Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3101) HdRew válasza thebigK (#3100) üzenetére


HdRew
őstag

Hát én sem látom úgy, hogy megérné. Ez a csapat elég jó, Griezmann ha egy picit gyorsabb lenne, mint mondjuk a Fifa16-17 környékén, akkor azt mondanám majdnem tökéletes. Így ő játszik CF-et, Fekir pedig támadót.

(#3102) PEZZY93 válasza HdRew (#3097) üzenetére


PEZZY93
tag

Szerintem nagyon nem éri meg. Klasszisokkal jobb a mostani csapatod, szerintem.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3103) Zimmi91 válasza Nandinagy (#3098) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az elején én is Rudiger-Lacroix párossal toltam, nem is voltak rosszak, mondjuk ugyan azt érzem Lacroin mint te, se nem erős se nem gyors :D Aztán váltottam Kimpembe-Marqra, jó ég, ég és föld, iszonyat jók voltak, főleg Kimp...Én is csak ajánlani tudom őket :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#3104) gjoe válasza Mrguba (#2992) üzenetére


gjoe
őstag

jött frissítés boxra
Elvileg javították az automata váltást

(#3105) Töff_PLS válasza HdRew (#3097) üzenetére


Töff_PLS
tag

A mostani csapatod szerintem sokkal jobb. Én sem váltanék.

XBOX: LángosMaci

(#3106) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mennyire szakadhatna be a gold árak. Tényleg agyalok eladok mindenkit 1.4 millió coin, ez most négy játékost jelent, kérdés hogy lesz-e több mint 70k árcsökkenés ha esetleg ezeket akarnám visszavenni mondjuk szombaton vagy vasárnap reggel. :U

Addig nem is kellene mert csak sb-zni fogok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3107) Meghivott


Meghivott
addikt

Nem lehetséges, hogy ma betesznek egy eladható totw sbc-t, amibe kell totw lap is, hogy kicsit megmozgassák a talonban lévő totw lapokat mielőtt novemberben jön az ikon sbc?

(#3108) Nandinagy válasza Woodslave (#3106) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igyekezz woodi mert az alapján fog mozogni a piac, hogy te mit csinálsz ;] Ha eladsz mindenkit megnőnek az árak ha megtartod akkor beesnek :C

(#3109) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én csak azt tudom, hogy a két saibitzerem szeretném már elpasszolni a picsbe :U :DDD

We are only Stardust...

(#3110) Woodslave válasza Nandinagy (#3108) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt hol mondtam?

mondjuk a tapasztalatom pont azt támasztja alá amit mondtál :U :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3111) Nandinagy válasza Woodslave (#3110) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja sehol :D Ezt én mondom :D De egyébként tényleg így szokott menni :C

(#3112) thebigK válasza Meghivott (#3107) üzenetére


thebigK
addikt

Szerintem elkepzelheto, hogy ma/holnap jon egy ilyen

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3113) athlete válasza Woodslave (#3106) üzenetére


athlete
kezdő

Szerintem teljességgel értelmetlen lenne eladni. Annyit nem fog majd csökkeni, ennyi idő alatt legalábbis semmiképp. Ha minden igaz, akkor holnap jön vissza az a 30k player. Szóval ésszerűen nézve inkább felfelé fognak majd menni az árak.

(#3114) clizer válasza Digestive (#3090) üzenetére


clizer
tag

+Woody, köszi!

(#3115) HdRew válasza Jinxb1rd (#3109) üzenetére


HdRew
őstag

Itt 12db Sabitzer van. :DDD :DDD Most már megvárom, míg kap egy upgrade-et.

#3105Töff_PLS

Köszi, szerintem is. Majd 1-2 hét múlva remélhetőleg több lesz a coin és nem kell annyira feláldoznom más csapatrészeket az upgrade érdekében :)

[ Szerkesztve ]

(#3116) Woodslave válasza athlete (#3113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad lesz mert mindig megpróbálom meghúzni a ravaszt aztán fordítva történik. :(( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3117) Digestive válasza HdRew (#3115) üzenetére


Digestive
addikt

Ma már látszik az ár emelkedés... :K Goretzka nem játszik még 7végén se elvileg, úgyh kezdő is lesz. Lesz abból a Sabitzerből még coin. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3118) Stylerr


Stylerr
addikt

Jó lett a patch. Sokkal gyorsabb a játék. Idióta banda.

