Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3401) Digestive


Digestive
addikt

Reggel beregisztráltam WLre. Napközben meg elvágtam mindkét nagyujjam durván, úgyh nekem ennyi volt erre a hétvégére. :DDD :C

(#3402) gabesz82 válasza Digestive (#3401) üzenetére


gabesz82
senior tag

Egy percig se bánd... a játékmenet valami überfos... 2 másodperces késéssel mocsárfoci, persze Jürgen és Giovanni játékosai repkednek a pályán :DD

Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#3403) adise


adise
őstag

Gold kante miatt megeri atszervezni a csapatot?

(#3404) Mrdevil válasza Woodslave (#3400) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nah, akkor oké. Én ilyenkor már nem merem megnézni. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3405) Woodslave válasza Mrdevil (#3404) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aztán lehet 100 lesz holnap :U ;] majd szólok :R :D :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3406) Digestive válasza Woodslave (#3405) üzenetére


Digestive
addikt

8 órakor volt 50, most már 61. Ezeken így lehet fogni az első nap. :K

(#3407) Mrdevil válasza Woodslave (#3405) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze, éjjel csörögjetek rám nyugodtan. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3408) Woodslave válasza Digestive (#3406) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem merek már semmit csinálni. Lassan órára tudom kinek hogy alakult az ára. Ez még kellett. Edfig csak a meccstől volt gyomoridegem most már a coin veszteségtől is.

Az is eszembe jutott ezt a wlt letolom az untrade csapattal + Kante aztán majd hétfőn veszek vkit de annak is mi értelme.

Most komolyan nem tudom kit. Egy st meg rw poszt üres van 1.2m... ne Sabitzer legyen :D

Mbappet csak Sabitzer robbanás esetén tudnám. Ronaldotol félek hogy ebben a játékmenetben xar lesz. Di Natale pár olasszal? Abi Pele Ben Yedder? Faxom ez is olyan mint az ész. Zsenihez kevés hülyének lenni sok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3409) Stylerr válasza Woodslave (#3408) üzenetére


Stylerr
addikt

"Faxom ez is olyan mint az ész. Zsenihez kevés hülyének lenni sok" ez de tetszett! :D

(#3410) Digestive válasza Woodslave (#3408) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem az idén egyszer lesz egy Di Natale - Del Piero csatár párom az tuti. :DDD Di Natale egyik pillanatról a másikra lesz 1 millaból 600 ez is tuti. Ha ennyire fontos az értékállóság akkor kuporgass össze baby Puskásra. Hétszentség, h az idei játékmenetben jó az a lap.

[ Szerkesztve ]

(#3411) eM'82


eM'82
addikt

Nahát, sikerült az első WL playoff, nem hittem volna.
Az alábbi csapattal. Nem fogom agyonfejlesztgetni nagyon, hacsak nem nyitok valakit, vagy értelmes SBC játékos nem lesz elérhető.

Volt pár keményebb meccs, de nyerhető is bőven. Remélem a WL is hasonló lesz.

Innentől hogyan tovább? Ha akarom játszok WL-t, ha akarom akkor jövő héten regelek?

(#3412) PEZZY93


PEZZY93
tag

Végeztem a wl-el. RANK2 És Tadic volt a legjobb nyitásom :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3413) HdRew válasza PEZZY93 (#3412) üzenetére


HdRew
őstag

Jaj, hát ez így nem igazán érte meg, de legalább van +100-150k coin a bankban. :D

Morientest használtad?

[ Szerkesztve ]

(#3414) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na megint nem sikerült kitalálni kiből lesz coin Diaby már extinct 140k az elején 90kért lehetett volna venni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3415) miro. válasza Woodslave (#3408) üzenetére


miro.
senior tag

Nincs ebben ennyi amennyit te beleteszel.
Jatszal,vegyel jatekost,azt aki tetszik,az aki neked szimpatikus es ennyi.
Autot se azert veszel,hogy pluszba gyere ki belole.
Vagy ulj a penzen,gyujtogesd,aztan majd juniusban mikor mindenki apro es szart nem er,megveszed oket.
Az addig elmult 10 honapba meg szamold a coinokat,hogy legalabb ne is elvezd a jatekot egy kicsit sem.
Orulj neki,hogy ilyen csapatod van es ennyi coinod.
Ez egy jatek,nem a bankszamlad,se az eleted.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3416) dudu5130 válasza miro. (#3415) üzenetére


dudu5130
őstag

Már mennyi ilyen kommentet kapott ;]

