Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4901) kiserik válasza bubuska10 (#4879) üzenetére


kiserik
senior tag

IF Acuna. Egy állat a kp-n és nevetségesen olcsó.

(#4902) dudu5130


dudu5130
őstag

Nyitottam egy untrade Varanet. Pedig úgy el tudnám passzolni. Ez a legertekesebb nyitasom idén.

(#4903) HdRew válasza dudu5130 (#4902) üzenetére


HdRew
őstag

Miből nyitottad? :D

(#4904) zsolti72837 válasza Woodslave (#4881) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R :D
A Fake Shoot az megy meccs közben, de szabadrúgásnál még véletlenül sem tudom összehozni. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#4905) dudu5130 válasza HdRew (#4903) üzenetére


dudu5130
őstag

Ligue 1 második sbc-bol.

(#4906) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Neeee, nyitottam kB majdnemhogy egymás után két 88-as Bruno Fernandest a 82 passzból, most mi a francba rakjam be, senki se kell, max cserének, de akkor is még elég nagy ratingeket kell mellé pakolnom egy 84-85-ös csapathoz. Eldobni meg sajnálom. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4907) Nandinagy válasza Mrdevil (#4906) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát ameddig nem nyitsz packot tartsd meg aztán meg max qsezed és appon visszahozod :D

Én a 2 hummelst most dobáltam bele Insignebe :D Remélem jó lesz a törpe szélen.

[ Szerkesztve ]

(#4908) eM'82 válasza Mrdevil (#4906) üzenetére


eM'82
addikt

Recovery-ből vissza tudod hozni 1 hét múlva quick sell után.
Addig meg tudsz pakkokat nyitni. Ha jön valami jó SBC akkor meg recover. 5 lehetőség van rá, amik 30 naponta újulnak meg

(#4909) Mrdevil válasza eM'82 (#4908) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ahha, na köszi mindenkinek ez jó tipp, ilyet még úgysem csináltam. Ez a recovery menü a telós appban is van valahol?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4910) eM'82 válasza Mrdevil (#4909) üzenetére


eM'82
addikt

Leginkább ott , meg web appon is már idéntől.

(#4911) Zimmi91 válasza Nandinagy (#4907) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem a Gold is sokáig kezdő volt, írd majd róla pár sort, én is kirakom szerintem :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#4912) HdRew


HdRew
őstag

Örülök, hogy itt mindenkinek vannak top tier játékosai div2-ben, rohadt nehéz velük felvenni a versenyt. Megint el kell teljen 1-2 amíg ezek a pay to wines játékosok elmennek elite divbe. Francnak van kedve így játszani. Többet pedig költeni nem fogok.

Megoldás? A 22 az utolsó fifám, soha többet nem költök erre a foshalmazra, nem hiába hagytam ki jó pár évet a 17 után. Same old shit.

(#4913) Gatho87 válasza Digestive (#4900) üzenetére


Gatho87
tag

Nekem Alaba csinalta pont ugyanezt ma..de nekem hatrebb vannak tolva kb kaputol kezdett el szaladni.
Be is verte...jah es tobbszor csinalta mar.

[ Szerkesztve ]

(#4914) bubuska10


bubuska10
senior tag

Köszi a tippeket! Gold Valverdet és De Jongot kipróbáltam, egyik se volt kiemelkedő nálam. Sztem majd kiveszem ezt a Millat (akiről elsőre azt hittem h Roger Millara gondolsz :D), elvégre ingyen van. De annyira nincs kedvem idén ezekhez a kifarmolható középszerű lapokhoz, friendlykhez és squad battle-ökhöz... 3/7 rivals win, 9 playoff meccs, oszt ennyi pont elég is. :)

(#4915) PEZZY93


PEZZY93
tag

Péntek óta játszhatatlan ez a szar.. nem tudom, hogy mi történt de parádé :C Álló foci komolyan, játszana az ember este egy picit, de esélytelen. Ezt így megint lehozni az EA részéről nagyon meredek. Nincs még egy ilyen cég, aki ezt megtehetné, és még sikeresek is.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4916) Mrdevil válasza PEZZY93 (#4915) üzenetére


Mrdevil
addikt

De van még ilyen cég, Activision a cod warzone-al. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4917) Mrdevil válasza eM'82 (#4908) üzenetére


Mrdevil
addikt

Még azt nem tudom, hogy nyomok qs-t, aztán más játékosokat is qs-ezek, akkor melyik hozható vissza a recoveryből, az összes, vagy mindig csak a legutolsó qs?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4918) Zimmi91 válasza Mrdevil (#4917) üzenetére


Zimmi91
addikt

5-6 napig visszamenőleg mutatja és te döntöd el melyiket hozod vissza :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#4919) Woodslave


Woodslave
nagyúr

reggel is játszottam egy sb-t ps4-es változattal, sajnos azt éreztem hogy sokkal élvezetesebb :U Tényleg nincs az a defenzív tömörülés szellősebb a pálya több helyzetet lehet kialakítani. Nyilván ez rivalsban kétélű. Na mindegy próbálom azért a ps5-öt erőltetni.

