Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3301) HdRew válasza Woodslave (#3299) üzenetére


HdRew
őstag

Shapeshifter? Mi van, csak nem sok Supernaturalt néztek a fifa készítői? :DDD (Én nem játszottam a 20-szal.)

[ Szerkesztve ]

(#3302) Digestive válasza Woodslave (#3297) üzenetére


Digestive
addikt

Leszarom. Én most már el nem adom. A jó kapitány utolsóként hagyja el a süllyedő hajót! :DDD

A forgatókönyv a következő lesz:
Holnap jön egy spec Sabitzer. Beszakad az otw ára. Veszek még párat. Hétvégére felszívja magát a Bayern a blama után. Sabitzert becserélik. Ver egy gólt es kioszt 2 gólpasszt. Vasárnap meg eladom mindet 45k áron. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3303) Woodslave válasza Digestive (#3302) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C én meg az első hegedűsként húzom a végsőkig :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3304) miro.


miro.
senior tag

Szvsz fix Sabitzer.
Viszont en kivaron ezt a Bayern meccset..
Nem hiszem el,hogy nem fog felmenni az ara,ha nyernek.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3305) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. Lehet volt már róla szó csak el kerülte a figyelmem az hogy némelyik packnál van lejárati idő. Jobb ha ti is figyeltek erre. Nem tudom már hogy miből kaptam, de tuti nem objective mert eladható.

(#3306) thebigK válasza Archman 3 (#3305) üzenetére


thebigK
addikt

baszki ez mi :DDD amúgy ez asszem az MM-ért járt, mert nálam is ugyanez a lejáratos

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3307) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

WL kvalit meddig lehet befejezni a mostani hétvégére? Szombat reggelig?

(#3308) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na Roncara megvan a lóvé de megvárom a holnapi promot hátha beszakad jobban.

Ez a Kante nagy szopás :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3309) Woodslave válasza thebigK (#3306) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Konzolon nem látok ilyen lejáratot

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3310) Izéjose


Izéjose
tag

Mit gondoltok erről az új Kante-ról ?

(#3311) zzolli11 válasza Izéjose (#3310) üzenetére


zzolli11
csendes tag

szerintem katasztrófa.

Védő és fizikai statok brutál lehúzva. Egy olyan lapnál ami 100%-ban védekező lap.

Ráadásul a passz is csökkentve ami kritikus az idei játékban és már a gold lapnak is kritikus pontja, nem csoda hogy sokan catalyst chemy-vel használják.

Cserébe pace jobb és kicsivel a dribbling.

Szerintem nem érdemes fodder-eket elégetni rá. Nem tűnik egy hosszabb távon használható lapnak.

(#3312) |AP| válasza zzolli11 (#3311) üzenetére


|AP|
veterán

pedig én is gondolkoztam rajta... van pár quicksellezett nagx ratinges lapom (Bruno Fernandes, Hummels), amik lassan kifutnak a recoveryből. Kicsit sajnálnám azért őket. Meg a pakkok sem jönnének rosszul az új promóra.

Barbeépíteni azt nem tudnám :DDD

(#3313) HdRew válasza zzolli11 (#3311) üzenetére


HdRew
őstag

Egyetlen pozitív hozadéka az sbc-nek, hogy gold Kanté ára legalább lejjebb ment, mert a PL-ben nem igazán volt RTTK Fredig megfizethető CDM, ha jó középpályás védekezést akartál, akkor vagy a LaLiga felé ment valaki (De Jong, Llorente, Valverde) vagy pedig a SerieA-t választotta (Barella, Tonali, Vidal). De javítsatok ki, ha tévedek. :D Mert a profik már Gullitokat vesznek, ők meg Iconok..

(#3314) EA's hit válasza zzolli11 (#3311) üzenetére


EA's hit
őstag

Ugyanúgy szarrá lesz húzva, mint tavaly a flashback CR. Én ki is raktam, brutál jó lesz, egészen biztos vagyok benne. A passing olyan undorítóan fos idén, hogy tökmindegy hogy 75, 82, vagy 93 a passingja valakinek, egyikkel sem fogsz tudni normálisan játszani. A védekezést meg fizikát meg felnyomja a shadow/anchor. Abszolút megérős.

