Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#20001) Woodslave válasza Aguinaga (#19999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja volt már jobb ötletem is. :D nem sok Mondjuk ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20002) david368 válasza eM'82 (#19998) üzenetére


david368
aktív tag

Igen, az egy nagyon màkos nyitàs volt, köszönöm :)

(#20003) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Új csomagok a kódban:

(#20004) david368 válasza Kristof_94 (#20003) üzenetére


david368
aktív tag

Annak a totw packnak mi ertelme majusban?😅

(#20005) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20003) üzenetére


Nandinagy
addikt

A hirdetésre célzol Kristófom? ;] ;] ;]

(#20006) marcess válasza Kristof_94 (#20003) üzenetére


marcess
senior tag

Tudod ki megy el Fairfax-ig... :(( :C

[ Szerkesztve ]

(#20007) thebigK válasza marcess (#20006) üzenetére


thebigK
addikt

ráadásul nem is pöcsnövelés, hanem csökkentés, hát beszarás :DDD :C

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20008) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nálam nincs Aspas sehol, el fogyott úgy tűnik. :F :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20009) miro.


miro.
senior tag

11 win.
pickek Fekir es Kounde.
Igy eltudom adni a masikat,ez egy 230k lesz.
Rare players pack semmi,Ut egy 86os perisic,qs totw es egy 87es alexander arnold.

Igy hogy eltudom sutni Koundet,bejott egy 300k,es nem is volt annyira rossz most a jatekmenet.
Megerte.

Amugy Fekir vagy Isco? Tudom hogy a francia nagyon fel van szopva,rakene probalnom..

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#20010) nitro16 válasza Mrdevil (#20008) üzenetére


nitro16
senior tag

Ma jött volna de az EA elbaszott valamit és nem jelenik meg az SBC-ben. Dolgoznak rajta... gondolom holnap már elérhető lesz legkésőbb.

(#20011) Aguinaga válasza nitro16 (#20000) üzenetére


Aguinaga
őstag

Félreértesz, a garantált LaLiga TOTS packra gondoltam :K

PSN: OldSlowhand74

(#20012) Nandinagy válasza miro. (#20009) üzenetére


Nandinagy
addikt

Boras ment a háttérben amíg swapoztam hát ő éppen nem volt oda érte :D

(#20013) Woodslave válasza Nandinagy (#20012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Iscot is kirakta mármint a csapatából.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20014) miro. válasza Nandinagy (#20012) üzenetére


miro.
senior tag

Kosz-kosz. Raprobalok cserekent azert. :)
Best moments lapja csatarban? Van most kis lovem es Salaht akkor eladnam,pont kijonne. Erdemes ra befektetni? :)

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#20015) Nandinagy válasza Woodslave (#20013) üzenetére


Nandinagy
addikt

Őszintén szólva Boras inkább a bal stickes dribbling híve ahhoz meg Isco nem a legjobb alany szerintem :D Fekirnek nekem már a birthday lapja is hatalmas csalódás volt. Volt nálam 30 meccset aztán összehozott 2 gólt meg 4 gólpasszt :D Ennél többet akkoriban a bl-es Antony vagy Neres összehozott(jóval többet) pedig akkor ők már nem voltak friss lapok. Valahogy sosem került helyzetbe ha meg ott volt nem lőtte be. Egyébként Wirtzel is hasonló érzéseim voltak. Kipickeltem bundásból aztán rápróbáltam de a góllövés az nagyon nem ment neki, valahogy sosem jó helyen volt. Viszont a passzai,mezőnymunkája az nagyon tetszett, kár, hogy ezt Bernardo is hozta +gólokkal :D

Ma végülis változtattam én is. Eladtam Coutinhot meg Mahrezt és jött helyettük TOTS Felix meg 93 Mbappe. Nagyjából hozzák amit vártam tőlük. Cout sajnálom mert az idei kedvenc lapom, de feleslegesnek éreztem 1.8 millát parkoltatni benne mert ő nem csatár(főleg a befejezései) szélre meg nem fogok közel 2 millás lapokat kipakolni.