(#3417) Woodslave válasza miro. (#3415) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Dnagyon igazad van :R hülye vagyok tényleg de legalább még tudom :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3418) miro. válasza dudu5130 (#3416) üzenetére


miro.
senior tag

De tok ne ertsetek felre,abszolut nem bantasbol meg semmi.
Nyilvan azt csinal amit akar,de kozben maga a ceg,meg a jatek pont errol szol hogy ennyire eros erzelmeket hozzon ki beloled,mindegy hogy pozitivat vagy negativat,a lenyeg hogy valamit mert ettol lesz pont addiktiv.
De en azt gondolom eszre kell venni egy ido utan,hogy racsavarodtal.
Mennek le az ertekeik a jatekosoknak.
Ergo vagy veszel es elfogadod,vagy nem es simogatod a nem letezo coint.
Mas opcio nincs.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3419) dudu5130 válasza miro. (#3418) üzenetére


dudu5130
őstag

Én például sose a legjobbakkal akartam játszani. Én calcio fan vagyok, úgyhogy mindig csak az olasz bajnokság jöhet szóba. Aki megtetszik azt megveszem amikor meg tudom.

(#3420) miro. válasza dudu5130 (#3419) üzenetére


miro.
senior tag

Mult evben ugyanezt csinaltam.
En is mivel neha-neha jarogatok ki meccsekre,ezert nagyon bele szerettem.
Viszont tavaly onnan sok jatekost ezaltal kiprobaltam,most ugy vagyok vele,ahogy sokan,majd jon egy untrade nagy,akkor arra raepitek egy csapatot.
Eddig viszont a PL fele vittek a nyitasok,pedig tavaly gyuloltem hogy mindenki azzal van.
De ez is erdekes,itt is van sok jatekos akit kiprobalnek meg.Jovore fix Spanyol,ha csak nem arra valtok ebben az evben. :)

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3421) raven84


raven84
senior tag

WL-t más szerókon játsszák mint a rivalst amúgy? Úgy laggol/késik mint a kurva élet.

(#3422) PEZZY93 válasza HdRew (#3413) üzenetére


PEZZY93
tag

Végül nem, sajnos nem volt elég coin. Így ez a vészmegoldás született. Kijött a klubból a Kanté, igazából oda majd csak egy icon csere jöhet szóba, így szerintem megérte.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3423) Woodslave válasza miro. (#3418) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze egy játék de ne mond hogy nem qrja fel a te agyad egy-egy meccs vagy full lexarom mentalitással mész neki a wlnek. Vagy most ne idegesitsen hogy Kanten buktam 100k+ coint ezért mondjuk nem tudom megvenni Puskást pl. Legalábbis én nem tudom így játszani most. Persze nem normális valóban hogy egy játék ilyen érzést váltson ki vagy ennyit baxakodjon vele az ember ezt aláírom.

Nyílván a szintje az idegnek nem mindegy de azért nem ugrok ki az ablakon. Annyira meg nem rinya posztok ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3424) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Gyűjtsétek a foddert! :DDD

(#3425) |AP|


|AP|
veterán

meddig lehet WL meccset játszani? Hétfő reggel 9?

(#3426) Woodslave válasza PRDZsolesz (#3424) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez a hero up pack vajon a szokásos ad egy hero lapot sbc?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3427) Digestive válasza PRDZsolesz (#3424) üzenetére


Digestive
addikt

Én is ezt írtam tegnap, h most már eljön a magas ratinges fodderek ideje. De ez így együtt durva lesz... Pár órán belül felporszívózza a nép a piacot. :DDD Ez tipikus EA. Hetekig semmi, aztán meg agyonbassza a piacot. :C

(#3428) Meghivott


Meghivott
addikt

Vajon IF lap kell majd bele 🤷‍♂️ Mert akkor Kramaric arcára mosoly ül majd 😁

(#3429) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Én úgy gondolom, hogy az új szezonnal jön ezek nagy része. Kedden szerintem bedobják a sima kék bl kártyákat (erről is volt valami leak), a goldok ára még lejjebb megy, aztán jöhetnek a durva sbc-k.

