Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4351) Woodslave válasza bubuska10 (#4350) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Léptek is már 2000 pont kell a playoffhoz... :C

Ezt wlben csak a rank 2 kapja szóval meg akarják akadályozni a meccs leadását. Mondjuk nem tudom ki az aki még elérheti a rank 2-t de leadja az összes meccset. Ha meg már nincs esély úgyis leadod. Meg amúgy is sztem 1500 tuti jár rank 2-hoz a maradékot meg simán összenyered

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4352) Gaborz1 válasza Woodslave (#4351) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Szerintem csak simán meg kell várni a rivals rewardot csütörtökön, mert ugye az is ad pontot. :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4353) dudu5130


dudu5130
őstag

Ez a twitch prime-os fb és még pár rare gold lap hogy szerezhető meg és mikor? Beleptem és egyből twitch-re dobott.

(#4354) Woodslave válasza Gaborz1 (#4352) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az is megoldás :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4355) Nandinagy válasza bubuska10 (#4350) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mármint mi nem vált be a playoffon? Pont ezt akarták, ahogy most van, hogy ne jusson be mindenki de aki bejut annak meg könnyebb jó rankot elérni. Nem a playoffot rontották el hanem a wl-t. Eddig presztízs kérdés volt egy elite3 de idén mi? rank1 az egyetlen amire ezt tudom mondani :D De még az is csak szerencse kérdése. Volt ismerősöm aki 12-4-ben kapott egymás után 4!!!! free wint így meglett neki :D Érdemtelen volt? Az.. Már ott tartunk, hogy aki leakarja játszani annak pénteken+szombat napközben kell mert úgy nem lépnek ki.

Woodi:
Szerintem a 2000 pont azért lett emelve mert az előző szezonban div10ből indult mindenki így hosszabb idő volt összeszedni a kvalira a pontot. De mivel most már mindenki magasabb rankba kezd könnyebb összekaparni a pontokat :D Szóval gondolom ez tudatos lépés volt így az eatől.

[ Szerkesztve ]

(#4356) gjoe válasza dudu5130 (#4353) üzenetére


gjoe
őstag

prime gaming (amazon.com) kell regisztrálni és összekötni a fiókkal.
Twichen van link onnan menj rá.
Ha előfizetsz havi kb 900ft akkor minden hónapban kapsz csomagot.
De ha rögtön lemondod akkor is megkapod az 1 havi csomagot.

Woody: Hajnalban csak megvettem én is mbappét (965k)

Nándi: A play offnak kellene könnyebbnek lennie. Mondjuk 4 win elég,
És a wl-nek nehezebb .
Bár mindegy mert eléggé manipulált az egész. Tegnap megcsináltam a playoffot. Első két meccsen kb div1-es playereket kaptam , két szoros meccsen vereség.
Aztán két meccsen gyengébbet de nem nekem lejtett a pálya, azért szorosan de nyertem
Aztán sima win. majd megint ellenszélben két vereség.
Már úgy voltam vele ez nem lesz meg. Majd a nyolcadik meccs free win.
Az utolsón meg úgy tolt engem a gép, hogy akár le is rakhattam volna a kontrollert akkor is nyertem volna.
Ja és a két utolsó meccsen percekig kereste a rendszer az ellenfeleket (szóval eldöntötte, hogy megadja a bejutást) mire talált megfelelőt.

(#4357) gjoe válasza dudu5130 (#4353) üzenetére


gjoe
őstag

Ja és ez mindenkinek szól:

aki twitchre regisztrál az más email címet és jelszót adjon meg mint az EA acc és konzol vagy pc email/ jelszó.

