Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3201) HdRew válasza Nandinagy (#3199) üzenetére


HdRew
őstag

Hatalmas grat!! :) Én csak DIV1-es vagyok, talán majd a szezon vége felé megpróbálom az elite divisiont, félek nem lenne meg a 7 win :P És az, hogy Mendes az LB-d, keményen tolod. Nem tudom engem az untradeable Mendym hányszor segített már ki..

(#3202) Nandinagy válasza PEZZY93 (#3200) üzenetére


Nandinagy
addikt

Persze. Leszedtem a 4es verziót de még egyszer sem indítottam el :D Ja hát nekem ettől a védőpárosról nem az imádat jut eszembe :D Ennyit már rég szenvedtem védelemmel, csak hát 34k-ból nem sok mindenki jön ki :D

#3201Hunreeth
Szerintem felesleges emiatt aggódni. Már 30-40.000 ember van elite divben. Nekem is van pár haverom aki g2 volt tavaly ritkán gold1 és már rég ott van. Max több meccset kell lejátszani hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#3203) |AP|


|AP|
veterán

most olvastam a futbin kommentek között: Kante pár betű áthelyezésével= Nteka. Ez nem lehet véletlen :) Nálam továbbra is az egyik legjobb CDM.

(#3204) HdRew válasza Nandinagy (#3202) üzenetére


HdRew
őstag

Az mondjuk tuti. Meglátjuk Div1-ből hány meccs kell majd feljutni. Addig is kíváncsi vagyok, mit hoz a holnapi Jumbo Rare Players Pack. Bár tudom: semmit. :DDD

(#3205) dudu5130 válasza Nandinagy (#3199) üzenetére


dudu5130
őstag

Kezdem érteni amit eddig írtál. Ma délután nagyon rossz, következetesség nélkül dobálják az animációkat meccsen belül és kaparnom kell a győzelemért.

(#3206) Kristof_94 válasza Digestive (#3155) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szánalmas... Most mindenki foshat, hogy mikor kapjuk a bannt mert leadtunk mondjuk 1 meccset. Vagy ha pl. 5-0-ra vezet akkor inkább ne lépjek ki és várjam meg a meccs végét? WTF! :W

(#3207) miro.


miro.
senior tag

Sabitzer jobban megy fel mint a benzinar. :DD
12 db-m van vegulis.
Kivancsi leszek mennyi lesz a kiszallo.
Mar szvsz erdemes kivarni ezt a harom hetet az uj lap miatt.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3208) HdRew válasza miro. (#3207) üzenetére


HdRew
őstag

Igazából most is megéri kiszállni, mivel egy Bruno Fernandes vagy Rashford ára sokkal nagyobb mértékben esett. Ergo ha a coinokat nem fektetjük be, akkor nagyobbat buktunk volna, mivel játszottunk volna más játékosokkal, akiknek az ára sokkal jobban beesett. Ha bemegy 24K környékére lehet kiszállok már, kéne valami komoly lap pluszban.

(#3209) Woodslave válasza miro. (#3207) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet végül csak vennem kell a sört Digestive kollégának ;]

Aztán jöhet Mbappe :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3210) miro. válasza HdRew (#3208) üzenetére


miro.
senior tag

Most 27.
En varok mar,ez egyre magasabb lesz.
Szvsz a bayern gyozelmek utan is felfog ez menni ujra es ujra.
megvarom hogy 45 fole megy,es ott kiugrok. :DD

[ Szerkesztve ]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3211) eM'82


eM'82
addikt

Ma megérkezett a lemezes PS5ös változat. Függőség: on :DDD

(#3212) Digestive válasza Woodslave (#3209) üzenetére


Digestive
addikt


:DDD

(#3213) Digestive


Digestive
addikt

Az Union Berlin hazai pályán egy tippmix gyilkos. :DDD A Bayernnel is az utolsó 2 meccsük 1-1 lett. Ha most hétvégen nem botlik a Bayern, akkor elkezdi termelni a profitot a kis Sabitzer. Ha nem, akkor viszont azonnal -10k! E szerint döntsön mindenki, h mikor adja el. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3214) HdRew


HdRew
őstag

Atal, Gula, Alaba, Salah a legjobb totw lapok most. :D

(#3215) Woodslave válasza Digestive (#3213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most még bőven bukó. Majd bejglire jó lesz a coin :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3216) HdRew válasza Woodslave (#3215) üzenetére


HdRew
őstag

Most meg miért megy le az ára?

