Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4051) raven84


raven84
senior tag

5. fut szezonom, soha ehhez hasonlót sem sikerült még nyitni. 2 hete akartam megvenni :)
Vajh visszamegy az ára 400k körülre vagy esik tovább mint az állat?

(#4052) gjoe válasza raven84 (#4051) üzenetére


gjoe
őstag

Tovább fog esni.

(#4053) Gabko07 válasza Bohus84 (#4049) üzenetére


Gabko07
csendes újonc

1.

2.
Ty
Rank 3. Pick Vinicius es Ramsdale, valoszinuleg Neymar megy eladasra mivel Vini untreatable, Kessie vagy Vidal kezdjen ? Kessie jobbnak tunik de Interes szivem Vidalt valasztja :D

(#4054) Digestive válasza eM'82 (#4050) üzenetére


Digestive
addikt

Én megvettem az elsőt 20k bukóval, mert volt benne valami szirszar. Gondoltam hátha a második majd beadja. :DDD Na abban meg már nem volt semmi. :C

(#4055) Mrdevil


Mrdevil
addikt

50k previewbol jött egy 84-es Ibra, filozom megéri e az 50k-t. :DDD :D
Viszont ezt a Mahrez gyereket kipattintom, kb duplikatekbol kijön, így jó.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4056) Mrguba


Mrguba
őstag

Nekem 50k pakkbol WELA a legjobb es mindd a 12 jatekos duplicate :D

(#4057) bubuska10


bubuska10
senior tag

Micsoda meccs, remélem elcsípitek a Milan-Intert pár percre! Kurva jó eddig, élményszáma megy! Felét informnak! :DDD

(#4058) Mrdevil válasza Mrguba (#4056) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyszer csinálhatnánk olyat, ki nyit szarabbat, minél nagyobb csomagból. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4059) Nandinagy válasza Mrdevil (#4058) üzenetére


Nandinagy
addikt

Minek versenyeznél Digestivel olyan pályán amin úgy is ő nyer? ;] ;] ;]

(#4060) Mrguba válasza Mrdevil (#4058) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat ha kiarultam volna oket lehet visszajon belole vagy 10 k :D

(#4061) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kroos. Sztem ő se ér 50-et :C

Mahrezen agyalok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4062) kiserik


kiserik
senior tag

50k-s pakk: kapus Mendy, Talicska, Olmo a 3 legjobb, mind duplicate :W

(#4063) thebigK


thebigK
addikt

ide ramos, ziyech, sajna nem megérős

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4064) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Hát ezzel sem fogom megváltani a világot...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#4065) raven84


raven84
senior tag

Ha egy játékos 8chemen van az még nem gáz ugye? OCDm miatt eddig csak 9-10-el játszottam :) .

(#4066) EA's hit válasza Nandinagy (#4059) üzenetére


EA's hit
őstag

Biztos vagy benne? Nekem Asensio, Trapp, Paulista, Süle, Unai Simon volt az 50k-sban, ez mind duplikált :D

(#4067) Nandinagy válasza EA's hit (#4066) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem erről a packról volt szó most hanem, hogy ki tud minél rosszabbat nyitni minél nagyobb packból :D Ha Digestive utóbbi 4 évét nézem mióta ismerem akkor nem igazán tud szembeállni vele senki ebben a versenyben :( ;]

(#4068) PEZZY93


PEZZY93
tag

Lement Mbappéval 15 meccs elit-ben, ez a lap egy csalás :D 12 meccset nyertem vele, legjobb szériám eddig elitben

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4069) |AP|


|AP|
veterán

7-kor értem haza, akkor ültem neki a WL-nek. Most fejeztem be, játszottam mellette pár rivals meccset is.
Az eredmény:
WL: rank3, DR: div1
Utóbbit nem gondoltam volna :)

A rewardokat hagyjuk, Carrasco pick a legjobb...
A WL-ért nem tudom megérte-e nekiülni, a div1 reward viszont még lehet jó :)

(#4070) eM'82


eM'82
addikt

Div2ben az első 6 meccsen nem kaptam ki, aztán jött valami szuper széria. Így mérgemben kiraktam a Hero Upgrade-et. Morientes jött. La Liga csapatomba tökéletes.
Gyors teszt, 2 rivals meccs 5 gól. Nem egy cselgép, de beb#ssza ha kell

Ja, és a Rivals Playoff-ot ezúttal buktam (4 win, utolsón ment eo a dolog). Olyan ellenfeleket dobott az 5. meccstől, hogy csak néztem. Neymar+Baby Ronaldo+Hakimi, stb. Másik Messi, Mbappé, CR7, stb. Ah, na majd máskor.

[ Szerkesztve ]

(#4071) gjoe


gjoe
őstag

Nekem ezt dobta de még így sem éri meg kivenni

(#4072) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Gyönyörű nyitások. :C
Ha van Maradónátok gyorsan adjátok el szerintem, lehet kiveszik. Engem ez a veszély nem fenyeget.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4073) dudu5130


dudu5130
őstag

Nékem egy Sterling jött. A kovibol meg Sancho jönne.

