Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#24001) Aguinaga válasza Mrdevil (#24000) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát nem tudom, én a rudimra p*nat szeretek rakni, szvsz egy engine nagyon nyomná..

PSN: OldSlowhand74

(#24002) HdRew válasza Mrdevil (#24000) üzenetére


HdRew
őstag

Aha, szvsz az engine a legértelmesebb választás rá.

(#24003) Woodslave válasza HdRew (#23999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát elég sok csapatban is látom.

Na egy gyönyörű 6/2-es kezdés után nagyjából szépítettem 11/7-re egy win streakkel. Eléggé bennem van hogy elég is mert 11 úgyse lesz 9 és 5 win meg tök mindegy. :U de nem ezért játszunk ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24004) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Adta nagyon az sb. Rice pick. Egyik rare pl Sommer masik Azpi :C meghozta a kedvem hogy csináljam az sbt :DD

Közben 13/9. Ha hétből nem tudok nyerni kettőt akkor meg is érdemlem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24005) thebigK válasza Woodslave (#24004) üzenetére


thebigK
addikt

hajrá Woody, a szezon legnagyobb tryhard hétvégéje legyen ;] ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#24006) Woodslave válasza thebigK (#24005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ki kell facsarni az utolsó cseppet is a hátralévő 1 hónapból :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24007) gjoe válasza Woodslave (#24006) üzenetére


gjoe
őstag

Hát én már a fall guyst is szívesebben indítom.

(#24008) HdRew válasza Woodslave (#24004) üzenetére


HdRew
őstag

Woody, ezen a hétvégén én is álltam 13/9-cel, és végül amúgy sikerült a 14 win. :D

Szóval neked se lenne lehetetlen. :P

#24003Woodslave

Kegyetlen jó számomra. Mivel Varane-t nem csináltam meg, így maradt Rudiger, a franciát eléggé sajnálom, de hát szabin voltam és nem is volt nagyon fodderem szvsz, bár nem számoltam utána. De ha mondjuk van egy Varane-od akkor még jobb is vagy. :)

Amúgy most perpill fut birthday/captain/fut upgrade lapokat csak úgy tudok szerezni, ha valami irgalmatlan nagy szerencsém van és nyitok egyet, vagy snipe-olok a piacról? Ezt amúgy EA-nél átgondolták? Ha ezt tudták előre és szándékos volt, akkor menjenek a fenébe. Pont szabi előtt adtam el vagy raktam sbc-be Firmino-t meg ilyeneket.. :(((

(#24009) Woodslave válasza HdRew (#24008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Meglett maradt még 3 azt leadtam a gyereknek :D reménytelen küzdelemhez már nincs kedvem ez is elég végre

Van ez a party bag de abban nincs fut captain szóval kb.

Varane megvan dolgozom a dagiert szóval Rudiger kimarad pedig baxó azt tudom szerettem a másik két lapját is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24010) Woodslave


Woodslave
nagyúr


Az ultimate pack egész jó fodder bánya.

Pick Kimmich és Dempsey. Rare paxk Ben Yoda

Komolyan évközi vibeom van ezzel a pickkel ugyanolyan használhatatlanok már mint a tots 99%-a

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24011) BenXL válasza Woodslave (#24009) üzenetére


BenXL
tag

Én is most ezen az R9en gondolkozok h elkezdjem e, csak nemtom milyen lapok várhatóak még mert akkor azokról lemondhatok ha egy ilyen sbc-t most elkezdek :D

(#24012) toxicjew válasza BenXL (#24011) üzenetére


toxicjew
addikt

Fölösleges már ezen agyalni, csináld meg azt kész :K Amúgy elég jó lap, nekem nagyon adja.

