Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4801) kiserik válasza HdRew (#4795) üzenetére


kiserik
senior tag

10 chem. Hunter van rajta. Valahogy nálam nem működik. Hunterrel alap passzokat ront, enginnel meg úgy lő, mint egy ovis. Mindig vissza vissza teszem, de nem vagyok kibékülve vele. Most Corona van CAM-be nekem sokkal jobban fekszik. Most Fekir van ST-ben, de valahogy Gomez jobban mozog, csak a befejezésekben van nála a bibi. Nézegettem iconokat, csak nem tudom megérik e az árukat.

(#4802) Gaborz1 válasza HdRew (#4796) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ide a pacesből Inaki.
Passzosból Ruben Neves.
Dribblingől if Nkunku, Muniain, Dembelé és Saka.
Itt be is fejeztem.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4803) HdRew válasza Gaborz1 (#4802) üzenetére


HdRew
őstag

A Beckhames sbc-ből megcsináltam a bronzosat, és jött egy gold Dembélé. Na, a mai adag nem rossz idáig.

Közben a passzingos sbc-ből is jött egy adidasos Hummels.

(#4804) Meghivott


Meghivott
addikt

Ide a passból egy narancs Di Maria.

(#4805) Nandinagy válasza HdRew (#4800) üzenetére


Nandinagy
addikt

Messi,Cr,Di Maria,KDB,If Neymar aki ér is valamit és 82+ passz :D
Paceből ugyanezek jöhetnek -KDB +Mbappe,Felix,Jota, és a dribbling ugyanez. Szóval annyira nem... :D

(#4806) Digestive válasza Meghivott (#4804) üzenetére


Digestive
addikt

De az nem ér, mert te olyan vagy, mint Kristóf. :DDD

(#4807) Meghivott válasza Digestive (#4806) üzenetére


Meghivott
addikt

Szerencsére nem.

(#4808) Stylerr válasza Meghivott (#4807) üzenetére


Stylerr
addikt

De csúnya volt ez. ;]

(#4809) Digestive válasza Meghivott (#4807) üzenetére


Digestive
addikt

Érted hogyan értem! ;)

(#4810) Meghivott válasza Digestive (#4809) üzenetére


Meghivott
addikt

Értem 😂

(#4811) |AP|


|AP|
veterán

szó volt itt valamelyik nap a kapusokról. Jobb-e Navasnál Donna, kit érdemes a kapuba tenni, stb.
Továbbra is azt gondolom, hogy teljesen mindegy :). Ha a játék úgy dönt, hogy gól lesz, akkor bárki állhat a kapuban.
Illusztráció (Donnarumma ma reggel két DR meccsen):
első
második

(#4812) EA's hit válasza |AP| (#4811) üzenetére


EA's hit
őstag

Használjatok Yashint, ő brutál :) Persze ha olyanja van a játéknak, ugyanúgy potyázhat ő is, de érezhetően kevesebbet szokott másoknál, és sokkal több váratlan bravúrja van, mint másoknak.

(#4813) bubuska10


bubuska10
senior tag

4-et raktam ki a 82+ PAS-osból, az alábbiak jöttek: Ruben Neves, Tiemelans, Ruben Neves és Ruben Neves :C

(#4814) Meghivott


Meghivott
addikt

Ez a 352 zseniális felállás lenne. Ha nem lenne ellenfél aki full pressen van. Így folyamatos szopás csak. Elengedem.

(#4815) kiserik


kiserik
senior tag

Pass: Carlos Soler, Pac: Wijndal... nem tudom csináljam e tovább :DDD :W

(#4816) kiserik válasza Meghivott (#4814) üzenetére


kiserik
senior tag

Nekem bejött, bár én nem vagyok profi és a pingem miatt sokszor esélyem sincs, mondjuk 5212-ben kezdek.

[ Szerkesztve ]

(#4817) Meghivott válasza kiserik (#4816) üzenetére


Meghivott
addikt

Milyen osztályban? Adsz egy custom tacticot légyszi! A 2 cdm pl játékon kívül van teljesen.

