Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#10001) Nandinagy válasza gjoe (#9998) üzenetére


Nandinagy
addikt

És az öreg Lájonelnek nem számít bele a copa america ha Marquinhosnak igen? :D Meg mellé megint rúgott 3 zsák gólt meg adott 2 zsák gólpasszt. Szerintem Salah az akinek bekellett volna kerülnie de remélhetőleg a 12. ő lesz majd.

(#10002) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja hogy on is legyek. Végül mégis Djalo meg Renato Sanchez érkezett.

Sanchez qrva jó tényleg kb ő hozza azt amit Mattheustól vártam olyan érzés mint a moments Lothat volt tavaly (nyilván kis túlzás de a szint még lejjebb van azért mint nyáron volt a 21-ben) Valahogy KDB-t is be kellene kémiázni az egyenletbe szerintem egész jó középpálya lenne.

Djalo is ott van bár egyelőre nem vettem észre mondjuk Kimpihez képest ennyivel többet tennie hozzá, de nyilván ez sajnos rajtam is múlik. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10003) gjoe válasza Nandinagy (#10001) üzenetére


gjoe
őstag

Hát igen, ő inkább érdemelne toty lapot mint mbappé aki semmit sem nyert.

(#10004) Izéjose


Izéjose
tag

Ha nem erőltetnék ezt a 4-3-3 at a szavazásnál hanem 3 védős formáció is lehetne a tavalyi teljesítmény alapján nem kérdés hogy Dias-Chiellini-Bonucci férne oda a két olasznak az eb, a portugálnak meg az egész éves melója a pl-ben meg a bl-ben ami indokolná az ottlétét. Cancelo-val szerintem nincs gond neki is ott lehet a helye mivel szélső védőknél akik extrát nyújtanak idén amúgy se nagy a merítés és hát ő odateszi magát azért rendesen. 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

(#10005) Nandinagy válasza Izéjose (#10004) üzenetére


Nandinagy
addikt

Lényegtelen a formáció. 19ben Ramos,VVD,Varane is TOTY volt és egy Marcelo került be 4. védőnek de attól még 3 cb 1 szélsőt raktak. Most is lehetett volna 3 cb.

(#10006) Izéjose válasza Nandinagy (#10005) üzenetére


Izéjose
tag

Igaz igaz valóban megoldható

nekem egyedül ez a PSG-s duo a hakimi-marquinhos szúrja a szememet mindenhol, Hakimi még szoszo mert ugye az internél fontos elem volt és bajnok lett de a brazil érthetetlen, hogy kiszorítja mondjuk az olasz védőket.

Furcsa nekem hogy például Barella szóba se kerül mint lehetséges tag pedig aztán nem kis évet zárt ő sem.

[ Szerkesztve ]

(#10007) Robertoredo


Robertoredo
tag

miért nem rakták be az egész PSG és City alakulatot.Nevetséges :)

(#10008) Tigibeeb válasza Woodslave (#10002) üzenetére


Tigibeeb
tag

Hozzám is most érkezett Renató, burtal a pali mindenhol ott van, fellök mindenkit, és még jol lő.Tudom korai de 10 meccs után mondom nem 1...
84 es spec lap 700k ért hetekkel a promoja után, magáért beszél...
a csapat:
[link]
innetől hol kéne fejleszteni ?? :F

jah meg van 7 tokenem gondolom foddernek való 25-ösöket, mert Rio biztos nem jobb Kimpembénél, ugy mint Casillas Donnaval szemben? :)
Vagy tévedek ? :)

[ Szerkesztve ]

(#10009) Izéjose válasza Robertoredo (#10007) üzenetére


Izéjose
tag

3 citys van benne akik elég jó évet zártak, a psg-sek közül Donnarumma az eb miatt van ott, Messi a copa miatt, Hakimi azért mert szélső védők közül ő sem zárt rossz évet az Interes sikerei miatt, egyedül a brazil védő kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#10010) Nandinagy válasza Izéjose (#10006) üzenetére


Nandinagy
addikt

Miért? A 2 olasz az ebn kivül mit nyert tavaly? Marquinhos is nyert egy copa americát +tavaly szerintem top3 védő volt a világon így nem értem nála miért kérdéses ez.

