Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4851) Woodslave válasza miro. (#4850) üzenetére


Woodslave
nagyúr

xbox 60k ps4 75k :R bocs

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4852) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Pénteken lesz még egy adidas promo vagy jön a freeze?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4853) EA's hit válasza Woodslave (#4852) üzenetére


EA's hit
őstag

A freeze elvileg csak december, de remélem ilyen ocsmány fosadék promo nem jön, mint a mostani :D

(#4854) miro. válasza Woodslave (#4851) üzenetére


miro.
senior tag

60k fole nem mehet az erteke fixen?
Mert akkor ez a 45k mar mas megvilagitast kap.. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4855) Woodslave válasza miro. (#4854) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja xboxon 60k-nál többért nem tudod felrakni egyelőre. De ha nagyon nem adják el ennyiért akkor szoktak emelni. Lásd Renato az elején 30k volt talán. Alig lehetett snipeolni aztán emelték és 22k.ért lett a piacon csomó :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4856) raven84 válasza Woodslave (#4852) üzenetére


raven84
senior tag

Remélem, mert van egy 100ks pakkom és már kurvára viszket a kezem.

(#4857) miro. válasza Woodslave (#4855) üzenetére


miro.
senior tag

Ertem ertem.
Kosz woody.
Akkor az az 50-55k mar elados lehet.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4858) Woodslave válasza raven84 (#4856) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na legközelebbi promonak a black friday van [link] . De gondoljátok kihagynak egy hetet?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4859) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Szabadrúgásnál, ha odahívok további két embert akkor velük, hogy tudok lövőcselt végrehajtani? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#4860) Woodslave válasza zsolti72837 (#4859) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fake shoot

na végre egy adidas lap :C Delle Ali :W

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4861) Digestive válasza Woodslave (#4837) üzenetére


Digestive
addikt


Egy ilyen futárral küldd légyszi! :DDD

(#4862) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ez a freeze mi a tököm, illetve toty mikor is szokott lenni?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4863) EA's hit válasza Mrdevil (#4862) üzenetére


EA's hit
őstag

A freeze a tipikus decemberi/téli promo :D 2 éve még Futmas volt helyette, az volt kb. a legjobb promo, amit eddig láttam (a summer heat mellett). Aztán tavaly jött helyette a Freeze, ami egy langyos szar volt sajnos.

(#4864) PEZZY93


PEZZY93
tag

Megvan div1-ben a rank1, jó lenne az elit csütörtökig. Ez a csapat jelenleg. Fofana és Nkunkut nagyon tudom ajánlani, brutál jó.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4865) Mrdevil válasza EA's hit (#4863) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jah igen, futmas, arra emlékszem. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4866) Meghivott


Meghivott
addikt

Linkelek már én is egy csapatot :)
Kb 900K-ból ki mit változtatna? Chem legyen meg össze 100, egyénileg max 8.
[link]

Van zsebben egy narancs di Maria, ami talán egy Messi irányba mutatna...

[ Szerkesztve ]

(#4867) EA's hit válasza Meghivott (#4866) üzenetére


EA's hit
őstag

Mondjuk itt egy Tonali-Fekir helycsere kapásból vagy +10 chem :D

(#4868) Woodslave válasza EA's hit (#4867) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom ez ingame :U :D Ja poén volt igaz :C ha nem ingame akkor vannak bajok ;] :P

Lacroix meg Kounde, Ripart? Nem tudom nálam mondjuk csere de semmire nem jó. Gondolom véletlenül 11k. ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4869) Meghivott


Meghivott
addikt

Természetesen ez már ingame felállás, naaaaa

És egy ilyen?
[link]

Ez is ingame, alapból mindenki 10 chemen 🙂

Aztán jön majd egy speciál Ibra lap és borít mindent 😂

[ Szerkesztve ]

(#4870) Meghivott


Meghivott
addikt

Közben jött egy untrade Sterling, aki mehet lozano helyére 🙂
3-4-3 alapban mindenki 10 chem

(#4871) kiserik válasza Meghivott (#4870) üzenetére


kiserik
senior tag

Az a tapasztalatom, hogy a nem high védekezéssel rendelkező szélsők elég nagy lyukat hagynak maguk mögött, így sebezhető lesz a védelmed. Nekem oda a legjobban a high/high játékosok jöttek be.

(#4872) Meghivott válasza kiserik (#4871) üzenetére


Meghivott
addikt

Come back utasítás esetén is?

(#4873) Woodslave válasza kiserik (#4871) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát H/H szélsőt azért nagyítóval kell keresgélni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4874) kiserik válasza Meghivott (#4872) üzenetére


kiserik
senior tag

Igen. Eleinte IF Navas volt ott nekem és sokszor a CDM-nek kellett kimenni a szélre, ő meg ment be középre, mert nem ért vissza. Persze ez csak egyéni érzés, én elég rossz védekező vagyok, így jól jön az extra biztosítás.