Nagyon sok embernek akinek feltörik az EA fiókját az twich miatt van

(#4358) Woodslave válasza gjoe (#4356) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont most néztem az árát. De már csak röhögök tényleg. Azért kicsit könnyebb volt így a kvali ez volt eddig a legsimább. Aztán lehet ugyanez lett volna Ben Yedderrel is. De most már tényleg befejeztem ezt a részét. Megvan a legjobb gold lap meg egy másik elég jó a csapatban ott a második-harmadik legjobb hero lap. A coint meg tényleg lexarom innentől akit meg akarok még venni arra lassan meccspénzből hamarabb összejön vagy ha discardolok mindenkit ;]

Nyilván azzal nem tudok mit csinálni hogy azért baxxa a csőröm hogy ma 100k-val olcsóbb de holnap lehet még 100k-val lesz és soha nem veszem meg tényleg. Ennek a játéknak ezt a részét is el kell engedni nem szabad komolyan venni. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4359) Woodslave válasza Nandinagy (#4355) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja lehet ebben is van valami, mondjuk az elején mindenhol 2000-et láttam meg is lepődtem hogy a játékban 1500 van. De akkor ez lehetett az alap terv. Csak az elején könnyítették.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4360) Mrdevil válasza gjoe (#4356) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, ezzel a 4wines playoffal kiegyeznék én is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4361) Nandinagy válasza gjoe (#4356) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha levinnék a playoffot akkor mégtöbb gyenge játékos jutna be tehát mégkönnyebb lenne az egész. Az emberek azt hiszik a wlről, hogy ez valami kötelező minden héten lejátszandó dolog de igazából alap esetben ennek úgy kellene menni, hogy az jut be aki betud, nem addig könnyítünk amíg mindenkinek sikerül.

Ha valakinek nem megy a bejutás akkor gyakorolni kell vagy megtanulni jobban játszani nem várni arra, hogy könnyítsenek rajta szerintem.

(#4362) dudu5130 válasza Nandinagy (#4361) üzenetére


dudu5130
őstag

Ezt én is így gondolom.

(#4363) Woodslave válasza Nandinagy (#4361) üzenetére


Woodslave
nagyúr

korábban én is azt mondta, hogy legyen 4 win. Mert ez egy játék és szerintem mindenkinek hozzá kellene férni minden tartalomhoz. De abban is van valami amit te mondasz.

Mondjuk ez az új rivals rendszer kicsit hamis illúziókba ringatja az embereket ;] Bár szerintem a korábbi években is volt mindig valami amit miatt a skill rating nem feltétlenül a tényleges tudást tükrözte, de idén meg különösen így van. A Div 5 az új Div 1

Te meg most már nyiss egy qrva if Neymart elég a xarakodásból ;] :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4364) EA's hit válasza Nandinagy (#4355) üzenetére


EA's hit
őstag

Én múlt héten az egészet lenyomtam pénteken. 4 ajándék wint kaptam. Ettől függetlenül a rivals, a kvali és a wl rendszere is úgy szar, ahogy van.

(#4365) Woodslave válasza EA's hit (#4364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy videó szerint szombaton kell játszani ha a legtöbb free wint akarod. Pénteken sweat fest, vasárnap a küzdők akik több részletben játszanak, szombaton a lexarósok. De én se így vettem észre :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4366) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem is rossz termés , ezeken felül jött jópár 85 környéki lap, jók lesznek foddernek

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4367) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Jumbo rare player pack legjobb Maignan, köszi EA a nagy semmit! :R

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4368) Digestive


Digestive
addikt

Div1 és a Season Jumbo packokból 84es volt a legjobb, még egy QS IF se. :C :C :C

(#4369) gjoe


gjoe
őstag

nekem is egy de gea volt a csúcs.

(#4370) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ha tegnap kezdtem el a kvalit, de nem fejeztem be, attól még ma befejezhetem? :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4371) raven84


raven84
senior tag

Nekem a tokenem eltűnt, legalábbis azt írja gyűjtsek 2000 pontot és kvalizzak. Visszajön majd holnap reggel a token vagy annak viszlát?

