Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3251) Woodslave válasza EA's hit (#3250) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy kibaxott szerencsejáték az egész. Ezt már AP-nak is írtam korábban nem normális dolog, hogy egy div 3 vagy jobb de akár egy div 5 játékos nem tud bejutni. Akkor itt valami nagyon el van qrva.

És igen a play off reward is egy kalap xar ahhoz képest mennyir nehéz amúgy. Leadott meccsem nekem se volt itt soha, és mindig az utolsó meccsen dőlt el.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3252) |AP| válasza EA's hit (#3250) üzenetére


|AP|
veterán

én már akkor mondtam amikor jöttek a hírek az új rendszerről, hogy ez necces lesz. Többször leírtam, hogy aránytalanul nagy jutalmak vannak a WL-ben a többi módhoz képest és ha nehéz lesz bejutni az tovább nyitja az ollót.
Ez sajnos be is jött, annyi kiegészítéssel/módosítással, hogy totál szerencsejáték az egész. Kizárólag a szerencsés matchmakingen múlik hogy bejut-e az ember vagy nem, meg ott van még a plusz szerencsefaktor is ha olyannal dobja össze a rendszer, aki leadja a meccset.

Woodi: én a 3-asat venném ki, megadni az esélyt hátha jön valami drága eladható. Az a 16k különbség neked most nem létszükséglet :)
Én maradtam rank III-ban, mert nem sokat játszottam mostanában, az is inkább SB volt, de úgy látom a Rank I-II rewardok azért jóval megérősebbek

[ Szerkesztve ]

(#3253) Woodslave válasza |AP| (#3252) üzenetére


Woodslave
nagyúr

15k az de ki számolja :D Amúgy ja. Valszeg az lesz. úgyis csak szombaton nyitom ki, holnap nem fogom appon gépközelben meg nem leszek. Aztán hátha jön vmi amivel jobb lesz a wl. Bár teljesen mindegy az is. Hiába tűnik jónak a reward, pick lófax, totw pack lófax négyzeten quick discard, bár legalább az 30k... A pack meg szerencse dolga mint minden reward.

Amúgy tényleg elég RIP a játék.

Rivalsban nem szopatod magad 7 win után, hacsak nincsenek nagy ambícióid, pár vereség után inkább hagyom.
SB a kötelezőt próbálom de messze áll az élvezettől
Ojjektív: silvert megcsináltam tegnap de minek. Nagy játékélmény ott sincs, mert vagy aranygól vagy szenvedős silver
más obj játékost nem csinálok, nem fogok friendlyben egy Andre-t hajtani 15 meccsen.

Ha mondjuk négy win elég lenne és jobb lenne a reward még ez a play of lenne a "legértelmesebb" játékmód. De ezt is elbaxták

Ja amúgy a hétfői playoffon éreztem a harmadik vagy negyedik meccsen hogy én ezt halálosan unom. Szerencsére fel tudtam szívni magam, lehet jó volt a mentális lexarom hozzáállás akkor már nem voltam ideges. Tegnap is már majdnem belebaxtam a tv-be a kontit pedig nem volt okom rá csak annyira felhúzott hogy nem tudok nyerni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3254) HdRew válasza Woodslave (#3249) üzenetére


HdRew
őstag

Ez alapján mindig a 2-es opció.

(#3255) Woodslave válasza HdRew (#3254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

untadeble value nem érdekel. Ha úgy lesz mint múlt héten és az untrade rare player pack fele dupli amit vagy discrardolok vagy gold upba rakok semmiért akkor mit számít?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3256) PEZZY93


PEZZY93
tag

Elit reward adott egy 81-es player picket, meg egy Bonuccit :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3257) HdRew válasza PEZZY93 (#3256) üzenetére


HdRew
őstag

Akkor eddig én állok a legjobban, nekem jött egy Handanovic. :D Már azt hittem Oblak :D

(#3258) Digestive válasza Nandinagy (#3247) üzenetére


Digestive
addikt

Elite DR player pick az az összes TOTW-ből van asszem, nem csak az aktuálisból.