(#4074) Woodslave válasza eM'82 (#4070) üzenetére


Woodslave
nagyúr

látod nem olyan tuti megvan dolog ez. :U Még mondjuk simán van időd összeszedni az 1500-at :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4075) thebigK


thebigK
addikt

ki az a játékos nektek idén, aki nem a sokszázezres-milliós kategória, de azt mondjátok rá, hogy ez igen, qrvajó lap, 3x ennyit is adnék érte? Nálam magasan KDB. CDM-CM poszton shadow-val magasan a legjobb boxtobox kártya szerintem, megfelelő pace, tűpontos passzok, az 5* wf áldás és maximálisan hasznos, és qrvajó lövés. 20 méteren belül halálos jobbal, ballal és valahogy mindig ott van, ahol kell

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4076) Woodslave válasza thebigK (#4075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én már kiraktam (igaz nem emiatt hanem mert Di Natale linket Barellával adom) de nálam annyira szerencsétlenül passzolt még enginnel is hogy tiszta ideg lettem tőle mert pont nem ezt vártam. Bár mondjuk azon agyalok mindig hogy valszeg ez az én hibám mert bár nem használtam nyilván minden lapot de mondjuk se CR7 se Di Natelenál nem gondolom hogy ne most megérkeztem ennél jobb nem is lehetne :U

Bár ebből a szempontból Barella se jobb. Lassan Fekirnek is kiadom az útját, pedig tudom hogy ez inkább a játék miatt van, de hogy egy qrva egyszerű through ball nem lehet adni az vicc. De mondom mindig valszeg én vagyok balfax

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4077) eM'82 válasza Woodslave (#4074) üzenetére


eM'82
addikt

Ezért is írtam be, hogy lássa más is, a szomszéd fűje is lehet fakó. :DDD

Ja, kell még 350 pont asszem. Viszonylag gyorsan összejön.
Div1 kapujában vagyok. Vagy sikerül, vagy nem. Nincsenek célok :D

[ Szerkesztve ]

(#4078) Woodslave válasza eM'82 (#4077) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már mindenki elit lesz :D De most viccen kívül van még játékos div 3 alatt így szezon végére? :F

nekem úgy érzem nagy falat lesz ez a 3 utolsó win (win streakkel még kettő) mert tuti jön valami baxógép aztán nyomás vissza a kezdőpontra. Ezt hétvégén kellett volna, ahogy jön a csütörtök egyre durvább a grindfest úgy vettem észre.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4079) Meghivott


Meghivott
addikt

Kinek dobja fel az origin? Nálam nincs ilyen játékos...

(#4080) Mrguba válasza thebigK (#4075) üzenetére


Mrguba
őstag

KDB cdm ben?
Erdekes gondolat..de ingame is?

(#4081) |AP|


|AP|
veterán

a tegnapi WL-en gold Keylor Navas sikeresen kijátszotta magát a kezdőből, Donnarumma jött helyette.
Eddig nem volt Navassal különösebb bajom, de tegnap olyan gólokat kapott, amiket fel kellett volna vennem, csak olyan ideges voltam, hogy elfelejtettem :)

Lehet ez csak pár meccses gyengélkedés volt, de itt az ideje mást kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#4082) EA's hit válasza Mrdevil (#4072) üzenetére


EA's hit
őstag

Már miért vennék ki?

(#4083) thebigK válasza Mrguba (#4080) üzenetére


thebigK
addikt

4-1-2-1-2ben CM, 4-2-3-1ben az egyik CDM, 4-2-2-2ben szintén

azt lehet tudni amúgy, hogyha kezdődik az új szezon, mennyi osztályt leszünk visszaléptetve?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4084) Woodslave válasza thebigK (#4083) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ea honlap

Division resets at the end of each Season in FUT 22 determine where you start your next Division Rivals journey. :F

At the start of each Season, all players’ progression is reset to a lower Division. The Division a player returns to is determined by where they ended the previous Season. :F

Szóval fax tudja :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4085) toxicjew válasza EA's hit (#4082) üzenetére


toxicjew
addikt

Jogi hercehurca, a már nem élő játékosok jogait ügynökségek/család fasztudja kik birtokolják, ha ők úgy döntenek, akkor ki kell venni a játékból. Szóval lehet tényleg érdemes túladni rajta, mert ha kikerül a játékból, akkor mindenkitől elveszik és kárpótlást senki nem fog kapni érte :D

(#4086) Meghivott válasza Meghivott (#4079) üzenetére


Meghivott
addikt

Ránéztek, köszi

(#4087) |AP| válasza Woodslave (#4084) üzenetére


|AP|
veterán

ebből nekem nem derül ki :)

(#4088) Woodslave válasza |AP| (#4087) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem se :DD

mondjuk nem tök mindegy? Nem hiszem hogy a feljutás sokkal nehezebb lenne mint eddig szóval lehet egy hét és már ugyanott leszel, vagy kettő hét max. Vagy nem tudom végülis a mostani dives emberekkel kell ugyanúgy játszani, szóval a fene tudja.

