Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#18001) Woodslave válasza bodnar123 (#17999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja leesett hogy silvernél jobb angol mls player nincs. Bocs :R :D

sz_abika: mondjuk ez linkben is elég lett volna :U :(

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18002) taylorp válasza sz_abika (#18000) üzenetére


taylorp
senior tag

Ez a fogszerkezet amúgy saját? :DDD :))

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#18003) |AP|


|AP|
veterán

nah, elvertem vagy 100k-t angol MLS játékosokra, de ennyit megér a lelki békém :)

(#18004) Nandinagy válasza |AP| (#18003) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én inkább 11 brazil mls silvert vettem és akkor 3 megvan egyben aztán az angol first owned meg simán kijön klubból :D

(#18005) toxicjew


toxicjew
addikt

Én nem veszek senkit, van 11 first owner angol silverem, aztán majd letolom külön a brazilt meg az mlst. Ennyi sbt ki lehet bírni :U :)

(#18006) |AP| válasza Nandinagy (#18004) üzenetére


|AP|
veterán

nálam fordítva van, a first owned ezüst brazilok vannak meg.
De ez így most nekem minden pénzt megért :)
El nem tudom mondani mennyire kidobott időnek érzem az SB-t..

(#18007) EA's hit


EA's hit
őstag

Nekem pont 11 first owned angol silverem van, meg 1 db brazil MLS-es, a maradék 10-et én is összevásárolom majd. Drága kör lesz :DD

(#18008) Woodslave válasza toxicjew (#18005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is így vagyok. Utálom mint a xart de lassan megcsinálom addig se baszom el hülyeségre a tokent ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18009) Nandinagy


Nandinagy
addikt

1-2 hónapja vettem 50k-ért vagy 150 brazil silvert mert úgyvolt kellesz valamibe. 1 hete szórtam ki és tele volt mls-es brazillal :D Mennyire jó már így utólag belegondolva. 300-ba vettem őket most meg 10k :C

[ Szerkesztve ]

(#18010) bodnar123 válasza EA's hit (#18007) üzenetére


bodnar123
senior tag

Nem lesz drága. Megveszed 100ezer, és eladod max picivel olcsóbban. 10ezret buksz. Nem egy nagy történet. Csak addig kell megcsinálni míg lehet rá kereslet.

(#18011) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most úgy néz ki jövő héttől ingyen adják a fifa22-t, ps5, ps4. ( ps plusz) Higulni fogunk kicsit.... :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18012) Woodslave válasza Mrdevil (#18011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aki most ps plusban húzza be már ha így lesz semmilyen formában nem fogja befolyásolni. talán friendlyben megkapsz párat ha mákod van de azt is kétlem. Nyilván div 2+ meg wl meccseken nem találkozol egyel se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18013) Aguinaga válasza Mrdevil (#18011) üzenetére


Aguinaga
őstag

Adhatom el a lemezest :)
Pár ezrest ez is hoz :)

PSN: OldSlowhand74

(#18014) EA's hit válasza Woodslave (#18012) üzenetére


EA's hit
őstag

Semmibe sem telik már ilyenkor összerakni egy minimum használható csapatot, ezt te tudhatod a legjobban tavalyról :D Feljutni meg div2-ig szintén nem kerül semmibe, szerintem a legelső season alatt kb. mindenkinek sikerült, aki nyomta is a játékot rendesen.

(#18015) Woodslave válasza EA's hit (#18014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de nem hiszem hogy jelentős olyan tömegek nem vették meg eddig akik olyan prok mint én ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18016) thebigK


thebigK
addikt

pc-n megint patch

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18017) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

PS5-ön mennyit változott/ javult a játék megjelenés óta?
Még a próbaverziót néztem meg de nem igazán tetszett és a régi bosszantó hibákra visszaemlékezve Fifás karieremből elment a kedvem tőle hogy megvegyem. Most viszont ha minden igaz PS Plus-ban elérhető lesz Májusban a játék.

Rendelkezik az alap Fifás problémákkal mint pl a laggoló, rossz online kapcsolatok, csaló/ idegesitő online mérkőzések stb? Hajtépős vagy érdemes adni neki egy esélyt?

Bár sejtem a választ.

Köszi! :D

(#18018) Woodslave válasza xyzikeee (#18017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze :K

:D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18019) david368 válasza xyzikeee (#18017) üzenetére


david368
aktív tag

Addiktív mint a K. élet, de mentális betegséget okoz. Nem ajánlom.

(#18020) xyzikeee válasza david368 (#18019) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Szomorúan hallom, hogy nem változott semmi az utóbbi 10 évben... :( :D
Lehet bele nézek azért, egy kis karrier mód vagy hasonló.