Ha megkapja a +1-et, vagy IF-et, jó kis linkje lesz Alabához :D

(#3217) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyon megérte elrakni a totw packot :C :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3218) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3219) miro. válasza HdRew (#3216) üzenetére


miro.
senior tag

Ez azert ment fel,mert szvsz pran betaraztak belole ha job ki esetleg lapja.. de ez csak az en tippem.
Mert kijott a totw es azonnal elkezdett zuhanni.
Viszont a mostani hetvege meg dob rajta,jovohet totw elott nyaldosni fogja a 40k-t.
ERZEM. ;]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3220) thebigK


thebigK
addikt

na a 2 milestone 100k pakkból végül jött KDB, őt kipróbálom majd, meg egy Walker, úgyhogy a mostanit el is adhattam, végülis ez legalább megérte

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3221) dudu5130


dudu5130
őstag

Ez a playoff valami hanyadek. Minden szerelesem az ember elé kerül és viszi tovább, ha meg engem szerelnek összeesek. 60 paces emberekkel futjak meg a 93-asom. Röhej. Ennyire ez a játék még nem bszott fel.

(#3222) K.J válasza LendvaiFeri1 (#3218) üzenetére


K.J
senior tag

Azt hittem Szoboszlait jutalmazzák majd egy lappal, de nem.

(#3223) Digestive válasza HdRew (#3216) üzenetére


Digestive
addikt

Csak egy pillanatnyi megtorpanás volt, de már emelkedik is tovább. Pont arra volt jó, h még vettem párat. :DDD

(#3224) thebigK válasza Digestive (#3223) üzenetére


thebigK
addikt

az a durva, ha tényleg jön neki IF, és esetleg ő is +2-t kap, mint Alaba, brutál ára lehet az OTW lapjának. Alabát PC-n lehetett hozni stabilan 20-25k-ért, most 80k-ért extinct

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3225) Woodslave válasza thebigK (#3224) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Psen 54k... Nekem elég lenne ha 40kert elmenne minden Sabi :U

Mai kontent is erős. Ezt a mexikói silver rbt már tényleg lehetetlen lesz linkelni azért megcsináltam.

Packot viszont már csak az új promó alatt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3226) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Bár ahogy most a Gladbach ellen állnak.. :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3227) HdRew válasza Woodslave (#3226) üzenetére


HdRew
őstag

Kicsit bealudtak ahogy látom :D

Oh, 2 nap múlva rulebreakers. Akkor érdemes lehet a jumbo packomat azután kinyitni..

(#3228) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Indultok most a wlben?

(#3229) Digestive


Digestive
addikt

És eljött a pillanat amikor 15k coinért vettem egy mezt. ;]

(#3230) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tyű valami elég furi az ezüst ligában . 60-as shooting-os emberkék szórják 16-18-ról a bombákat , valamint végig Press-elik a meccset , a végére mégis az én csapatom fut úgy mint egy lajhár :W :W :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3231) taylorp válasza Digestive (#3229) üzenetére


taylorp
senior tag

Nem úr aki nem pazarol. :DDD

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3232) HdRew


HdRew
őstag

A Gladbach szépen kitömte a Bayernt. :D

#3229Digestive

Nem rossz mez. Szerencsére elég jól el tud különülni a másik mezétől, nekem gyakran dobott be olyat, hogy valami featured mez volt az ellenfélnél, és bedobta a 2 nagyon hasonló színű mezt ugyanazon a meccsen. :D Nem tudom, hogy ők manuálisan váltottak-e át másik mezre, és így szívtuk meg, de rettentő idegesítő volt.

