Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4251) gjoe válasza Woodslave (#4248) üzenetére


gjoe
őstag

köszi , akkor értem már. Csak kicsit szar az angolom.
Akkor nem kell este kínlódnoim vele.

Ja és még ha jól értem akkor a mostani div3-ból div 5-be zuhanok?

[ Szerkesztve ]

(#4252) Woodslave válasza gjoe (#4251) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Eszerint :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4253) mcwolf79 válasza EA's hit (#4243) üzenetére


mcwolf79
veterán

4-2-3-1-ben tolom . Immobile az ék , a két szélső CAM Arnautovic és Kulusevski . Elég jól dolgozik Arnautovic , vadállat . Nem nagyon van védő aki gátat tud vetni neki .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4254) thebigK válasza kiserik (#4247) üzenetére


thebigK
addikt

ott a net lesz a ludas, átérzem, milyen le/feltöltési sebességet tud a neted?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4255) kiserik válasza thebigK (#4254) üzenetére


kiserik
senior tag

46/13 Mb/s, PS5-ön mérve. Sajna írt csak ez a méretű Telefos net van, messze a gerinctől :O

(#4256) zadir1 válasza EA's hit (#4243) üzenetére


zadir1
tag

Én imádom ezt a palit. Dybala helyett jött, néha még berakom mögé Dybát. A fejelése ba*ott jó, meg eddig nagyjából minden. Jó, hogy ilyen olcsó :)

(#4257) thebigK válasza kiserik (#4255) üzenetére


thebigK
addikt

akkor lehet ezért :F én is konstans 50felett játszom, 30mbit le és 6mbit feltöltési sebességgel, sajna ennyit számít

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4258) Woodslave


Woodslave
nagyúr

faxa amúgy ez a piac is. Tegnap majdnem full likvid mentem. Eladtam Varanet és Kantet. Varanet 177k (nettó 168) most 160-ért egyből vissza tudnám venni. Nem nagy szám de akkor is 8k coin egy nap :U Igaz Kante maradt kb annyi.

Van most 1,45 millió, 300k nettó Sabitzerben, nagyon viszket a tenyerem hogy kiszállok most minimál profit már így is lenne 3-4k darabján de nem is érdekel.
Vini megmaradt egyelőre már tök mindegy 300k vagy 350k a bukás :C Megvárom hátha kicsit feljebb megy ha már nem nyitható bár elég stabilra állt be az ára. Nem nagyon tűnik úgy hogy 380k-nál több lehetne.

Úgy tűnik egyedül Mbappe aki megy vissza természetesen mivel őt akarom megvenni nem gondolhattam hogy bezuhan.

Lehet nem agyalok annyit és jön Mbappe meg Messi aztán jónapot. Meg talán még Marquinos is befér, mert Koundeval annyira nem merek nekimenni a kvalinak.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4259) Woodslave válasza thebigK (#4257) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor meg pláne le a kalappal hogy ilyen jól tudsz játszani. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4260) eM'82 válasza Woodslave (#4258) üzenetére


eM'82
addikt

Kounde szerintem egész jó, de felsőbb div-ben már kevés a villámlábúak ellen, meg ugye testalkatilag sem egy Shaq. Vsz fejlesztenem kellene a védelmemen most már.

Én visszatérek az alapokhoz. Morientes megy padra, jön vissza A.Gomez. Egyszerűen nem tudtam vele úgy mozogni, ahogy kellett volna sok helyzetben. Kicsit darabos a fiú. Szopoóágon is azóta vagyok, mióta beraktam a Hero-t kezdőbe. Annyi biztos, hogy nem Div1-ben kellene most játszanom, hanem Div3/4.

(#4261) Woodslave válasza eM'82 (#4260) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja Kounde amúgy faxa szerintem is, bár csak sb-ztem azóta. Nincs normális francia laliga cb... Nem hiszem hogy ez a potm La Normand sokkal jobb lenne mint Kounde :F Fekirnek kell még egy zöld link

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4262) gjoe válasza Woodslave (#4258) üzenetére


gjoe
őstag

Kounde a legjobb, legalábbis nekem kedvenc védőm.
Mbappét a héten én is megveszem, de megvárom az új szezont hátha lesz még egy kis esés, a sok giga pakk miatt.

