.