Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4151) HdRew válasza Digestive (#4149) üzenetére


HdRew
őstag

Tudják, hogy te amúgy is jó vagy, szóval neked nem kell nagy húzás :D

(#4152) eM'82


eM'82
addikt

Azt hittem ismételhető lesz a Base Icon SBC. Így nem lesz kasza a fodderekkel. Ráadásul mindenki tele van ilyen lapokkal.

(#4153) raven84


raven84
senior tag

500k fodder egy random base iconért? Hát ezt sztem passzolom.

(#4154) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Valaki Mid Pelét nyitott a Base icon sbcből :DDD :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#4155) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Puff icon sbc, dölhetnek a 100k-s icon kapusok. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4156) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szomorú, hogy ma már nincs speckó preview pack...

(#4157) bodnar123


bodnar123
senior tag

Mi értelme kirakni valakit 500ezerből,ha megveheted 350ből? Tudom ut lapokat is rakhatsz bele. De kinek van ennyi?

(#4158) EA's hit


EA's hit
őstag

Ki is raktam az upgradet, és bár ráment minden coinom és pár jó cserém (Lewa, Cancelo, Morientes), sőt még Marquinhost is el kellett adnom, de ez most abszolút megérte kivételesen, Eto'o jött belőle :C

(#4159) thebigK válasza EA's hit (#4158) üzenetére


thebigK
addikt

az szép :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4160) |AP|


|AP|
veterán

azt jól sejtem, hogy ebben a szezonban már nem lehet playoff-ot indítani?
Csütörtökön fog mindenki nekiesni?

(#4161) Woodslave válasza |AP| (#4160) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A végén még tényleg eltörlik :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4162) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kemény 60k-ra voltam CR-től 2 órája(805-810k), most meg 860k alatt megint nincs. :W

(#4163) Woodslave válasza Kristof_94 (#4162) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha abból indulok ki én milyen marhaságot csinálok nem nagyon gondolkozik a kommunity nagy része :C de ment a panik sell aztán rájöttek hogy ebből az ikon packból se jön jó?. A top lapok kusznak vissza

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4164) Digestive


Digestive
addikt

Igaz, h picit drágább, mint maga az sbc, de azért nem ettől a szutyok laptól fogom összefosni magam örömömben. :DDD :C

(#4165) Kristof_94 válasza Woodslave (#4163) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kíváncsi vagyok mi lesz a csütörtöki rewardok után. Na mindegy, így sem panaszkodhatok. Max. lesz némi zseton a toty upokra. :DDD

(#4166) Woodslave válasza Kristof_94 (#4165) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tegnap megmozdult kicsit a 85-os lap ára. Vettem Carvajalt 6kért most adogattam el 7600-7900 volt amit megvett vmi türelmetlen 8900 :C . Aztán úgy tűnik kipukkadt ez is már megint 7k. Ennél jobb sbct nem látok ami miatt lenne jobb áruk...
Egy Fabinhot volt az gyorsan vitték 14. De Parejot már nem viszik csak 11k

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4167) thebigK válasza Woodslave (#4166) üzenetére


thebigK
addikt

idén qrva nagy a pack supply tavalyhoz képest, mindenki tele fodderrel, de azért ennél lesz jobb sbc is, ahova kelleni fognak. Én ha tegnap időben játék elé jutok, eladtam volna az IF lapjaimat 7 előtt a hypeban, most már nincs értelme, mert az is majdnem minuszos

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4168) Woodslave válasza thebigK (#4167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja lehet de azért most nem tárolok 40 Carvajalt hogy majd hónapok múlva jön esetleg vmi. Elengedem ezt a részét is a jateknak. Marad az hogy hátha nyitok valamit :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4169) Digestive válasza Woodslave (#4166) üzenetére


Digestive
addikt

Ez csak félig igaz amit mondasz. Egyszerűen nem jó lapokat vettél, ahogy én sem. Rosszul gondolkoztunk. Most máshol volt nagyobb profit!



Sima duplázás lett volna rövid idő alatt. :DDD

85 alatt akkor lesz robbanás, amikor berakják az első ismételhető és eladható TOTW, vagy egy ismételhető Party Bag sbct.