(#4263) Woodslave válasza gjoe (#4262) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy videós szerint ez most nem fog market crasht okozni. Ez amúgy logikusnak is tűnik. Persze untrade a milestone reward, de amúgy nem hiszem hogy elárasztja a piacot az amúgy untrade Mbappek miatt eladott Mpabbek tömege :D Ráadásul semmi promo. Vannak sokan akik lexarják, de sokan nem is fognak nyitni semmilyen pakkot még lentebb lesz a kinálat, ráadásul wl bevásárlás szóval ez még jobban felnyomja. Arról nem is beszélve ha neadjisten informot is kap.... Nem tudom mi lenne jó. Ha megveszem most akkor holnap tuti 200k-val olcsóbb tudom játék le kell xarni de azért nem mindegy. Nem a legyek hordták össze ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4264) thebigK válasza Woodslave (#4263) üzenetére


thebigK
addikt

kizártnak tartom, hogy mindhármat

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4265) Woodslave válasza thebigK (#4264) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ki is szerkesztettem mert tovább néztem már ő se olyan biztos

Szóval csak azt írtam egy videós szerint minden milestone rewardot megkapunk. De szerintem se így működik

Ja még valami. Hülyeséget írtam a második csapat még nyitható lesz holnap. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4266) |AP| válasza Woodslave (#4261) üzenetére


|AP|
veterán

"Nincs normális francia laliga cb"
Én ezért raktam ki annak idején Umtitit, még ha nem is volt olcsó. Kellett a link Fekirnek meg Kimpembének, és annyira azért nem is rossz lap, egy ideig még el lehet vele lenni.

(#4267) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem értem sokszor ezt az egész div dolgot . Tegnap össze akadtam egy faxszal, nem csinált semmit . De komolyan semmit . Az első félidőben konkrétan a saját térfelén buziskodott. Ha nem rontottam rá csak állt és nem csinált semmit . A második félidőben sikerült elszednem tőle a labdát full press-szel, akkor be nyomtam az első gólt . Utána már megindult , és kétszer egymás után addig forgolódott a 16-osomon belül , míg úgy nem sikerült alápiszkálni , hogy tizit kapjon . Utána megint nem csinált semmit , még full press-szel sem tudtam tőle elvenni a labdát a saját térfelén .
De kérdem én : oké , én se vagyok közel sem jó játékos , de legalább próbálkozom játszani és fejlődni . Csak felevickéltem div4-be (1 Win kellene a div3-hoz).
Az ilyen agyhalott gyökerek hogy jutnak fel eddig ???
Ja és a poén , utána még kb. 5 üzenetet irt , hogy bibibí ő nyert :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4268) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A wl jó úgy ahogy van. De a kvalifikáció borzalmas. Meg ez a 2000 pont holnaptól...

(#4269) |AP| válasza mcwolf79 (#4267) üzenetére


|AP|
veterán

én többek között ezért nem engedélyezem az üzeneteket, csak barátoknak.
Nem hiányzik a sok kis toxic hülyegyerek üzengetése :)

Kristóf: remélem a rank3 rewardot is emeleik annyival, hogy 2000 pont lesz benne és nem kell még külön gyűjtögetni DR-ben. Bár az a plusz 500 már valószínűleg könnyen összejön ha az ember a 7 win-re is hajt

[ Szerkesztve ]

(#4270) Kristof_94 válasza |AP| (#4269) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem lenne rossz. De inkább a kvalifikációs meccseket kellene emelni.

(#4271) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szerintetek melyik lenne jobb. Nekem annyira a 7-es chemes játékosok nem jönnek be.

1. vagy 2.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4272) PEZZY93 válasza Woodslave (#4271) üzenetére


PEZZY93
tag

2. szerintem mindenképpen, és oda majd egy Hakimi. Nem tudom mennyi a keret, de pl ez se lenne rossz, ha nem ragaszkodsz a Fekirhez. Itt erősebb a védelem, és a KP-is szerintem.
[link]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4273) Woodslave válasza PEZZY93 (#4272) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gosenst most raktam ki. nekem egyelőre nagyon adja CDM-ben. Jó mondjuk ingyen volt így még subnak is jó.

