Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4701) Woodslave válasza Woodslave (#4700) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Természetesen nem sikerült

Everton és Cancelo. Pack Aspas. Cancelo sokáig volt rb de nincs most linkje. De Bruyne csereként is leszerepelt teljesen

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4702) gjoe válasza Woodslave (#4701) üzenetére


gjoe
őstag

Azok még elég jók.
Reggel elite 1 SB max 83-as lap volt.
WL RankIII pikkek 81-es lapok. A 3if is qs érték. Csomagban egy 84-es volt a max.
Mostanában nagyon elkerül a szerencse.

(#4703) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szerintetek érdemes Mendyt lecserélni és emiatt váltani. Varane Alisomra. Kimpembe Donna helyett?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4704) Kristof_94 válasza Woodslave (#4703) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én simán lecserélném! Nekem is ez a védőpáros van hátul annyi kivétellel, hogy a kapuban Donnarumma véd. Eddig nem mertem lecserélni... :D
Így ugye Varanehoz kell a plusz link, ezért még mindig Telles az LB.

[ Szerkesztve ]

(#4705) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Egyáltalán ezekből a narancs lapokból nyitott valaki valamit?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4706) eM'82 válasza Mrdevil (#4705) üzenetére


eM'82
addikt

Egy töktudjamelyik Dembelé,. meg egy Neuhaus jött (utóbbi untrade).
Egyik sem lesz sokáig a klubban, ha érkezik egy jobb SBC.

(#4707) Stylerr válasza Mrdevil (#4705) üzenetére


Stylerr
addikt

Amúgy nagyon gyenge ez a promo.. Rulebreakers sokkal jobb volt.

(#4708) Woodslave válasza Kristof_94 (#4704) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos a Kante zöld link se elég a két piros ellen :( Mondjuk ellenem Alisson is elég durva mindig de ez semmit nem jelent :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4709) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ez a kvali reward is egyre szarabb :D 5-2-vel meglett a PO de a 3 pack még boardot se dobott. Kurva gyenge eresztés ez a promo :D Militao,Felix,Reguilon,Jota meg az új Di Maria aki nem néz ki rosszul de azon kivül semmi...

(#4710) gjoe válasza Mrdevil (#4705) üzenetére


gjoe
őstag

én promó lapot szinte soha.
most sem. 50 wines jumboban 1db 84-es lap volt a max.

(#4711) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Mai sbc, gold pack. Ugyvan..... :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4712) thebigK


thebigK
addikt

meg egy semmire se jó mid beckham lap :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4713) Woodslave válasza gjoe (#4710) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Eddig ha jól rémlik minden promoból nyitottam. Rttk rulebreaker mittomen. Ebből még nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4714) gjoe válasza Woodslave (#4713) üzenetére


gjoe
őstag

Te már 1 hónap alatt több coint nyitottál mint én 2 év alatt.
Lehet kellene vennem pontot, hátha feljebb húznák az accomat, mert most kb a béka segge alatt van valahol a szerencse faktorom.

Amúgy érdekes volt a wl. Kb minden ellenfelemnél cr7, mbappé ginola és társai voltak.
Most lenyomtam a 7wint is rivalsban, és minden ellenfelem kb azonos erősségű csapattal, vagy gyengébbel tolta most div 5-ben.
ez alapján nekem az jön le, hogy nem a saját divből ad ellenfeleket, hanem valami win/lose és xp stat szerint.

(#4715) thebigK válasza gjoe (#4714) üzenetére


thebigK
addikt

wl-ben sosem a saját divből adott ellenfelet, hanem forma és helyi közelség alapján, vagyis ezek kombinációival

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4716) Kristof_94 válasza thebigK (#4712) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csúcson hasít a játék! :DDD

(#4717) Woodslave válasza gjoe (#4714) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Soha nem vettem pontot. Mondjuk azért ja nyitottam pár jót de azért olyan qrva nagyot azért nem csak ilyen 300ks kategória. Abból is kb 4-et. Se Messi és társai se jó red pick.