(#3233) Stylerr


Stylerr
addikt

Szerintetek Neymar vagy Messi, esetleg Cr? Ingame aki próbálta őket írhatna nekem pár sort. Nem tudok dönteni,hogy ki legyen a csapatban, az ea adó meg sok...

[ Szerkesztve ]

(#3234) thebigK válasza Stylerr (#3233) üzenetére


thebigK
addikt

Messi-t nem próbáltam, ha befejező ember kell, akkor CR, egyértelmű, idén is kegyetlen, a fejesei meg szögleteknél nagyon nagy pluszt nyújtanak. Próbáltam Neymar-t is, eszméletlen dribbling, mozgékonyság, csatárban is jó, szóval kérdés milyen csapatba mennének szerintem. Ha kimondott ST kell és máshol nem használnád, akkor CR, ha nem, akkor Neymar.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3235) |AP|


|AP|
veterán

az RTTK lapok már nem nyithatóak ugye? Akkor én is elteszem holnapig a DR rewardokat

(#3236) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap megint nagyot mentem, régi rendszerben kb -2 div lett volna. Úgy néz ki reward előtt nem kell eröltetni a rivalst :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3237) Stylerr válasza |AP| (#3235) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem, ma reggel nyitottam sima Wernert. :((

(#3238) thebigK


thebigK
addikt

na összeraktam a következő csapat agymenésem, kezdéskor [ez] , ingame [ez] . Bár Alaba staminája elég gatya, lehet nem lesz hosszúéletű.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3239) Digestive válasza Woodslave (#3172) üzenetére


Digestive
addikt

1 milla fölött fogott rajta. :DDD

(#3240) Woodslave válasza Digestive (#3239) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van igazság. ja nem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3241) EA's hit válasza Kristof_94 (#3228) üzenetére


EA's hit
őstag

Nem, mivel megint nem lett meg a kvali :) Persze megint egyetlen meccsen múlt, és az utolsó meccsen tizikkel kaptam ki. Undorító kapcsolati fölény a legtöbb ellenfélnél, totál elcsalt meccsek, nevetséges az egész. Eddig 3 kvaliból 2 nem lett meg, mindkettő egy winen múlott, szánalmas az egész.

Nevetséges, hogy az eddig is szar játékukat évről évre egyre jobban el tudják baszni, igaz nekem ez még "csak" a 3. FUT-os szezonom, de a 3 évből az idei rész minden szempontból messze a legszarabb. Játékmenet, rivals/wl rendszere, rewardok, napi content, minden szempontból szánalmas.

(#3242) HdRew válasza EA's hit (#3241) üzenetére


HdRew
őstag

Nyugi-nyugi.

Min játszol? Ha gondolod, lehetne játszani 1-2 meccset itt olyanokkal, akik jobbak, és tanácsot kérni tőlük, hogy mit csinálnak rosszul.

(#3243) dudu5130


dudu5130
őstag

A minap volt egy meccs ahol 2-0-ra mentem és valami okadek módon kiegyenlitett az ellen. A kapuja elé szegeztem es volt egy ide-oda pattogó kapufas mákos felszabaditasa amiből kontrazott és a kapuk előtt 4-szer!!!!!! szereltem mire mindig az támadója elé került vissza a labda. Gól. 3-2 oda. Megint a kapuja elé szorítottam és egy Dybala bomba aztán egy Dybala finesse és nyerek 4-3-ra. Jön egyből az üzenet boxon, hogy én lucky guy vagyok. Valami közel 200 passzom és 63-37 labda birtoklás volt nekem a 14 kapura lövés a 4 ellenében. Tudtam volna szépeket írni neki de roppant gyenge az angolom.

