Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4601) mcwolf79 válasza bodnar123 (#4594) üzenetére


mcwolf79
veterán

Meg ilyen problémák , hogy rövid a pakk nyitási animáció. Krisztilyány is nehezményezte a tavalyihoz képest , hogy gyorsan meg lehet látni mit nyit . Gondolom ez világi probléma , hogy nem tud nyitni 150-200 parkot 3 órán keresztül , és ugye így nem jön a zseton. Hát igen, ez a legnagyobb probléma a játékkal :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4602) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Lewandowskival van valakinek tapasztalata?
Ha igen írna pár sort?
köszi!

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4603) Nandinagy


Nandinagy
addikt

5-0 a wl eddig :D Kivettem a féket(Kante) a kezdőből azóta szárnyalok. Most RTTK Bernardo+RTTK Tonali a kp-m és nagyon élem őket :D félidőben ha vezetek 1-2 góllal érkezik be silva helyett Llorente ha meg hátrányban vagyok akkor Tonali helyett Nkunku szóval még variálni is tudok :D Kantet max akkor hozom be ha valami kis helyről kell kiszedni a lasztit ;]

(#4604) thebigK válasza Nandinagy (#4603) üzenetére


thebigK
addikt

szép, csak tartson is ki a lendület :D én mult héten voltam 10-1el, utána jött pár kellemetlen meccs ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4605) Woodslave válasza Nandinagy (#4603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bernardo kp 56-os deffel? :Y ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4606) eM'82 válasza Nandinagy (#4603) üzenetére


eM'82
addikt

én tegnap este kezdtem el. hiba volt. dekoncentráció, frusztráció, valamint gyenge csapat. 8 meccs után 1-7. Úgy, hogy az is 1 ajándék win volt :D.
Qrvára nem ment. Aztán mondom még egy utolsó meccset, de előtte De Jong, illetve Corona is kikerült. Llorente jött CM-nek, előre meg a kamion, Morientes. Jött is a win (Morientes merterhármas), bár 1-1nél már kezdett eluralkodni a para megint.
Szóval 11 meccsből 6-ot kellene behúzni, ami nem lenne vállalhatatlan, ha előtte nem baxtam volna el a lehetőségeket.

(#4607) Nandinagy válasza Woodslave (#4605) üzenetére


Nandinagy
addikt

Aha :D Rávágtam egy shadowot így van neki 64 :D Balance cm-t játszik. A védekezés részt Tonali intézi :D Silva legalább tud passzolni meg jól lehet forgolódni letámadás ellen + ha felér 16osig lehet vele lőni. Vele inkább csak a passz sávot zárom.

#4606eM'82
Meglesz az :D Tegnap 1 meccset toltam 11 körül srácnál az sbc Kostic lőtt 10 perc alatt kettőt úgy,hogy Rooney,CR,Mbappe volt a másik 3 támadója +kpn Schweini,Blanc :D Utána 35. percben már 6-2 volt ide :C vizilabda meccs a mostani wl.
Az egyetlen amit érzek, hogy most jobb az emberváltás és végre legalább arra vált amerre akarom. Egy helyzetben volt, hogy hiába húzom hátrafelé a sticket nem vált a védőkre ott kaptam is egy gólt Bappetól de hálisten már vezettem kettővel.
IF Lafont viszont sokkal jobban véd nálam mint Donna és harmadannyiba megy :D

[ Szerkesztve ]

(#4608) raven84


raven84
senior tag

Nemtom ki hogy van vele, de engem ma taknyosra szopattak WL-en, inkább majd holnap tolom le a többit. Tizikre van valami tuti tipp? 3-ból egyet se tudtam megnyerni.

(#4609) raven84


raven84
senior tag

Amúgy Black Friday előtt ti eladjátok a csapatot vagy csak a gold lapokat vagy szartok bele?

(#4610) |AP| válasza raven84 (#4609) üzenetére


|AP|
veterán

én nem emlékszem tavaly mi volt BF-kor... lehet pont utána kezdtem el játszani.
Mire lehet ilyenkor számítani?

