Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#23001) EA's hit válasza Kristof_94 (#23000) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekünk földi halandóknak továbbra is nagy eredmény már az is, ha nem gold common lap van a preview packban :D Nekem egész játék alatt egyszer volt benne valami 30k-s szaúdi ligás tots lap, meg 2x valami discard if.

(#23002) taylorp válasza EA's hit (#23001) üzenetére


taylorp
senior tag

Pár napja volt benne egy ww Pogba, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyit vettem meg.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#23003) gjoe válasza taylorp (#23002) üzenetére


gjoe
őstag

kb én is. és amiket megvettem azokban általában shadow volt vagy valami pozi módosító ami ért 5000 coint.

(#23004) Digestive


Digestive
addikt

94+ SS pick...

:DDD :C

(#23005) nitro16 válasza HdRew (#22998) üzenetére


nitro16
senior tag

Hát ennyi. Nyilván kell valami amit ki lehet még szedni a sok fiatalnak/azoknak akik aktívan nyomják még most is.

Én max az SBC-be lévőket fogom kiszedni meg talán 1-2 meccseset ha olyan lesz a kihívás de amúgy biztos nem fogok grindelni. Most is lesz 50 token.... no thanks.

Ben Yedder amúgy kellene gondolkoztam is, hogy megveszem a tots verziót de vártam hátha jön adott hónapban lévő favoritként..

(#23006) HdRew válasza nitro16 (#23005) üzenetére


HdRew
őstag

Minimum úgy kellett volna szvsz, hogy a mostani swapba került volna be, mondjuk Cruyff és Gullit is ugyanannyi tokenért lehetett volna kiváltható, így legalább mindenki el tudná dönteni, hogy neki mi kell. És még egész sok meccset lehetne vele játszani, bár már így is játék vége van.

(#23007) Nandinagy


Nandinagy
addikt

1 hét után leültem a csillivilli csapattal játszani(sbc-t azért rakosgattam). Ennyire szar játékot régen láttam, lehet, hogy még sosem. Itt a 99 milliós defes védő 99 milliós helyezkedéssel azt mikor bazdmeg megy felé a passz elindul másfelé. Ha megáll a helyén és meg sem mozdul elakad benne a passz, de ő nem bazdmeg úgy gondolja majd fogja Rashford árnyékát ugyanis más támadó 10 méteres körben sem volt.
Skill gap eddig sem sok volt a játékban, de most már minuszban van hálistennek. 2-3 góllal vezetek és konkrétan lószart nem ér. Felnyomja a letámadást azt a 45 fizikás szélsők dobálják a földre Theot meg Jamest mintha nekik nem 90 környéki fizikájuk lenne.
Látom a passzsávokat ott állok benne, azt elkezd pózolni a játékos :D Simán megáll elakad, de csinálgatja a pózokat a 4 milliós Marcelo,hogy egy labdát se szerezzek. Elég is volt erre az évre.
A lefülelt labdák pattogása meg fenomenális :D Félpályán ártalmatlan labdaszerzés után odapattan a 16osra a csatára elé aki pont üresen fut be. Mintha számítana rá :C :C Meccsenként van egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#23008) HdRew válasza Nandinagy (#23007) üzenetére


HdRew
őstag

Az én kedvencem az az, amikor megy a bepassz, és tulképpen csak be kéne belsőzni a labdát, de valahogy a játék nem regisztrálja (vagy csak túl későn) és lényegében csak becsúszik de nem éri el a labdát már. Pedig előtte meg simán olyan közelségben volt a labda, hogy nem kellett volna megerőltesse magát. Így veszítettem el egy meccset a kvalin, és lett 9 győzelmem.

Biztos, hogy a 23-nak nem ülök neki, komolytalan az egész.

(#23009) |AP|


|AP|
veterán

pár napon belül már a második Marcelo jön. Nemrég a Captain lapja, most meg a SS egy 94 pickből.
Talán az eddig legdrágább pickem, de én Messit szerettem volna :)

(#23010) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Hosszú idő utàn ma èn is leültem a kvalinak. Meglepetèsemre 9 win. :F Úgy látszik minden pro nyaral. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23011) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nekem még a 4 rivals win se jött össze a héten. Mindenki agyonver, a Brazil kupás Friendlys-ben nyerek csak egyet-egyet néha. Ma egy 5 vereség sorozat után (mindegyik bosszantó hibákkal és lagtengerrel) kikapcsolatm és elindítottam a Forza H V-öt. Végre játszottam valamivel ami kikapcsolt és kedvezően hatott az idegrendszeremre. Lehet tartok 2 hét szünetet vagy végzek a 22-vel.

Kitartást nektek!

Xbox: kapeti

(#23012) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én a héten 1 rivals meccset nem nyomtam... :DDD

(#23013) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Este milyen sbc várható?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23014) toxicjew


toxicjew
addikt

Megcsináltam a kövi rész topicját, beleírtam a legfrissebb dolgokat: [link] :)

(#23015) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Hali 10x85 +.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#23016) HdRew


HdRew
őstag

Hát baszki ez a játék akkora egy fos :DDD :DDD :DDD Mondjuk nem 6-1-re csak 5-1-re nyertem, de úristen.

