Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3451) ThuG4LifE válasza eM'82 (#3450) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

En ha nagyon egek akkor sem lepek ki, probalom jatszani a jatekom, “gyakorlasnak” jo az is. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3452) eM'82 válasza ThuG4LifE (#3451) üzenetére


eM'82
addikt

Az idő pénz, akkor már inkább egy kiélezett meccsen koncentrálok, ahol még kedvem is van játszani :).

Nándi: akkor ha jól számolom 8 win + 12 vereség = 44 pont.
Azaz össz-vissz 8 győzelem kell igazán. Hmmm. Nem tűnik elérhetetlennek :).

(#3453) Digestive válasza eM'82 (#3452) üzenetére


Digestive
addikt

Amiből lehetőséged van nyitni egy akkora nagy semmit, mint nekem. :DDD

Mind2 pickem kutyaszar
A garantált totw packban 3 QS IF
A 100k packban meg Mahrez és Handanovic
:C

(#3454) Nandinagy válasza eM'82 (#3452) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pontosan :D
Hazajöttem vidékre a hosszú hétvégére. A pingem +20 :D 7-1-ről 7-5-ben állok :D Inkább hagyom a hétvégére azt megkértem haverom 11 wint érjen el mert annyi kell a 100k-s 50 wines wl packhoz.

(#3455) b.daniel


b.daniel
senior tag

Szerintetek nem érné meg befektetni pár Coatesbe? Otw és Rttk sbck is kértek aktuális promobol lapot és kilőttek a discard áron menők is nagyon . Pl Manafa, Gravenberch

(#3456) PRDZsolesz válasza Stylerr (#3437) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Szerintem mindkettő jó megoldás, a sima goldok szerintem jobbat fognak menni, de 1000% hogy az IF foddereken is lesz szép profit.

(#3457) Meghivott


Meghivott
addikt

Ezt a Dembelet lehetetlen szeretni. Nyitottam egy eladhatatlant, de hányás. Vicc, hogy a sima Junior meg az egyik kedvenc.

(#3458) EA's hit


EA's hit
őstag

Ma vettem észre, hogy a wl-kvalinál van olyan gomb, hogy end qualification, vagy valami hasonló. Ezt tudja valaki, mi történik, ha rányomok? :D Csak simán nem kell lejátszani a maradék meccseket, de az addigi pontok megmaradnak?

(#3459) Nandinagy válasza EA's hit (#3458) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem kapod meg a maradék pontot ami akkor járna ha kilépkednél. 2. héten meg is szívtam ezzel mikor 5-0-ba rányomtam. úgy voltam vele megadja a maradékot :D Hát nem.

(#3460) EA's hit válasza Nandinagy (#3459) üzenetére


EA's hit
őstag

Akkor az addig szerzett pontok megmaradnak, csak a maradék veszik el? Akkor jól gondoltam :D Tehát ha összejön 6 win, akkor rá lehet nyomni nyugodtan.

(#3461) Kristof_94 válasza Digestive (#3453) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy 1-2 kivétellel az összes qs áron megy. :DDD

(#3462) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Kéne nyitni egy jópofa ikont.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3463) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nagyon örülök neki, hogy már minden szarért adnak valami olyan kozmetikai trófeát amiről egyrészt senki nem tudja mi az másrészt amúgy sem látszik sosem a stadionban de azt nem lehet beállítani, hogy ne mindig az a k*****tt kante jöjjön oda kis szöglethez :D Ha Neymar végzi el Fekir jön de nekem pont Neymar vagy Dembele kéne. Ha meg berakom Kantet szöglethez beadni nem tudom normálisan... :W :W

(#3464) Mrguba


Mrguba
őstag

Most reggel 9 kor jon az SB rewards:?
Csak mert nem jott semmi elite 1 ert

(#3465) Nyigu


Nyigu
csendes tag

Az óra atallitas miatt 9ig lehetett sbt jatszani.
Fasza. 5-0 es mikor vege a meccsnek kiirja hogy 0 pont 😂😂😂😂

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#3466) Mrguba válasza Nyigu (#3465) üzenetére


Mrguba
őstag

Ok de mikor jon a rewards? :DAkkor az 10 kor,?