A kapcsolat rivalsban viszont tegnap egész jó volt. Amikor kikaptam nem éreztem hogy azért mert meg se tudok mozdulni a delay miatt, játszottam pár jó meccset, bár volt hogy egyből kiléptem az első gólnál mert idegzetem vistont nem volt nagyon. Este be is aludtam inkább nem próbálkoztam a kvalival, a pont megvan tényleg 250 jár egy winért. De ma este meg kell próbálni hogy holnap még lehessen gyűjteni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4920) |AP| válasza Woodslave (#4919) üzenetére


|AP|
veterán

"azt éreztem hogy sokkal élvezetesebb :U Tényleg nincs az a defenzív tömörülés szellősebb a pálya több helyzetet lehet kialakítani. Nyilván ez rivalsban kétélű. Na mindegy próbálom azért a ps5-öt erőltetni."

Pont ezért maradtam a PS4-es verziónál. Néha próbálom magamra erőltetni a PS5-öt, de minél több időt vagyok a prevgenen annál idegesítőbb a nextgen. Szerintem én erre az évre maradok PS4-en.

(#4921) Woodslave válasza |AP| (#4920) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kvalit félek ott nyomni mert jobban hozzá vagyok szokva a ps5-ös rivals játékmenethez :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4922) zadir1


zadir1
tag

Nézegetem ezt az új Insigne lapot, de nem igazán cserélném le El Shaarawy UCL lapját.
35 str, 78 stamina... Ti hogy látjátok?

(#4923) Nandinagy válasza PEZZY93 (#4915) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hagyjuk is :D Nem elég, hogy folyamat lassan csinálják a passz animációt ami miatt odaér a védő rám és ebből az jön hogy a védőbe rúg bele ami miatt az én játékosom esik el így nettó emberhátrány védekezés de már az r1-es passzal is képtelenek a pontos passzra :D Bezzeg az ellenfél akinek Kante 30 méteres tűpontos passzokat ad mindkét lábbal nálam meg KDB az 5 méteres passzt elrontja :D
De ha nincs ez akkor van ez: [link] [link]

#4922zadir1
Semmit nem számít még ilyenkor.A stamina Neymarnak is 81 mégis bírja. Az str meg nem igazán lényeg egy 165 centis játékosnál :D Őt alapbl nehéz felborítani. Ha még str is lenne akkor már ágyúgolyó lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#4924) HdRew válasza PEZZY93 (#4915) üzenetére


HdRew
őstag

Már vagy legalább a FIFA17 óta ezt játsszák. ;)

Én hülye pedig azt gondoltam, hogy az akkori hibákat mostanra csak javították, de persze nem. Ilyen játékkal nincs sok kedvem játszani :N

(#4925) Woodslave válasza HdRew (#4924) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem itt nekünk csak úgy szabad játszani ha full le tudod xarni ami történik. Mondani könnyű mert én se tudom. Szerencsére azért az új rivals, wl rendszer miatt ezt talán könnyebben meg lehet tenni (most már biztos vagyok benne, hogy a teljesen egyenlőtlen játékmenetetet akarják kompenzálni).

Ha éppen jó meccset fog ki az ember ahol a másik vagy fogalmatlan vagy a gép a mi oldalunkon van akkor halleluja ha a fax másik oldalán vagyunk akkor meg el kell engedni az a meccset vagy kihozni belőle amit lehet és kész.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4926) PEZZY93 válasza Nandinagy (#4923) üzenetére


PEZZY93
tag

Édes istenem... ne is mond... tegnap akkora kaka volt a szerver, hogy elvett tőlem egy olyan gólt, hogy csak pislogtam. Saját térfelemről indítottam Bappét, végig is futottam vele, berúgtam, és ezután szabival jött kifelé az ellenfél. :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4927) PEZZY93 válasza HdRew (#4924) üzenetére


PEZZY93
tag

Tudom, 17-ben kezdtem én is az UT-et játszani. Azelőtt én ESL-en és egyéb kupákon toltam, ott meg ugye 14-ig sima csapattal kellett játszani. 15-16 az kimaradt nekem. 21-et meg már meg sem vettem, sajnos idén, hogy lett PS5-ön azt hittem jobb lesz, tévedtem..