(#3259) Nandinagy válasza Digestive (#3258) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen erre már rájöttem, hogy rohadjanak meg :D Ennek így aztán sok értelme van rating korlát nélkül. Majd bedobálja egész évben a 78as lapokat.... Na mindegy.

(#3260) bodnar123


bodnar123
senior tag

Naaa én végül az egyes opciót választottam és adott egy tradeble Messit.. El kéne adni mert jobbra nem tudom beadni... Ez az első tradeble értelmes nyitásom... Eddig ugye Abedi Pelé jött untrade, de senki más... Ez persze jó de eléggé megkötötte a kezem... Szerintetek is most érdemes eladni Messit?

(#3261) HdRew


HdRew
őstag

Hero Morientest próbálta már valaki?

#3260bodnar123

Add el szerintem is, és egy kis pótlással tudnál venni akkor egy Figot mondjuk. :P És grat a nyitáshoz!

[ Szerkesztve ]

(#3262) Meghivott válasza bodnar123 (#3260) üzenetére


Meghivott
addikt

Senki más? Ez azért elég szörnyű 🙂
😉

(#3263) |AP| válasza bodnar123 (#3260) üzenetére


|AP|
veterán

nagy általánosságban ha olyan gold lapot nyitsz akit nem tudsz/nem akarsz használni/beépíteni, akkor minél hamarabb érdemes eladni, mert csak csökkenni fog az ára.

...szerintem :)

De amúgy grat, az nem szar nyitás :)

(#3264) Woodslave válasza bodnar123 (#3260) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert ki van ott aki jobb? Pláne zöld link Abedivel.

Én is ezt várom egy baxó untrade nyitást aki köré lehetne egy csapatot építeni és nem azon agyalni mikor hogy tudom eladni, meg mennyit buktam hogy megvettem.

Na de majd dec 1 Al Jabbar :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3265) bodnar123 válasza Woodslave (#3264) üzenetére


bodnar123
senior tag

Igen de eddig nem volt annyi pénzem hogy értelmes csapatot tudjak rakni köré. Szóval a védelem kötelező volt mert támadók drágák... Ha meg megtartom Messit akkor kell a túl árazott Hakimi is...

(#3266) EA's hit válasza HdRew (#3261) üzenetére


EA's hit
őstag

Én használom pár napja.

(#3267) thebigK válasza bodnar123 (#3260) üzenetére


thebigK
addikt

[link] ?
[link] vagy akkor ez

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3268) HdRew válasza EA's hit (#3266) üzenetére


HdRew
őstag

És milyen amúgy?

(#3269) bodnar123 válasza thebigK (#3267) üzenetére


bodnar123
senior tag

Igen ezt így én is vágom, na de ér vajon Messi ennyit? Egy salahnal jobb? Jelenleg: Navas Amivi Marquinhos Koundé if jesus navas
Pelé valaki 8chemen Fekir
Sterling RTTG Bernardo Silva O. Dembele
Csapat van. Ebből Pelé, a két sbc lap, és a valaki nem eladhato...

[ Szerkesztve ]

(#3270) Woodslave


Woodslave
nagyúr

megint rámjött hogy a promo előtt likvidre kellene menni eladva kit tudok, de tele a tranfer aztán nézem ez az Aspas biznis is elég jól alakul már ezen is sikerülne bukni :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3271) EA's hit válasza HdRew (#3268) üzenetére


EA's hit
őstag

Egyelőre még én is gondolkodok rajta :D Nem rossz amúgy, bár arra számítottam, hogy kicsit mozgékonyabb lesz. Vannak jó meccsei, máskor meg brutál módon eltűnik. Lehet hogy inkább erőcsatárnak lenne jó, ahol csak befejeznie kell, én 2 csatáros rendszerben használom. Szóval alapvetően nem kiemelkedő, de nem is tragikus. Tegnap mondjuk úgy felbaszott a kvali, hogy gondolkozok is rajta, hogy eladom, csak nem nagyon van kire cserélni hasonló árban. Talán egy RTTK Isak, akit meg lehetne próbálni helyette.