Be is tudtam építeni, igaz így Morientest eladtam, és kénytelen vagyok egyelőre visszarakni Grizit a csapatba, aki hulladék szar idén, de legalább tudom, hogy ott kell majd legközelebb upgrade-elnem :D

[ Szerkesztve ]

(#3315) raven84


raven84
senior tag

Hál istennek nem vettem Kantét 2 napja, hanem inkább dolgozok Baby Puskás felé. Ha jól nézem Futbinen 21ben tartotta az árát kilengésekkel persze Márciusig. Szerintetek most is így lesz?

(#3316) Digestive válasza raven84 (#3315) üzenetére


Digestive
addikt

Szerintem igen. Mivel a finesse még mindig OP és az idén még nagyobb szükség van a forgolódásra. Öcsi bácsi meg mindegyikben fullos. Nekem tavaly vagy 1000 meccsre meg volt a baby és moments együtt. Sztem az idén is megveszem majd.

(#3317) PEZZY93


PEZZY93
tag

Közvélemény kutatás. Ki melyik csapatot használná?
[link] [link]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3318) Töff_PLS válasza PEZZY93 (#3317) üzenetére


Töff_PLS
tag

Nekem az elsö csapat jobban tetszik.

XBOX: LángosMaci

(#3319) Woodslave válasza Digestive (#3316) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én is azon agyalok vki értéállóbbat kellene venni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3320) HdRew válasza PEZZY93 (#3317) üzenetére


HdRew
őstag

Az első csapat nekem is jobban tetszik. Én is vacillálok rajta, hogy lassan majd Umtiti mehet nyugdíjba, ahogy több lesz a zseton.

(#3321) Digestive válasza Woodslave (#3319) üzenetére


Digestive
addikt

OTW Sabitzert tudnám javasolni. :D

(#3322) thebigK válasza PEZZY93 (#3317) üzenetére


thebigK
addikt

1.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3323) Woodslave válasza Digestive (#3321) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C tudtam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3324) PEZZY93


PEZZY93
tag

Én is így látom, hogy az elsőre váltanom kell. Nekem Ronaldo nagy csalódás volt..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3325) Woodslave válasza PEZZY93 (#3324) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na miért?

Amúgy sztem Fred meg Kante túl védekező nem lenne jobb vmi támadóbb cm? Mondjuk Fred lehet jó nem tudom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3326) PEZZY93 válasza Woodslave (#3325) üzenetére


PEZZY93
tag

Darabos Nekem nagyon. Pedig engine-el is próbáltam. illetve nem hozza +1 millióért azt a pluszt. Pl a loan Mbappem 5* többet adott. Nem tudom, Én is ettől félek, hogy Kante - Fred túl védekező lenne. Totál tanácstalanság :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3327) HdRew válasza PEZZY93 (#3326) üzenetére


HdRew
őstag

Nem az a gond, hogy túl védekezőek szvsz, hanem inkább hogy nagyon alacsonyak. Perpill úgy érzem, hogy Llorentét nem tudom kihagyni, mellette meg van egy Barella. (Ok, a spanyol lényegében box-to-boxnak tökéletes). Az a helyzet, hogy most még nagyon egy ligából nem lehet összehozni egy jó csapatot, muszáj valami okos hibridet kitalálni. :)

Llorentével leütközöm a csatárt, ha nem tudom elvenni odamegy Barella gyorsan és hopp már nincs is nála a labda. :D Egyik legjobb páros szerintem, imádom, még a gold Barella is nagyon jó Llorente mellett.