(#3119) HdRew válasza Digestive (#3117) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, látom a pici áremelkedést, illetve már csak az Union Berlin, Freiburg, Augsburg ellen kell nyerniük, és akkor november vége felé jön is az upgrade.

(#3120) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] ezen agyaltam még ez kb ki is jönne. Kicsit túl védekezős a középpálya :U
bár mindegy idén nagyon meggondolom milyen sbc-be rakok játékost ez meg eléggé linkelhetetlen ligue1-em kívül

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3121) Kristof_94 válasza Meghivott (#3107) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hiú ábránd, de remélem az idei ikon sbc-k nem lesznek úgy elszállva, mint a 21-ben...

(#3122) Woodslave válasza HdRew (#3119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a német kupa nem számít bele?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3123) HdRew válasza Woodslave (#3122) üzenetére


HdRew
őstag

Jó kérdés, passz. :D Állítólag csak league games.

[ Szerkesztve ]

(#3124) Woodslave válasza HdRew (#3123) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor az nov 19. az utolsó meccs. Black Friday promora jó lesz a lóvé, jha emelkedik egyáltalán. Elvesztettem a hitem de nem adom el most már addig :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3125) HdRew válasza Woodslave (#3124) üzenetére


HdRew
őstag

No para, 86-os lesz akkor, ugye? Szerintem legrosszabb esetben is 30K-ért el fog menni akkor. :)

(#3126) EA's hit válasza Woodslave (#3120) üzenetére


EA's hit
őstag

Woody te szoktál amúgy játszani is, vagy csak agyalni? :D Viccelek persze :D Fofanát amúgy én elkezdtem, szép lassan majd befejezem a duplikáltakból, igaz nehezen linkelhető, de egyelőre úgyis nagyrészt francia ligás a csapatom, oda jónak tűnik, statok alapján brutál lap. Igaz, cdm-ben egyelőre ott az RTTK André, akit csak unalmamban húztam ki, viszont meglepően jó lap támadásban-védekezésben egyaránt, Fofana meg őt váltaná.

(#3127) |AP|


|AP|
veterán

na most érdemes vajon kiszórni az Aspasokat 2k körül, minimális profittal, vagy lesz valami jobb ismételhető SBC, ahová jól jöhet?
Nem feltétlenül kell most vissza a befektetett coin, de annyira rottyon van a piac és annyira nincs kontent, hogy szerintem itt nem fognak sokkal drágábban menni a 84-es lapok.

(#3128) Digestive válasza |AP| (#3127) üzenetére


Digestive
addikt

Holnap délutánig mindenképpen várnék még. Hátha kopik a piacról lassacskán.

(#3129) athlete válasza |AP| (#3127) üzenetére


athlete
kezdő

Figyelj. Azt semmiképp sem lehet tudni, hogy jönni fog e bármi is. (Szerintem a héten nem) De ne legyen igazam. Viszont tedd fel magadnak a nagyon egyszerű kérdést. “Megérte befektetni ekkora haszonért cserébe?” Abban az esetben ha a válasz NEM. És nincs szükséged égetően arra a coin mennyiségre, akkor mindenképp várj vele. Megéri majd. :R

[ Szerkesztve ]

(#3130) mcwolf79 válasza gjoe (#3104) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amúgy tényleg mintha jobb lenne a játékosváltás . Most sem tökéletes , de már nem örül meg olyan sokszor a másodlagos játékos jelzője .
A gyengébb AI ellenfél is érezhető . Most már a Silber csapattal simán megverem Pró-n a gold csapatokat is .
Nem tudom hogy ennek köszönhető e , vagy annak , hogy bánatomban Kiraktam Inaki Williams-t (aki nem mellesleg egy állat ), és csináltam egy Laliga-s csapatot , de megtáltosodtam. Már majdnem div4-ben vagyok , és csodák csodája többet nyerek , mint amennyit bukok.
Vagy lehet csak kellett 1-2 nap pihi , és le kellett jogásznő .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3131) taylorp válasza HdRew (#3125) üzenetére


taylorp
senior tag

85-ös lesz sztem, most 84-es. Kaphatna gyorsan az 5 győztes meccs alatt egy IF lapot, akkor 86-os lenne.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3132) HdRew válasza taylorp (#3131) üzenetére


HdRew
őstag

Jaaa.