(#3272) |AP| válasza EA's hit (#3271) üzenetére


|AP|
veterán

RTTK Isak-ot nyugodt szívvel tudom ajánlani. Szerintem most a legjobb Laligás csatár

(#3273) Woodslave


Woodslave
nagyúr

néztem a storeban a packokat. Az untrade rare pl packhoz oda van írva hogy egy garantált 83+-os, a tradeblehöz nincs. Bugos az app vagy tényleg van ilyen különbség. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3274) HdRew


HdRew
őstag

Eddigi leggyorsabb 3 gólom meg is született Div1-ben, 8:08-kor már 3-0 volt ide. Morientes engine chem style-lal nagyon nyerő, hunterrel játszottam vele 2 meccset, nem volt rossz, de az engine kell neki!

(#3275) thebigK válasza Woodslave (#3273) üzenetére


thebigK
addikt

ea-ből kiindulva kinézem belölük, hogy csak az untrade garantál egy bizonyos ratinget

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3276) EA's hit válasza HdRew (#3274) üzenetére


EA's hit
őstag

Nálam is engine van rajta, majd írj hogy mik a tapasztalatok, kíváncsi vagyok :D

(#3277) HdRew válasza EA's hit (#3276) üzenetére


HdRew
őstag

Nekem zseniális. :D

Volt 1 rage quitem meg 1 squad battles kilépésem mivel előtte pirosat kaptam, így 6 meccs 5 gól 3 assziszt. :D

Jobbal-ballal bevágja ha kell, ilyen csatár kellett nekem Fekir mellé. Csak most Danjumát lecseréltem Carrascora, nem rossz, de Danjuma picit jobb, persze a legjobb talán egy IF Vini lenne, a sima gold lapjával nem merek játszani, de lehet beteszem majd inkább azt, élvezet volt vele a játék. RTTK Tonali helyett pedig jött gold Barella, Tonali labdavezetése és megindulása nem tetszett, védekezésben oké volt, de nincs 90K különbség szvsz gold Barella és RTTK Tonali között.

Most ez a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#3278) bodnar123


bodnar123
senior tag

Ez lett a vége... Végül megtartom Messit, hagy csaljon nekem a játék.. Már volt is két meccsem a harmad osztályba... Érezhető lett az egyszerűség... RB be középre és ott is a gól... Elég primitív...csak ugye a szívás, hogy így mehetek feljebb és ott már lesz több hasonló csapat...

(#3279) Mrdevil válasza thebigK (#3275) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezen én is filoztam amúgy. Bár untredeből se nyitok jót. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3280) bodnar123


bodnar123
senior tag

(#3281) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Amúgy mi jön holnap, mit várunk? Csomag nyitás ügyileg kérdem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3282) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ez az IF Ilicic megérheti? 14 körül megy PS-en, 86-os rating.
Ikon sbc-k mikorra várhatók?

PSN: OldSlowhand74

(#3283) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Na meglett a kvali is 5-2vel :D 1-1ben egy gyönyörű bodicsek után nem kaptam tizit de legalább a 118.-ban kaptam egy kontrát :D A maradék kettőt leadtam. Egy újabb csodás wl vár rám hálistennek :D :D

(#3284) Aguinaga


Aguinaga
őstag

IF Tchuoaméni price range-ét emelték, perpill 37-38 körül mennek PS-en, én eladtam, amit vettem 27-ért múlt héten

PSN: OldSlowhand74

(#3285) adise


adise
őstag

Nemtudom mit csináltak, de az update ota ez a fekir kb használhatatlan. Meg az egész játék fura lett.