[ Szerkesztve ]

(#4170) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Szar így a piac bekell látni :D Lehet itt azzal jönni, hogy nem drágák a top lapok sem annyira Mbappen kivül csak a legfőbb probléma, hogy nagyjából bárkit nyitsz 0 profitod van belőle. Van kb. 8-10 gold lap akit ha kinyitsz akkor 150k profitod ha van.
Neymar tavaly januárban volt ennyire olcsó mint most CR meg márciusban. Úgy, hogy idén CR PL-es ami mindig +100k ha nem több.
Igazából engem csak azért zavar az egész mert nagyobb nyitás nélkül tényleg esélytelen az előrelépés és sajnos idén sokkal jobban számít a csapat. Tavaly ha ügyes voltál betudtál lőni egy ziccert ha kicselezted a kapust vagy kijátszottad de idén 70es lövéssel Maxika vagy Vini vagy bárki kifogja hagyni annyira jók a kapusok.

(#4171) Woodslave válasza Digestive (#4169) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olcsó kockázatkerülő befektetést akartam. Mindegy ami nem megy nem kell eröltetni. próbálkoztam itt "okosan" (legalábbis amit annak gondoltam, - azon kívül ami marhaságot csinálok) de nem megy :D

Nyilván a nagyobb ratinges lapokon nagyobb a kasza, de amikor már észbe kaptam akkor nem voltak ennyire olcsók amúgy se

Ezzel az ikon sbc-vel is az a bajom hogy tuti valahogy megcsinálom, mert megint az érzem a játékban mint minden évben, hogy tök mindegy :U Bár ezekre a baby ikonokra annyira nem remegek

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4172) Nandinagy válasza Woodslave (#4171) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért a nagyobb ratinges lapok mentek fel mert mindenki tele van 81-84es lapokkal. Egy 86os sbcbe nem fog venni senki 6 db 86os meg 2 87es lapot hanem telerakja 7 db 83-84el és amellé vesznek nagy ratinget 88-90 között.
De nagyjából ez a tendencia egy 84es sbcnél is. Beleraknak az emberek 8 db 83as lapot meg vesznek 1-2 nagyobb ratinget és meg is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#4173) Woodslave válasza Nandinagy (#4172) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja. De mondom ez nekem kb november 2 körül ugrott be, akkor meg már 21k volt kb ezeknek a lapoknak az ára. Aztán úgy voltam vele 6k.-ba veszek Carvajalt, 8k-ért eladom. Ha kiszámolom akkor kb ugyanott lettem volna profitban, de így utólag jobb lett volna még Navast is venni 21-ben.

De erre van a mondás bárcsak olyan okos lettem volna előtte, mint a feleségem utólag. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4174) Nandinagy válasza Woodslave (#4173) üzenetére


Nandinagy
addikt

Idén minimálisan sem fogok rámenni a tradelésre mert nincs értelme. K***a jól hangzik, hogy tradelek 100k-t azt mondjuk veszek egy CR-t akinek 1 hét alatt 100k-t esik az ára aztán volt profit nincs profit. Nincs olyan lap aki ne esett volna 200-400k-t az utóbbi hetekben. Neymart 2,5 hete ilyenkor vettem 890k-ba most meg ér 640k-t. De bárkit vettem volna IF Vinitől kezdve Manen,Sonon,Salahn át mind esett már 150k-t azóta. Nincs jó megoldás max az ha untrade csapattal tolod :D

(#4175) Woodslave válasza Nandinagy (#4174) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez elég demotiváló amúgy. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4176) Nandinagy válasza Woodslave (#4175) üzenetére


Nandinagy
addikt

Max akkor ha foglalkozol vele :D Engem konkrétan nem mozgat meg. Neymart max akkor adom el ha nyitok egyet untrade. Ha meg nem akkor marad totsig :D

(#4177) Woodslave válasza Nandinagy (#4176) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze ha nem foglalkozol vele akkor nyilván nem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4178) EA's hit válasza Nandinagy (#4170) üzenetére


EA's hit
őstag

"Szar így a piac bekell látni :D Lehet itt azzal jönni, hogy nem drágák a top lapok sem annyira Mbappen kivül csak a legfőbb probléma, hogy nagyjából bárkit nyitsz 0 profitod van belőle. Van kb. 8-10 gold lap akit ha kinyitsz akkor 150k profitod ha van.
Neymar tavaly januárban volt ennyire olcsó mint most CR meg márciusban. Úgy, hogy idén CR PL-es ami mindig +100k ha nem több."