(#4818) kiserik válasza Meghivott (#4817) üzenetére


kiserik
senior tag

352:
Press after Loss
40
75
Slow
Balance
60
3
2
1

5212
Balance
40
60
Fast (amit csak most látok, inkább slow kellene, bár appban néztem, az meg összekeveri ezeket)
Balance
60
3
2
1

Csapat: [link]

CDM-ek stay back, cover center. Szélsők is stay back (ha jó vagy, lehetnek balance-on), get in.

Elég keveset játszom így csak DIV2 így jutottam és a WL rank3.

[ Szerkesztve ]

(#4819) Meghivott


Meghivott
addikt

Köszi

(#4820) eM'82


eM'82
addikt

Csináltam kb 10 sbc-t, Kane volt a legjobb. Többi duplicate, szar ratinggel.
Bronze küldétés Rare player pack:
Untrade lap, de mivel La Liga csapatom van, így mondhatni egész lap ez nekem :)

(#4821) bubuska10 válasza eM'82 (#4820) üzenetére


bubuska10
senior tag

Úristen, very big! :D Grat!

Ide még dobott egy De Bruynet. Hát ahogy nézem, nem fogja kiszorítani Zanit a kezdőből.

(#4822) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mondjuk nem tudom mit szarakodok a játékosokkal. Ma este folyamatosan felborultak, volt hogy a semmiben. Imádom, hogy ennyit számít a szarabb net, kb -10 rate mniden játékosnál :C

We are only Stardust...

(#4823) eM'82 válasza bubuska10 (#4821) üzenetére


eM'82
addikt

Köszi :). Ez a Felix gyerek nem rossz, 3 meccs 4 gól 2 assziszt, meg is lett a Rank 1 (Div3). Végre koncentrált játék folyt a részemről és nem léptem ki 0-2k után. Egy darabig megvan a CAM/ST pozim.

Védelmet kellene tuningolni kicsit, de nem akarok rá költeni :D.
Ez a Machis RuleBreaker lap nagyon ott van. Olcsó is, és nekem jobban bejött mint Carrasco. Bebaxa ha kell távolról, illetve eléggé mozgékony.

De Bruyne jó lap, de kis speed ráférne. Viszont még van/lesz értéke, ha eladható lapot nyitottál esetleg.

(#4824) Woodslave válasza eM'82 (#4823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem akarsz költeni? Kenyérre kell? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4825) Meghivott válasza kiserik (#4818) üzenetére


Meghivott
addikt

Tegnap pár meccset nyomtam vele. Számomra teljesen érthetetlen módon életre kelt a csapat 🙂 köszi
Jól működött a védekezés, a két cdm is a helyén volt.
És végre Rooney is focizott. Már kezdtem rosszul érezni magam, hogy egy régi kedvenc, akit még ki is nyitottam a padra szorul, de azon a pár meccsen annyira jó volt.

(#4826) eM'82 válasza Woodslave (#4824) üzenetére


eM'82
addikt

250k coin nem a világ összes pénze, nem nyithat mindenki CR-t. :K
Egyelőre elvagyok ezzel a csapattal, vsz BF-kor panic-sellkor veszek inkább baby Nedvedet, aki az elmúlt 2 évben nagy kedvencem.

Hátra amúgy a terv egy Mendy+Kimpembe+Varane+Lloris (utóbbi meg is van). De amíg Kounde+Militao túl nagyot nem hibázik addig maradnak ők :).

(#4827) Woodslave válasza eM'82 (#4826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kounde fullos szerintem még mindig. Legalábbis ezen a szinten teljesen jól teljesít még mindig. :K

Ja egy Cr-t szívesen nyitnék még most is.