(#3328) Nandinagy válasza HdRew (#3327) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az, hogy alacsonyak konkrétan semmit nem jelent. A kp magasságnak max. akkor van szerepe ha rájuk ívelgeted ki a kirúgásokat, de olyat meg még nem láttam. Az viszont előny egy alacosny játékosnál,hogy fürgébb labdával,könnyebben fordul és mivel sokan letámadnak ez elég nagy előny.

A fizikalitás meg nem magasság kérdése. Elég megnézni mikor ellenem Messi rakosgatja odébb Mendyt vagy alkalmanként Koundet.

Egyébként beraktam IF Atalt 7 chemen lb-be ha már 5 weak :D Eddig egész jól megy.
Mondjuk nem tudom van-e valami kvóta arra hogy elite divben kötelező letámadni mert tegnap 3 meccsen háromszor fordult elő, hogy 9 ember támadt le a térfelemen :D A játékosaim meg nem akartak kontrázni így folyamat a kapum előtt védekeztem...

(#3329) |AP| válasza HdRew (#3327) üzenetére


|AP|
veterán

amúgy silver TOTW Nteka tényleg teljesen jól használható bárhol a középpályán (CDM, CM, de szerintem CAM is, bár ott még nem próbáltam).
Nekem most szó szerint nincs rá jobb alternatívám, aki hozza ezt a szintet és jól linkeli a csapatot CDM poszton.

Egyetlen egy hátránya van, hogy a milestone objectekben nem számolódnak a meccsek a 200SB meccshez és a 200 WL gólhoz, ha ő a csapatban van :(

[ Szerkesztve ]

(#3330) HdRew válasza Nandinagy (#3328) üzenetére


HdRew
őstag

Én már csináltam ilyet, hogy rájuk ívelgettem, de mióta van Morientes, simán mellel továbbteszi a labdát kirúgásból. :DDD :DDD :DDD

Persze, de én szeretem ha van 1 viszonylag magasabb és 1 alacsonyabb védekező játékosom, hogy meglegyen a balansz. És az sem feltétlenül rossz, ha hosszabb lábai vannak, amivel eléri a labdákat.

(#3331) Digestive


Digestive
addikt

(#3332) HdRew válasza Digestive (#3331) üzenetére


HdRew
őstag

Szerencse, hogy most vettem Donnarummát, Kimpembét és Marquinhost. Remélem felmegy egy picit az áruk. :D

(#3333) Digestive válasza Digestive (#3331) üzenetére


Digestive
addikt

Azt nem tudom, de a sima ára elkezdett csorogni lefele.

(#3334) HdRew válasza Digestive (#3333) üzenetére


HdRew
őstag

Szerintem most vették észre, hogy az új WL kritériumokkal sok játékos kiesik a rendszerből, nincs annyi coin, és emiatt raknak fel ilyen gyengébb sbc-ket, hogy minél többen hozzáférhessenek a jobb lapokhoz. Mondjuk ez így elég gáz. Vagy minek tulajdonítható ez?

(#3335) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Egy mid Dalglish vagy Best sztetek? Azért most még megállja a helyét nem?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3336) Kdani1


Kdani1
csendes újonc

Valakinek van már tapasztalata, a lejaros packel?
Az enyém pont 7kor járna le, de én meg 7 után nyitnam szívem szerint, hátha esik valami új spec lap..
mi történik ha lejárt az idő? Eltűnik a Pack v mi?

(#3337) thebigK válasza Kdani1 (#3336) üzenetére


thebigK
addikt

nekem 1 lejárósóm volt, kinyitottam inkább, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3338) Kdani1 válasza Digestive (#3331) üzenetére


Kdani1
csendes újonc

Ezt csak nem gondoljak komolyan, hogy egy 22 éves játékosnak adnak flashback lapot :F :C
mar ez a kantes, meg umtiti is egy vicc volt..
minek a flashback lap olyanoknak akik meg a primejukban vannak?
biztos velem van a gond.. de én sokkal jobban örülnek egy patonak, balotellinek, candrevanak, de egy milner vagy aguero esetleg..h ne csak olaszt mondjak :D
a lényeg h olyannak adják aki azért már megy kifelé, és a sima lapja nem annyira használható.. ehelyett meg tolják ki ezeket a tipik metarateknek való szarokat..