(#4372) Woodslave válasza LendvaiFeri1 (#4370) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt írták és tegnap is mondtuk, hogy resetelődik. Ha játszottál 3-at akkor újra 0-án vagy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4373) gjoe válasza LendvaiFeri1 (#4370) üzenetére


gjoe
őstag

Na bekaphatja az EA.
Champs oldalon újra a play offot kellene megcsinálnom wl-hez.
Tegnap amit csináltam kikukázták.
Pontom 0/2000, pedig a rivals reward adott 500 pontot.
Az is a kukában.
Menjenek a picsába, ha ez így marad. Hogy gondolják? Ma lenyomok 30 rivalst a 2000 pontért? Aztán playof?

(#4374) HdRew


HdRew
őstag

Na ide egy 85-ös Carvajal volt a legmagasabb lap. :D 3 100K és 1 55K pakkból.. gyönyörű :D

Srácok, megcsináltam a kvalit, erre a futchampsnél még azt írja, hogy kell a 2000 kvali pont illetve a play-offot újra meg kéne csináljam. Valami bug? Jajj EA..

[ Szerkesztve ]

(#4375) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Ezek buzik....volt egy wl tokenem, annak most kuka...ma szedjem össze a 2000 pontot, meg toljam le a wl kvalit...hát elmennek a faszba...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#4376) LendvaiFeri1 válasza Woodslave (#4372) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha nem kezdtem volna el, akkor is gatya, szóval nem lényeges. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4377) HdRew válasza dvtkfan (#4375) üzenetére


HdRew
őstag

Jó, hogy nem csak én vagyok így ezzel. :D

De legalább sikerült bannolni egy életre Kurtot, tényleg teljesen igaza van ennek a dilettáns bagázsnak..

(#4378) Woodslave válasza raven84 (#4371) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Cristijan twitchen arról beszélnek hogy a kvali elveszett. :U Mondjuk az kemény lenne :D

LendvaiFeri1 de nem erről volt szó. Azt mondták a kvali megmarad, pont ezt beszéltük, hogy mi lesz ha csütörtökön kell kvalizni. Ezek barmok tényleg. Ezt nem hiszem el. Emiatt maradtam fenn tegnap. Tuti ez vmi kibaxott bug lesz.

Ez a cég valami nagyon durva. És ennek a kezében van gyakorlatilag az egyetlen focis játék :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4379) gjoe válasza Woodslave (#4378) üzenetére


gjoe
őstag

Na akkor a hétvégi wl érdeklődés hiányában elmarad.

(#4380) raven84 válasza Woodslave (#4378) üzenetére


raven84
senior tag

De akkor most gyűjtsek össze 2k pontot aztán kvalizzak be aztán toljam le 20 meccset? Ezt azért nem gondolhatják komolyan.

(#4381) dvtkfan válasza raven84 (#4380) üzenetére


dvtkfan
senior tag

De sajna úgy néz ki, hogy pont így gondolják...:W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#4382) Woodslave válasza raven84 (#4380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tuti hogy ez valami hiba. Ezt nem tehetik meg. Vagy nem kellene :D

[link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4383) HdRew válasza Woodslave (#4382) üzenetére


HdRew
őstag

EA.. it's in the game :D

Mint amikor a red pickek tradeable-ök voltak. ;]

Jaj istenem, mindig adnak okot, amiért nem lehet komolyan venni ezeket. :D

(#4384) |AP|


|AP|
veterán

baszki, most olvasom... szóval a playoff kvali kuka? Az remek... bekaphatják, de tényleg
Nem is tudom elnyissam-e a pakkokat. Most kicsit leszarom hangulatba kerültem :)

(#4385) Izéjose


Izéjose
tag

Komolyan mondom ezeknek a storyline lapok kiválasztása egyre nagyobb komédia oké, hogy ne legyen endgame lap egyik sem mert sosem volt, de legalább legyenek a nagy ligákból. Egyszerűen nem értem ezeket mi van az agyuk helyén mindent ami egy kicsit is jó volt ebben a játékban módszeresen kiherélik közben meg két fifával ezelőtt az a lvl.30 Zaha decemberig ott volt az emberek csapatában vagy legalább a padon. Az object-eket is egyre szarabbra csinálják komolyan nem értem holnap jön ez az új promó is remélem az object. is valami német másodosztályú ugandai lm lesz vagy egy lett cb skóciából. Teljesen kiöltek mindent ami érdekessé teszi a játékot egy kicsit is

(#4386) Woodslave


Woodslave
nagyúr

linkeltem a tweetet ott az egyik készítő mondja el, hogy a tokent viszed tovább. Tuti csak elbaxták. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4387) sumi4623


sumi4623
tag

Rivals jutalmaknal jart mar ugy vki hogy nem kapta meg a qualification pontokat a play offhoz?