Woodi: Az a helyzet, hogy én az elért eredményt tényleg letudom szarni, engem fel sem tud idegesíteni a vereség, pont ez a baj, hogy ez egy olyan hiba, amin ÉN nem tudok javítani. Én csak szeretném élvezni azt a napi 1-2 órát, mert imádom a focit, fifát. Mert ha valaki szar, azon lehet javítni, de ezen csak a szolgáltató tudna..

[ Szerkesztve ]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4928) Woodslave válasza Nandinagy (#4923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C lol ez tényleg nem semmi :D Kapnak ezek elég fizetést a klubtól? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4929) Woodslave válasza PEZZY93 (#4927) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja én is azon baxom fel csak nagyon magam amikor napi pár meccset szeretnék játszani és nem tudom élvezni mert egyszerűen kínszenvedés. De valóban ez nem a mi kezünkben van. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4930) eM'82 válasza Nandinagy (#4923) üzenetére


eM'82
addikt

azt a retkes. Az öngól még hagyján... de az a kapus mozdulat (meg eleve a gól). Botrány.

(#4931) |AP| válasza eM'82 (#4930) üzenetére


|AP|
veterán

nálam ez rendszeres :)

(#4932) HdRew válasza Woodslave (#4925) üzenetére


HdRew
őstag

Figyu már, a ps4-es verziót is simán le tudom tölteni ha az ultimate verziót vettem anélkül, hogy azért is fizetnék? És bármiféle fennakadás nélkül rögtön tudok is azzal a verzióval játszani?

Kipróbálnám, mert a PS5 verzió egy vicc, szvsz nagyon elrontották, Boras is most rakott fel egy videót, hogy gondolkodott azon letörli a fifát. :D Aztán hátha könnyebb egy kicsit, most valószínűsíthető Mbappé TOTW is, ő kéne nagyon. ;]

Aztán jönnék is vissza, hogy alázzam az itteni P2W-es accountokat, mert szinte állandóan Mbappék szaladgálnak ellenem.

#4927PEZZY93

Katasztrófa. És ezért még pénzt is kérnek, mikor minden évben same shit. Bár most az alap dolgok tényleg nem rosszak, jobb lenne a játék normális szerverekkel, glitchelések nélkül, nem annyira a meta abuse a lényeg itt, hanem hogy akár okosan is tudjál játszani.

(#4933) Woodslave válasza HdRew (#4932) üzenetére


Woodslave
nagyúr

simán de attól még nem lesz Mbapped ;] Ahhoz több Sabitzert kellett volna venni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4934) bodnar123 válasza Nandinagy (#4923) üzenetére


bodnar123
senior tag

Amúgy a második gól tipik fifa Logic... Ráfordulásból messzebbről simán gól... Nekem volt ilyen Upacemano lőtt ilyet. De közelről lekészítve szemből a kapunak nem az. Egyszerűen hülyék ehhez. Én pl alapvetően, úgy játszom, hogy sok midnent meg sem próbálok, ami való életben esélytelen lenne. így persze én is azt érzem mindig, hogy nekem semmit, az ellenfélnek mindent. Egyszerűen hülyék az EAnél... Én 7 győzelemig megyek, utána eszemben nincs játszani.

(#4935) EA's hit válasza zadir1 (#4922) üzenetére


EA's hit
őstag

Semmit nem számít a strength, a stamina meg bőven elég. Jövő hónapban 96 pace-e lesz annak a lapnak és közel maxos dribblingje, iszonyat jól lehet vele forgolódni. Egyedül a shootingja ami hoki, de amúgy az egész promo első értelmes lapja, és nem is drága. Én agyalok rajta, mert beépíteni nem tudnám, de ha nem jön ennél jobb sbc a npokban, cserének biztos ki fogom rakni.