(#10011) toxicjew


toxicjew
addikt

Sztem ne akadjatok fenn ezen :D Nekünk az a jó, ha minél több meta lap kerül a csapatba. Na nem mintha kinyitnank őket, de na :P Akkor jovoheten jön? Már szívesen nyitnam a csomagokat.

(#10012) LendvaiFeri1 válasza Nandinagy (#10010) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nyert, 2019-ben. A fifa 20-ban kaphatott volna toty-t.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10013) raven84 válasza Digestive (#9977) üzenetére


raven84
aktív tag

Csak nem bírták ki hogy Mbappet ne rakják bele. Lesz vagy 13 misi.

[ Szerkesztve ]

(#10014) Izéjose válasza Nandinagy (#10010) üzenetére


Izéjose
tag

Mert a brazil tavaly nem nyert copa americat és lehetne még sorolni hogy kik jó védők aki az elmúlt egy év sikerei alapján jobban megérdemelnék. Illetve itt mindig bejátszik az a faktor is hogy ők “csak” a francia ligában játszanak és sokak szemében köztük nekem is gyenge liga a psg erejéhez képest, az nekik kb csak egy hobbi liga amit nem is sikerült megnyerni.

[ Szerkesztve ]

(#10015) Woodslave válasza Tigibeeb (#10008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem hiszem hogy tévednél :N Sajnos. Ez a Kimpembe end game lap ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10016) HdRew válasza Woodslave (#10015) üzenetére


HdRew
őstag

Kimpembéhez hasonló low-budget lap Diego Carlos. Iszonyat patent, szerintem jobb Kimpembénél, és könnyen lehet zöld linket adni neki Lodival, na meg Marquinhos is mehet mellé CB-be, tőle is kap chemit. Én így csináltam, és meg vagyok elégedve most már a védelemmel, innentől megint a támadókat kéne frissítenem mondjuk egy Mbappéval, gyorsabban lejjebb mehetne az ára. :D Meg persze egy SS Renato Sanches sem esne rosszul Djalóval. :U

(#10017) Woodslave válasza HdRew (#10016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát most inkább felmegy. Én 882-ben adtam el, most már természetesen 940 :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10018) gjoe válasza Woodslave (#10015) üzenetére


gjoe
őstag

hát én kimpembét lecseréltem ugye desaillyre, és nem bánom. Ugyan olyan jó ha nem jobb védő, és nem mellesleg a cdm mivoltából adódóan sokkal kevesebb az eladott passz. Bátran ki lehet vele jönni.

(#10019) Woodslave válasza Digestive (#9977) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na vártam melyik packot vegyem ki a seasonból, de ezek szerint laligának sok értelme nincs :D A pl csomagból lehet a legnagyobb eséllyel nem nyitni totyt. :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10020) Woodslave válasza gjoe (#10018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó csak vicceltem nyilván vannak jobb lapok, de azért tényleg vicc hogy egy gold 83-as bárkit leszed azért még mindig :K

napicsapat:

Most Gosens lett a gyenge láncszem, mármint abból a szempontból hogy kénytelen vagyok 3 kps- vagy más extrém nevezetesen 3-5-2.ben nyomni. Tegnap azt próbágattan. Kell egy rw. De ezt a kis időt kibírjuk aztán variálni kell úgyis toty Messi érkezése miatt :N :D

Annyira sikerült yoloban lexarni hogy elbuktam már minden coint. Bár négy eladhatóból lenne talán 2.5m még mindig legalábbis mostani áron.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10021) sz_abika válasza Woodslave (#10019) üzenetére


sz_abika
addikt

Szerintem elég fura lett, hogy a big5ból, nem lett legalább 1-1 pick...
Amúgy én a franciát venném ki, hagyományosan ott a legkevesebb ugye a rare gold és van elég jelölt onnan is.

PSN: xszabikax

(#10022) |AP| válasza Woodslave (#10019) üzenetére


|AP|
veterán

én is vártam vele, de szerintem francia liga lesz. Lali-Ligue1 hibrid csapatom van (egyre több ligue1 és francia játékossal), nem nagyon tudnék mit kezdeni egy premier ligás TOTY-val.