Ez pontosan így van, és pontosan ezért nem tudok sehova haladni a csapatépítéssel :D Továbbra sem volt semmi értékelhető trade nyitásom idén, egyetlenegy Mendy volt aki 100k fölött ment el, az is már legalább egy hónapja. Hiába wl-ezek, hiába jönnek (fos) rewardok az sb-re és a rivalsre is, semmi értékelhető eladható nyitásom nincs. Összességében azért nem panaszkodok, mert az untrade nyitásaim elég jók (Yashin, Mendy, Hakimi, Lewa, Yedder, tegnap az upgrade-ből Eto'o, stb.), de csapatépítéshez ez lófasz. Úgy van ahogy mondod, bármit nyithatsz, ha az nem top lap/promo lap/ikon, akkor semmire nem mész vele. Valamelyik nap vettem két 50k-sat mérgemben, az egyikben Goretzka volt, aki már önmagában kevesebbet ér egy 10-essel, mint a pack :D A másik meg alapvetően egy teljesen jó pack lett volna, Keyler+Lukaku is benne volt, de a kettő együtt nem ért 50k-t :C Szóval tök jó, hogy CR meg Neymar milyen olcsó, csak hiába kerülnek ők 7-800k-ba, ha a 84-85-ös lapok meg, amiket nyitok, 3000-et érnek :D

(#4179) HdRew válasza EA's hit (#4178) üzenetére


HdRew
őstag

Pont ugyanaz a különbség kb, ugyanott vagyunk. Sőt, ez a mostani jobb is, mert ha el akarod adni a csapatod, akkor kevesebb tax kerül bevonásra. :D

A 84-85-ös lapok ha 10.000-et érnének, annyival drágábbak lennének a top lapok is, ne aggódjatok. :)

Komolyan vicc, az ellenfelem jobb volt, Morientes-szel is volt ziccere, vele kihagyja, míg a 16-oson kívülről, a defendinges Nkunkuval (75 shooting) weak foottal (3*) ellövi és gól. Konzisztencia nulla. :C

(#4180) EA's hit


EA's hit
őstag

Lehet hülye kérdés, de ha a seasonben elértem a 90 meccses milestone-t, csak a 90 meccsre kapom meg a rewardot csütörtökön, vagy egész véletlenül hozzánk vágják ilyenkor a 20 és az 50 meccses rewardot is? :D Gondolom előbbi, de hátha :D

(#4181) Zimmi91 válasza EA's hit (#4180) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha nem a EAről beszélnénk akkor még lehet, hogy megkapnánk mindent sorba, de így fixen csak a 90 meccsest kapod :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#4182) Meghivott válasza HdRew (#4179) üzenetére


Meghivott
addikt

Mint pl hogy Navas bárkit fellök, Koundet pedig senki nem futja le. Pár név be van égve a favágó bandának. 😁

(#4183) kiserik válasza HdRew (#4179) üzenetére


kiserik
senior tag

Nekem De Jong szokott lődözni ilyeneket. Mondjuk az én játékom hibás lehet, tegnap Lodit üldöztem Vinivel, speedboost nélkül végigfutott vele a pályán és a végére 5 métert még rá is vert :Y Mikor Inakit sikerült utólérnie chem lap nélküli Kimpembével hátrányból, akkor adtam fel.

(#4184) Nandinagy válasza HdRew (#4179) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért nem. Tavaly 1-1.1 milla volt Neymar akkor mikor 890be vettem. de egy Bruno aki elment 30k-ba meg ért 150-200-t. Egy maxika aki 2k ért 50-t. Tehát az, hogy 1-200k-val drágább lenne minden top lap pont nem számít abból a szempontból, hogy fodderekből a többszörösét kapnád meg.

(#4185) Meghivott válasza Nandinagy (#4184) üzenetére


Meghivott
addikt

Továbbra sem értem, hogy azért semmi nem jár, ha kedves user kilép, amikor gólhelyzetben vagyok. Ezért miért nem lehet a szenvedő félnek megadni a 3 pontot?

(#4186) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] eleget baxakodtam már, bár nem vagyok meggyőződve róla, de ha nem jön vmi dráma akkor hétvégére megveszem Mbappet. Az rw poszt kicsit problémás :D Vagy nem Gosens lesz hanem vki olasz :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4187) Izéjose


Izéjose
tag

Aki használta Cr-t írna róla pár sort 🙏🙏🙏🙏
Valamiért azt érzem hogy ő kell a gépezetbe hogy teljes legyen a csapat. 😁😁😁😁

(#4188) |AP|


|AP|
veterán

tavaly nekem a pickek adták nagyon jól, a csomagokkal nem volt szerencsém.
Ezért mindig rápróbálok a pick SBC-kre, de idén valahogy nem megy.
Ebből az újból csináltam már vagy 20-at, Hummels és Piqué volt a két legmagasabb rating...
Már nincs 80 alatti gold lap a klubban... ezt most feladom :)

