Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3651) ThuG4LifE válasza Meghivott (#3650) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Igen, tegnap nyitottam az elsot. :W :C
Mas nagy nem volt. Este jon a masodik felvonas! :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3652) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#3651) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

UEFA MM dobott egy Jordi Alba-t meg egy qs IF-et, az aruk megy az upgradebe. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3653) Zimmi91 válasza ThuG4LifE (#3652) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ide egy Kimpembe, Lukaku és RB Ripart :D laza 100k ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#3654) ThuG4LifE válasza Zimmi91 (#3653) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Az kicsit jobban hangzik. :C Grat!

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3655) Woodslave válasza Zimmi91 (#3653) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ide rare gold se :D hazudtam egy 82-es Fabian

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3656) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#3652) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

20:45-kor jon a kovetkezo adag. [link]
Remelem nyitok egy RB Coates-t. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3657) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#3653) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a Ripart nagy gonosz walkout, nekem is jött, nem őt vártam... :D

(#3658) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nem tudom, hogy én lettem-e jobb vagy a mezőny higult de az első hét óta a kvali borzalmasan könnyű.Szerintem az 1. héten vesztettem utoljára 2 meccset kvalin belül :D Most is 4-0 után volt egy ellenfél aki 2-0-ra vezetett de inkább kiléptem mert nem osztott, de ígyis 5-1-el lett meg. Mondjuk azt nem tudom honnan szed mindenki baby Ronaldinhot, de kvaliban 2 ellenfélnél rivalsban meg 5-6-nál minimum ott volt :D

Kapusra nem maradt coinom így Walter Benitez véd most :D Hát nem az igazi mondjuk ezt de tenni ellene nem igazán tudok mert a MM meg a kvalis packok még csak boardot se adnak D:

(#3659) dudu5130


dudu5130
őstag

IF Lozi 7 chemen LM helyett RM-ben mennyit romlik?

(#3660) eM'82 válasza Digestive (#3646) üzenetére


eM'82
addikt

szted mennek még a fodder árak felfelé? van pár Hazard, G.Moreno-m. Már így is profitos, csak hátha 4xeződnek :D.

(#3661) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Próba cseresznye alapon gondoltam veszek kettőt ebből a 81-86 pakkból . Ez jött belőle , szerintem idénre kimaxoktam a nyitást , ettől valszeg már csak rosszabb lesz . :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3662) |AP| válasza mcwolf79 (#3661) üzenetére


|AP|
veterán

Az szép :)
Nekem a mai MM-ből jött ez:

Ez se rossz, nem tudom elmegy-e jó áron

(#3663) bobooo


bobooo
addikt

Uefa mm-ből if alaba és mbappé :Y :C

(#3664) Digestive válasza eM'82 (#3660) üzenetére


Digestive
addikt

Elvileg volt ikon pick sbc is leak. Az még jó lehet.

(#3665) Digestive


Digestive
addikt

Durvák a nyitások srácok! :R

Én megint szarabb lapokat kaptam vissza, mint amiket az sbcbe dobáltam. :C

(#3666) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

En is ma kibontottam a szart, nektek jottek a jok. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3667) dudu5130 válasza Digestive (#3665) üzenetére


dudu5130
őstag

Én is. :C

(#3668) |AP| válasza Digestive (#3665) üzenetére


|AP|
veterán

nálam lehet a tegnapi Campost kompenzálta az EA...
...az egy nagyon durva vicc volt :DDD

(#3669) zadir1


zadir1
tag

Hali!

Seria A -s csapatba keresnék egy cam-ot. Milito-t használja valaki? Tonali és Barella elé jönne, széleken El Shaaravy és Politano van. 4-4-1-1 be Dybala mögé.

(#3670) thebigK válasza zadir1 (#3669) üzenetére


thebigK
addikt

Milito nem CAM, akkor inkabb legyen Dybala az, Milito meg elol, vagy Milito helyett RB Arnatuovic

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3671) Kristof_94 válasza Digestive (#3664) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Fodder már nem maradt... :(

(#3672) HdRew


HdRew
őstag

Grat mindenkinek, akik jókat nyitottak! Én még várok a szerencsémre, lassan itt a szezon vége, jön a 2 jumbo rare players pack és 1 rare mega pack, plusz az elitera a rewardok, WL-re már kvalifikáltam.. Kíváncsi vagyok, hogy jövő hétvégére hogy fogok állni :D

(#3673) PEZZY93


PEZZY93
tag

Tegnap este toltam pár elit meccset. Meg lett a 7 win, de valami borzasztó volt a játékmenet. Többször is látszott, hogy szinte csak ez az, ami számít. Volt, hogy 1980 pontosat játszottam le 5-2-re. Folyt a játékmenet, mozogtak a játékosok, ezután jött egy 1380 pontos ott meg kikaptam simán.. Álltak a játékosok, nem mozogtak. Kezdem azt hinni, hogy itt marha keveset ad az hozzá, hogy kivel tolod. Csak ez így hogy lehet esport játék? Mert ez így orosz rulett.... :D Hagyján, hogy a pay2win miatt nem egyenlőek a feltételek, de ez a legkisebb gond, viszont ez a játékmenet dolog nagyon kiborító...