(#4611) Nandinagy válasza |AP| (#4610) üzenetére


Nandinagy
addikt

Best of totw, féláron a promo packok és nagyjából ennyi :D Tavaly is mindenki arra számított majd bezuhannak az árak aztán pont hogy emelkedtek D:

(#4612) raven84 válasza |AP| (#4610) üzenetére


raven84
senior tag

Pánikszell szokott lenni előtte 1-2 héttel. De most egy 50k-s preview pakk is térdeltette a piacot szal fasz tudja mi lesz.

(#4613) Zimmi91


Zimmi91
addikt

WL kvali 6/6 lose, 3 meccsen rommá vertek a maradék 3 meccsen pedig 92+ gólokkal kaptam ki :D az utolsó 3 meccset persze leadták, na mondom de jókor :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#4614) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nyomom a rivalst. Úgy érzem mentális egészségemnek az tenne a legjobbat ha maradnék itt 4-ben. Teljesen jókat játszok kb 10-ből meg is lett a 7 win. Igaz úgyis addig kinlódok míg feljebb nem jutok mert nem a kiba játék a lényeg hanem a reward akkor is ha a játékot meg elrontom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4615) Nandinagy válasza Nandinagy (#4607) üzenetére


Nandinagy
addikt

eddig tartott ez a patkány játék a hétvégén is :D 7-0-ban a 60. percben 1-1nél befagyott az egész játék azt kidobott hibával. Innentől kezdve szét is estem meg a játék is mert a játékosaim nem hajlandóak védekezni :D 7-4. 8ig megyek aztán hagyjanak békén.

(#4616) Digestive válasza Nandinagy (#4615) üzenetére


Digestive
addikt

Én is ugyanígy döntöttem. Ahogy meglett a 8 win be is fejeztem. Rewardban és a pickekben sem volt 81es IF-nál nagyobb. Ami azért az elég meleg. :DDD

(#4617) Nandinagy válasza Digestive (#4616) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sajnálom. Nekem is meglett már és igazából lazán meglenne a rank2 de ezek után... Kövi meccsemen egy szerintem profi ellen játszottam mert valami esports volt mbappe,cr,ginola,messive elől, azt kikaptam ezzel a patkány szöglet variációval 5-4-re :D Ő megérdemelte mert ügyesen játszott de lehetne egyszer szerencsém...Meg legalább ne így..

A csapat egyébként jó így,de kb. a meccs első támadásából megmondom, hogy van-e értelme végignyomni a meccset. Ha otthon nem passzol érthetetlen helyre akkor jó vagyok de másképp inkább hagyjuk.. :D

[ Szerkesztve ]

(#4618) gjoe válasza Nandinagy (#4617) üzenetére


gjoe
őstag

én még csak két meccst játszottam, de mindkét ellenfél minimum 5 millás csapattal volt. Nagyon le vagyok maradva csapat szinten.

(#4619) Woodslave válasza Woodslave (#4614) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aztán ahogy rank 1 után haladok lehet maradok is :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4620) raven84


raven84
senior tag

Fofanat használta már valaki? Párban Kanteval vajh milyen? Ezt raknám össze, de a kp kicsit talán túl defenzív? A másik lehetőség Bruno és akkor Trashfordot is le tudom cserélni Sonra.

(#4621) Nandinagy válasza gjoe (#4618) üzenetére


Nandinagy
addikt

Meglett a rank2.
pick: Luis Alberto | Everton | 76os(mellette nyilván ez a 2 madár volt :D)
if pack: white-stuani-76os if
100k-s:rashford. neki majdnem örültem aztán látom 15k-t ér.
Én is érzem, hogy borzalmasan levagyok maradva csapat terén. 6-0 után csak 2 ikonos csapatok jöttek ahol mbappe,neymar+messi/cr alap volt +vagy egy blanc vagy vieira vagy cruyff vagy eusebio. Egy Goretzkával vagy Canceloval is megelégedtem volna de helyette megint a minimum jön a packból :D

[ Szerkesztve ]

(#4622) gjoe válasza Nandinagy (#4621) üzenetére


gjoe
őstag

pakkból én sem várok sokat. Bár eddig felixet hetente kinyitottam, de most egy hétig biztos nem fogja beadni. Ja és ha német ellen játszom esélyem sincs. Mintha red bullt ittak volna minden szinten gyorsabbak.

(#4623) Meghivott


Meghivott
addikt

Újabb felhasználó, aki amúgy nem létezik. Korábban már linkeltem ugyanilyet.