(#3467) Blashe


Blashe
aktív tag

Gyors összefoglalás a fifa játékről a mi szemszögünkből.
[link]

(#3468) Nandinagy válasza Mrguba (#3466) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sosem jön sb egészkor. 9/10kor zárják le és 09:05 vagy 10:05. Az óraátállítás miatt 09:05

(#3469) |AP| válasza Mrguba (#3466) üzenetére


|AP|
veterán

már megjöttek. Nekem elite1-ért egy jó kis Carrasco :DDD

(#3470) Woodslave válasza |AP| (#3469) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én elit 2-ig mentem de kár volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3471) dudu5130 válasza |AP| (#3469) üzenetére


dudu5130
őstag

Én négy meccset toltam valami objektíves valamiért és egy Ricardo Pereira.

(#3472) miro.


miro.
senior tag

Elit 3 es rulebreakers Zakaria. 90k-ba ment. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3473) Mrguba válasza Nandinagy (#3468) üzenetére


Mrguba
őstag

Koz megjott....elite 1 -
Lofasz kenyerrel...
az egesz ert kb 10 ezret

(#3474) Kristof_94 válasza Mrguba (#3473) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

WL-t meg rivalst kell tolni, előbbiben a quick sell informokból összejön 30k. :D

(#3475) lm83


lm83
őstag

Sziasztok,
Régebbi részekről kérdeznék.
Itthon fiamnak kellene felraknom a játékot.
Valami régebbi rész jó lenne neki, meg a gépem se mai (A8 6600K+ r7 260 1gb+ 12 gb ram).
Ilyen 18 körül megpróbálnám, meg ahhoz jött ki vb frissítés ha jól emlékszem. Meg ezt tényleg párezerért be lehetne szerezni.
Csak jó lenne előtte megnézni, hogy hogyan fut, hátha ennél is régebbi kellene.
Ezekhez már az akkor megjelent demokat nem lehet letölteni, originben nincsenek fent?

(#3476) Nandinagy válasza lm83 (#3475) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem tudom pc-n mi a neve. Origin access vagy ea play de az 900 ft/hó környékén mozog és abban benne van 15-ig talán mind - a 22 talán.

[ Szerkesztve ]

(#3477) Mrguba válasza Kristof_94 (#3474) üzenetére


Mrguba
őstag

WL, :DVICC VAGY
Egyszer sem sikerult a play off
Valaki segitsen mar nem akarja beadni a bycycle golt sehogy sem World classon
Beadom es LT+B es felollozik meg akarhogy csinalja nem adja meg...
Valami egyszerubb?

(#3478) Nandinagy


Nandinagy
addikt

12-6 lett a vége ami ugye 12-8. Meglett a wl 50 win is. Semmi nem jött. Egy rb Ripart aki 18k-ba megy.
Nem akarok panaszkodni de semmi értelme bohóckodni elite divben 2k-s játékosokkal mikor mindenkinek 4 millás támadósora van... De értelmes nyitás nélkül kurva nehéz a játék :D Az öreg bruno fernandes volt az idei egyetlen 50k feletti eladható nyitásom ő is 54k-ban ment el.

(#3479) Blashe válasza Nandinagy (#3478) üzenetére


Blashe
aktív tag

Én eleve azt sem értem, hogy hogyan tudtok játszani ezzel a játékkal egyáltalán ?! :D Nem rád értem ezt a dolgot, hanem az egész magyar fifa társadalomra. Egyszerűen nincs skill gap a játékban számunkra. Minden meccs ugyanolyan (+30ms ping). Irányíthatatlan. Váratlan dolgokra képtelen az ember, mert nem veszi be. Hozzátenném, hogy pontosan ezért van ennyire rohadtul felhúzva az AI def és az auto dolgok a játékban, hogy akinek ilyen delay van, azt megmentse a gép olykor-olykor. Sorozatosan olasz és német ellenfelek jönnek szembe a több százezres csapatokkal. Nekik persze pöccre működik a game. Mit meg nem adnék , hogy egyszer én is csak ilyen 5-10ms ping-el játszhatnék.. Számomra az idei év is eddig tartott. Most már olyan szintű a konstans mocsár, hogy már számomra ez sok. Nincs fejlődési lehetőség számomra. Elértem idén is azt a szintet, ahol már nem tudok győzni, fejlődni és nem magam miatt, hanem a körülmények miatt.

(#3480) Woodslave válasza Blashe (#3479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megnyugtat kicsit amikor egy tapasztalt játékos ezt irja. Persze érzi ezt az ember de akkor 38-46 ping mellett nem biztos hogy én vagyok béna :D (nem csak)

Amúgy tényleg szomorú. Tavaly tavalyelőtt is ezt mondtam lehetne ez jó játék. De igy. Gameplay xar reward xar. Nincs olyan játékmód ami szórakozás lenne

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3481) Stylerr válasza Woodslave (#3480) üzenetére


Stylerr
addikt

Teljesen játszható a játék a stabil 40 körüli pinggel. Nem amiatt nem vagyunk profik. :)
Pont tegnap néztem az egyik Magyar srácot, 12-0ban volt talán, de végig sárga volt a latency jelző, ergo minimum 70 pinggel játszott, ha nem többel.