Más: Boras most épp egy magyar ellen játszik, az MLSZ a csapatának a logója. :D

(#3133) Woodslave válasza EA's hit (#3126) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Melóban csak agyalni tudok de az amúgy is jobb mint játszani :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3134) Mrdevil válasza mcwolf79 (#3130) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom, a játékos váltást érzem, jobb lett, de sb-Ben nem érzek nagyon különbséget. ( nehézség ügyileg)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3135) kiserik


kiserik
senior tag

Karrier módban van különbség a PS4-es és a PS5-ös verzió között?

(#3136) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na csak kinyitottam a twitch prime packot egyik pick Pogba.. lehetett volna xarabb. Bár megint tele a Twitter Messi Neymar nyitasokkal :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3137) Digestive válasza Woodslave (#3136) üzenetére


Digestive
addikt

Ahhoz kell előfizetni valamire?

(#3138) Nandinagy válasza Digestive (#3137) üzenetére


Nandinagy
addikt

Elméletben kell de van egy 7 napos trial szóval letudod mondani.

(#3139) mcwolf79 válasza Mrdevil (#3134) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én eddig kínlódtam a silver-es object-tel , most ugyanazzal a csapattal simán meglett .
Az érte kapott pakkból jött egy RTTK2 El Shaarawy , jobb mint a semmi .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3140) thebigK


thebigK
addikt

csak nem jön össze ez az elit div, 1 winre tuti azonnal vereség jön, aztán megint win, aztán megint zakó, 6 meccs után ugyanott vagyok ahol elkezdtem délután :DDD

a [csapat] jelenleg. Allan-t kéne majd upgradelni, meg azt a vak Fodent, oda lehet bekütyüzök majd egy off-chem Mane-t, csak ahhoz még kell egy kevéske

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3141) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vki mondja már meg miért delayes és lassú a squad battles. Tényleg szeretném megérteni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3142) |AP|


|AP|
veterán

na ide is megjött a patch. Végre játszhatok a kedvenc mezemben, ami idén ráadásul még szebb, mint tavaly (köszi a tippért Digestive-nek még az előző évből :R )

Szintén Digestive tipp volt Nteka a középpályán. Nálam azóta kirobbanthatatlan CDM és nagyon jól linkel Kimpembével :)

Pontosabban SB-ben mégis kénytelen vagyok kirobbantani, mert vele nem számolja a 200 SB meccset, pedig csak rare playereket kér, nem gold rare-eket....

(#3143) taylorp


taylorp
senior tag

Ma is megkaptuk a nagy semmi tartalmat. Bravó EA, így tovább! Előre a béke útján! :C

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3144) zadir1


zadir1
tag

Hali!

A Twitch fiókomban, ami össze van kötve az EA accounttal, ott vannak az FGS rewardok. Mikor válthatom be a játékba? Hogy kell belőni őket a a fifa 2-be? :)

(#3145) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na egy nullnál kiléptem a fos játékból nekem is kiirta under review remélem bannolnak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3146) Gaborz1 válasza Woodslave (#3145) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én ma 2x is kiléptem friendly-ben és mindkétszer kiírta. Én nem láttam kiírva, hogy nem lehet kilépni. Pont az ilyen kilépkedéssel lehetne kevésbé toxikus közösséget létrehozni, ha pl friendlyben mindenki kilépne vagy be lehetne állitani az aranygól szabályt. Mert egy friendly meccsen aztán óriási a jelentősége hogy kilépek vagy sem. Még korlátozott meccsszámos küldtetés is bőven teljesíthető kilépkedéssel

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3147) miro.


miro.
senior tag

Csodas,hogy megint jon a gyors jatekmod.
Szornyu,nincs ujra semmi koze a focihoz a jateknak.
Dehat ez kellett a hulyeknek,nem a masikba bele tanulni

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3148) Stylerr válasza miro. (#3147) üzenetére


Stylerr
addikt

Nagyon sokat gyorsult a játékmenet. Kár.

(#3149) |AP|


|AP|
veterán

Isak általában elég jól fejel szögletből.
Ma volt egy meccs SB-ben (World Class, bronz csapat ellen), amikor valahogy nem jött össze neki...
sem először
sem másodszor
sem harmadszor :DDD

(#3150) HdRew


HdRew
őstag

Nem értem miért gyorsult a játékmenet, bár nekem jobban tetszik, a div1 már így lett meg. Legalább nem tűnnek lajhárnak a játékosok, viszont ez az állandó belepiszkálás a játékmenetbe nem túl pozitív.

Viszont így nem is veszek új játékosokat, kíváncsi vagyok kik lesznek az új meta játékosok, bár így talán a pace még inkább tényező lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.