Bocs az offért.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3674) HdRew válasza PEZZY93 (#3673) üzenetére


HdRew
őstag

Teljesen megértelek, én pontosan a játékmenet miatt hagytam abba a 17 után, csúcsidőben játszhatatlan volt, éjjel kellett ahhoz játszani, hogy élvezetes legyen. Sajnálatos, hogy ezt azóta sem tudták megoldani, ha így megy tovább, nekem egy ideig ez az utolsó fifám megint.

(#3675) PEZZY93 válasza HdRew (#3674) üzenetére


PEZZY93
tag

Én a 20-at hagytam abba decemberben, 21-et már nem vettem meg. Most valamiért azt hittem jobb lesz, de azért ez vicc, hogy nem sikerül ezt megoldani. :D Mikor jó a játékmenet, akkor esküszöm élvezem is az egészet, de ez kb 10 meccsből 1-2 meccs és az is este 9-10 után. Egyszer kipróbálnám magam, hogy beülök Tekz, vagy Gorilla székébe és a csapatával letolok egy WL-t, lehet hogy meglepő eredmény születne..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3676) Nandinagy válasza PEZZY93 (#3673) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ugyanezt érzem. Mondjuk volt 2 RQ-m annyira felbaszott a játék szóval 1600ig le is estem :D De igazából pont nem érdekel a skill rating mert semmi +-t nem ad hozzá a játékhoz.
Valaki mondta, hogy a kapusok lelettek húzva... Hát én ezt max az én kapusomnál érzem mert akárhonnan rálövik az általában gól, ellenben nálam 5 méterekről is kiszedi. A kedvencem volt, hogy 0.2 exgre kaptam 2 gólt tegnap én meg 5.5-re lőttem egyet :D

Ja és elképesztő, hogy ezt a dupla játékos elbotlást mikor az egyik játékosom kibillentik az egyensúlyából és átveszi egy másik játékos is a mozdulatot nem bírták kijavítani. Állandóan gólt kapok belőle mert 2 játékosom kiveszi a játékból. Érdekes az ellenfélnél nincs ilyen...

Amiatt már nem is panaszkodom, hogy egy Mario Gomezt sem bírok utolérni Marquinhossal labdavezetés közben holott nekem a tükörsima indítások végén is beérik az embereim :D Egyébként a ball rollt nem tudom, hogy butították mert nálam oké, hogy lassú meg szar de az ellenfelemnél valahogy ugyanolyan mint tavaly. Tehát akkor csak nálunk húzták le vagy mivan? Anélkül meg kb. létezni sem tudok ziccerben elhúzni kapus mellett vagy szélen ha rámront a szélsővédő egy ball roll és tudom indítani a szélső támadót. Ezek mind szarok. KP-n meg ne is beszéljünk mennyire hasznos... az ellenfélnek :D

(#3677) Woodslave válasza PEZZY93 (#3675) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne rinyáljatok ;] :P :D

egyébként ez valóban teljesen kiakasztó én se keresném a kifogásokat mert lexarom már tényleg reward miatt nem éri meg görcsölni egyedül valami ismeretlen oknál fogva az önbecsülésem csorbításának érzem ezeket a meccseket. Reggel két rivals elsőt simán nyertem ahogy írod ment minden. Következő feljutós meccs aránylag nagy lelki nyugalom mert tisztában vagyok vele hogy nem nyerhetek, de akkor is felqur hajnalban. Hogy minden ilyen meccsen azt kell a német nevű ellen éreznem, hogy delay van, nem tudok fordulni, két extra touch van. Én tényleg elismerem hogy nem vagyok jó, csak utálom hogy a vesztes meccsek jó részén ilyen kondíciók vannak.

Előtte a bronz sb legendáson csak hab volt a tortán :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3678) PEZZY93 válasza Nandinagy (#3676) üzenetére


PEZZY93
tag

Pontosan!!! És én szerintem, ahogy most direkt figyeltem ez mind a játékmenetre vezethető vissza. Én Békéscsabán ráadásul lehet még jobban szopóágon vagyok, mint a pestiek. Szoktam nézni Gabót, vagy Jordanbeast, na nekem 21-25-ös pingen még álmomban se volt :D 34-42 között van mindig.

Volt egy jó meccs tegnap. A gyerek afk volt, gondolom telefonált, vagy rájött a szapora. Kiakasztotta a kart és nem tudtam Neki gólt rúgni, olyan szinten késett minden. Vissza jött és vert 4 gólt 75. perctől :D Volt 1450 pontja, ezután jött az 1900+ pontos azt meg simán vertem.