De amúgy engem most egyáltalán nem érdekel. Hétvégén is lenyomtam a wl-t rank 3 tuti volt azért, a rank 2 meg két tudtam hogy nem az én szintem. A reward tudtam hogy xar lesz csak pozitívan tudok csalódni már de nem történt meg. Aztán rivalsoztam még a fun kedvéért veszteni valóm nem volt, azt is tudtam úgyse fogok feljutni div 1-be szóval még ezen se idegeltem magam. Ha most visszadob 2-3 vagy akár div 10-be azt is lexarnám. Egyedül a play off ami stresszel mert azért akármilyen xar is a wl-re jó bejutni ha mást nem de 100k-t azért összehoz belőle az ember.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4089) HdRew válasza toxicjew (#4085) üzenetére


HdRew
őstag

Nem hinném, hogy ebből a részből már kiveszik, ráadásul van az a pénz.. Esetleg a következő verzióban már nem lesz benne, de azt se gondolnám. Ráadásul csak úgy kivenni.. Ha ez megtörténne, forradalom törne ki :D Több millió coint csak úgy elvennének? Na ne már. Ez olyan, mintha a való életben meglopnának.

(#4090) |AP| válasza Woodslave (#4088) üzenetére


|AP|
veterán

de, igazából mindegy.
Bár én nem bánnám, ha div1-ből max. div3-ig dobnának vissza, ott már alapból elég jók a rewardok.
Még egyszer elkezdeni div10-től már nagyon lélekölő lenne :DDD

(#4091) toxicjew válasza HdRew (#4089) üzenetére


toxicjew
addikt

Haha, kérdezd meg zimmit, mi történt vele tavaly, hova tűnt 2m coinja :)) Na az tényleg rablás volt. Ez még mindig az EA Sports, ezt sose felejtsd el :N

(#4092) Woodslave


Woodslave
nagyúr

remélem este jön az ikon sbc van pár 85-ös fodderem amit az hiszem még aránylag jó áron (6k) tudtam venni, a 86-osok már elszálltak akkor aztán kis haszonnal el tudom passzolni. Ha nem vagyok ilyen kretén és nem veszek meg valaki annyiért amennyiért nem kellett volna már jöhetne Mbappe :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4093) PEZZY93


PEZZY93
tag

Durva meghalt a piac :D 1.620.000 volt Bappé mikor vettem, most 1,3, érdekes ez az idei év

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4094) raven84


raven84
senior tag

Mekkora market kresh van, beszarás. Ginola 500kt esett 2 nap alatt.

(#4095) ThuG4LifE válasza raven84 (#4094) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Vicc ez a rész, nem elég, hogy a gameplay egy trágya, a piac is leköveti. :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4096) Woodslave válasza raven84 (#4094) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk egyfelől jó magyarázat, hogy pl. a tegnapi 50k-s preview pack mekkora kínálatot hozott, azért pár százezer játékos csak nyitott pár Mbappet, Ginolat stb. Másrészt az ikon sbc pletyka bár amiatt nem tudom miért lenne ilyen pánik sell. Vagy van erre valami értelmes magyarázat ezen kívül. Még annyi új baxó lap se jön

Di Natale 600k Robbie 280 :C Ha ez igazi piac lenne csak úgy repülnének a brókerek a felhőkarcolók tetejéről :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4097) HdRew válasza Woodslave (#4096) üzenetére


HdRew
őstag

Na akkor hamarosan jöhet egy Robbie Keane ide. :D

Brutális ez a piac, de mitől? :Y

(#4098) EA's hit válasza toxicjew (#4085) üzenetére


EA's hit
őstag

Ebből ugyanúgy nem lesz semmi, ahogy normális jáékot sem fog soha készíteni az EA :D

(#4099) Woodslave


Woodslave
nagyúr

sztem ezt is az ea machinálja. Nyíltan a prew packkal, aztán hogy háttérben szórnak-e ki játékosokat alacsony áron azt nem tudom próbálom hinni hogy nem.

Mondjuk nem tudom de biztos van valami kalkuláció a packok vásárlására. Sztem jobban tudják mint ahogy mi innen látjuk.

Most full likvidnek kellett volna lenni, max fodderekben kellett volna állni. De ennyire sztem ezt nem lehetett látni. De mint a többi részén most eldöntöttem ezen se vagyok hajlandó idegelni magam.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4100) thebigK válasza Woodslave (#4099) üzenetére


thebigK
addikt

egy vagon lóvém van még hálisten if lapokban, de a messi-neymar pároson kb egy hét alatt buktam 300k-t ;] szarni rá

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.