(#24013) Woodslave válasza BenXL (#24011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kérdés mit akarsz. Nyilván R9 max hab a tortán. Egy trófea. Mondjuk ahogy én kénytelen vagyok rakni az fájdalmas :C napi egy max kettő sbcvel. Még 8-9 hianyzik de sztem egy hete kezdtem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24014) Woodslave válasza Woodslave (#24013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mod 24-én :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24015) Mrdevil válasza HdRew (#24008) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szépen be lehet építeni max chemmel Varanet, meg Rudi urat, Valverde, Courtois segítségével. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24016) Woodslave válasza Mrdevil (#24015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én is agyalok hogy vhogy kiszenvedem legfeljebb r9 később lesz kész tök mindegy. Mondjuk nálam rbben 7-esen kezdene de ha a dribbling nem fontos shadowal igy is kb maxos :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24017) taylorp


taylorp
senior tag

Kiraktam ezt a gyászhuszár Futties Neymart, bár ne tettem volna. Deja vu érzésem van, mint amikor CR potm lapját raktam ki. Számomra mindegyik egy rakás fos, bár tudom, hogy béna vagyok. Ahhoz mit szóltok, hogy napok óta nem lehet coinért pakkot nyitni a 7,5k-s szarjukon kívül Egy újabb aranyos gesztus az ea-től.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#24018) bodnar123


bodnar123
senior tag

Tegnap letoltam a wl-t végül nem álltam meg 5 winnél. Aranygólt játszva 4et leadva meglett a 11. A játék viszont mintha tudna hétről hétre szarabb lenni. Pelével olyan kapáslövésem volt. Eredetileg mellel akarta levenni. Aztán végül megváltozott a mozgása és átmenet a mellkasán a labda és a teste mögül ellőtte kapásból. Szánalom az egész. Viszont most megint kipróbáltam a PES-t. Érdekes ott ha 11 jatekosbol nyitsz akkor ugyanannyi az esély Bappet nyitni mint a legutolsót. Ki is jött a legjobb Kylian. Persze a játék hibáktól hemzseg, de legalábbis hasonlít néha focira, nem pedig pinballra. Ja a két pick courtoa, és Bernardo Silva. Jehhh.

[ Szerkesztve ]

(#24019) gjoe válasza taylorp (#24017) üzenetére


gjoe
őstag

Amúgy sem lenne értelme pakkot venni. quick sell áron mennek a tots lapok.

(#24020) Woodslave válasza taylorp (#24017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pont írni akartam két játékos van akit volt értelme kirakni egyik ő másik Dinho :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24021) toxicjew


toxicjew
addikt

13/11, nagyon faszán ment a wl, úgyhogy a többit leadtam, ne rondítsa el a tryhard :D Pickek Dempsey és TAA, packok semmi.

PIM R9et meg rakjátok ki, nagyon jó, nálam jobban teljesít, mint 99 CR :Y

(#24022) gjoe


gjoe
őstag

Hát ez a renato ingyen van.

(#24023) |AP| válasza gjoe (#24022) üzenetére


|AP|
veterán

nem is lett túl acélos. Szerintem ezzel végleges is lett a csapat, nem fogom Barellát cserélni rá
Innentől csak a FUT23-as pre season cuccokat fogom már csak csinálni, meg esetleg a wl-ek

(#24024) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kiszedtem az sbs tokeneket 8-at ss pick olyan jó lenne egyszer azt érezni vagy inkább látni hogy megérte de persze qrvara nem. Mondjuk pickekbol jött 3 tots de az ss pick szokasos Auba Cordoba Muki meg vki...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24025) Woodslave válasza |AP| (#24023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvasgatom a futbinen is a kommenteket, mondjuk az árából lehet következtetni, hogy az ea se gondolja hogy túl extra lett a lap. Aztán van aki szerint meg igen. De ha már 1.8 millió fodderért megcsináltam Mendyt akkor marad is a qrva anyját ;] :D Gullit helyére jöhetne de akármennyire is lehet outdated azért marad ő is.

R9-ból van még 6 squad hátra, nagy ratinges lapok jöttek, gold lapom viszont 6 db van abból egy red Dybala. Szóval valahogy csütörtökig ki kell húznom. Addig még lekínlódok 8 rivals meccset aztán meg is vagyok.