(#3286) Digestive válasza Nandinagy (#3283) üzenetére


Digestive
addikt

Vagy bann amiért leadtál kettőt... :DDD :C

(#3287) Digestive


Digestive
addikt


Ha az ott Sabitzer akkor rábasztunk! :DDD

(#3288) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

WL kvali nálam is pipa. 7/7 winnel indítottam, aztán egy erős ellenfél lenyomott, de az utolsót is behúztam, így meglett az izmosabb reward. Valahogy azt éreztem 5 win után, hogy van ebbe még és be is jött.
ja és nem mertem leadni a meccseket a banhammer miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3289) miro. válasza Digestive (#3287) üzenetére


miro.
senior tag

Az gaz lenne nekunk?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3290) Digestive válasza miro. (#3289) üzenetére


Digestive
addikt

Attól függ milyen ára lesz. Ha nagyon drága lesz akkor talán nem.

(#3291) thebigK


thebigK
addikt

Na csak osszehoztam en is :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3292) HdRew


HdRew
őstag

WL kvali egyből meglett, 6/6-tal indult, aztán volt egy akkora possession rat, hogy anyám, csak örökölni lehet tőle a labdát! Végigforgatja, vissza, stb. stb. Persze, nyilván lesz egy idő után hely, ahol bepasszolhatja, de édes istenem, ha ez így játék neki, akkor gratulálok. Csinálna egy szép kombinációt, támadásépítésnél, hogy 7-8-9 passzból felviszi és lő egy gyönyörű gólt, de nem. Passzol vagy 40-et egy támadásnál komolyan. Ilyen esetben én is el szoktam rajta gondolkozni, hogy akkor most én is végigpasszolgatom a fél meccset, mert milyen jó, aztán majd ő is meglátja, hogy mit is csinál valójában.

Sabitzert akkor érdemes lehet eladni, már így is jobban tartotta az árát, mint más játékosok, annyira igazából nem izgat, hogy bukó, csak túl nagy bukó ne legyen.

(#3293) Stylerr válasza Digestive (#3287) üzenetére


Stylerr
addikt

Már pedig az fixen ő.

(#3294) gjoe válasza Stylerr (#3293) üzenetére


gjoe
őstag

vagy alaba cdm-be

(#3295) Nandinagy válasza gjoe (#3294) üzenetére


Nandinagy
addikt

Alaba most kapott if lapot szóval nem dobnak ki rá egy promosat is mert a kettőt nem tudod nyitni :R

#3291thebigK
Grat :D

[ Szerkesztve ]

(#3296) EA's hit válasza Nandinagy (#3295) üzenetére


EA's hit
őstag

Locatelli is nyitható volt még otw-ben, amikor kijött a totw lapja, nem? Egyébként Sabitzer kapott már idén speckó lapot, szerintem az valaki más lesz, bár fofalmam sincs, ki :D

[ Szerkesztve ]

(#3297) Woodslave válasza Digestive (#3290) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :C komolyan már csak röhögni tudok

Kante is lett vagy 400k. Néztem mitől szakad be ennyire aztán láttam a leaket majd az sbct

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3298) HdRew válasza HdRew (#3292) üzenetére


HdRew
őstag

Na nekem 12 Sabitzer el is ment 22.000 coinért. Ha úgy nézem, 15%-ot esett az értéke, más lapok nagyobbat estek, pl. Bruno Fernandes 2 hete 120K-ért adtam el, most meg ér 45K-t. Jóformán a harmadát éri.

Arra jó volt, hogy ha mást vettem volna belőle, biztos nagyobbat esik az értéke, így legalább most van 290K coinom, amit elkölthetek! :D

(#3299) Woodslave válasza Woodslave (#3297) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy remélem Laimer. Neki is volt minden évben spéci lapja

Vagy Kainz. 20-ban shapeshifter volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3300) Izéjose


Izéjose
tag

Lehet Arnautovic is

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.