(#4189) Woodslave válasza |AP| (#4188) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csináltam én is párat, bár nekem common lapom nincs de silver upból csinálok de lassan nem éri meg. A "legjobb" egy rulebreaker Lopez volt :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4190) K.J válasza Izéjose (#4187) üzenetére


K.J
senior tag

Na... csak belepofázok, pedig nem akartam.
A triallal játszottam idén, nem vettem meg a játékot, viszont az itt olvasottak alapján és az elmúlt évek fifáit figyelembe véve, CR az a top lap, ami valamiben mindig kiemelkedő!
Agyon van magasztalva, szóval egy próbát simán megér, ha van rá kereted, max ha nem jön be akkor eladod. :)

(#4191) Woodslave válasza Izéjose (#4187) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit vársz? :D Nyilván a top pl csatár. Mondjuk én fejelni nem tudtam vele szögletből soha.
Enginnel használtam, sztem a dribbling meg pace is faxa.
Ha nem jön Di Natale (aki nem mondom hogy jobb) valszeg nem cserélem le.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4192) Izéjose válasza Woodslave (#4191) üzenetére


Izéjose
tag

Valahogy ilyen értékelésre vártam bíztam benne hogy pozitív dolgokat írtok 😁😁😁😁😁

(#4193) Woodslave válasza Izéjose (#4192) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk xar játékmenetben nem a legjobb dribblingje van. De bevágja az biztos. Sztem most az ára is olyan lent van hogy bőven megéri kipróbálni is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4194) kiserik


kiserik
senior tag

Ez a RB Capa elég jól néz ki. Este ki is próbálom CB poszton. Statok alapján durva. Megy mellé tesztre Corona is CAM-ba, Son meg ST-be.

(#4195) Nandinagy válasza kiserik (#4194) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem ajánlom. A szélsők középen kilettek nyírva és folyamat elrohangálnak a helyükről így lyuk lenne hátul. Ráadásul Capa még csak nem is gyors +175 centi. Egy Theot odarakhatsz mert ha szar a pozija is beéri a csatárt 96 pacel meg magas de Capa? :D Tomori alig lassabb nála és ő echte cb.

(#4196) |AP| válasza kiserik (#4194) üzenetére


|AP|
veterán

nem tudom mennyire igaz, amit ígért az EA, hogy a szélső védők helyezkedését lebutítják CB-ben, ahogy Nándi is írta. Ha igen, akkor nem érdemes ezzel próbálkozni.
RB-ben viszont nem rossz, Gold Navasnál talán jobb, a spec Navas lapoknál már nem biztos, de azokat még nem próbáltam. Hozzám inkább a tavalyi CDM lapja miatt jött nosztalgiából :)

Eladtam majdnem az összes Aspasom, 3000-ért simán elmentek (talán többért is lehetett volna próbálkozni), vettem egy Morientest kipróbálni.
Suarezt nézegettem nagyon, de sajnálom rá a coint, inkább megnézem mit tud töredékáron Morientes

[ Szerkesztve ]

(#4197) elod22


elod22
senior tag

Ezt a rulebreaker Kessiét aki teheti építse be. Mivel olasz ligás lap és nem francia, ezért még fele annyiba se kerül mint egy Kante. Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy van nála jobb box to box CDM a játékban megfizethető áron.

(#4198) kapeti07 válasza elod22 (#4197) üzenetére


kapeti07
senior tag

Rulebrakeres Zakaria-t istenítik nagyon ha Engine-t teszel rá. Csak hát nehéz linkelni amiért Bundás liga és mert svájci, de ezért is csak 38k.

Xbox: kapeti

(#4199) Nandinagy válasza kapeti07 (#4198) üzenetére


Nandinagy
addikt

Idén a Bundás nagyon extra hátul+kpn.
védelem: Davies,Upa,Klosti,Mukiele,Tapsoba,Oxford,Lacroix
kp: Goretzka,Zakaria,Nkunku,Boateng,Sabitzer
Az egyetlen gyengepont az rb poszt de oda Mukiele bőven jó vagy Mbabu vészmegoldásnak :D Szóval idén hálistennek felhúzták őket is. Meg is éri mert fele annyiba mennek mint a felszopkodott lapok és nem rosszabbak.

(#4200) Woodslave


Woodslave
nagyúr

csinálljátok meg Okocha első két sbt. Ez a bronzos ;]

A másikból csak egy Lacroix :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.