Nagyon csalóka itt sok minden, mert ez a játékmenet marhára belenyúl a skillbe szerintem.

Na de ez van, én nagyon nem akarom abba hagyni megint, mert ez az egy dolog van, ami kikapcsol, de így, hogy nem élvezem mindig megkérdezem magamtól, hogy miért is játszom vele?! És nekem csak ezt az egy dolgok kéne rendbe rakni, a játékmenetet, mert ez adja az élvezeti faktort.. én a többi dolgok leszarom.. De ha nem sikerült 6 év alatt, akkor ezt ezután se fogják megoldani..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3679) Nandinagy válasza PEZZY93 (#3678) üzenetére


Nandinagy
addikt

Vissza jött és vert 4 gólt 75. perctől
Egyébként ez a része engem is elképesztően irritál. Félidő statok: 1-1 exg 4.3 itt 1.2 ott és a második félidőben kapok ötöt. Mikor látom, hogy Marquinhos próbál futni de mintha valami visszarántaná és emiatt képtelen haladni meg ezek az állandó túlfutások. :D Ebből kapom a legtöbb gólom amúgy. Mozgatom a védőt mondjuk a tizenhatos vonaláig de nem ott áll meg hanem 3 méterrel arrébb. Innen általában nem a legrövidebb úton fut vissza hanem félkörben emiatt állandó lyuk van hátul.
[link] Ez nagyjából be is mutatja, hogy mit élek át elite divben :D Ott Marquinhossal én basztam el a védekezést de mentségemre szóljon, hogy nem így húztam...

Amúgy mikor ott ASM beleszaladt a lövésbe már tudtam, hogy gólt fogok kapni. Valahogy az ilyen hatalmas balfaszkodásból amit a játékosaim produkálnak a kapu előtt mindig kapok egy kamu gólt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3680) ThuG4LifE válasza Nandinagy (#3676) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Este nekem is volt egy hasonlo, csak forditva. Nekem 0.8-at irt, ellenfelnek 4.7-et. 4-1re nyertem, de mar nekem fajt, hogy miket muvel a kapusom … persze meg volt ez forditva is. Jatekosaim egymasba borulnak, a beindulo csatart keresztezi a szelso, aztan osszeesnek :D . A kapus fejjel vedi az atemelest, amibol aztan tupontos inditast ad. Neha olyan a jatek, mint az nfs underground volt, pattogsz egyik korlattol a masikig, full arcade.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3681) bodnarbenede


bodnarbenede
csendes tag

Amúgy addig, amíg a játékosok gyorsabban futnak, mint a labda, addig ez a játék örökre szánalmas marad. Szerintem jobb lenne ez a rész, mint a tavalyi. Döbbenten nézem, hogy hány cseles jános inkább az előzővel játszik, mert ott ugye a 4 védekező, de abból is csak egy aktív játékos ellen királyul tudják tolni, azt a focihoz soha nem hasonlító valamit, de itt legalább visszafutnak a védők és a kp-k is. Ez tök jó, de ugye ezt gyors passzokkal lehetne kijátszani. Viszont sokszor hiába veszel észre üresen valakit, mire odaér a labda, mindenki odaér. Nem számít a játékosok gyorsulása. Amúgy amit Nándi ír, hogy túlfutnak a játékosok sem lenne gond, mert ugye 30km/h-ról megállni nem lehet egyik pillanatról a másikra. De közben meg egy csomószor ez nem így van. A játék nem konzisztens, mert nincs fizika. A játékosok továbbra is 1 ms alatt gyorsulnak max sebességre, ha ezt egy autós játék csinálná kiröhögnénk, és törölnénk. De ezzel a szarral játszunk. Mert jó kis szerencsejáték.

(#3682) miro. válasza bodnarbenede (#3681) üzenetére


miro.
senior tag

Ha mar az valtoztatva lenne,hogy egy gyorsabb jatekos a labdavezetes kozben lassabb lenne mint egy labda nelkuli befutas utan,mar sokkal jobb lehetne a jatekmenet.
Egy tok egyszeru,de tokeletes valtoztatast hozna.
Egy atvetel,egy-ket megtolas meg maxon,aztan mint igazabol a labda nelkuli vedo behozhatna egy sprint versenyben,sokkal realisabb jatekmenetet hozna magaval.
Ezert pl lehetne egy labdaval es anelkuli futasi sebesseg.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3683) Nandinagy válasza bodnarbenede (#3681) üzenetére


Nandinagy
addikt

A cseleknek semmi köze ahhoz szerintem. Én ugyanúgy sokat cselezek és hidd el a cselek nagyrésze ugyanúgy működik. Persze hálistennek kivették a nutmeget meg a croquetta cancelt de azon kivül minden működik továbbra is. Az egyetlen rész amit nem értek az az, hogy a ball rollt minek kellett így elbaszni. A világ legkönnyebb csele amit bárki megcsinál de a játékosaimnál néha azt érzem, hogy egy 25 kilós kőtömböt próbálnak húzgálni mert a labda vagy meg sem mozdul vagy gyök2-vel.