(#4875) zsolti72837 válasza Woodslave (#4860) üzenetére


zsolti72837
őstag

Igen, rá gondoltam. :)

Csak nem találtam róla infót, hogy ezt szabadrúgásnál hogyan tudom végrehajtani.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#4876) HdRew


HdRew
őstag

Szerintetek melyik lenne a jobb csapat?

Ilyen lenne az új.

Ez pedig a mostani. Xavi nem rossz, de védekezésben nem sok pluszt ad hozzá. Illetve a csatárok közül is Dybala nem rossz, sőt, csak a sprintje nem a legjobb.

4-2-2-2-t játszok in-game.

Köszi előre is a segítséget. :)

(#4877) Meghivott válasza kiserik (#4874) üzenetére


Meghivott
addikt

Hát, ez a H/H szélső nehéz eset lesz. Baloldalon még ok, Gosens, de Messi oldalán nincs senki, akivel meg is lenne a chem és elég gyors is szélre.

(#4878) Meghivott


Meghivott
addikt

[Igy esetleg?]
A két szélső így kevésbé lenne veszélyes a kapura :)

[ Szerkesztve ]

(#4879) bubuska10


bubuska10
senior tag

A játék ezen szakaszában szerintetek elmenne még Mid Guardiola? Spanyolos csapatom van, és egy védekezni tudó stay back cover center arc kell a kp-ra Llorente mellé, mert Parejo totál semmilyen ott. Pep med/high, stamina 86, shadow-al 88 pac + 94 def lenne. Linkelést is megoldaná, átállhatnék hybridebbre. Egyetlen hátrány az lenne, h fullra lenulláznám a coint ha megvenném.

(#4880) HdRew


HdRew
őstag

Szvsz Milla jobb nála, csináld meg az objektívet. :)

(#4881) Woodslave válasza zsolti72837 (#4875) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hívsz másik embert. Fake shoot aztán amikor átlépi passz. Vagy ha tudod akkor ralövöd a másikkal mondjuk ez utóbbi az én képességeimet meghaladja :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4882) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Értem én, hogy scriptes a játék meg rohadjak meg az ea szerint amiért játszom de az, hogy szarrá dominálok valakit vezetek 3-0-ra a 79. percig nincs kapuralövése és a 86.-ban már ő vezet az felháboritó :D Egész meccsen labda nem volt nála. Innentől az összes passznál felemelték a lábukat az embereim, nem engedett hátra váltani, mindenki elkezdett hátrálni az alapvonalig+ még Varane az egyik indításnál orra is esett a semmiben :D

A pláne hogy a div1es feljutásért ment :D Maradok itt inkább mert kurvára gyűlölöm ezt a szar játékot az egész ai defes szarral együtt. Szögletnél a játékosaim nem ugranak fel. Hiába vagyok Varaneon és nyomkodom a fejest ő áll egy helyben :D :C

[ Szerkesztve ]

(#4883) Woodslave válasza bubuska10 (#4879) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Két éve első swapban volt hónapokig volt alapember. Most meg annyira nem hiszem :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4884) gjoe válasza bubuska10 (#4879) üzenetére


gjoe
őstag

én kipróbáltam kb 10 meccs után ment vissza piacra. felejtsd el.
Én most egyy RB kessiét építettem be. Hát az eddigi legjobb cdm.
Még fofanan gondolkodom llorente helyett, de csk 7 chemen tudnám berakni.

(#4885) Woodslave válasza Nandinagy (#4882) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Feljutó meccs mindig bunda. Remélem már elhiszed :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4886) Woodslave válasza HdRew (#4876) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Te se varialsz sokat :N :DD ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4887) HdRew


HdRew
őstag

#4886Woodslave

Már 1 hete ezzel a squaddal játszom lassan :D

[ Szerkesztve ]

(#4888) eM'82 válasza bubuska10 (#4879) üzenetére


eM'82
addikt

Valverde + Llorente. Ki kell más? Max De Jong, ha újat akarsz kipróbálni. Többi csak dísz. Kell a pace + kell a fizikum is, így inkább a spanyol mint DeJong. ráadásul a holland statjai ellenére, ótvarul passzol.

De Paul pár IF múlva lesz használható újra, ahogy Delaney is.

(#4889) EA's hit


EA's hit
őstag

Jó ez a játék, élvezem :)) Aki meg kitalálta, az remélem 120 évig fog élni, de élete végéig minden nap összefossa majd magát pontban hajnal 3-kor.

(#4890) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok!
Totál amatőrként a Fifa22-terén, szeretném kérdezni, ha a játékos piroslapot kap, vagy lesérül, az mikor állítható újból játékba?

