Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#21001) toxicjew válasza Mrguba (#21000) üzenetére


toxicjew
addikt

Na mit gondolsz? :U Az ultimate tots.

(#21002) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na nekem sikerült beadnia egy Berardit. Két TOTSom volt a tizensokból. Ő meg Brozovic... Múlt héten legalább jól taktikáztam. Akkor direkt megvettem Nunot, és persze akkor is dupplába beadta. Szakadna le a szájuk... Nem mintha kellene bárki, vagyis olyan amit ez a zsi.ó cég odaad foldi halandónak, de a szaros searia cupban a három winhez jó lett volna még egy értékelhető lap a meglévő kettőn kívül. Valószínűleg túl magasak az elvárásaim...

(#21003) Gaborz1 válasza eM'82 (#20992) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Üdv a Bremer klubban.
Én is őt kaptam, ráadásul dupla untrade...
Icon piclet érdemes kidurrantani a klubból egy jó Litmanenért?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#21004) Mrguba válasza toxicjew (#21001) üzenetére


Mrguba
őstag

Koszi...
NYilvan siman nem ment volna beszolas nelkul :D
De koszonom kedvesseged...
Amennyit en jatszottam mostanaban orulok ha tudom hol a bekapcsolo gomb :D

(#21005) Aguinaga válasza Gaborz1 (#21003) üzenetére


Aguinaga
őstag

Simán, szerintem neked a minimum egy Pelé/Gullit/Cruyff/R9 :K

PSN: OldSlowhand74

(#21006) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hát, nekem kemény 6 tokenem van, kettőt még ki tudok szedni sbc-ből meg 1 objective (Lautaro). A többire nem lenne idegrendszerem. 10 meccs mls lapokkal meg hasonlók, takarodjanak már... :D

(#21007) EA's hit


EA's hit
őstag

Nekem is Cuadrado a garantált, természetesen dupla.

Ha jól számolom, 15 Serie A totsot nyitottam eddig, egyik másik tosból sem jött ennyi lap. De ezeknek a megoszlása nevetséges:

5 Calhanoglu
3 Bremer
3 Cuadrado
1 Immobile
1 Brozovic
1 Maignan
1 SMS

+1 Vlahovic (wl pick)

Ebből Cuadrado oké, azóta is gondolkozok, hogy Cafú vagy ő játsszon, de elég lett volna belőle egy is. SMS és Immobile még szintén oké, meg a pickelt Vlahovic, de a többi... Nevetséges, hogy van bent 15 tots lap a ligából, és nyitottam eddig 15-öt, de egyetlen 200k-nál többet érő lap sem tudott esni belőle...

Btw mivel az összes többi liga összes többi lapját magasról leszarom, és mivel eddig megvan minden token (Lautarot kivéve, az majd jön holnap), én a két Serie A-s picket fogom kiszedni a swapból, hátha beadja Dybalát (nem fogja). Bármi más totsból jöhetne bárki, abszolút hidegen hagyna. 10 tots Mbappét is odaadnék egyetlen Dybaláért, de ezt asszem írtam is már :K Szóval rámegyek a 2 pickre, hátha, aztán majd nagyon szomorú és motiválatlan leszek holnap estétől.

[ Szerkesztve ]

(#21008) Digestive


Digestive
addikt

Baaaaaaaazd meg! :DDD Olyan meccsen vagyok túl, h a végén már a szomszédok is drukkoltak sztem, annyira üvöltöttem. :C

Full gold csapat, 1-2 most kifarmolható off chemes tots lappal. Na és akkor lehet pislogni, h urbán legenda e, h tolja a gép a szar csapatot...

(#21009) bodnar123 válasza Digestive (#21008) üzenetére


bodnar123
senior tag

Hát nem tudom, nekem is volt egy ma... Hét gólos vezetésnél szünetben leraktam a kontrollert és elmosogattam. Kettőt sikerült lefaragnia... :D

(#21010) Digestive válasza bodnar123 (#21009) üzenetére


Digestive
addikt

Most megnyugtattál :R

(#21011) bodnar123 válasza Digestive (#21010) üzenetére


bodnar123
senior tag

Ja nem... bocs... Nem ez volt a cél... :D Viszont olyan játék menet van ma is... Megérte karbantartani a szervereket. Megint az egyet nyomok és húsz métert száll el a védőm féle játék van. Ezt már ismerem. Olyan mintha be lennének rúgva a játékosaim. Asszem ha hozzá iszom magam pont jó lesz....

(#21012) |AP|


|AP|
veterán

tegnap elvittem a kvalit hat winig, volt hátra még két meccs, gondoltam ma lenyomom...

...aham :DDD

Már másodjára szívom meg a szezon végét, van aki semmiből sem tanul :)

(#21013) Digestive válasza bodnar123 (#21011) üzenetére


Digestive
addikt

Én ezen a meccsen 7 kapufát rúgtam és még az is kimaradt amit gólvonalig kijátszottam. Az sem segített, h ittam is ma este pár pohárral. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21014) Digestive válasza |AP| (#21012) üzenetére


Digestive
addikt

Ugyanezt oboáztam be én is. :C Pont így. Franc se figyelte.