(#3684) Stylerr válasza miro. (#3682) üzenetére


Stylerr
addikt

Egyik évben pontosan így jött ki a játék. Eredménye az lett, hogy senkinek sem tetszett, mert hiába volt Mbapped, egy Otamendi simán több méteres hátrányból befutotta.

(#3685) Woodslave válasza Stylerr (#3684) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivel nem fociszimulátor hanem kártyajáték ezeknek a statoknak számítania kell(ene). Nyilván a való életben azért az a ritka gól, hogy Mbappe a félpályán kap egy kuigratást és a védő rohan utána de nem éri utol.

Valahol röhej hogy a világ korának legjobb (vagy nagyon jó) ikon védői használhatatlanok pont emiatt mert a játékban meg főleg ez van. Persze több meccset játszunk fifaban mint a való életben bizonyos helyzetek előfordulása is gyakoribb :D

Amúgy szerintetek a hero sbc-ből kiindulva ez a base icon sbc mennyibe fog kerülni?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3686) HdRew válasza Woodslave (#3685) üzenetére


HdRew
őstag

Szerintem alsóhangon 300K, és akkor még talán keveset is mondtam.

(#3687) |AP| válasza HdRew (#3686) üzenetére


|AP|
veterán

én ezt nagyon szeretném kibírni, hogy ne csináljam meg...
Mondjuk ha visszagondolok a Hero nyitásomra akkor szerintem könnyen fog menni :)

Más: kellene valami jó box to box CM supersub. Akik jelenleg a klubban vannak és alkalmasak lehetnek erre a szerepre: KDB, Renato Sanchez, RTTK Gravenberch, esetleg Bruno.
Valahogy egyikőjük sem váltja meg a világot csereként. Nkunkut érdemes lehet ilyen célra kirakni?

(#3688) Nandinagy válasza |AP| (#3687) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem. A világ legfeleslegesebb dolga sbc lapot kirakni cserének. Az lehet, hogy időközben az lesz belőle de kapásból cserének pazarlás az a 85-87 squad.

(#3689) |AP| válasza Nandinagy (#3688) üzenetére


|AP|
veterán

van benne logika.
Bár tavaly majdnem a játék végéig Rooney volt a titkos fegyverem a cserepadról :)

Boras legújabb videójában Ripartot mondja erre a feladatra. Lehet megpróbálom.
Silver Nteka lenne tökéletes, ha számolná vele az a fos a milestone-okhoz a meccseket....

[ Szerkesztve ]

(#3690) Meghivott válasza kiserik (#3632) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez a taktika egy vicc, én senkinek nem ajánlom. Teljesen amatőr csapatok ellen esetleg jó, de mindenki más szétszedi.

(#3691) Digestive válasza |AP| (#3689) üzenetére


Digestive
addikt

Az a Ripart egy shadowal megtámogatva nagyon vagánynak néz ki amúgy. :K

(#3692) Woodslave válasza |AP| (#3689) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sabitzert tudom ajánlani. Nemkosára 86-os ;] Én egy wl-en minden meccsre másikat hozok be :K (na jó annyi nincs sajnos :C )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3693) Izéjose válasza |AP| (#3687) üzenetére


Izéjose
tag

Ez az új moments Prince Boateng esetleg ?
elég fun lapnak tűnik

(#3694) |AP| válasza Izéjose (#3693) üzenetére


|AP|
veterán

rajta is gondolkodtam. Elég olcsón meglenne. Hátha sikerült jó gusztustalanra húzni :)

(#3695) HdRew válasza |AP| (#3687) üzenetére


HdRew
őstag

Marcos Llorente? Sok pro használja csereként.

(#3696) |AP| válasza HdRew (#3695) üzenetére


|AP|
veterán

Igen, pont hasonló kaliberű lap kellene. Llorentével csak ez a baj:
:)

(#3697) EA's hit válasza PEZZY93 (#3678) üzenetére


EA's hit
őstag

Békéscsabáért pacsi! :D

(#3698) HdRew válasza |AP| (#3696) üzenetére


HdRew
őstag

Hm-hm..

Goretzka?

(#3699) eM'82 válasza Digestive (#3664) üzenetére


eM'82
addikt

Hm. Úgy legyen :) :R

(#3700) |AP| válasza HdRew (#3698) üzenetére


|AP|
veterán

igen, esélyes.
Három jelöltre szűkült a kör: Goretzka, Ripart, Boateng

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.