(#4891) Nandinagy válasza Woodslave (#4885) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez nem a feljutás bunda. Alapból ekkora szar a játék. Nem bírom megfejteni minek emelgeti a lábát a játékosom az utolsó 10 percben minden labdánál mikor 1 darab magas passz sem jött egész meccsen. Egy kontrát nem tudok vezetni mert Di Natale 30 méteres lesre fut a többi meg nem előre helyezkedik hanem hátra. Nyilván elveszi letámadással. :C
A 3. meccsemen zsinórban ikszelek le úgy, hogy a 85. percben még vezettem :D

[ Szerkesztve ]

(#4892) EA's hit válasza #34322688 (#4890) üzenetére


EA's hit
őstag

A piros lap mindig csak egy meccsre szól, viszont csak akkor törlődik el, ha a következő meccsre berakod a tartalékok közé. Kezdőbe és kispadra nyilván nem tudod, de a tartalékok között legyen ott, különben nem törlődik a piros. A sérülés változó hogy hány meccsre szól, viszont azt healing lappal azonnal el tudod törölni. Ha nem, akkor ugyanúgy csökken, mint a piros lap, de healinget használj ilyenkor. Illetve ha pirosat kapsz, megteheted azt is, hogy kilépsz a meccsből, ha nem csak simán kilépsz, hanem megszakítod a meccset (pc-n alt+tab vagy alt+F4, konzolon nem tudom mi erre a megoldás azon kívül, hogy kihúzod a netkábelt), akkor nem marad meg a piros lap. Nyilván ilyenkor vereséget kapsz, de ha mondjuk 0-3-ra állsz és még piros is jön, akkor ez is lehet egy megoldás :D

(#4893) HdRew válasza Nandinagy (#4891) üzenetére


HdRew
őstag

Az a legnagyobb gáz, hogy inception már a 19-ben is mondta, hogy a letámadás miatt a csapata átmegy totál amatőrbe feltűnő módon. Ezek ott nem tudnak programozni. :)

#4889EA's hit

5.9 xg-re 2 gól? Ezek az EA-nél nagyon értenek a focihoz :D

(#4894) #34322688 válasza EA's hit (#4892) üzenetére


#34322688
törölt tag

Köszönöm az infókat, ps4-en játszunk. Healing-az pontosan mit jelent, hogyan tudom előhozni?
Magyar csspst van a játékban, nekünk még nem sikerült előhozni.
Bocsi a láma kérdésekért

(#4895) raven84


raven84
senior tag

Elbasztam ma a kvalit, irgalmatlanul felbasztam magam és eladtam mindenkit. Kíváncsi vagyok mit fogok tudni építeni majd black fridayen addig hozzá sem nyúlok ehhez a foshoz.

(#4896) mcwolf79 válasza #34322688 (#4894) üzenetére


mcwolf79
veterán

Van healing fogyóeszköz , ugyanúgy kell aktiválni , mint a többi ilyet . Rámész a játékosra , előhívod a körmenüt (Xboxon X gomb ) , Apple consumables , kikeresed a healing kártyát és kész . De ha sérült a játékos fel is kínálja alapból .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4897) Nandinagy válasza HdRew (#4893) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én nem tudom mit csinálnak de szerintem direkt ilyen :D
Az meg amúgy programozói csoda, hogy áll egy vonalban a 4 védőm előttük meg Tonali+Llorente. Nyomok hátra egy jobb sticket Neymarról, hogy váltsak Tonalira erre a játék rávált Varanera. Mi alapján hagyott ki egy teljes sort az emberváltásból és nézte ki magának a középső védőm? :D
Kicsit olyan ez nekem mint a taktikában a játékosokra váltás :D Megy az ott mindenfelé csak oda nem ahova szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#4898) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Játszottam pár sbt ps4-en. Összehasonlíthatatlanul könnyebb. Minden csapatot vertem 5-0ra ps5 meg vért hugyozok :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4899) Woodslave


Woodslave
nagyúr

200 sb win. Ultimate pack Aspas :D


Utolsó helyen bújkálva.. hát most már tényleg jó lenne nyitni vmi jót :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4900) Digestive válasza Nandinagy (#4882) üzenetére


Digestive
addikt

Ez az izé tele van anomáliákkal én már meg sem tudok úgy igazán lepődni semmin sem. Viszont ami tegnap történt, az megért egy felvételt. :DDD Ilyen az amikor valakit segít a gép, de durván. Amikor szinte elbaszhatatlan helyzetbe hoz és semmi közöm hozzá igazából.

[Skriniar]

Miért indult el az a jómadár hátulról amikor én Dembelevel bohóckodtam elől? Nem is hívhattam még véletlenül sem, mert nagyon messze volt. Látszik ahogy egyszercsak kéri a labdát és elkezd rohanni. Élőben én ezt nem is láttam, csak h valaki jól érkezik és elé passzoltam. Ez a barom állat meg még be is tekerte a fineszt gyenge lábbal. :DDD Ilyen lövő statokkal:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.