Egyelőre a keret kb Mbappe, meg 600k. Szóval éppen Messi. Talán Hakimi még belefér mert van még pár eladható meg holnap azért csak jön némi coin. De nem rossz ez a Traore gyerek se. (igaz még csak sb-ztem mert nincs csapat :C )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4274) thebigK válasza Woodslave (#4271) üzenetére


thebigK
addikt

2. teljesen jó

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4275) Woodslave válasza thebigK (#4274) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok. Akkor az lesz a cél. Árulnak azért hunterral Mbappekat :C meg shadow-al :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4276) |AP|


|AP|
veterán

na, tegnap nekem is feltűnt és elkezdett zavarni, hogy de Jong nagyon sokszor sokkal előrébb helyezkedik, mint kellene CDM-ként. Nem teljesen értem miért. Értem én hogy workrate, de tavaly az egyik legmegbízhatóbb pont volt CDM-ként, nem volt vele ilyen gondom.
Nem tudom cseréljem-e, nem nagyon van ötletem ki jöhetne a helyére.
Valami tipp esetleg?

(#4277) HdRew válasza |AP| (#4276) üzenetére


HdRew
őstag

Valverde, RB Casemiro? (Fekir CDM-be és úgy megvan a chemistry Umtitinek)

[ Szerkesztve ]

(#4278) Woodslave válasza |AP| (#4276) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mostovoi milyen?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4279) kiserik válasza |AP| (#4276) üzenetére


kiserik
senior tag

Upgrade után Delaney elvileg egy állat lesz. A sok francia miatt IF Tchouameni vagy IF Guendouzi is lehetőség, olcsóak, veszteség nélkül kipróbálhatóak. Én meg pont most angyalok De Jongon Casemiro mellé CDM-be, mert Fede megy ki szélre.

(#4280) |AP| válasza HdRew (#4277) üzenetére


|AP|
veterán

hát... tudom nem szabad szimpátia alapján csapatot építeni, de Casmeiro-hoz azért nagyon kellene nyelnem, hogy betegyem a csapatba :) Meg amúgy sem tűnik túl használhatónak a statok alapján.
Valverde lehet talán jó, ő meg is van (még 20k-ért vettem :DDD ), lehet megpróbálom.
De amúgy sajnálnám Frenkie-t kihagyni, ha épp a helyén van, akkor jól szerel, jól passzol, csak ne kóvályogna annyit el :)

Woodi: semmi kiemelkedő, de jól teljesít nálam bal oldali CM-ként. Jó lövései vannak (5* WF), szabadrúgásai is jók, annyit szerintem megér amennyibe kerül, de nem gamechanger lap

kiserik: Hmmm, Delaney lehet megér egy próbát

[ Szerkesztve ]

(#4281) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szoboszlai ott van a Bundesliga potm jelöltek között!

(#4282) HdRew válasza Woodslave (#4278) üzenetére


HdRew
őstag

Mostovoi-t hagyd, nem akarsz vele játszani, tudom én. :D Amúgy a helyedben lehet egy Ginolát vennék Mbappé helyett, nagyobb funnak tűnik, köré meg valami OP csapatot összehozni. (és értékállóbb is szvsz)

#4280|AP|

Casemiróval nincs semmi gond, nem értem mi a bajod vele.. :P Minden csapatba kellenek a Keane típusú játékosok :D Viccet félretéve, ahogy gondolom meg régebben volt róla szó, hogy az agression is szerepet játszhat szvsz a sebességében a játékosnak, abban meg eléggé kiemelkedő, 1-2 meccsre lehet adnék neki esélyt. De összességében Valverde lehet használhatóbb, főleg, ha van is belőle neked. :)

(#4283) Woodslave válasza HdRew (#4282) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát őt azért már nem tudom megvenni :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4284) |AP| válasza HdRew (#4282) üzenetére


|AP|
veterán

végül vettem egy Delaney-t 23k-ért.
Egy győzelemre van a fejlődéstől, meglátjuk milyen lesz/milyen most

(#4285) Woodslave válasza Woodslave (#4283) üzenetére


Woodslave
nagyúr

illetve lehet meg tudnám de nem vagyok benne biztos hogy egy Mbappe-Messi párosnál többet hozna egyedül. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4286) PEZZY93


PEZZY93
tag

Mbappé az alap szerintem, kötelező a csapatban. Akkora csalás az a kártya, hogy elképesztő :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4287) Woodslave válasza PEZZY93 (#4286) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ginola úgyis benne van az előrendelői packban :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4288) HdRew


HdRew
őstag

Valaki megcsinálta esetleg a Verratti sbc-t? Tud véleményt mondani róla? Nagyon sok kedvem nincs hozzá, de magasztalják, szvsz cserének Fellaini jobb, mint az olasz.