(#4624) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

1-3-ban állok, így nagyon messze van a rank 2.
Az előbb valami magyar gyökér ellen, 2 CM-je Sterling és Sarr, 60 percig piros lappal játszott és természetesen a végén megfordítja, mert ugye Sterling mindenkit fellök. Innen is üdvözlöm a kedves anyukáját.

(#4625) |AP| válasza Kristof_94 (#4624) üzenetére


|AP|
veterán

Sterling, Dembele, Vinicius.... gusztustalanul túlhúzott lapok ezek :)
A szúnyog Dembele a legnagyobb természetességgel borítja fel/nyomja el CB-imet és a szélső védőimet. Ha még egy team press is be van kapcsolva, akkor meg mindenhol ott van, mindenkit szerel, aztán nullszögből beveri... Miközben a valóságban bír 30 percet, aztán elesik a saját lábában és lesérül újabb 3 hónapra (mondom ezt Barca drukkerként)
Tegnap legalább 3-4 ilyen meccsem volt. Mikor megláttam az elején már fogtam a fejem. Amúgy 10 csapatból 7-8-ban fixen Vini-Dembele LW/RW páros volt. Változatos így a játék :)

(#4626) zadir1 válasza |AP| (#4625) üzenetére


zadir1
tag

Engem sima gold Werner idegesít, rengeteg csapatban benne van és alig hibázik. 30 -ról is beveri, ha megindul visszapattan róla Kimpembe és Skrinar, aztán beveri..... Valóságban meg nem is tudom hány meccsenként lő egyet 😄

[ Szerkesztve ]

(#4627) K.J válasza Meghivott (#4623) üzenetére


K.J
senior tag

Hogy érted ezt?

(#4628) bubuska10


bubuska10
senior tag

Örömmel jelentem: bejutottam. :D A 9. meccsen lett meg.

(#4629) mcwolf79 válasza |AP| (#4625) üzenetére


mcwolf79
veterán

Dembelé engem is szokott idegesíteni . Mármint hogy minden évben így túlhúzzák . 70-es shooting-gal olyanokat var be, hogy ámulok es bámulom . Még hunter-rel is irreális .
Az meg a másik , hogy a védőkön 10-ből 9-szer át folyik .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4630) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én most éppen dr-ben vagyok csöcsön, nem is értem. Eddig sima div5-ben tanyáztam, erre vissza vágtak div7-be, amit nem is értek mire jó, itt viszont vagy döntetlen, vagy elvernek, nem tudom mi van. :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4631) PEZZY93 válasza bubuska10 (#4628) üzenetére


PEZZY93
tag

Gratula! Sok sikert a WL-hez.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4632) Digestive válasza bubuska10 (#4628) üzenetére


Digestive
addikt

Pár órával késöbb...

"Ezért a szarért erőlködtem eddig?! :F "

:DDD

(#4633) bubuska10 válasza Digestive (#4632) üzenetére


bubuska10
senior tag

Á, most olyan boldog vagyok, hogyha 20 meccsen kikapnék is ugyanúgy boldog lennék. Na ez volt az igazi milestone. :D Köszi, PEZZY!

(#4634) eM'82 válasza Mrdevil (#4630) üzenetére


eM'82
addikt

Azért mert nem csak te, hanem a többiek is visszaestek, szóval most mindenki kapar. :)

bubuska10: gratula! Remélhetőleg a stressz is csökken majd ezután, ha újra playoffra kerül a sor. Sok sikert a WL-hez!

(#4635) dudu5130


dudu5130
őstag

Jött egy Kimpembe az esti sbc-ből. Be kéne építeni de egy zöld link kellene a kapustol. Ki legyen? Donna, Navas és IF Lafont közül ki?

(#4636) |AP| válasza dudu5130 (#4635) üzenetére


|AP|
veterán

nálam Navas egy ideig jó volt, aztán teljesen elfelejtett védeni. Jött helyette Donna, talán jobb, de lehet csak placebo :) Néha ő is benyel vállalhatatlan gólokat.

