Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3001) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Cserék még mindíg hetes chemmel állnak be?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3002) Nandinagy válasza Mrdevil (#3001) üzenetére


Nandinagy
addikt

öttel. szóval a chem style nem érvényesül rajtuk.

(#3003) eM'82 válasza Nandinagy (#3002) üzenetére


eM'82
addikt

5ös chemnél 1-2 pontot javít még rajtuk a chem style.

(#3004) |AP|


|AP|
veterán

ez a Lodi kártya objectben lesz/van? Miért nem látom sehol?

(#3005) EA's hit válasza Nandinagy (#3002) üzenetére


EA's hit
őstag

De érvényesül, csak minimálisan.

(#3006) EA's hit válasza |AP| (#3004) üzenetére


EA's hit
őstag

Mától nyitható packokból.

(#3007) |AP| válasza EA's hit (#3006) üzenetére


|AP|
veterán

ja, csak akkor ezek szerint nincs még a piacon, azért nullás

(#3008) dudu5130 válasza Nandinagy (#3000) üzenetére


dudu5130
őstag

Dybala egy állat mindenben a vedekezesen kívül! IF Felipe Anderson is nagyon jó lap! Nekem nagyon bevalt. RTTK Sári is jobbnak tűnik mint IF Lozi, de ő is elég erős. Objects-ből kiszedem Kruset és jön Politano is super subnak.

(#3009) Nandinagy válasza dudu5130 (#3008) üzenetére


Nandinagy
addikt

Örülök ha elégedett vagy a játékosokkal :D Bár ehhez a részhez nem tudok hozzászólni. Ha megveszem a játék top4 gold lapját akkor szeretném ha úgyis játszana :D Az nem pálya mikor Muriel vagy Martial 30ról rugdossa a gólokat ő meg kihagyja ötről. szóval érted :D

(#3010) Nandinagy válasza |AP| (#3007) üzenetére


Nandinagy
addikt

100k a max price azért nincs :D Bár nem tudom mitől kerül ennyibe mikor ott a Mendy aki akkor is jobb lesz nála ha fejlődik Lodi :D

(#3011) Gatho87


Gatho87
tag

Elnyitottam 1000k coint..jott egy rttf Jesus es ennyi xd jo ez a jatek..transfermarket ban miatt mindent qs-eztem

(#3012) |AP| válasza Nandinagy (#3010) üzenetére


|AP|
veterán

ja, hát ha ennyire drága, akkor nyilván nem kell, de amúgy biztos lesz az még olcsóbb is.
Jordi Alba is hozza ezt a szintet.

Csak mikor megláttam nullás árral azt hittem object lesz, azt viszont megcsináltam volna

(#3013) Gatho87 válasza Gatho87 (#3011) üzenetére


Gatho87
tag

Navast bocsanat xd

(#3014) Mrdevil válasza Gatho87 (#3011) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mindig is szerencse játék volt ez, nem hiába van betiltva egy két helyen. :D :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3015) Gatho87 válasza Mrdevil (#3014) üzenetére


Gatho87
tag

Szanalmas..egyet nyitottam jot egy fredet..elment 370 be aztan kaptam a bant. Tavaly volt valakinek, aki 2 milliosat nyitott es elvettek a coinjat. En nem vagyok hajlando ezek utan szenvedni..

(#3016) Zimmi91 válasza Gatho87 (#3015) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jelen :DDD de nem nagyot nyitottam, csak tradeltem :D de a 2 milliót nullázták igen ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#3017) Gatho87 válasza Zimmi91 (#3016) üzenetére


Gatho87
tag

En meg semmit nem tudok venni eladni xd..nem is tudom hogy kepzelik ezt

(#3018) Kristof_94 válasza Gatho87 (#3017) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Írtál már nekik?