(#21015) sz_abika válasza Digestive (#21008) üzenetére


sz_abika
addikt

Meg kéne már tanulni játszani rendesen végre, bár jobban jártál így is mint Drogbaek.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#21016) Digestive válasza sz_abika (#21015) üzenetére


Digestive
addikt

Tudtam, h rád számíthatok. :DDD :P

(#21017) Woodslave válasza |AP| (#21012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondjuk ilyenkor lezárhatna annyi winnel/ponttal legalább. Rewardot se kaptál olyan mintha nem is kezdted volna el? Kvali pont?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21018) |AP| válasza Woodslave (#21017) üzenetére


|AP|
veterán

simán nullázott mindent.
A kvali pont szerencsére jött a rivals rewardból, így újra tudtam kezdeni.
Most 5 winnél járok, 2 meccs van még. Kicsit ingerült voltam tegnap :)

(#21019) bodnar123 válasza |AP| (#21018) üzenetére


bodnar123
senior tag

Mi a gond? Hát olyan jó játszani XD

(#21020) EA's hit


EA's hit
őstag

Az olyan mit érez, aki a Lautaro objectiveben már a tots Lautaroval a csapatában jön, ráadásul nem lép ki, amikor vezetek? Valahogy mindig arra jutok hogy lehet bármekkora csicska is ez a cég, de ez a nyomorult community bőven megérdemel mindent, amit kap az EA-től.

(#21021) gjoe válasza EA's hit (#21020) üzenetére


gjoe
őstag

Valószínűleg nem rég kezdte, és farmolja a 300 wint. Bár én biztos nem csinálnám egy darab csomagért.

(#21022) EA's hit válasza gjoe (#21021) üzenetére


EA's hit
őstag

Oké, farmolja. Az úgy néz ki, hogy totál aranygólra játszol, ha gólt kapsz, kilépsz, ha te lősz gólt, az ellenfél lép ki (jó esetben). Fél óra alatt lepörgetsz 10-15 wint. De az ilyen mit gondol? 20 perces meccsekkel akarja kifarmolni a 300 wint, vagy mi?

(#21023) bodnar123 válasza EA's hit (#21022) üzenetére


bodnar123
senior tag

Lehet, hogy szeret játszani... Bár az még inkább érthetetlen lenne... :D

(#21024) evibly válasza bodnar123 (#21023) üzenetére


evibly
senior tag

Szerintem sokan a játéktól kapott sérelmet, csalódást a többi játékoson vezetik le. Számtalan alkalommal kaptam olyan toxic üzenetet, ami a Fifa hülyeségei miatt íródott (pl: 38 kapufám volt, te meg mákos kis geci vagy) , de én voltam a célpont, mert én vagyok az, aki megszólítható, okolható, stb.

Elég szomorú és nekem is komolyan dolgoznom kell, hogy olyan miatt ne az ellenfelet szapuljam, amiről valószínűleg nem is tehet.

[ Szerkesztve ]

(#21025) HdRew


HdRew
őstag

Na, korábban a 4-3-2-1-gyel mentem a legjobbakat, de váltottam, mert... mert a profiknál amúgy senki sem használja és Stokes is említette, hogy azzal a formációval egy profi sem jut el a végsőkig.

De egyszerűen press after possession loss védekezéssel, meg a mozgásaival annyira OP ez a formáció, hogy egyszerűen hihetetlen. (persze a mi szintünkön)

Meglett gyorsan a 8 win Rivalsban, az utolsó meccsen 0-4-ről álltam fel 5-4-re. Azt hiszem ez az eddigi legjobb fordításom. :D Osimhennel rúgd előre fuss utána taktikát játszott a srác, én az öt és felesről nem tudtam berúgni, meg egy tizit is kihagytam.

Valaki Moments Cantonát használja? Lehet betenném a támadók közé, és akkor Isco mehetne a kp-ra, mert amúgy penge kis lap, de a gyors védők között az average body typejával annyira nem lehet dribblingelni vele. Cantona pedig gyorsabb, agresszívebb na meg állítólag nagyon OP kis lap lett. (Habár nála pedig a High & Average body type riaszt el kicsit.)

(#21026) sz_abika válasza HdRew (#21025) üzenetére


sz_abika
addikt

0-4 Rivalsben? Még ha ilyen futó is a srác, akkor se éri már meg 2 után üldözni szvsz. Next.

PSN: xszabikax

(#21027) Woodslave válasza HdRew (#21025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem vagyok meggyőződve, hogy nekünk mindenképpen a profik taktikája a legjobb. :U Ők azért kicsit más kapcsolattal meg teljesen más tudással játszanak mozgatják a csapatot, presselnek. Nem megbántva senkit pláne nem téged akkor úgy mondom magamra nézek.