Ha kedden mégsem jön, akkor még mindig bőven ráérek foddert venni, bár így is tele a transfer list Tadiccsal, Gulácsival, meg Mounttal. :DDD

Woody: Szerintem klasszikus upgrade pack lesz, nyilván nagyobb követelményekkel.

(#3430) Nandinagy válasza Woodslave (#3423) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha egy játékos jól teljesít nálad akkor kurvára nem kéne hogy idegesítsen ha buksz rajta mert visszahozza az árát :D Tehát lehet itt ülni a pénzen meg panaszkodni, hogy ez olcsóbb lett meg az olcsóbb lett de bárkit veszel olcsóbb lesz. Vagy játszál untrade csapattal vagy ne nézd az árakat. Egyébként KDB+Bruno párossal minek vettél Kantet? 2 kpd megvan. Ha meg 4312-t játszol akkor a kp-d kész amíg nem lesz 1 jó kp nyitásod. Nézzél máshova fejlesztési lehetőséget. Semmi értelme 3 napokra játékost venni mert az mindig bukó.

(#3431) Kristof_94 válasza PRDZsolesz (#3424) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó hogy eddig nem adtam el őket! Az ikont passzolom, tavaly is szétszívatott...

(#3432) Woodslave válasza Nandinagy (#3430) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mert egyik se túl nagy védekező sztem. Meg úgy tűnt kante értékálló mert nincs konkurencia. Igy is csak maga :C

Meg minden megvolt máshol meg ennyi pénzből nem lehet fejleszteni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3433) Woodslave válasza Nandinagy (#3430) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja amúgy nem a természetes érték csökkenés bosszant hanem hogy éreztem hogy el kell adni és árultam is csak nem időben. De mondom nem dölök azért a kardomba csak leírtam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3434) Nandinagy válasza Woodslave (#3432) üzenetére


Nandinagy
addikt

Erre felesleges apellálni, hogy nincs konkurencia mert az ea általában a kövi promoban hoz. Nem volt francia rb jött Mukiele. Nem volt 5 skill rw jött Dembele. Kantera is hozták Fredet majd FB Kantet.

Ja a bruno kdb nem védekező de kell amúgy? elfogadható deffel van mindkettő. Legtöbb ellenfelemnél a csatárok elveszik a labdát akkor minek védkeező kp? :D Profiknál számít de a mi szintünkön nem.

(#3435) Woodslave válasza Nandinagy (#3434) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja ebben is van vmi

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3436) eM'82 válasza eM'82 (#3411) üzenetére


eM'82
addikt

20 WL-finals meccsnél ha jól értelmezem akkor minimum 20 pont jár, ha mindet bukja az ember.
Olvasgattam itt, hogy volt ban - esetlegesen - amiatt, hogy ha kilépeget az ember.
Mi jelenleg ezzel a szitu? Mondjuk első félidőt általában végigszenvedem.

(#3437) Stylerr válasza PRDZsolesz (#3424) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem tudom melyik lehet a jobb befektetés. 86-os IF Tadicokat snipeolni 14k-ért, vagy 86-os gold Gerard Morenokat 8.5k-ért. :U :F

[ Szerkesztve ]

(#3438) thebigK


thebigK
addikt

kinkeserves rank2, ugy, hogy volt 2 disconnectem a net miatt, tobbet nappal en nem jatszok, de a reward ismet gatya, pickekbol tadic, packokbol ruben dias, di maria (elhittem hogy messi..), immobile. totw packbol meg 82es nevenincs cb

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3439) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az az Arnautovic, te jó ég. És előtte megvettem Oshiment, mondom nem nagyon van értelmesnek kinéző csatár. Nem is játszottam vele, már eladtam, hogy jöjjön ez az ürge inkább. :D

We are only Stardust...

(#3440) dudu5130


dudu5130
őstag

Rttk Maehle-t használta valaki már? Cuadradorol érdemesebb váltani rá? Eléggé megy fel az ára.

(#3441) eM'82


eM'82
addikt

Hátha erre már kapok választ.

Szóval hogy a faszba lehet elvenni a labdát a hátul passzolgató patkanyoktól? Hihetetlen hogy szart sem ér mit állítok be. 3ból 2 ellenfél miután gólt lőtt elkezdett hátul adogatni. Team press nem szedi le.
Ennek így mi értelme?