(#4289) thebigK válasza HdRew (#4288) üzenetére


thebigK
addikt

cserének ne csinálj meg olyan 100k-s sbc-t, ami ilyen lapot ad. Meg mondjuk kezdőnek se :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4290) Woodslave válasza PEZZY93 (#4286) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na megvettem Mbappet szóval aki akarja várjon holnapig tuti 200k-val olcsóbb lesz :C De miután 200k- Kanten és kb 300 SIF Vini már lexarom. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4291) PEZZY93 válasza Woodslave (#4290) üzenetére


PEZZY93
tag

Én 1,6-ért vettem szombaton :D Lassan annyit bukok játékosokon, hogy nem is számolom :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4292) thebigK


thebigK
addikt

mindenki bukik szépen mindenen, így van ez rendjén :DDD én elengedtem ezt a témát személy szerint, vegyétek meg aki kell, játsszatok vele, élvezzétek, már amennyire lehet :R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4293) HdRew válasza thebigK (#4289) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, hát igen. :D Csak gondolkozok a csapatomon, hogy variáljam, mert Bruno nem igazán adja, na meg Griezmannal is csak eggyel többen vagyunk a csapatban, Corona mindig váltja. :D

Van egy untradeable Tomorim, akiről jókat mondanak, lehet beépíteném a kezdőbe, de Varane-nal necces, főleg, hogy van egy untradeable Mendym is. :D (Na meg Politano se rossz, őt szívesen használnám kezdőként.)

De lehet majd a holnapi nyitások után kellene variálnom, bár kétlem, hogy bármi jót nyitok egyáltalán, ettől függetlenül a remény hal meg utoljára.

3 jumbo rare players pack jön + 1 rare mega pack és egy TOTW pick. Hát kíváncsi vagyok. :D

(#4294) Woodslave válasza thebigK (#4292) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R én is próbálom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4295) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy a holnapi jutalmak mennyire hatnak majd a piacra.

(#4296) |AP| válasza Kristof_94 (#4295) üzenetére


|AP|
veterán

én még mindig nem tudom nyissak-e vagy ne... Untradable lapból minimális esély van hogy olyan jöjjön, akit tudok használni/be tudok építeni.

Lehet el kellene tenni a packokat a következő promóra :F

(#4297) HdRew válasza |AP| (#4296) üzenetére


HdRew
őstag

Ha más nem is, fodderek jönnek. :D Ha nyitnék még 3 Kane-t mondjuk, akkor kiraknám a base icon sbc-t. :D

(#4298) Woodslave válasza Kristof_94 (#4295) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt próbáljuk találgatni. Van aki szerint market crash más szerint meg nem fogja annyira érinteni mint mondjuk a múltkori icon sbc és 50k prev pack. Mivel megvettem Mbappet a market crash változat látszik valószínűnek. :C

Sok lapot amúgy jelentősen nem érint egy crash max. Rulebreakerek már discard áron lassan. Párat kivéve. Szóval teljesen mindegy. Én is várhattam volna, mert megfogadtam hogy napközben appon melóban nem fogok senkit venni mert mindig megszívom, de ma meg akarom próbálni a kvalit aztán nem Ben Yedderrel vagy loan Mbappeval ha már van cash ha meg holnap 100k-val olcsóbb lesz a sok pack miatt akkor megint így jártam lexarom.

Mondjuk nem hiszem hogy az untrade packok tömege annyira feltöltené a top lapok piacát hogy jelentős áresés lenne, de majd kiderül.

Lassan úgyis black friday akkor meg úgyis vége a világnak :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4299) Meghivott válasza Woodslave (#4298) üzenetére


Meghivott
addikt

Későn olvastam a posztod, megvettem CR-t 810-ért :N

(#4300) gjoe válasza Woodslave (#4298) üzenetére


gjoe
őstag

Amúgy reggel 1,1M volt mbappé boxon, most van 1,04 ért is és szép lassan megy lefelé.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.