#20014miro.
Ezt meg sajnos nem tudom. A legrosszabb embertől kérdezed :D Csatárba 4 skilles játékost képtelen vagyok berakni. 1 db elfér szélre azzal nincs problémám de idén 4 skilles csatárom csak a játék elején volt Di Natale :D Az ő kapitány lapján is sokat gondolkodtam de nem tudtam köré csapatot rakni így elvetettem egyenlőre. Aztán ha jön egy jó seria a tots meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#20016) Digestive


Digestive
addikt

Nem játszottam egy hete, mert külföldön voltam. Első meccs szaggatott, másodperces delay, speedup lag, stb. Újra inditottam a modemet, ps-t. Ugyanaz. Nettel semmi gond. Játszhatatlan ez a szar. A kép totál nincs összhangban a történéssel. Próbálja utolérni de nem jön össze. :C Volt olyan egymás után többször is, amikor több másodpercnyi cselekmény felgyorsítva 1 másodpercben ment le és addig az irányítás is teljesen inaktív volt. :DDD :C

(#20017) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Aki korán kel aranyat nyer meg is érkezett az utolsó védő is draft frenzy utolsó pickből

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20018) gjoe válasza Mrdevil (#19984) üzenetére


gjoe
őstag

Van valami direkt link chat-re? Most bejelentettem, de majd e-mailben válaszolnak 72 órán belül. chatet fel sem ajánlott.

(#20019) Mrdevil válasza gjoe (#20018) üzenetére


Mrdevil
addikt

Magyaron oldalon nincs live chat. Átváltottam jobb felül usara. Ott már felajánlotta.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20020) EA's hit


EA's hit
őstag

Kiszedtem tegnap a 85x20 packot ikon swapból. Egyetlen tots volt benne, egy duplikált Adán, meg mellette 2 fos totw :N Végül kiraktam a 93+ moments ikont is, megjött belőle az idei 3. Eto'o. A base és a mid lapját nagyon szerettem, de most nem tudom hogy mit kezdjek vele. Jelenleg Garrincha a CAM (7-es chemen), Cantona és Pelé a 2 csatár. Megérné vajon Pelét visszarakna cam-ba, Cantona és Eto'o meg csatárba?

(#20021) thebigK válasza EA's hit (#20020) üzenetére


thebigK
addikt

nekem is Eto'o jött, nagyon jó lap! attól eltekintve, hogy "csak" 4*, 4*, kvázi tökéletes ST. Finesse shot, outside foot shot, lean body, high/low

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20022) Woodslave


Woodslave
nagyúr

megcsinálta valaki ezt az új Aspast? Csatárban nem de szélre elférne. :F

bár nem tudom. Nyomtam most ezt az offline drafot, mintha nem fifaval játszottam volna. Gyors reszponzív az történt amit akartam vagy ha nem akkor azt én baxtam el. Sírtam magamban milyen jó lehetne a játék és ez most független hogy semipron nyomtam tényleg teljesen más volt. Nem is értem miért mert az sb abszolút nem ilyen.

A lényeg egyikben tots Salah volt meg toty Messi szélen 4-4-2-ben teljesen mindegynek tűnt ki van ott. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20023) EA's hit válasza thebigK (#20021) üzenetére


EA's hit
őstag

Na jó, csak eléggé telített a támadósorom Pelé, Cantona, Garrincha, 94 Mbappé, Zaha, Puskás urakkal :) De rápróbálok majd biztosan arra amit írtam is, hogy Pelé cam, Cantona és Eto'o csatár, meglátjuk.

(#20024) kapeti07 válasza Woodslave (#20022) üzenetére


kapeti07
senior tag

A Draftban Semipro-n milyenek a rewardok? Volt valami használható?
Csak azért kérdezem, mert World Class-on játszottam 2 kört és semmit nem adott.
Talán egy Vela-t :(((
Ősszel/télen még egész jól dobálta a jó lapokat. Azóta nem is Draftoztam.