Én amúgy elkezdtem egy játékos karriert a Fradiban, akiket beraktam az angol másodosztályba! :D
Egész jó móka, kérdés hogy meddig... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3019) Digestive válasza Digestive (#2961) üzenetére


Digestive
addikt

Na tessék. :DDD

Szinte biztos vagyok benne, h 83as rating lesz és ismételhető. Na nem azért, h nekünk jó legyen. Hanem fel kell, h pumpálják a rare gold árakat... Egyrészt hogy legyen kedve nyitni a gyerekeknek pontból, mert így hogy csak a spec lapok érnek valamit, nincs túl nagy késztetés. Másrészt mire ide érnek a komolyabb sbck, addigra kell a drágulás, h ne kelljen 50 csapatos sbcket gyártaniuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3020) Gatho87 válasza Kristof_94 (#3018) üzenetére


Gatho87
tag

Irtam..semmi valasz ..2 napja csak frissitgetik. De en nem fogok hetekig levelezgetni es a vegen nem lesz semmi. Elbukok mindent igy. De mar amugy is mindegy. :(

(#3021) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én asszem elengedem a játék UT részét . Relaxból toltam egy pár sima season meccset , és azt kell mondjam ott kevésbé érződik a bunda . Persze játékmenetbeli hülyeségek ott is vannak , de kevésbé érzékelhető a mocsár feeling , hogy ha a játék nem akarja hogy nyerjek akkor akármit csinálok úgysem fog menni . Ma egy meccset nem tudtam nyerni , hogy a nyomorék reward upgrade meglegyen .
Arról nem is beszélve hogy ott maradt a régi szisztéma , tehát vissza lehet esni divíziót . Nem tudom ki volt az a barom aki ebben a formában kitalálta a FUT div rendszerét , de közösülhetne anyukájával . Beragadtam div5-be , de ez nekem nagyon nem kellemes . Én kb. div6-ban érzem jól magam , ott tudok jó meccseket tolni. Div5 nekem már kínlódás , főleg ha még a játék is gáncsol rajtam egyet . De ugye visszaesni nem tudok . A sok derankolós fasz ellen kő a rendszer , de valamennyit (pl. 2 divíziót ) engedni kellene a legmagasabb elért div-hez képest visszaesni .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3022) thebigK válasza Digestive (#3019) üzenetére


thebigK
addikt

En a 84et sem tartom kizartnak, 70chemmel, 1 totw lappal, annyira nincs ára semminek

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3023) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy egy ilyen leak után már befektetni sem érdemes. Pedig pont reggel gondoltam rá...

(#3024) Digestive


Digestive
addikt

Nagyon tudnám élvezni, ha mindig [így lehetne irányítani a játékosaimat] és nem csak szökőévente! :C

(#3025) b.daniel válasza Kristof_94 (#3023) üzenetére


b.daniel
senior tag

Azért egy 84 Aspas még mindig elhozhato 1700 körül . Tavaly november végére majdnem extinct volt max priceon .Az most azért biztosan nem lesz de az sbck minőségétől függően egy dupla/tripla minimum benne van még innen sztem( és nálam sokkal menőbb traderek szerint is :D

(#3026) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Majd lehet ránézek délután. Bár zsetonom csak 50k van, meg 5 hely a transzfer listán. :DDD

(#3027) Woodslave válasza Kristof_94 (#3026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én vettem vagy 30-at. Akkora profit nem lesz mint Sabitzeren :U ;] de legalább max 700-at bukok darabján

Lehet kitakaritom a tranfer listáról a 80 alattiakat aztán veszek még párat

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3028) |AP| válasza b.daniel (#3025) üzenetére


|AP|
veterán

50db Aspassal várom az SBC-t, meg van még jópár 83-as a transfer listán. Meglátjuk :)

(#3029) Digestive


Digestive
addikt

Az biztos, h nem lesz akkora durranás, mint az előző években. Nem kell ilyen 6k árakra számítani, mert rengeteg van a piacon. Egy duplázással én már elégedett leszek, felette meg minden coin ajándék. :DDD Gagyi kapusokat ne vegyen senki. Csak jó liga, jó nemzet. Én pl mindig a CBkre megyek rá ilyenkor, mert mindegy a formáció... abból 2 kell minimum bele.

[ Szerkesztve ]

(#3030) HdRew


HdRew
őstag

4-4-1-1-es formáció elég jónak tűnik. Kipróbáltam Div2-ben reggel, 2 win 1 döntetlen. Jónak tűnik, ha gondoljátok, nézzetek rá ti is.