(#3442) kiserik válasza eM'82 (#3441) üzenetére


kiserik
senior tag

Pedig nagyon más nincs. Constant pressure, feltolt védelem és team press. Másról én nem tudok, de van, hogy bármit csinálsz, a játékosaid csak állnak bután.

(#3443) ThuG4LifE válasza eM'82 (#3441) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Forditva bezzeg 2t passzolok es mar el is veszitettem. :D

Na megtort a jeg nalam, kb. 40 meccs kellett, hogy egymas utan 2t be tudjak huzni. :W :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3444) eM'82 válasza kiserik (#3442) üzenetére


eM'82
addikt

+ThuG4LifE: dettó. De azt nem értem, hogy a nyilakkal indított letámadás miért nem működik? Elkezd az egyik-másik futni, aztán annyi, hiába van még pár mp belőle.
40 meccs? Már hogy 2 div-hez, vagy 2 win egyhuzamban?

beállítottam egy ilyen full pressinges aggresszív védekezéses taktikát. Legközelebb aktiválom, meglátjuk úgy sikerül-e eldugni a labdát.

Első 3 meccs bukta, második 3 győzelem. Kipróbálni jó lesz ezt az újfajta WL-t, de nem biztos, hogy minden héten bevállalom.

(#3445) ThuG4LifE válasza eM'82 (#3444) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

2 win egymas utan! :DD Amennyire jokat nyitottam, annyira szivat a jatek, plusz a korabban emlitett pingek se mellettem allnak. :o

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3446) Nandinagy válasza eM'82 (#3436) üzenetére


Nandinagy
addikt

Semmi. Akit bannoltak is rögtön feloldották. A no loss glitches hülyeség ment akkor így gondolom a sok kilépkedés miatt véletlen ő is kapott, de már aznap feloldották.
Én továbbra is kilépek ha kell.

6-1 eddig a wl :D Egész gyorsan lehet haladni. 11 win a cél az 50 wines 100k-s pack miatt, de holnap nem lesz már időm szóval ma kell megoldani.

(#3447) mcwolf79 válasza eM'82 (#3441) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én meg arra lennék kiváncsi , hogy mi a bánatot kell beállítani , hogy az én csapatom is felálljon a 16-os környékén támadáskor . Sok ellenfélnek olyan szépen felállnak a játékosai , és olyan nagy tér marad nekik passzolgatni, hogy csak kapkodom a fejem , hogy most hova fog menni a labda . Az enyéim betömörülnek a 16-oson belülre a védők köze , és alig tudok valakinek passzolni. A két csatár és a támadó középpályás a boxba van irányítva , a két szélső támadó és a CDM-ek pedig a 16-os szélére vannak irányítva . Mégis mindenki betömörül a box-ba.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3448) Woodslave válasza eM'82 (#3436) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én azt tartom ha tényleg első félidőben kilépsz mert esélyed nincs akkor nem lesz probléma. Ha rugsz egy öngólt és kilépsz lehet felfigyel rá a rendszer :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3449) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyon szeretnék végre egy jót játszani de két wl meccs erre nem alkalmas :C :D . Tavaly azért nem volt ennyire xar. Na mindegy próbáltam lazán venni egy w egy l. Megvettem Crt azért rendesen elvégzi a dolgát túl sokat amúgy se tudok dribblingelni ebben a mocsarban.

Vettem pár buzgecet meg tadicot meg pár 84-85ifet meg a biztonsági befektetés 84-es lapot.

Egyel közelebb Sabi +1 :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3450) eM'82 válasza mcwolf79 (#3447) üzenetére


eM'82
addikt

lehet, hogy azok nem agyalják túl a taktikai beállításokat, aztán pont azért működik :D.
Nem tudom, továbbra is inkonzisztens a játék. Nem ezt várná el az ember.

Woodslave: közben élőben is teszteltem, nem volt gond, ha pár gól után nem csak lelkiekben adom fel a meccset. :)

Tegnap Rivals playoffban volt egy srác, - aki annyira amúgy nem volt ügyetlen - de hogy miért tolta végig a meccset nem értem. Első félidő 4-1. Második: rögtön lőtt 1-et, majd ment a henger. 10-2 lett a vége, de már nekem volt kellemetlen. Én tuti léptem volna a 'csába. Pláne, ha olyan nagyon nincs mit tanulni az ellenféltől (azaz tőlem ebben az esetben).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.