(#3482) Kdani1 válasza Stylerr (#3481) üzenetére


Kdani1
csendes újonc

Ne baxd már el a szórakozásukat :) Xar az egész nem érted? :Y

(#3483) bodnar123 válasza Nandinagy (#3478) üzenetére


bodnar123
senior tag

Nincs neked Neymarod? Az azért nem pár k... Persze tudom, elite divisionban az már átlagos... ;] és jár vele egy Bappe Messi... Na de mondjuk tényleg vicc mennyire semmit nem érnek a csomagok. Én nem játszottam ősszel soha, volt ez így ennyire rossz?

(#3484) Woodslave válasza Stylerr (#3481) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja nem a profiság nyilván de azért többet kell küzdeni mint 20 ping alatt :D gondolom. Lehet nem. Amúgy nyilván ez is jelzi ki mennyire jó játékos hogy mennyire tud alkalmazkodni a nehezebb játékmenethez. Én xar vagyok nem is megy ha nagyon heavy a gameplay. Aztán lehet 0 pingen is megverne aki most megver..

De ez most nem az volt hogy xar minden de lehetne jobb is :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3485) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sb elite1 1: Depay, Piké
Semmi......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3486) toxicjew válasza Stylerr (#3481) üzenetére


toxicjew
addikt

Sztem senki nem akar itt profi lenni, csak képesnek lenni kihozni azt a potenciált ami benne van. Viszont azt mindenki érzi amikor hiába rángatja a játékost, hiába passzol időben, hiába adja be a cselt, semmi sem úgy történik ahogy nyomja. Ezt te is érzed, csak imádod counterelni ezt a narrativat :) Az ms jelző egy humbuk, én mindig 30-40-50 körülivel toltam, ég és föld volt amikor játszható volt (ez volt ritkábban) és amikor mocsár. Zongorázni lehetett a kulonbseget. Azok a magyarok akik profibbak nálunk, nem csak jatektudasban jobbak, de jobban is képesek alkalmazkodni ezekhez a fosszar körülményekhez. Ettől még jogosan erezhetik magukat az átlag játékosok atbaszva meg tehetetlennek amikor hiába tesznek meg minden tőlük telhetőt, érzik, hogy az kevés ahhoz, hogy kompenzaljak azt a sok bullshitet ami jár ezzel a játékkal.

(#3487) Marky18 válasza toxicjew (#3486) üzenetére


Marky18
aktív tag

Minden jatekban az kulonbozteti meg a jo jatekost a top jatekostol, hogy mire kepes akkor, amikor epp nem neki dolgoznak a korulmenyek. Ezzel nincs is bajom, de az, hogy hetente silent patchekkel gyakorlatilag 180 fokos fordulatot vesz a gameplay, az szerintem vallalhatatlan. A legutobbi valtoztatas ota peldaul annyira gyors lett a jatek, hogy a nemet es olasz ellenfeleket pont azzal lehet megfingatni, ha lassan jatszol, vagy random megallsz 1-2 masodpercre, mert az o jatekosai ossze-vissza fognak szaladgalni.
Nem lehetne visszakapni a launch elotti gameplayt? :D

(#3488) Kristof_94 válasza Mrguba (#3477) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gyakorolj! :D

(#3489) Nandinagy válasza bodnar123 (#3483) üzenetére


Nandinagy
addikt

De van :D Úgy, hogy emiatt a csapat többi része 2k-40k-s játékosokból áll :D Az egész csapatot kb. beáldoztam érte de sajnos kell is, mert előtte Mane,Rashi,Dembele támadósorom volt de Mane meg Rashi max. szélre elegek középre nem. Kellett egy gamechanger lap középre csak hát így meg tényleg nincs coin senkire már :D

Tavaly nem volt ilyen ha megnézed az árakat egy Mane,Salah 400k-ban ment sokáig. De idén a min. ratingkorlátos csomagok miatt semmi értéke 83tól felfelé a lapoknak.