Nekem bejön ez a 4-3-2-1- Rf-en come back két középső cover center, a támadóbb kp meg cover wing gyönyörűen látszik védekezésben a 4-4-2 felállás, támadásnál meg 3 támadó +2 kp. ha meg az lb mondjuk balanced.... :U Nyilván szélek annyira nincsenek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21028) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tudom most elite játékosok vannak div 2 de közöm nincs már megint a játékhoz komolyan szánalmas vagyok már

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21029) sz_abika válasza Woodslave (#21028) üzenetére


sz_abika
addikt

:D

Én direkt rá se nézek most Rivalsre, max szerdán fogok, amikorra a helyükre kerülnek az emberek. Nem idegeskedem, pedig 1 meccs erejéig kipróbáltam az átszabott csapatot és azt kell hogy mondjam, hogy 668 meccs után, a 669ediken játszott végre úgy Jorginho ahogy kellene...

Ezt a 352t nehéz elengednem, de egyértelműen emiatt nem hogy előre, de inkább hátra lépkedek a ranksorban a világban.

PSN: xszabikax

(#21030) HdRew válasza sz_abika (#21029) üzenetére


HdRew
őstag

4-3-2-1 ;)

Illetve a 4-2-2-2 is lehet.

(#21031) david368 válasza Woodslave (#21028) üzenetére


david368
aktív tag

Èn ma jutottam fel div1-be,volt ma 1 szabadnapom , ùgyhogy megnyomtam, de div1-ben mar nalam is megallt a tudomany, hihetetlen milyen jatekosok vannak ott. Gondolom 1900+ korul mozoghatnak :W Na mindegy legalabb 8 winnel màr nem kell szenvedni.

(#21032) Woodslave válasza david368 (#21031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

2 wint kiszenvedtem de faxom. Mindegy úgyse akarok semmit várok én is hogy maradjanak a gyengébbek. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21033) Woodslave válasza sz_abika (#21029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szép csapat. Hát nem tudom annyira dicsértem a 4-3-2-1-et aztán csak 3-5-2-vel tudtam nyerni :D

Jorginho már sbcben van

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21034) gjoe válasza Woodslave (#21033) üzenetére


gjoe
őstag

Toty jorginhot sbc vagtad?
Nem is érdemelnel nagy nyitast.

(#21035) Woodslave válasza gjoe (#21034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Minek tartsam. Vieira Gullit Dele Verratti bármelyik jobb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21036) david368


david368
aktív tag

Azt hiszem megèrte 1.2 millio erteku packot elraktarozni. Vegre egy qrva nagy nyitas vamoooooos :Y :Y Jott mèg egy Maignan is :D

(#21037) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sajnos untrade, de elég szép nyitás. Nem nagyon tudom linkelni.

(#21038) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Grat skacok. Nálam 10 db 24/24-es 5 db 12/12-es és egy ultimate pack lofüttyöt se adott. De tulajdonképpen nincs is semmire se szükségem. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#21039) gjoe


gjoe
őstag

Nekem 24 pikk volt
Tots koulibaly és valami price
88as 3, 87es 3, 86os 3, 85os 3, 84es 6, 83as 4db.
Most egész szépen adta. Amiket a héten kinyitottam azokban max 84es lapok voltak.
Viszont sok a dupla és mostmar tényleg jöhetne valami giga ikon sbc, mert nincs mibe rakni. Di Maria sem nagyon mozgat meg.

(#21040) Sandros112 válasza gjoe (#21039) üzenetére


Sandros112
csendes tag

A duplicate-ekből, így a trade-able mehet a piacra :D

Sry nem válaszként akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#21041) toxicjew


toxicjew
addikt

Na én is elpattintottam a reward meg sbc packokat + kivettem a 3 swapos csomagot.



Modricot eladtam így ő lett idén a legdrágább nyitásom 570kval :)) A másik 2 untrade. Viszont az 84+os csomagnál elakadtam mert jött még 1 Dias, így a 83+ még bent van. El kell dönteni mibe rakom be őket. Elvileg jöhet Marcelo EOAE de hát pont most jött Cancelo akire szintén vártam. Szóval agyalok majd, hogy mire menjen el a temérdek fodder.

(#21042) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Két tots egyik se ultimate meg ez a csoda pick

azt se tudom kit válasszak :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21043) gjoe válasza Woodslave (#21042) üzenetére


gjoe
őstag

Zambrotta király

(#21044) Woodslave válasza gjoe (#21043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pont rá vágytam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21045) Kristof_94 válasza Woodslave (#21042) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez még a múltkori pick, csak most csináltad meg?

(#21046) sz_abika


sz_abika
addikt

A 100kilos csomagomban TOTS Zimmermann és TOTS TAA várt a player pick mellett :Y

PSN: xszabikax

(#21047) Woodslave válasza Kristof_94 (#21045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aha

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21048) Mrdevil válasza Woodslave (#21042) üzenetére


Mrdevil
addikt

3tots jött nekem is, de egyik se ulti. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21049) Digestive válasza sz_abika (#21046) üzenetére


Digestive
addikt

Abban Nekem 2db 84es gold volt. Ilicic és Digne. :DDD :C

(#21050) Mrguba válasza Digestive (#21049) üzenetére


Mrguba
őstag

25 pakk
1db koreai tots cb :)
viszhall

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.