Na csináltam pár ilyen dribblingeset 82+ hát egy Dembele a csúcs

82+ pace Marcos Asensio 82-es pace :U :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4828) kiserik válasza Meghivott (#4825) üzenetére


kiserik
senior tag

Örülök neki. Saját kútfő és nem értek hozzá, úgyhogy garanciát nem vállalok :DDD

(#4829) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Par nap szunet utan mondom jatszok egyet, nem kellett volna. Felido 1-4 ide, eg. nekem 2.7, ellenfelnek 0,6. A vege: 7-4re kikaptam. :C Masodik felidore mintha palyan se lettem volna. Vicc bazz. :W
Ja es gold pl csapat volt, Werner, Auba, Rashi, Moura, KDB es Bruno elol. :C

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4830) Woodslave válasza ThuG4LifE (#4829) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor megint kezdődik mint tavaly :C meg tavalyelőtt. Gold csapat tuti vereség ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4831) kiserik válasza ThuG4LifE (#4829) üzenetére


kiserik
senior tag

Nálam szintén, csak az Insigne, Chiesa, Muriel, Lozano négyes volt megtámogatva az áthatolhatatlan Barella-Mertens duóval. Nagyon nehezen tudtam csak behúzni, mert bár teljesen fogalmatlan volt az ellenfél, de a játékosaim is. :W

(#4832) Töff_PLS


Töff_PLS
tag

OTW Sabitzer már 42K xboxon :DD
Szerintetek mennyi van még benne? :D

XBOX: LángosMaci

(#4833) Stylerr


Stylerr
addikt

Csináltam 3 darab 82+PAC packot, a harmadikból kipottyant Di Maria. Nem is rossz lap, kár a 2* WF-ért, de hátha még így is használható.

(#4834) Jinxb1rd válasza kiserik (#4818) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na majd én is kipróbálom ezekkel az értékekkel. Slow build up-ot még egyszer sem próbáltam ki pl.

We are only Stardust...

(#4835) HdRew


HdRew
őstag

Amikor Mbappékkal csak úgy tudnak egyenlíteni ellened a 89. percben, hogy a szöglet glitchet használják, gusztustalan..

Mi a frásznak játszik akkor a játékkal? Persze a végén még volt egy ziccerem.

Küldeném speciálba minden olyan embernek, aki ezt csinálja: Inception fifa 19 rant. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4836) raven84


raven84
senior tag

Aki tartotta a Sabiztert eddig annak tisztelet! :) Én csak 1 dbot tartottam meg emlékbe, de most eladom 50 körül. Saulból is kellett volna venni vagy 20at amikor 12-n volt, dehát a fasz tudta.

(#4837) Woodslave válasza raven84 (#4836) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja nekem is kettő maradt. De a sör jár Digestive kollégának. :R

nyilván így utólag már jó ötlet de 1 hónapig nem volt az. Ez olyan mint az ikon swapok. Amikor eltelik két hónap és kivehetted volna mittomén Vieriat akkor már nem tűnik jó ötletnek hogy kinyitottad a 9 tokenes ikon csomagot egy Nakatáért ;]

De azért ez még mindig a hype én is agyalok mikor kellene eladni. Még mindig nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezt a lapot ténylegesen használni is akarják azaz lesz piaca a tényleges felhasználók körében és nem csak befektetés... :F De amúgy ennél a kettőnél már tök mindegy. Így is lett 35-40k haszon meg a korábbiakat is drágábban adtam el szóval nem panaszkodom, persze jó lett volna türelmesen várni játszani xarabb lapokkkal és 90 Sabitzert kidobni most :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4838) HdRew válasza raven84 (#4836) üzenetére


HdRew
őstag

Én csak azt nem értem, hogy Sabitzernél sokkal jobb lapok vannak és a közeljövőben csak még több lesz, akár még olcsóbban is.. Érthetetlen, hogy kerülhet most perpill 50k-ba, mikor egy De Bruyne már csak 60K, De Jong 21k, Goretzka 31K, Llorente 50k.

Nem értem én ezt a piacot. :D

#4837Woodslave

Én most kiszállnék belőle a helyedben, és eltenném a profitot, mert valszeg itt sokan befektetők, a fenti okok a példa rá, hogy szvsz sokan nem fogják használni.

[ Szerkesztve ]

(#4839) raven84 válasza HdRew (#4838) üzenetére


raven84
senior tag

Hype, ezért kell eladni most. Valszeg sokan tartják még és nagyobb lesz a supply mint a demand.