De a sok kiabálás és idegeskedés nem hiányzik a FUT/ online meccsek miatt.

(#18021) bodnar123 válasza xyzikeee (#18017) üzenetére


bodnar123
senior tag

Ha belépsz hagyj fel minden reménnyel. Ne pazarolj bele időt. Bár tudom elcsépelt, hogy ez a legrosszabb rész, de tényleg ez a legrosszabb... Nincs olyan része ami jól működne az UT-nak. Se passzolás, se védekezés, se támadás. Csal mi, akik már rengeteg energiát beleöltünk nehezen hagyjuk el.

(#18022) bodnar123 válasza thebigK (#18016) üzenetére


bodnar123
senior tag

Mondanám, hogy rontani már nem tudnak rajta, de tudjuk, hogy igen.

(#18023) Aguinaga válasza bodnar123 (#18021) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ebben nagy az EA, minden évben a legrosszabbat kiadni.
Nem is tudom, hogy csinálják... :F

PSN: OldSlowhand74

(#18024) |AP| válasza bodnar123 (#18021) üzenetére


|AP|
veterán

csatlakozom az előttem szólókhoz.
Az egy dolog, hogy kikészít idegileg, de úgy rá lehet függni, hogy kihatással van a mindennapi életre. Van aki jobban kezeli, van aki rosszabbul, de ez a topik is inkább egy (fél)anonim függők csoportterápiája :DDD

(#18025) Mrdevil válasza EA's hit (#18014) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, ilyesmire gondoltam, meg esetleg a pakk nyitások, piac, stb, csak veszegetnek több csomit pénzért. Vagy bármi..... Nem tudom, csak hír azt kész. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18026) toxicjew válasza |AP| (#18024) üzenetére


toxicjew
addikt

Szerencsére engem csak adott pillanatban borít ki a játék (igaz akkor nagyon) aztán 5-10 perc múlva már szarok bele. Inkább sokszor ez a végtelen agyalas a csapattal ami gáz :D Woody 2.0 :B

Meg most is már tegnap este óta próbálom snipeolni az új csapatot de túl magasan vannak az árak...

[ Szerkesztve ]

(#18027) Woodslave válasza toxicjew (#18026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Nem is a tényleges játékidő a probléma amit a konzol előtt töltök hanem az agyalás, webapp taktika és egyéb videók nézése

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18028) |AP| válasza toxicjew (#18026) üzenetére


|AP|
veterán

nem is a kiakadással van a baj, mert én is csak addig b@zmegelek hangosan, amíg játszok :) Ha végeztem, utána már nem idegesít.
Inkább az a gond, hogy nap közben is sokszor agyalok ezen a sz@ron, meg sokszor várom, hogy újra leülhessek játszani, pedig mindig ugyanaz a sz@r :)

(#18029) toxicjew válasza |AP| (#18028) üzenetére


toxicjew
addikt

Jah... Függők vagyunk, szeretünk játszani. Ez van. :D

[ Szerkesztve ]

(#18030) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Próbálom egy fos mls csapattal sbt képtelen vagyok olyan csapatot találni akit meg tudok verni. Meg is undorodtam.faxomnak.nincs kedve kinlodni ezzel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18031) thebigK válasza Woodslave (#18030) üzenetére


thebigK
addikt

Harmat cserelhetsz am, ugye tudod

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18032) Woodslave válasza thebigK (#18031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :D nemmondod tök mindegy. Berageltem. Pedig ma akartam kvalizni de kizárt hogy jatszak

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18033) Zimmi91 válasza Woodslave (#18032) üzenetére


Zimmi91
addikt

nekem ez az elite nem pálya, mindenki német és labdatartogatós bohóc...szánalmas, többet nem jutok fel az fix.. örülök ha meglesz a 8 win :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#18034) thebigK válasza Woodslave (#18032) üzenetére


thebigK
addikt

Pedig lehet a kvali jobb dontes lenne mint az a fos sb :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18035) Woodslave válasza thebigK (#18034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja :D . Az a baj hogy nulla normális jatekosom van. Ligue1 és seriea friendlyt kikinlódtam de a bundes csapat annyira xar hogy ahhoz se volt kedvem.