Végülis még van 4 wl ;] :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24026) bodnar123 válasza Woodslave (#24025) üzenetére


bodnar123
senior tag

És szerinted mit fog nyújtani? Ugyanúgy ha olyan lesz a meccs, akkor amint megközelítik már adja is el a labdát... XD

(#24027) nonee


nonee
aktív tag

Sziasztok!lehet nem jó helyen kérdezem de muszàly megtudnom vhogy azt hogy jót rendeltem e elő fifa 23 téren!
Adott egy PS4 meg egy fifa 22 menü,ott rámentem hogy ultimate fifa23 megrendelés,de előtte eaplay előfizetés,is így 28 K körül megrendeltem elméletileg .viszont úgy hallottam ,meg azt mondogatják nekem hogy ez a verzió csak ps5re lesz jó meg hogy ez olyan lesz mint a 22 nem kap frissítést...laikus vagyok eddig mindig lemezen vettem meg,a kérdés az hogy szerintetek lehet más pl ps5 verziót is megvenni a játékon belül?köszi a válaszokat üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#24028) Woodslave válasza bodnar123 (#24026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilvánvaló :K :D

Ebben a prekupában használom a loant ugyanúgy kikapok mintha Eusebioval játszanék. Írtam hogy csak trófea

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24029) Woodslave válasza nonee (#24027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kizárt hogy ps4-en tudnál olyat venni digitálisan ami nem ps4-es. Szóval nem tudsz ps5 változatot venni ami majd nem fut a ps4-eden.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24030) nonee válasza Woodslave (#24029) üzenetére


nonee
aktív tag

Köszönöm :R

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#24031) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Szisztok :)
Iden se jatszottam mar de majusba vegul megvettem ezt a csodat :)
Jottem kicsit dicsekedni, hogy azert a vegere sikerult kimaxolni :)



(#24032) |AP| válasza Woodslave (#24025) üzenetére


|AP|
veterán

nekem most egy token hiányzik még, hogy ki tudjam venni a 86+ x15-öt.
Este hétig kellene hozzá lejátszani 4 SB meccset.

Az egy dolog, hogy nem is lesz rá időm, de végiggondolva miért is szenvednék ezzel?
11db 90+- os duplim van, meg egy csomó kinyitásra váró 85+ pack, de minek?

Egyszerűen nincs már olyan játékos, akit szeretnék megvenni/sbc-ben kirakni/kinyitni

Pont ezért az új pre-season cup-ot már el sem kezdem, nincs már motiváció erre az évre.
A FUT23-as objecteknek maradt egyedül értelme, abba még teszek időt, de most már ideje megnézni például a Better Call Saul 6. évadot

(#24033) Woodslave válasza |AP| (#24032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezért nem akarom megvenni. Nem nekem való. Tegnap lenyomtam reggeltől a wlt, aztán sb bronz polákokkal, svájciakkal egy 95-ös fodderért (tök mindegy Auba és mennyiért megy 15k-t ér mint fodder). Este kupa, ebben egyelőre nem pengetek annyira 10/4-es átlag de csak felbaxom magam még mindig hogy ennyire xarnak kell lennem.

És a 23-ban ugyanez a xar lesz már egyrészt borítékolható, másrészt ezt mondja mindenki a youtuben a beta alapján is. Kolléga alattunk (felettünk) lévő képe alapján, meg a saját tapasztalat alapján majd bőven jó lesz ea playben májustól :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24034) |AP| válasza Woodslave (#24033) üzenetére


|AP|
veterán

én megvettem, nagy naivan ugyanúgy állok hozzá, mint mindig: hátha jobb lesz :DDD

Ha nem is lesz jobb, megnézem milyen az új chemistry rendszer, milyenek az új pontrúgások, meg a többi újítás, aztán ugyanúgy szidni fogom :)

Viszont szerintem a játék eleje még a legérdekesebb, amikor nulláról építkezel, úgyhogy biztos elkezdem mikor kijön. Aztán meglátjuk meddig tart a lelkesedés

(#24035) Woodslave válasza |AP| (#24034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom meddig tartana augusztus vége :C :D

de abban igazad van az eleje a legjobb :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24036) gjoe válasza Woodslave (#24035) üzenetére


gjoe
őstag

Ja ha nyitsz egy mbappet az elején akkor májusig fasza kis király leszel. Ha semmi akkor szopás végig a szarral.