Mármint hol? Rivals? Ott ha nem saját akkor xart se ér a rendszer. Ja wl? Hát ott persze hogy nem saját div.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4718) Woodslave válasza Kristof_94 (#4716) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na mit pickeltel? Nagyon nem panaszkodsz milyen xar. ;] Nem kell törődni a lelkünkkel veled fogunk örülni hogy If Son padozni fog :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4719) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Mik ezek a lapok. Alli Fabian.. nevetséges. Ki fogja ezeket használni komolyan. Di Maria is 2* weak foot. Nem sokkal olcsóbb most mint Messi :C lesz még 100k

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4720) Kristof_94 válasza Woodslave (#4718) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet full hülyén hangzik, de a vereség után egyszerűen nem is tudtam neki örülni. Nem tudom mi van velem...

(#4721) Woodslave válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D ezekkel a red pickekkel belehuztal rendesen
Nyugi biztos fogsz majd pickelni vmi nagyot :R :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4722) Zimmi91 válasza Woodslave (#4721) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ki gondolta, hogy kinyitja, de csak a sírás megy...vicc a pali

" Just remember Manchester is RED! "

(#4723) Woodslave válasza Zimmi91 (#4722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez az igazi redlist acc :D ezeket a red pickeket irigylem ifet bárki vehet de egy ilyet csak pár szerencsés birtokol.

Mármint pont nem Kristóftól irigylem komolyan legalább vki közülünk kap ilyet csak én is szeretnék :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4724) PEZZY93


PEZZY93
tag

Van valami hivatalos kommuniké az EA-től, hogy haldoklik a szerverük? Kb ilyen rossz mèg sosem volt, szó szerint olyan lassú minden… Most ez így tényleg komolytalan

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4725) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok!
Most kezdtünk el ismerkedni full amatőr szinten a fifa22-vel, és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem a hozzáértő szakiktól. Adott pár játékos ami mellett piros színű írás vagy valami papír látható, ez pontosan mit akar jelenteni?

(#4726) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Régebben wl-Ben win/loose arányt és skill ratinget nézett, szerintem ezt tuti meghagyták. Valahogy kategorizálni kell az embereket. Bár ennek ellenére tuti barom mód sorsol.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4727) Woodslave válasza #34322688 (#4725) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Melyik játékmód? Vmi képet rakj már. Ha kis ikon akkor nincs contract vagy piros lap

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4728) Woodslave válasza Mrdevil (#4726) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most is ez van a ea.com oldala szerint. De képzeld el 14-ik meccsed. 7 w 7 l. 0 forma és összerak egy elite játékossal aki most kezdte.. :U

Skill ratinget nem nézett régen se. Annak nincs értelme wlben

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4729) Gaborz1 válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Akkor be se rakom a Goretzkás pickemet... :B
Gratula hozzá.
Mivel ilyeneket felém nem dobál a játék, így kénytelen voltam megvenni baby Puskást. ;]
Be is kezdett 6 div4es rivals meccsen 10 góllal.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4730) EA's hit válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


EA's hit
őstag

Ne haragudj, de ez már a legnagyobb jóindulattal is iszonyat szánalmas :)

(#4731) Nandinagy válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


Nandinagy
addikt

Neked is csak ezt az accountot volt nehéz megcsinálni ebben a játékban úgy látom :D

(#4732) Sandros112 válasza EA's hit (#4730) üzenetére


Sandros112
csendes tag

De majd jön a "ne haragudjatok, de ezért tenni is kell" Piros Sonnal, Manéval és Neymarral. Minden WL-t letoltam, volt közte rank 1 is, többször rank 2, de a legjobb pickem 86-os.