(#3339) Kdani1 válasza thebigK (#3337) üzenetére


Kdani1
csendes újonc

Sztem nekem is ez lesz, nem éri meg a kockázatot..
tok mind1 h 7 előtt v után nem ad semmit :)

(#3340) Nandinagy válasza Kdani1 (#3338) üzenetére


Nandinagy
addikt

A flashback lapot nem feltétlen úgy kell értelmezni. A legtöbb flashback lap egy szezon vagy emlékezetes mozdulatra kap lapot. Volt olyan aki arra kapott flashbacket, hogy volt egy nagy gólja a bl elődöntőben mondjuk. Sőt Jota mondjuk arra kapott, hogy megnyerte a fifa profi focistáknak tartott e-pl-jét.

Egyébként ha kante nagyjából 200k-val olcsóbb mint a gold akkor Mbappet ne várjatok 1 milla alatt. Azt meg megint alig tudja ember kirakni :D

(#3341) |AP| válasza Kdani1 (#3338) üzenetére


|AP|
veterán

Ibrahimovic, Iniesta... nekik nagyon örülnék

(#3342) HdRew válasza |AP| (#3341) üzenetére


HdRew
őstag

Adriano, Recoba, Robben, Juninho, Makaay, Lució, Cambiasso, Sneijder, Canizares, Ayala, Claudio López, Carew, Riise, Xabi, Milan Baros, Quaresma pl így hirtelen.

Lenne itt content. :D

(#3343) Nandinagy válasza HdRew (#3342) üzenetére


Nandinagy
addikt

Flashback lapot csak aktív focisták kaphatnak :D A többiek max. Hero vagy Ikon lapot kaphatnának.

(#3344) toxicjew válasza HdRew (#3342) üzenetére


toxicjew
addikt

Csak olyan kaphat fb lapot akinek van lapja a játékban. Az általad felsoroltak már csak hero/iconok lehetnek majd a jövőben :)

Na mire leirtam Nándi megelozott. :))

[ Szerkesztve ]

(#3345) HdRew válasza toxicjew (#3344) üzenetére


HdRew
őstag

és #3343Nandinagy

Tényleg, akkor igazán kaphatnának Hero vagy Icon lapot. :D

(#3346) Izéjose


Izéjose
tag

Én vagyok az egyetlen aki bármennyi coint kiadna egy flashback Messi-ért ?
cf lap
gyengébb lövéssel meg passzolással de gyorsabb futással 5*sm-al 3 wf-al
képes lennék akár 1 millió zsetont adni egy hosszú hajú cselgép Messiért aki szégyen nem szégeny kilő mint a puskagolyó 🤣🤣🤣🤣🤣

(#3347) Woodslave válasza Digestive (#3331) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na úgy néz ki nem Sabi lesz. Mondjuk agyaltam hogy a dribblingje amúgy is 80 tuti nem azt mutatnák.

De majd kiderül

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3348) Digestive válasza Woodslave (#3347) üzenetére


Digestive
addikt

Pato :B

2 vagy 3 éve szinte a szezon felében kirobbanthatatlan volt a kezdőből nálam.

(#3349) EA's hit válasza Woodslave (#3347) üzenetére


EA's hit
őstag

Milyen kreatívak, Llorente tavaly is RB volt, most megint az lesz? :D Illetve szokás szerint ugyanazok a nevek köszönnek vissza megint, akik mindig kapják a speckó lapokat, kivéve talán Pato. Egy icipicit sem lett több kreativitásuk az évek alatt :D

(#3350) gabesz82 válasza |AP| (#3341) üzenetére


gabesz82
senior tag

Zlatan prediction szerint fog kapni rulebreaker lapot, kérdés milyenek lesznek a statok... Don Andres majd szezon végén megkapja a menetrendszerintit :)

PSN: Morfologus82

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.