Na nem mintha valós esély lenne rá, hogy az ember season rewardból nyit TOTY-t :DDD

Bár az első szezonban onnan jött egy gold LLorente, annak a nyitásnak örültem eddig szinte a legjobban. Akkor ő nagyon kellett a csapatba, coinom meg nem volt semmi.

(#10023) Woodslave válasza |AP| (#10022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de az nincs. Pl. laliga bundes. Vagy qrvára benéztem :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10024) |AP| válasza Woodslave (#10023) üzenetére


|AP|
veterán

ja nem, én néztem be :)

Tényleg ez a három van. Hát akkor PL, nincs mese. Ünnepélyesen megígérem, hogy ha nyitok ebből egy PL-es TOTY lapot, akkor átépítem miatta a teljes csapatot :DDD

(#10025) Nandinagy válasza Izéjose (#10014) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jogos benéztem csak döntőt játszott :D Ettől függetlenül egyénileg tavaly top3 teljesitményt rakott le a brazil. Nálam mindig kérdéses volt, hogy egy év csapatába vagy aranylabdánál mi nyomjon a latba, de nálam mindig is az egyéni teljesitmény számít ilyen szempontból. Lewa,Haalandnak soha nem lesz esélye sem válogatottal bármit is nyerni ettől függetlenül a világ legjobbjai a posztjukon szóval akármilyen elismerést kapnak azt megérdemlik. Attól, hogy valaki egy erősebb válogatott tagja és adott évben nem nyer meg valamit de egyénileg kiemelkedőt nyújt attól még érdemelhet egyéni elismerést, márpedig ez az szerintem .

(#10026) Digestive


Digestive
addikt

Sima meccs volt ahol előnyből kikaptam. Erre ír a veréb:

Én próbáltam segíteni neki, dehát nem engedett be a bizalom körébe. ;]

(#10027) LendvaiFeri1 válasza Digestive (#10026) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jelentsd. Ha nem az első, akkor akár több hetes tiltást is kaphat. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10028) Digestive válasza LendvaiFeri1 (#10027) üzenetére


Digestive
addikt

Le se szarom. Próbálok velük mindig ilyen kedvesen elbeszélgetni, ha van hozzá kedvem. :K Volt már több amelyik bocsánatot kért, h tényleg fogyatékosság volt írni. :C :DDD

(#10029) |AP| válasza Digestive (#10028) üzenetére


|AP|
veterán

újabb érv amellett, hogy ne fogadjak üzeneteket :)

(#10030) Digestive válasza |AP| (#10029) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig ezeket nem lehet komolyan venni. Én időnként elolvasom, h mit írtak és jókat nevetek, vagy éppen ledöbbenek, h milyen beteg a világ. :F

(#10031) gjoe válasza Digestive (#10026) üzenetére


gjoe
őstag

Jesszus micsoda türelmed van
Én csak elolvasom de sosem válaszolok mert azzal csak folytatni fogja.

(#10032) dudu5130 válasza Garsza (#9992) üzenetére


dudu5130
őstag

A community szavazta meg ezeket. Vagyis én szavaztam.

(#10033) dudu5130 válasza Nandinagy (#10010) üzenetére


dudu5130
őstag

Argentína nyerte a copat.
Most értem oda, hogy már írták :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10034) Nandinagy válasza dudu5130 (#10032) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez csak a látszat. 40%-os beleszólása van a community a szavazásokba a maradék 60 meg az ea. Szóval akármire szavazhatsz az ea dönt ez csak ilyen látszólagos beleszólás.
Nekem ne mond, hogy Labordet szavaz meg a community POTM-nél Mbappe helyett például :D

(#10035) dudu5130 válasza Nandinagy (#10034) üzenetére


dudu5130
őstag

Nyilván. Az én szavazatombol csak Jorginho van benn az is tény :DDD

(#10036) toxicjew


toxicjew
addikt

Én meg full meta teamre szavaztam, aminek pont annyi befolyása volt a történésekre, mintha odaallnek a parlament elé kiabálni, hogy Orbán takarodj :D Nem fog kibaszni saját magával az EA, embertelen összeget keresnek Toty alkalmával.