(#4388) raven84 válasza sumi4623 (#4387) üzenetére


raven84
senior tag

Ezt akartam írni, hogy azt se kaptam meg. 0/2000 -van. Fix hogy ez bug.

(#4389) Zimmi91 válasza |AP| (#4384) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem elnyithatod nyugodtan, ma se lesz benne semmi, meg holnap se lenne :D Ezek a pakkok gold pack szintre vannak lehúzva, csak a minimumot adja és ennyi, 2db 100ks pakk 84 a max, a 2db 50ks pakkból meg 83as volt a teteje :D Botrány, de legalább jött annyi dupli untrade, hogy Gosens lapját kiraktam :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#4390) PEZZY93


PEZZY93
tag

Hááát ez a season reward mint ha nem is lett volna :D Egy db Bruno jött a 3-on jumbo rare és rare megából. 26 K profit, megérte.. :D
Viszont a pick beadta Barellát, kár, hogy most sehogy se tudom beépíteni, nagyon szerettem azt a lapot.

[ Szerkesztve ]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4391) Woodslave válasza Zimmi91 (#4389) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem jól tetted. Nekem nagyon bejön Gosens.

Lehet nn is kinyitom ma azt vettem észre az átvitt packok nem adják soha. Bár kinyitni sincs értelme :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4392) HdRew válasza PEZZY93 (#4390) üzenetére


HdRew
őstag

Jobban adta a 78+ player pick.. Abból legalább jött egy Kane. :DDD :DDD :DDD

Óóó, nekem csak egy Ndombele jött a pickből. Mázlista. Nekem kéne nagyon. :P

[ Szerkesztve ]

(#4393) |AP| válasza Zimmi91 (#4389) üzenetére


|AP|
veterán

ebben mondjuk lehet valami... tegnap lett meg a 200 rivals meccsen lőtt gól, jött az ulti pack... 83-as legnagyobb ratinggel :DDD

(#4394) gjoe válasza Zimmi91 (#4389) üzenetére


gjoe
őstag

annyira nem adnak semmit, hogy a fodder lapok emelkednek.
Ma beakartam vásárolni 87-es lapokból, de ez is elmarad.

(#4395) Woodslave válasza HdRew (#4392) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor most nincs sörözés? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4396) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Olvasom, hogy elvesztek a tokenek. Szerintem javítani fogják ezt. Pláne hogy az előző wl végén ugye nem lehetett indítani a kvalit, aztán megcsinálták. Ha nem lehetett volna szándékosan átvinni a tokent, akkor a kvalit se engedték volna szerintem.

Türelmetlenül elnyitottam a csomagokat én is, rengeteg fodder és egy Kante. Idén tényleg nem panaszkodhatok a packluckra.

(#4397) HdRew válasza Woodslave (#4395) üzenetére


HdRew
őstag

Hát az sajna elmarad... :D

Még gondolkodom, hogy a base icon picket megcsináljam-e, de ilyen packluck után.... :D

(#4398) Gaborz1 válasza PRDZsolesz (#4396) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Friss EA tweet:
We are investigating player reports of FUT Champions Qualification Points / Play-Off access not carrying over from FUT Season 1 to Season 2.
Updates to come as they are available.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4399) PRDZsolesz válasza Gaborz1 (#4398) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Akkor megoldják :)

(#4400) dudu5130


dudu5130
őstag

Nekem Neuer, Carvajal, Skrini volt a legnagyobb. De nem panaszkodom mert a 4 pakkbol simán kiraktam Zanit. Kíváncsi leszek rá mert statok alapján jobb mint Dybala.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.