(#4733) bubuska10 válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


bubuska10
senior tag

Néha sajnálom ahogy szívóznak a szerencséddel, de Te bazmeg kajak büntetsz! :D Grat! Amúgy ha Woody nem kérdez rá, akkor meg se osztottad volna velünk? :D

(#4734) Woodslave válasza bubuska10 (#4733) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezek után csodálkozol? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4735) toxicjew válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


toxicjew
addikt

:)) :)) :))

(#4736) bubuska10 válasza Woodslave (#4734) üzenetére


bubuska10
senior tag

Se ezelőtt, se ezek után. ;] De amúgy direkt húz minket, rájöttem :DDD szal jogos

(#4737) Digestive


Digestive
addikt

Play Offban a 9. meccsen 118perc 35másodpercnél sikerült berúgni a győztes gólt loan Son segítségével és így lett 6:5. :DDD :C

Ezzel lett meg éppen az 50 WL win utáni Jumbo Rare Player. Sajnos a mese itt véget is ért, mert engem nem Kristófnak hívnak. :W Egy 83as Matip volt benne a legjobb! :DD

[ Szerkesztve ]

(#4738) Digestive válasza Kristof_94 (#4720) üzenetére


Digestive
addikt

Amúgy mi az, h "nem tudom mi van velem"…? :F
Hát az, h neked ebben semmi izgalom nincs már, mert teljesen alap, h az öledbe hullanak a prémium lapok. ;)
Nem is értem minek vergődsz ilyenért, h legyen meg a rank1. :F Hát tuti, h rank3ból is ugyanígy kinyitnál mindent is. :DDD

(#4739) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Még 12 kell a 200-as sb győzelemig. Megpróbálom erre a hétre hátha ;]

Röhögtem ma reggel még ott se állandó a nehézség. Egyik bronz meg se tud mozdulni a másik meg 4-0-ról hozza vissza. Én elhiszem hogy chem meg mittomen de azért ilyen különbség ne legyen már. Bár lehet jobban megy ilyenkor nem tudom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4740) Woodslave


Woodslave
nagyúr

agyaltam még ezen a wl-en. Mennyire érdekes (nem fogok utána számolni, hogy valóban nem írok-e hülyeséget a lényeg a trend) hogy az első 7 meccsen taknyosra "szopatnak" idézőjelbe teszem mert gyakorlatilag érzésre 2-3 mp-s button delay miatt szinte semmit nem tudtam csinálni vasárnap 10-től. Ebéd után újra próbálkozom, sikerül a rank 3. 15 meccs 8 win. Ebből asszem 1 volt ajándék.

5 meccs marad, 4-et kellene nyerni. Ez után a produkció után nyilván ennek semmi realitása.

De nem mágikus módon Ginolák, Mbappek Neymarok már kevésnek bizonyulnak nyerek kettőt, majd asszem egy vereség. Ekkor már borítékolom, hogy a következőt akárki jön nyerni fogom mert az utolsó meccset kell elveszítenem.

Így is lesz. Aztán az utolsó meccsen vezetek 2-1re de egyenlít és hosszabbításban már szétesve kapok 3-at. Én hiszek a véletlenekben de ezt kb megrendezni se lehet jobban. :C

És emiatt ordítok egész délelőtt mint egy eszelős. :U Reward nem game changer amiatt nyilván nem éri meg. Cancelo nem rossz pick, gold rb írtam kezdetek óta a psg vonalig játszott a csapatban. De amúgy az untrade Mendymet soha nem cseréltem volna le rá ha coinból kell megvenni. Mindegy így legalább ki tudom próbálni RB Rüdigert jókat írnak róla, Varane volt már sokszor.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4741) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sabitzer-rel mi a helyzet? Van 150k-m, érdemes-e belefektetni vagy adjam el a meglévőket?

We are only Stardust...