(#3244) |AP|


|AP|
veterán

Tegnap adtam esélyt a patch utáni PS5 verziónak. Egyelőre még csak SB meccseket játszottam, de nekem jobban tetszik ez a kicsit gyorsított játékmenet. Ma kipróbálom rivalsban is. Meglátjuk ott mennyire borulok ki :)

Igazából nem kellene variálnom, mert csak magamat szívatom az ide-oda ugrálással, de hosszabb távon lehet jobb lenne a nextgennél maradni, mert nyilván annak a csiszolásába fognak több energiát fektetni, a régit meg előbb-utóbb biztos hanyagolni fogják.

Bár... jelenleg úgy néz ki mindent hanyagolnak :)

(#3245) dudu5130 válasza EA's hit (#3241) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem 3 meccsből 1 win kellett volna. 1 tizikkel kikaptam 2 meg pont kifogtam valami prokat akik ketten összesen 10 felett lőttek nekem. Volt még egy meccs ahol a hosszabbitasban kaptam egy büntetőt amit elvegzett a gép mert nem tudtam dönteni ki loje és a buntetokkel ki is kaptam. Előtte toltam pár rivals meccset és az fenyevekkel jobb volt.

(#3246) Woodslave válasza EA's hit (#3241) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon nem mindegy mikor próbálod :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3247) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Na hát nem ez az elite dives reward fog megdobni coinnal az már látszik :D
Kivettem az untrade 100k+trade 50k-st és mindkettőből sikerült egy 84 Luke Shawt nyitni mint legnagyobb rating :D Valami hasonló miatt nem rakom el promora a packot mert úgysincs benne semmi. A pick meg Anszu Faszi volt aki tudtommal múltheti totw, de ezekszerint ebben ez van :D

Hát akkor hajrá elite div Nyunyóval :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3248) gjoe


gjoe
őstag

Én hétvégén megcsinálta a play offot. Wlt most hétvégére tervezem.
De utána a rivalsban nem adta meg a pontokat, pedig az 1500 pont fel lett használva.
Gondolom akkor amíg a wl-t el nem kezdem addig nem ír jóvá pontokat.
És addig a rivals jutit sem szabad átvenni?

(#3249) Woodslave


Woodslave
nagyúr

elbizonytalanodtam melyik reward érné meg legjobban. :F

nem hiszek benne hogy bármi jót fogok nyitni mondjuk csak promó után fogom.

Coin különbség nem olyan sok, szerintem ezt a 15k-t rare playerből majdnem discrard áron bejön. Viszont transfer listám is tele.

1. 1 rare 1 prime electrum 14k
2. 2 unt rare 22k
3. 1 untr rare 1 trad rare 6,5k

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3250) EA's hit válasza Woodslave (#3246) üzenetére


EA's hit
őstag

Az is nevetséges, mennyire egyenlőtlen, igazságtalan lett ezzel a kvalifikációs rendszerrel az egész játék. A kvali full random, ha szerencséd van, kapsz pár könnyű ellenfelet, meg akár 2-3 meccset is simán leadhatnak. Ehhez képest nekem a 3 eddigi kvali alatt egyetlen meccset adtak le, azt is múlt héten, a wl-ben meg egyet sem. Abszolút szerencsejáték a bejutás wl-be, a rewardok a kvaliért és a rivalsért is nevetségesek (most nyitottam ki a két 50k-s packot, az egyikből 83-as, a másikból 82-es volt a max), a wl-ben viszont komolyak a rewardok, szóval aki bejut a wl-be, az iszonyat nagy előnybe kerül azokkal szemben pár hét alatt, akik nem jutnak be. Amivel nem is lenne baj, ha a tudástól függne, hogy ki jut be és ki nem, de itt nem erről van szó. Nevetséges az egész fos rendszer. Arra bezzeg van eszük hogy boldog-boldogtalan lebannoljanak jogtalanul, de egy normális játékot összerakni/normális rendszert kitalálni, na arra nincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.