(#24037) eM'82 válasza |AP| (#24032) üzenetére


eM'82
addikt

a Fut23 objective-ek közül a Chelsea-vel qrvára szenvedtem... aranygólt tolt szinte mindenki, így én is, de ennél sok meccsem elment. A többi viszonylag sima volt.
Én is várom nagyon a startot. Az új chem rendszer miatt, könnyebb lesz tartanom a fogadalmam is + előrendelésből hátha esik egy jóféle TOTW/Hero lap :)

(#24038) miro.


miro.
senior tag

Valaki akinek kedve van,meg ideje,firkalhatna egy kicsit az uj chemierol meg azokrol az ujitasokrol amik nagyobb fajsullyal birnak az Ut-be.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#24039) |AP| válasza miro. (#24038) üzenetére


|AP|
veterán

firkálni nincs időm/kedvem, de: :)

újdonságok
chemistry

(#24040) toxicjew válasza |AP| (#24039) üzenetére


toxicjew
addikt

Beraktam a másik topicba is, köszi.

(#24041) david368


david368
aktív tag

85x10 ismetelheto naponta 10x :R

(#24042) Woodslave válasza david368 (#24041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kár hogy ugyanazok a xarok pörögnek vissza. Nyilván fodder már mindenki. Mindegy r9-ból 3 kell már csak.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24043) miro. válasza |AP| (#24039) üzenetére


miro.
senior tag

Kosz,kiraly. :R
Ez a chemie cucc jo lesz,nem kell egymas mellett lenniuk igy megno a variacios lehetoseg. Adom.

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#24044) bodnar123


bodnar123
senior tag

Amúgy ez is tök jó de a 3 fut caotain lap miatt nekiallni sem tudok Salahnak. Szóval vége a játéknak. A PESt viszont eléggé élvezem. Vannak benne idegesítő dolgok. De legalább hasonlít focira...

(#24045) |AP| válasza miro. (#24043) üzenetére


|AP|
veterán

kicsit még bonyi, de biztos bele lehet könnyen rázódni

(#24046) Kristof_94 válasza david368 (#24041) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Megcsináltam 10x, Pedri és Suarez volt a csúcs. :C

(#24047) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kipörgettem a 10 85+ packot a töltőképernyő két sor játékosból Vini dupli... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24048) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na ez a kupa most egész játszható volt. A 14 wines 85+packból visszatért Jorginho. Jött egy Courtoa is ezért nekiestem Rudigernek is. Egy hiányzik meg kettő R9-ból mondjuk meg is csinálhattam volna de már mindegy majd holnap vagy legkésőbb csütörtök. Még ebben a kupában is elfelejtettem használni a loant.

Valahogy le kell beszélni magam arról hogy ne kezdjem majd el Pelet...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24049) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Hát így a végén teljesen elkényeztet a jàték. Mondom pár 85x10-et kipörgetek. Első 99-es Ronca, második 97-es Tots Mbappé (dupli). :U :DDD
Az egész éves gyötrelmes pack luckot most akarja kárpótolni… de minek. :U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#24050) EA's hit


EA's hit
őstag

Én is kiraktam a 10 85+ packot, asszem 2 Neuer meg egy Oscar volt a csúcs. A kedvencem az a pack volt, amiben volt egy tots Hamsik, egy ss Felipe, és 8 (!) gold lap, abból is 4 db 85-ös. Nevetséges, hogy minél többször lehet kirakni egy nap a 85+t, annál lejjebb csavarják rajta a drop rate-et. A 10 pack közben kiraktam Rüdigert (bár nem tudom minek), hát konkrétan arra alig volt elég ez a 10 pack, hogy őt ki tudjam rakni. Nevetséges.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.