Sbben meg bronzot még nem találtam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18036) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nem értem ezt a játékot. Nem tudom eldönteni, hogy most a kontrollerem sz*r vagy tényleg akkora delay van minden téren, mint ahogy látszik. Az irányítás, a passzok, az emberváltás, minden sz*r. De már hetek óta...
Később reagál mindenre, nem arra amerre irányítok, célzok, stb. :W

(#18037) bodnar123 válasza Kristof_94 (#18036) üzenetére


bodnar123
senior tag

Én is így vagyok már hetek óta, de a ds kontrollerem aránylag új, úgyhogy én a stadiara gyanakodtam, aztán sb-ben elég jó.. Szóval ja. A gond szerintem ott van, hogy eliteben javarészt olyanok vannak akiknél a connection jó, jó helyen vannak, jó routerrel. Így már javarészt mi magyarok a dákó rossz oldalán vagyunk. Na meg az előző részekben a blokkolás teljesen automata volt, és 100%os.most valahogy máshogy lett. A passzok is viccesek. Szerintem a késés miatt egy csomó minden automatan megy. Kérdés milyen szinten. Néha amatőr, néha world class.

(#18038) HdRew válasza bodnar123 (#18037) üzenetére


HdRew
őstag

Pontosan. Amíg nem ülünk mi is egy szerveren, addig nem igazán lesz lehetőségünk hasonló körülmények között játszani.

Amúgy még korábban írtam egy mailt az EA-nak, azóta se méltattak válaszra. Még egy sima template válaszra sem.

Mondjuk amit ott írtam nekik, nem teszik zsebre. :DDD

(#18039) Mrguba válasza Woodslave (#18035) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem egymas.utan 3 valtasnal mindd a 3.ban volt 2 bronz..ma kesz is minden kiveve a fur champs nem :C

(#18040) miro. válasza HdRew (#18038) üzenetére


miro.
senior tag

Majd ha itt is annyi eladott peldany,meg fifa pont vasarlas lesz,mint nyugaton,akkor fognak szervert rakni kozep(kelet) europaba is.
Igazabol teljesen logikus. Nekunk jatek,nekik uzlet.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#18041) bodnar123 válasza HdRew (#18038) üzenetére


bodnar123
senior tag

Igen de akkor mi lenne? Csak magyarokkal jatszol? Ha olasszal kell ugyanúgy szívás, persze attól függ hol van a host...nem tudom,nem értünk hozzá hogyan működik. De ezzel a résszel valami nagyon nem kerek, persze régen nem voltam top ligába, de tényleg állandóan lábak mellett centikre megy el a labda. És ez biztos, hogy ennek tudható be. Amikor nézem a streamereket azoktol nem kehet elvenni a labdát. Pont mint ahogy én a meccsek 90%ban. És jó ott van a szerelés gomb. Csak semmire nem jó. Na meg a blokk. És ez csak a védekezés. A támadás is szar.

(#18042) bodnar123


bodnar123
senior tag

Ez az eder militao se sok mindenre jó. Legalábbis ma....

(#18043) HdRew válasza bodnar123 (#18042) üzenetére


HdRew
őstag

Most a meccsről beszélsz, vagy a NumbersUp lapról? :D

(#18044) bodnar123 válasza HdRew (#18043) üzenetére


bodnar123
senior tag

Meccs... A realnak sem valami jó a connection...

[ Szerkesztve ]

(#18045) bodnar123


bodnar123
senior tag

Komolyan mit érez az aki kiakasztott kontroller ellen 15:0nál is támad?

(#18046) Mrguba válasza bodnar123 (#18045) üzenetére


Mrguba
őstag

Orgazmust..
Ma ket magyarral.jatszottam.
Csak.gol.kellett megrugtam nem lep.ki.
Kiakasztottam es 20-1 re nyert .mint aki vert ivott
Mindket magyar ilyen kaka darab volt

(#18047) toxicjew válasza Mrguba (#18046) üzenetére


toxicjew
addikt

Érdekes amúgy, mert most lepörgettem a bundes meg a serie a swapos küldiket és egyedül egy magyar gyerek nem volt hajlandó kilépni miután gólt lőttem... Persze a 2. után már észhez tért a csöves :))

(#18048) bodnar123


bodnar123
senior tag

Amúgy nézegetve Boras streamjét, és a saját élményemet, megint elértük, hogy a játékban a kp-k nem védekeznek. 16-os vonala környékén nézik ahogy a 16oson belül passzolgatnak az ellenfél kpjai. Fasza. Kb azért örültem a nextgennek mert itt volt ez az újítás, hogy mindenki védekezik. De most megint csak az az egy akit irányítasz azzal a ráadással, hogy a többiek nem inaktívak, hanem aktívan elmozognak a csatároktól. Király...

(#18049) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Hát, kipróbáltam pár meccs erejéig prime Matthäust, nem váltotta meg a világot, de legalább kerestem rajta 3000 coint ;]

PSN: OldSlowhand74

(#18050) gjoe válasza Aguinaga (#18049) üzenetére


gjoe
őstag

Nálam alap ember, de nincs olyan mint tavaly.
3 hete vettem 1,5M volt. most meg 850k.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.