Xbox: kapeti

(#20025) Woodslave válasza kapeti07 (#20024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semi pron jumbo gold players meg premium gold players volt csak, aztán nyomtam prof-on ott ugyanaz vagy hasonló. De csak a draft frenzy miatt csinálom, szóval eszembe se jut ennél nehezebben, a végén már a gold atletiko is nagyot küzdött. :C

De mondom azt olvastam hogy nem számít a nehézség. Mondjuk ha tényleg igaz akkor még egy óriási faxság de ezt már megszoktuk az ea-től.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20026) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

81+

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#20027) Woodslave válasza Woodslave (#20025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom szerkeszteni mert eltűnik az eredeti szöveg (fos net)

Does difficulty affect single player draft rewards FIFA 22?No. Single player rewards are not affected by the game difficulty. It only affects the coins you receive at the end of each match.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20028) taylorp válasza LendvaiFeri1 (#20026) üzenetére


taylorp
senior tag

Ezt valószínű, hogy te nyerted. Mocskos rohadt egy cég ez. :(((

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20029) |AP| válasza Woodslave (#20022) üzenetére


|AP|
veterán

én biztos kiszedem Aspast, már csak nosztalgiából is a tavalyi rész miatt (nálam nagyon sokáig ő volt a csatár a kis kezdő csapatomban)
Holnap a sok fos dupli rewardból szerintem kirakom és kipróbálom csatárban.

Apropó: nem tudom hogy csinálod, de nekem ebből a draftos pickből is egy sima gold 85-ös Gomez lett...

(#20030) Woodslave válasza |AP| (#20029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Biztos nem sírsz eleget a fórumon :U :K ;]

meg csináltam ezt a 84-es picket Ter Stegen dupli.. Mindegy legalább most már nem tudok többet baxakodni, megvárom az esti garantált Qrtua packot (illetve nem mert azzal még jól is járnék inkább ahogy Aqua mondta garantál De Tomas abból a negyedik lesz)

Meghúzom a ravaszt kipróbálom Alabát középpályán Vieira meg megy cb-be. Ha egy moments Maldini-Vieria páros se elég akkor mi? :D (tudom hogy nem elég csak viccelek)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20031) zzolli11 válasza gjoe (#20018) üzenetére


zzolli11
csendes tag

én is írtam e-mail-t, twitter-en semmi megoldás.
A chat tényleg jó, 5 perc alatt megvolt.
"Kicsit" el van dugva.

Így értem el.
https://answers.ea.com/t5/Origin-Client-Web-Technical/how-can-i-start-a-live-support-call-chat/td-p/9342340

help oldal -> kiválasztod a fifa 22-őt -> platformod pl xbox one -> és itt managed my account
-> manage account details -> select contact -> ott a chat

majd kérik a gamertag-et és az e-mailt

(#20032) gjoe válasza zzolli11 (#20031) üzenetére


gjoe
őstag

köszi.
Bejelentkezve ezen már végigmentem.
Kapok a Case summary-t. bejelentve. De chat ablak nincs.
Már chrome-ban engedélyezetem a felugró ablakot is de semmi.

(#20033) Kristof_94 válasza Woodslave (#20030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Aki nem sír nem kap semmit! Bezzeg te mindent kinyitsz, aztán még itt sírsz!!! :DDD

(#20034) Woodslave válasza Kristof_94 (#20033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja. Ez a titok.

Minden laliga védőt kinyitottam. Fogadni merek, hogy a ligue 1 tots alatt ez nem fog megtörténni :K

csak Salibat Clausst és Terriert fogom. Esetleg La Font a garantáltból.

Tudom de akkor is szeretnék már egy top nyitást ettől függetlenül amit valamit lendít a dolgokon. (mármint a csapat kozmetikán)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20035) zzolli11 válasza gjoe (#20032) üzenetére


zzolli11
csendes tag

annyi még, hogy jobb felül az országot állítsd át pl united states-re magyarországról.

Ránéztem most mégegyszer USA-val van chat Magyarországgal nincs.

[ Szerkesztve ]

(#20036) gjoe válasza zzolli11 (#20035) üzenetére


gjoe
őstag

usa-n van.
de semmi

(#20037) taylorp


taylorp
senior tag

Az ea állítólag eladó, vagy egyesül. Ha megszűnne se bánnám. :))
[link]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20038) HdRew válasza taylorp (#20037) üzenetére


HdRew
őstag

Édes istenem, de jó is lenne.