Az SBC-khez jó lehet még:

CB-k

84 rating

Felipe
Ginter
Piqué
Maguire :DDD :DDD :DDD

83 rating

Rüdiger
Stones
Azpilicueta

CM-ek

84 rating

Barella
Wijnaldum (ezt mondjuk annyira erősnek nem érzem)
Fekir

83 rating

Mount
Fernandinho
Muniaín
Canales
Allan
Mikel Merino
Arthur

ST-k

84 rating

André Silva
Mertens
Aspas

83 rating

Joao Félix
Correa
Gabriel Jesus
Icardi
Volland
Morata
Raúl Jiménez

Ezek lehetnek a leggyakoribb posztok, hajrá. :)

(#3031) Woodslave válasza HdRew (#3030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt néztem én is tavaly használtam többször nekem bejött. Teszek vele egy próbát ma.

Megpróbálom ma a kvalit legyen időm még csütörtökig. Lassan ki kellene találni a minimum cél mellé egy menetrendet is. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3032) HdRew válasza Woodslave (#3031) üzenetére


HdRew
őstag

Én majd csütörtökre tervezem a kvalit, addigra jön új TOTW, hátha bead egy SIF Salah-t. :DDD :DDD :DDD

Vagy lehet szerdán látok neki, és akkor nyitom ki a pakkokat, amikor élesben van már az új csapat, hátha az elején gyorsan dob egy jót. :D

[ Szerkesztve ]

(#3033) |AP| válasza Woodslave (#3031) üzenetére


|AP|
veterán

én most előre dolgoztam a hétvégén (basszus, ez tényleg olyan, mint egy második munkahely... :( )
Kvali megvan, DR-ben 7 win megvan.
Szinte nem is tudom mivel üssem el az időt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3034) dudu5130 válasza Nandinagy (#3009) üzenetére


dudu5130
őstag

;] ;]
Ilyen ez a játék. Amugy röhej, hogy Can jobb statokkal rendelkezik mint 87-88-as középpályások. Meg ebben a játékban se igen számít más az pace , dribles és a wf-en kívül.

[ Szerkesztve ]

(#3035) Woodslave válasza HdRew (#3032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kvali rewardból túl sokat nem várok azért tuti nem raknám el, bár én is mindig csütörtök éjszaka próbáltam eddig.

AP: ja jól csináltad én elóvatoskodtam a wlt-t próbálom mindig kihúzni. Mondjuk tényleg nevetséges most a wl... Komolyan mondom 3 darab meccset nyertem meg. A többit leadták így meglett a rank 3. Utolsó négy meccsnek úgy mentem neki, hogy leadom lexarom szerencsére nem maradtam fenn ezért. Ebből kettőt leadtak (illetve egyet, mert az ezüst csapatnál én kezdtem és én rúgtam öngólt ;] ) A másik kettőnél meg az első gólnál kiléptem, de lehet ha küzdök akkor megnyerem ki tudja. 5 winnel lehetett volna rank 2. Azért ez tényleg túlzás..

A játékmenet viszont katasztrófa volt wl-ben. Sokkal jobb lenne ha úgy lenne 5 winem hogy jókat játsztok tényleg mint ez egy Ogbona meg Nbombele pickért meg egy Lautaroért. :U

Nekem viszont lesz mit csinálni. Nyerni 3 meccset még, meg a kvali. Ráadásul péntek-szombat nem tudok játszani ezért meg kell húzni az sb-t is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3036) dudu5130


dudu5130
őstag

Amúgy ebben az részben az all time mérleget ami a bal felső sarokban volt hova tűntették?

(#3037) Woodslave válasza dudu5130 (#3036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

stadiumnál láthatod

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3038) Woodslave


Woodslave
nagyúr

egyébként azért is ban jár, ha direkt vesztesz meccset. Nem tudom ezt hogy nézik, ellenőrzik de érdemes rá figyelni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3039) Nandinagy válasza dudu5130 (#3034) üzenetére


Nandinagy
addikt

A pace is addig számít míg nem Jürgen vagy Leonardo ellen játszol :D Tegnap konkrétan a gold Tapsoba érte be 2 méter hátrányból Neymart és vezette ki előle a labdát. De Maneval se tudtam 5ből 3 meccsen megfutni senkit.
Bezzeg ha nekik egy Lewa vagy Martial 20 centi előnyben van azt az életbe nem érem utol Lacroixal vagy Varaneal.