(#10037) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nem tudom szoktátok-e nézni az ikonoknál az első két bronz rare és silver rare sbct- Vidicnél nincs chem követelmény. Két 2 rare gold pack eladható...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10038) Mrguba válasza LendvaiFeri1 (#10027) üzenetére


Mrguba
őstag

Ovatosan a jelentgetessel.
Ismerek.olyat akit tiltottak :W :W :W

(#10039) Aguinaga válasza Woodslave (#10037) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ez a Vidic amúgy mennyire lenne alkalmas mondjuk Kimpembe vagy Cozza leváltására?

PSN: OldSlowhand74

(#10040) gjoe válasza Mrguba (#10038) üzenetére


gjoe
őstag

Neked részvétem, sajnálom,hogy így jártál.

(#10041) thebigK válasza Aguinaga (#10039) üzenetére


thebigK
addikt

nem éri meg szvsz Kimpembét, Cozzát meg főleg nem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10042) Woodslave válasza thebigK (#10041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem se. Mondjuk baxó védő lenne +10 pace-el.

Szerintetek egy Gosens - Renato kp milyen? Most azt találtam ki, hogy Maki helyett Aouar lenne, ő meg tudna játszani cam-et 4-2-2-2-ben. Valahogy ezek a formációk jönnek be nem élem most a diamond és társait.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10043) HdRew válasza Aguinaga (#10039) üzenetére


HdRew
őstag

Ha van a Vidiced mellé egy Djalód vagy NumbersUp Militao, akkor jó lehet, amúgy nem. :D

(#10044) eM'82 válasza Aguinaga (#10039) üzenetére


eM'82
addikt

semennyire, de még ha chem kellene akkor sem. Ilyen tingli-tangli SBattles + Live friendly-kben ok, amúgy fölösleges. Lassú. Az életben brutál volt a pali, itt használhatatlan kategória (ilyenkor már legalábbis). Lehet vele hősködni, de minek szop@ssuk magunkat még jobban, mikor nem nálunk van a szerverelőny.

Untrade fodderekből raknád ki, vagy eladható lapokból? Utóbbinál vegyél belőle egy Freeze Ice Kounde-t inkább. Vagy várd meg amíg jön egy jobb ikon sbc. :R

(#10045) eM'82 válasza Digestive (#9977) üzenetére


eM'82
addikt

Ez egy vicc. Messi-fanként mondom, hogy semmi keresnivalója ott. Ha szigorúan az évet nézzük (hiszen TOTS is lesz, az meg valóban az egész szezonról szól) akkor aztán végképp nincs. Egy Copa America, amit kb. évente rendeznek, jóval alacsonyabb polcon van mint a BL.
Persze nagy szenzáció volt, hogy megnyerte a csapattal (kb mint CR azt az elb***tt EB-t, ahol a döntőben eltűnt), én is örültem neki, de ne máááár.
City+Chelsea játékosok teljesen rendben vannak. De a PSG-sek...

EA oldalról megértem, - amit már ti is írtatok - így lesz nagy kasza.

(#10046) gjoe válasza Woodslave (#10042) üzenetére


gjoe
őstag

ha már ott van gosens akkor inkáb hl barella?

(#10047) Woodslave válasza gjoe (#10046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs coin :N meg linkje sincs.

A másik ötletem Aouar - Sanchez kp és valahogy megveszem rw-be Chiesat. Ezt úgy tudom hogy eladom Delaneit (lb) odarakom offban IF Atalt .

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10048) Aguinaga válasza HdRew (#10043) üzenetére


Aguinaga
őstag

Egyik sincs :)

eM'82:. Legfőképp untrade lapokból, de annyira nem mozgat, el vagyok a WW Delaine - Kimpembe - WW Cozza - HL Clauss védősorral Div3-ban is. HL Acuna miatt gondolkoztam ezen, de lehet, hogy Delaine is hozza azt a szintet.

PSN: OldSlowhand74

(#10049) Aguinaga válasza thebigK (#10041) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi neked is, marad mindenki :)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#10050) Aguinaga válasza Woodslave (#10042) üzenetére


Aguinaga
őstag

HL Barellat nem ismerem, de SS Renato Sanches brutál, azt tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.