(#4742) Woodslave válasza Jinxb1rd (#4741) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a hypevonat elindult, eladni most szerintem nem jó ötlet ha már eddig tartogattad. Ha most veszel még 3-at valszeg azon is keresel majd egy keveset ki tudja. Most 40k ps-en lehet ha fejlődik akkor meg mindenki el akarja ani, de mivel szerintem még 86-os se meta mindenki őt akarja lap biztos nem lesz 100k.. :U Szóval lehet 30k lesz fejlődés ellenére ;]

Én megmondom őszintén eladogattam amikor kellett a coin Messire és Mbappera de majd megbánom amikot 55k lesz de emiatt a qrva játék miatt nem vagyok már hajlandó várni, amikor kell valaki megveszem lexarom mennyit bukok

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4743) |AP| válasza Woodslave (#4739) üzenetére


|AP|
veterán

sokat ne várj attól az ultimate packtól, bár nálad azért idén bármi előfordulhat :)
Nekem most lett meg a 100 first owner-es rivals win, 50k-s és 100k-s pack jött egyszerre. A 100k-sban volt egy Kroos meg egy duplicate Navas. Most mit mondjak?...

Kristóf: "Lehet full hülyén hangzik, de a vereség után egyszerűen nem is tudtam neki örülni."
Ne haragudj, de ezt nem veszem be :) Miért hajtottál volna a rank1-ért, ha nem a jobb rewardokért? Azt ne mondd nekem, hogy olyan sokat jelent az önbecsülésnek egy rank1, mert mindannyian tudjuk mekkora szerepe van a szerencsének is abban, hogy melyik héten milyen eredményt érünk el. Valószínűleg egy szerencsésebb matchmakinggel meglett volna most neked, egy durvábbal meg nem is kellett volna ezen aggódni.
Ha meg a rank2-ből is jön a Neymar, akkor pláne nem kell ezen szomorkodni ;)

[ Szerkesztve ]

(#4744) Woodslave válasza |AP| (#4743) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazából semmit nem várok, mert ennél jobb csapatot reálisan gondolkozva nem nagyon tudnék csinálni de valójában semmi jelentősége.

Sokat várok viszont egy juicy mega packtól amihez 4 coop meccsre vagyunk ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4745) |AP| válasza Woodslave (#4744) üzenetére


|AP|
veterán

ment pü :)

(#4746) Meghivott


Meghivott
addikt

Price range emelés várható a shadow lapra, mint tavaly? Mondjuk érdekes lenne, hisz a lapok 95%-a 1-2K-ért vihető 🙂

(#4747) dudu5130


dudu5130
őstag

2-1-gyel fordultunk nekem 2.6 eg neki 1 kapura lövés 1 gól 0.5 eg. Második félidőben elment 4-2re simán visszahoztam. Semmit nem tudott a gyerek csak közepén sprintelni és húztak szét az embereim. Egyszerűen nem akartak ellene védekezni. Nana, hogy a közép kezdesbol gólt rúgott. Srác unnepeltette magát mintha élete meccse lenne félidőben 4 góllal kellett volna mennem 2 kapufaval meg két üres kapus homály mellé fölé lövéssel. Bezzeg 18-rol Dybalaval 3 ember közül finessel gól de üres kapura nem. A hétre letettem a játékot most nagyon kiegetett.

(#4748) |AP|


|AP|
veterán

az azért durva, hogy Joao Felix spec lapja majdnem ezerszerese árban a sima goldnak :Y

(#4749) Woodslave válasza dudu5130 (#4747) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hagyd már nehogy egy ilyen meccstől kiégj. Mennyit játszol egy héten 3-at? ;] :D Le kell ezt xarni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4750) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ti csináljátok ezeket a milestone játékos meg Bergwijn dolgokat? Próbálom minél kevesebbet mérgezni magam, 20-ban 1000 friendly meccset játszottam csak fun kedvéért. De idén erre nem fogok időt szánni. Silvert megcsináltam idáig az ausztrált kivéve de annak se látom sok értelmét egyelőre.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.