(#3040) EA's hit válasza Woodslave (#3038) üzenetére


EA's hit
őstag

Ezt írtam én is hétvégén. Gondolom a túl sok kilépkedés amit figyelhetnek, aztán meg ki tudja. Nekem a hétvégén a friendly meccseknél, amikből kiléptem, mindegyiknél kiírta hogy under review. WL meg rivals meccsekből nem is mertem azóta kilépni :D

(#3041) Woodslave válasza EA's hit (#3040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja csak nem gondoltam hogy bannolhatnak. :Y Azért az durva lenne. Mondjuk ezzel a wl-el biztos fognak kezdeni valamit nem hiszem hogy az lenne az ea célja hogy összehozza a communityt mert mindenki segít mindenkinek :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3042) Woodslave válasza |AP| (#3033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja juss fel kettőben. Én két winre lennék a win streak miatt ami persze nem lesz meg de jól hanzgik :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3043) Nandinagy válasza Woodslave (#3041) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ők baszták el az egészet. Először is kellett volna havi rewardot bevezetni, hogy minél több winnel minél jobb/értékesebb csomagot kapj mert így 16-0-ban pl. nincs értelme a 20-ra hajtani ha ugyanazt kapod. Másik oldalról meg több rank kellett volna nem 4 winenként egy. Ebben a rendszerben semmi értelme annak, hogy 12-5ben te még lejátszál 3 meccset azért hogy ne kapj több mindent. Akkor maradjon ez a mostani vagy húzzák újra az egészet.

(#3044) Woodslave válasza Nandinagy (#3043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valszeg lexarják majd. A nagy többségnek jó ez, a totw majd jó xar lesz egy-két baxó lappal amiből nem lehet majd nyitni amúgy se. Az meg hogy 3 discard áras totw tartalmazó csomagot nyitsz nem oszt nem szoroz.

Nem igazán tudom megítéleni az ea dolgait mert egyszerűen képtelen vagyok elhinni hogy egy ilyen cég nem direkt csinál ekkora marhaságokat. (mármint kívülről nézve, aztán lehet vmi mesterterv) :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3045) |AP| válasza Woodslave (#3042) üzenetére


|AP|
veterán

nem akarok :) DIV3-ban még meg tudom oldani a 7 wint megszakadás nélkül, feljebb már nem biztos. Ha visszadob szezon végén DIV5-be, ott még mindig okés a reward 7 win után.

Nagyjából ez a szintem, nem akarom magam feleslegesen szivatni.
Tegnap például felmentem bohóckodni Ajax játékosokkal, mert kellett a Team objecthez, gyorsan össze is szedtem pár vereséget :)

(#3046) Woodslave válasza |AP| (#3045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem lehet tudni én div 5 óta úgy vagyok hogy na itt egy meccset se fogok tudni nyerni :D

mondjuk rewardban nagy különbség nincs tényleg. Akkor meg már jobb a tuti mint a semmi :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3047) HdRew válasza Woodslave (#3046) üzenetére


HdRew
őstag

A szezon végére viszont érdemes jobb divben lenni, mert ott változik a season reward. Én is most jutottam fel Div2-be, és tervezem most már a Div1-et. :) De a Div3 bőven megfelelt nekem.

(#3048) |AP| válasza HdRew (#3047) üzenetére


|AP|
veterán

a season reward nem fixen egy jumbo rare players pack?
Ha nem, akkor az már egy érv, amiért megéri szenvedni :)

szerk: Hopp, most nézem, nem is egy, hanem 2db Jumbo rare is jár a szezon végén div3-ban :Y
A div 2 viszont csak egy Premium gold players packkal ad többet

[ Szerkesztve ]

(#3049) HdRew válasza |AP| (#3048) üzenetére


HdRew
őstag

Látod, nem-nem. :D

Abból is dobhat valamit, Div1-ben pedig Jumbo Premium Gold Players pack még a jutalom a 2 Jumbo Rare Players packon felül. Valószínű nem dob majd semmi extrát egyik sem, de az esélyt megadom neki. :D

(#3050) Woodslave válasza HdRew (#3047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak azért benne van a pakliban hogy túlságosan feljut az ember aztán még a 7 winért is vért kell izzadni ha egyáltalán. Nem rád mondom de mondjuk magamról el tudom képzelni hogy most pont két olyan embert találok akit megverek aztán figyelem majd div 2 win és reward nélkül :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.