(#4637) Mrdevil válasza eM'82 (#4634) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az oké, de ha pl eddig nekem div5 kellemes volt, akkor ugyan az a bagázs van itt div7-ben is nem? Az én szintem jött le velem nem? Erre mindenki elver, mintha pl div3-mal harcolnék, nem értem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4638) Meghivott válasza K.J (#4627) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem található originen.

(#4639) ART FC


ART FC
újonc

Üdv. Sikerült véletlen a WL-be bejutni. 🤷‍♂️
Csak annyi kérdésem lenne, hogy ha kilépek a meccsből, megkapom-e azt az egy pontot ami a vereségért jár vagy végig kell szenvedni azt a meccset is ahol rommá vernek a toxikus cselgépek?🙂

(#4640) Woodslave válasza ART FC (#4639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megkapod

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4641) eM'82 válasza Mrdevil (#4637) üzenetére


eM'82
addikt

a fene tudja, az első pár meccs nekem is izzasztó volt, aztán azóta helyreállt a rend (hol nyerek, hol nem).

(#4642) ART FC válasza Woodslave (#4640) üzenetére


ART FC
újonc

Ok. Köszi. 👍

(#4643) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Ő a csapatom jelenleg:

Jobb oldalon minden f@sza, Messi megy kint a szélen, ha indítom, néha Lo Celso, de ez ritka. Nahm, de viszont bal oldalt. LW poziban ott van Mane, CAM pozícióban meg Foden. Ha indítok, 10-ből 10× Foden indul, Mane meg húzódik középre. Ezt pont fordítva szeretném. Ha Fodent meg Manet megcserélem, akkor sem változik semmi. Félidőben Fodent cserélnem kell, mert élni alig él már. Be tudom én azt konkrétan állítani valahogy, hogy LW poziból Mane fusson 1 indítás után, nem CAM poziból Foden?
Tehát a bal oldal is úgy működjön mint a jobb?

:R

[ Szerkesztve ]

(#4644) Nandinagy válasza forras2 (#4643) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát az első és legfontosabb de tényleg, hogy ne játszál 451ben :D Nem is értem. Az egy kifejezetten elcseszett felállás mert pont ez van amit mondasz, hogy folyamat helyet cserélnek a játékosok. Őszintén szólva chemyn kivül másra nem is jó ez. Küldiben játszottam így mikor nem érdekelt. A másik meg a csapat.
Thiago,Chilwell,Ruben Dias,Lo Celso,Vardy fixen kuka.

(#4645) Digestive


Digestive
addikt


Itt most össze dolgoztak a [srácok]! ;]

(#4646) elod22 válasza Nandinagy (#4644) üzenetére


elod22
senior tag

És főleg ha van egy Mane meg egy Messi a csapatodban, nem heréled ki őket azzal, hogy a szélen játszatod mindkettőt.

(#4647) Digestive válasza Digestive (#4645) üzenetére


Digestive
addikt

És ma meglett az idei legszebb [szabdrúgás gól] is, csak sajnos kilépett azonnal, úgyh nem tudtam visszanézni másik kameraállásból is. :B

(#4648) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Megvan a rank 2, jelenleg 56 pont és még van hátra 3 meccs, de azt majd holnap. Ha esetleg megnyerném mindet, akkor elérném a rank 1-t is. Minden hétvégén a rank 3 a minimum cél, de eddig 1 kivétellel mindig megvolt a 2. Szóval innentől minden győzelem ajándék. Azért nem lenne rossz...

(#4649) eM'82 válasza Nandinagy (#4607) üzenetére


eM'82
addikt

Összejött. Utolsó 3 meccset leadtam, merr előtte kaptam én is kettőt, amivel meglett a minimum :).
Nem jött értékelhető lap sajnos. Pickekből: Sommer 86, meg a francia RB.
ToTW packból Ewerthon, meg 2 nevenincs.

Jó lenne már egy ismételhető SBC, túl sok összeg van játékosokban (pedig idén nem is tradelek).

Mrdevil: Rivalsban most nekem is van egy 6 meccses nyeretlen szériám (2 döntetlen, de úgy hogy azokat meg kellett volna nyerni. egyiknél 88+92. Percében kaptam a gólokat.

Digestive: szép gólok! :R

[ Szerkesztve ]

(#4650) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#4648) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem mind1,hogy rank2 vagy rank1bol pikkelsz minimum egy Goretzkat de inkább Neymart? 😏

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.