#3481Stylerr
Hát nézd. Ezt a részét is megtudom érteni bár én 2 féle gameplayt is tapasztalok:
-Az egyik nagyvárosi optikai net ahol 28-32 közötti pingem van.
-Meg a vidéki kisvárosi koaxos ahol 40-48.
Na most az első alkalomnál 6-1-t hoztam a másodiknál 0-5-t. Egyszerűen az első sem tökéletes és rengetegszer delay van de a másodikhoz képest ég és föld :D
Egyébként az, hogy ott a sárga nem jelenti, hogy 50 pingje van folyamat. Az a packet lossot jelöli, de attól nem feltétlen lesz rossz. Ameddig nem kapcsoltam ki addig nálam is folyamat ott volt.

[ Szerkesztve ]

(#3490) Szjoci27 válasza Marky18 (#3487) üzenetére


Szjoci27
tag

Szerintem pont azon kéne dolgozni, hogy a lehető legkevésbé segítse a játék valamelyik játékost.

Egyébként szerintem hiába lett gyors a játék, ha a gombnyomás és a játékos cselekvése közt kétszer - háromszor annyi idő telik el (lehet keveset is mondtam), mint az ellenfélnél, meg ha a játékosaim meg sem moccanak, amikor nem vagyok ráváltva. Vagyis nekem probléma, mivel nem vagyok nagy játékos és nem is játszok olyan sokat.
Amúgy csak élvezni szeretném játékot, eredménytől függetlenül, de a körülmények teljesen elveszik az élvezeti faktort (legalábbis nálam) :)

(#3491) Mrguba válasza Kristof_94 (#3488) üzenetére


Mrguba
őstag

NEm lehet mindenki akkora ÁSZ mint itt sokan

VALAKI OTLET A BYCYCLE GOLRA????
Seohgy se adja meg a stadion objektnel ha WC fokozaton ollozok

(#3492) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Összegyűlt pár duplicate, mondom csinálok 1db gold uppot, puff Varane, beszarok. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3493) eM'82 válasza Mrguba (#3491) üzenetére


eM'82
addikt

Google a barátunk :) [link]
16oson belül átíveled a másik csapattársnak és L2+lövés.
Valami trait sem árt hozzá

(#3494) kiserik válasza Kristof_94 (#3488) üzenetére


kiserik
senior tag

Baszhatod, ha Mount labdával simán lefutja Mendyt. Vidéki nettel olyan késésem van, hogy esélyem sincs a WL kvalinál. A 4 győzelem mindig meg van, de az 5 soha.

Az meg már mellékes, hogy lófasz nyitásokkal sokkal gyengébb a csapat, mint az átlag. Valaki meg csak belenyúl a tutiba...

[ Szerkesztve ]

(#3495) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Éppen, de végül meglett a rank 2.
Pick: Smith Rowe, Simeone meg a német LB.
Én hülye már rámentem a nyitásra, amikor eszembe jutott, hogy tartalékolni akartam a totw csomagot... Simeone, Rice meg valami 81-es jött... :D
Mega packból egyből megszívatott, rulebreaker walkout, Coates...
Majd a 100k-ból Gündogan, illetve if Rowe és Immobile. De legalább a német ér valamit.
Kár, hogy a chem miatt nem igazán fér be, pedig lassan Allan visszavonulása is eljön.

Amúgy zseton szempontjából elég jó egy rank 2, de rank 3 is. A három inform minimum 30k, plusz 60k a zseton jutalom, meg ugye a csomagok. 100k minimum megvan, még alapáron is.

[ Szerkesztve ]

(#3496) kiserik válasza kiserik (#3494) üzenetére


kiserik
senior tag

Arról nem beszélve, hogy 10ből 10 ember 442-t játszik, 16osig visszahúzva a védelmet, majd bassza előre a gyors embereknek. Hányinger az egész.

(#3497) Mrguba válasza eM'82 (#3493) üzenetére


Mrguba
őstag

Kosz mint fentebb is irtam mar igy csinalom es nem adja meg...
oszt melyik trait?

(#3498) Woodslave válasza Mrguba (#3497) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mi a faxt görcsölsz ennyit egy kibaxott stadion témán :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3499) Mrguba válasza Woodslave (#3498) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat fura toled olvasni mit gorcsolok? :D
Toled aki mennyit gorcsol mindenen :D
MErt akarok fradi cimert rakni a vipbe is :DEZERT :D

(#3500) taylorp válasza Mrguba (#3499) üzenetére


taylorp
senior tag

Csak azt fogja elfogadni, ami tényleg ollózás. Semmi félfordulat, vagy bármi más akrobatikus mozdulat. Kizárólag a fej fölül, háttal a kapunak beollózott gólt fogja megadni. Fekirrel sikerült. X-el beadod a vonalról, majd LT+B. Vagy sikerül, vagy nem. Előbb-utóbb meglesz.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.