Hátha kapnánk akkor normális szervereket, és nem kellene vért izzadni a Hansok, a Robinok, Pierre-ek ellen.

Kivettem a kezem a biliből.

Undorodom ettől a fostól, tegnap molnargabo is úgy lépett ki tornáról, hogy bezárta az appot. :C

(#20039) EA's hit válasza taylorp (#20037) üzenetére


EA's hit
őstag

Ha lenne 10 ezer forintom, megvenném belőle az EA-t, a maradék 9995 Ft-ot meg elinnám :D

(#20040) nitro16


nitro16
senior tag

Ez a token vásárlás amúgy, hogy van? Ahogy olvastam úgye "hivatalosan" csak fifa pontot tud venni az ember de ugye vannak különböző oldalak illetve személyek akik szoktak árulni coint.

Gondolkoztam, hogy lehet vennék egy 150k coint. Tehát, hogy kell ezt elképzelni? (Lebeszélem valakivel átutalom a lovét és mondjuk felteszek egy 1k-s játékost mondjuk 150k fix összegért a másik pedig megvásárolja vagy?) :DD

(#20041) Woodslave válasza nitro16 (#20040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"Illegál"és bannolhatnak. 150k egy hét mire osszeszeded sztem nem érdemes ezzel foglalkozni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20042) Aguinaga válasza Woodslave (#20030) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem ez a 84pick egy 84-es és két 85-ös lapot kínált fel (Depayt vettem ki).
Továbbra is nagyon adja... Fatit megcsináltam éjjel, LaLigából az az egy TOTSom van

PSN: OldSlowhand74

(#20043) taylorp válasza nitro16 (#20040) üzenetére


taylorp
senior tag

Szerintem a legnagyobb badarság erre a fostengerre pénz költeni. Inkább a coin eladásán gondoljodj, mint a coin vásárláson. :K

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#20044) HdRew válasza taylorp (#20043) üzenetére


HdRew
őstag

+1

(#20045) nitro16 válasza taylorp (#20043) üzenetére


nitro16
senior tag

Mivel a game "ingyé" volt ps plusba így eddig egy fillért nem költöttem rá. Az a 3-4k meg semmi a mai világba és legalább annyival megkönnyítettem volna a dolgom. Sajnos mivel még nem megyek wl-t stb így nem tudok annyi lovét kifarmolni mivel amit szerzek komolyabb lap az mind eladhatatlan kategóriába esik. Csak amig várom a vízumom addig ezzel bohóckodom. :DD

(#20046) |AP| válasza Aguinaga (#20042) üzenetére


|AP|
veterán

Aspas olcsón kivehető és akkor már kettő lesz, ráadásul zöld link Fatihoz :)

Én kiveszem, mert gyűjtöm a spanyol linkeket Iniestához.

(#20047) Aguinaga válasza |AP| (#20046) üzenetére


Aguinaga
őstag

Az igaz, de nem annyira tetszik ez az Aspas. Olyan hoki feje van. ;]

De mondjuk elég sok traitje van, meg a body type is egész fasza

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#20048) v-man válasza |AP| (#20046) üzenetére


v-man
őstag

Aspasnal is olcsóbb megoldás de Tomás, azt a 25ezret bőven megéri, tiszta olyan mint Braithwait specko lapja, akibe vagy 400 online meccset beleraktam.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20049) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hú nagyon jéghoki a játék megint... Szerencsére a ligue1 cross egész jól ment. A 4 gól meg egy win már csak összejön. Előbb gyerek még 5-0-nál is tolta. De semmi nem ment neki lassan megfontoltan rúgtam neki hetet. Mivel a cross volt az első gólom úgy voltam vele nincs az az isten hogy én lépjek ki ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20050) toxicjew válasza Woodslave (#20049) üzenetére


toxicjew
addikt

Nemtom mi a fasz van az emberekkel, tegnap én is leporgettem a plest, de az a tryhard ami megy... Mit kell erőlködni, kapsz egy gólt azt takarodj a kurva anyádba a következő meccsre :U De nem, Ferenc még megvarja míg kap 3 gólt és csak aztán lép ki. Nyomorékok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.