(#4936) Woodslave válasza EA's hit (#4935) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tavaly év végén imádta a tots lapját. Idén a goldot nem használtam, de agyalok rajta én is. Csak Gosens annyira jó cdm-cb akárminek is. Valamelyikük kevesebb chemen nem tudom :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4937) Woodslave


Woodslave
nagyúr

"véletlenül" előfizettem megint a prime gamingre. De a korábbi ingyenes fifa pack claim van csak nem látok újat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4938) HdRew válasza Woodslave (#4933) üzenetére


HdRew
őstag

Hátha az EA istenei megszánnak engem egy SIF Mbappéval. :DDD

(#4939) Woodslave válasza HdRew (#4938) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég lesz az IF is egyelőre :K ;] :D De úgy legyen :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4940) Nandinagy válasza bodnar123 (#4934) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az nem is azért lett gól hanem mert valamelyik védő beleért aztán irányt változtatott a labda :D A kontraszt a legnagyobb vicc, hogy előtte kialakítok egy normális helyzetet 10 méterre ami nem megy be aztán kapok egy ilyet :D

(#4941) HdRew válasza Woodslave (#4939) üzenetére


HdRew
őstag

ja tényleg, még nem volt IF-je. Hát annak is örülnék. :D

(#4942) |AP| válasza HdRew (#4932) üzenetére


|AP|
veterán

"Figyu már, a ps4-es verziót is simán le tudom tölteni ha az ultimate verziót vettem anélkül, hogy azért is fizetnék? És bármiféle fennakadás nélkül rögtön tudok is azzal a verzióval játszani?"

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de a válasz igen. Nekem egymás mellett van a két verzió a PS5-ön, hol ezt indítom, hol azt (90%-ban a PS4-et :) )

(#4943) HdRew válasza |AP| (#4942) üzenetére


HdRew
őstag

Köszi, most én is elkezdtem letölteni a ps4-es verziót, bár trükkös, mert konzolon nem tudtam elindítani, a ps appon keresztül kellett force-olnom.

Kíváncsi vagyok, ha jobban bejön, inkább azzal játszom, meg remélhetőleg nincs annyi P2W játékos. Idáig 1x sikerült a rank2, a többi esetben rank3 után elengedtem, mert katasztrófa. Ez az Mbappé gyerek nagyon kéne, remélem bekerül TOTW-be, ha pedig pickelhetném, akkor egy szavam sem lenne utána a packluckomra.

(#4944) Meghivott


Meghivott
addikt

Vennék egy Messit és egy Varanet, várjak vele jövő hét péntekig vagy nagyon durva esés nem várható (PC)?

(#4945) Woodslave válasza HdRew (#4943) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne álmodozz itt egy ember fog Mbappet pickelni és az nem Hunreethnek hívják :N ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4946) thebigK válasza Meghivott (#4944) üzenetére


thebigK
addikt

En megvarom a jovo penteket, nem tudom elkepzelni, hogy ne legyen esés, foleg hogy mind2 lap volt mar olcsobb a jelenlegi aruknal

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4947) eM'82 válasza Nandinagy (#4940) üzenetére


eM'82
addikt

Kivi lennék te mit tudnál kezdeni RB Felix-szel. Nekem eddig nagyon fekszik a lapja. Keveset hibázik szerencsére, és Corona-val együtt tudnak jobbal-ballal lövöldözni.
Pont ebben bíztam (álmodoztam) hogy legalább egy baxó untrade lapom legyen, még ha nem Mbappé/Neymar, de legalább be tudjam építeni.

Fekir helyett majd jön Nedved, és egy darabig megvagyok.

(#4948) HdRew válasza Woodslave (#4945) üzenetére


HdRew
őstag

Hahaha, na majd meglátjuk :D

Innen a fórumról kapjon mindenki egy Mbappét, az úgy nem jó? :D

(#4949) raven84 válasza zadir1 (#4922) üzenetére


raven84
senior tag

Finishing és stamina fos, én nem költenék rá, max ha ingyen ki tudod rakni.

(#4950) Nandinagy válasza raven84 (#4949) üzenetére


Nandinagy
addikt

1.5 hónapja megy a játék :D Ezek a statok nem szarok. Ki van most a játékban értelmes balszélső? Mane,Neymar,Vinicius,Bamba meg Carrasco. Son is szélső de ő inkább csatárban az igazi. Mindegyiknek ekörül van a befejezése.
A stamina meg bőven jó ilyenkor. Mondom, hogy egy Neymarnak is 81 aztán bírja a meccset végig. :D
Néha egyébként én is érzem, hogy ez meg az a játékos gyenge de ez még azért van mert a 21 végén meg már olyan lapok jöttek ahol minden stat 95+ volt és nehéz elvonatkoztatni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.