(#4840) Woodslave válasza HdRew (#4838) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen ezt írtam egyetértek veletek. Ahogy írtad vannak nála jobb olcsóbb kártyák nem hiszem hogy bárki csapatába kellene akár 86-osan se :U Ki is dobom lexarom már tényleg csak amiatt tartottam meg hogy mi lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4841) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szerintetek érdemes black friday előtt megpörgetni a csapatot? Jelenlegi értéke bruttó 2.5m coin. A múltkori pánikot leszámítva aránylag mostanában tartották az árukat, de láttuk, hogy Mbappe simán lemehet 1.2m coinra is akár. De pont Mbappe az aki elvileg totw lesz olyankor a gold nem igazán szokott beszakadni sőt. Az if lesz mondjuk 2.5 millió coin akkor pont ez a panik sell nem igazán fogja érinteni. Ha meg Mbappet nem pörgetem akkor a többinél meg annyira nem érdekes szerintem a dolog.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4842) Töff_PLS válasza raven84 (#4836) üzenetére


Töff_PLS
tag

Itt van, ha jól emlékszem 25 darab. A kérdés csak, hogy a hét folyamán megy e feljebb az ára a befektetöknek hála, vagy szedjem ki a profitot most. :D

Már 45K xboxon. :D

[ Szerkesztve ]

XBOX: LángosMaci

(#4843) miro.


miro.
senior tag

Nalam is van 18db.
Mostmar ki kell varni a bayern meccset.
A heteb felmegy olyan 50-55k-ra aztan a bayern meccs vegen 70-re.
na ott kell elsutni.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4844) Woodslave válasza miro. (#4843) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legyen igazad :R (most már kívülállóként is ezt kívánom nektek kitartóknak) Az első fele lehet meglesz, felmegy 50k-ra aztán nyer a Bayern és beszakad pont azért amit írtunk hogy amúgy nem igazán akarja ezt senki használni akkor meg már spekulálni nem lehet vele :U (de én soha nem találok el semmit szóval tuti a te forgatókönyved valósul meg :D )

aztán lehet 86-os lapja olyan baxó lesz hogy if Goreztka magasságba kerül :Y

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4845) Töff_PLS válasza miro. (#4843) üzenetére


Töff_PLS
tag

60K a price cap.
Várok még pár napot, hátha kúszik feljebb az ára, aztán még a meccs elött eladom, mert így is elég szép profit lesz rajta.

XBOX: LángosMaci

(#4846) miro.


miro.
senior tag

Kosz woody kiraly vagy.

Igazabol nem szamitok arra,hogy utana napokig 60-70 lesz,de szvsz mikor a bayern golt lo,ileltve utana 1-2 oraig meg kicsit magasabban lesz.
Viszont beesni nem fog azonnal,szerintem utana lesz egy stagnalas ilyen 50-60 kozott,pont amiert irod hogy jo lap lesz,betudod rakni la ligasba alaba miatt,serie a-ba arnautovic miatt es bundasba is.

De nyilvan mem hulyeseg amit sokan irtok,de szvsz pentekig lehet vele varni mindenkepp.
Max akkor egyik reszet elsutni,de most ez felfele megy.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4847) b.daniel


b.daniel
senior tag

Otw Bellerin nem lehet jó biznisz szerintetek? 2 win kell neki , +4 rating, egész használható lap válik belőle majd.

(#4848) Woodslave válasza miro. (#4846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze nem is hirtelen értem a beszakadást, de most még megy a hype sokat hiszik hogy majd kell az embereknek (ami amúgy tényleg nem kizárt nem akarom kijelenteni hogy nem sokat szerették amúgy a gold lapját is) 60k-s max áron nem rakja ki senki, de miután esetleg emelik szépen kiderül hogy nem akarja senki használni, vagy legalábbis nem annyian mint amennyit befektettek.

De ez csak az én agymenésem mondom tökre nem találtam el még szinte semmit nem is tudom minek "okoskodok" itt hacsak nem azért mert unom magam ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4849) thebigK válasza b.daniel (#4847) üzenetére


thebigK
addikt

Necces, ott a posztjan RB Capa, aki kb fillerekbe kerul

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4850) miro. válasza Woodslave (#4848) üzenetére


miro.
senior tag

Varjatok,valaki magyarazza el ezt a 60k plafont.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.