Utolsó támadás, már a 16-os előtt vagyok Puskással, csinálok egy L1 right stick fel-le kombót (ez mi, a heel to heel?) hogy a védő tovább fusson és utána ahogy ellövöm, ráadásul green timinggal, mikor a labda repül a kapuba a spori lefújja a játékot. Persze gól lett. :C :C :C

(#23017) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Milyen vicces egy 82+ pick. Kár hogy megvan pirosba :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23018) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez se rossz :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23019) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez viszont szokás szerint gyász :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23020) Kristof_94 válasza Woodslave (#23019) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Látom a garantált Gomez benne volt, ráadásul duplán is. :D

(#23021) HdRew válasza Woodslave (#23019) üzenetére


HdRew
őstag

Ide most jött Ben Yedder, Koulibaly, Alisson, HM Mendy :D az 5. pedig Digne volt. Telefonról adja..

(#23022) bubuska10


bubuska10
senior tag

Én meg már ott tartok, h a kirakósdiknak és a legjobb pakkoknak sincs értelmük. Két napja jött egy TOTS MBappe, de csak super sub. :D Amúgy tavaly is, és idén is ilyenkor szerettem a legjobban a játékot. Azokkal játszok akikkel szimpi, nekik a legerősebb lapjaival, nincs stressz, nem kell grindolni a még még jobbért. Dybalaval, Chiesaval, Leaoval vagy Spinával minden meccsen lövök egy bombagólt. Az élet szép! :))

(#23023) miro.


miro.
senior tag

Bammeg le a kalappal elottetek,meg igy toljatok lassan augusztusban is. :R
Ti tenyleg imadjatok ezt a jatekot.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#23024) EA's hit


EA's hit
őstag

Én már össze sem tudom számolni, miket nyitottam a napokban :D Pár napja jött egy fantasy Szentmaxi, undorítóan szar volt csereként, pár meccs után tegnap ment is sbc-be szívfájdalom nélkül :D Tegnap pl. jött egy fantasy Trashford is a 85+ból, őt azért majd kipróbálom még. A Messi, Mbappé, Neymar, CR négyes tagjai engem elkerülnek, és Dybalát sem sikerült még kinyitnom, pedig továbbra is őt szeretném igazán. Gold lapom egyébként tegnap este 7-kor kereken 1 db volt :D Bezzeg 90 fölötti fodder mindig akad szép számmal. Igazából magasról szarok már az egész játékba, az sbc-ket kirakom, néha játszok pár meccset, de pl. a héten eddig csak a silver kupát húztam ki meg este unalmamban a silver beasts-et, az alap csapatommal lassan egy hete nem játszottam meccset.

(#23025) |AP|


|AP|
veterán

én valamiért szeretem ha fáj :)
A brazil kupát tolom és hála a bugnak még mindig van esély rá. a 27 "win" már megvan, még két győzelem kell a 22-höz (EA logic :DDD )

Kikészít idegileg, de lehet pont erre vagyok ráfüggve :)

(#23026) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Ez a bellingham milyen poszton ideàlis? Inkább cdm, vagy b2b? Kimmich és Nkunku mellett ki hol lenne a legjobb helyen?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23027) david368


david368
aktív tag

En is mar csak sbczek , az objectiveket elengedtem, viszont most kiraktam ezt a 94+ SS-t ès a kedvenc jàtèkosom èrkezett, amíg a Madridba nem ment. Chelsea jatekoskent a vilag 5 legjobbja között volt. :DD Hazardot a hètvègi WL-ben meg kell rugatnom :R

(#23028) toxicjew válasza miro. (#23023) üzenetére


toxicjew
addikt

Viccen kívül én most élvezem a játékot. Fullos a csapat, sikerült a 14 win. Kár, hogy innentől nincs értelme játszani mert már nem lehet hova fejleszteni :D De elleszek azért.

Madnight: nekem Gullit mellett a stay back cm

(#23029) Kristof_94 válasza |AP| (#23025) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A 27-hez nekem 3, a 22-nél viszont 5 kellene. Jól emlékszem, hogy a ma esti adag az utolsó? Nem sok esélyt látok 5 győzelemre. :DDD
Volt amit sajnos kihagytam... Pedig az a 2 pack jó lett volna.

(#23030) |AP| válasza Kristof_94 (#23029) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem is 5 meccs van még.
Ha PC-n is bugos, akkor a 27 mindenképp meglehet (bár nekem nem jött belőle semmi komoly - Dempsey...)
Az 5 győzelem sem teljesen lehetetlen, de kell hozzá egy nagy adag mák. Én ma reggel munka előtt toltam le és kaptam 4 verhető ellenfelet, az ötödiken meg jobb volt az ellenfél, de engem nyomott a gép és kilépett a srác 2-1-nél, mert nem bírta :)

(#23031) evibly válasza HdRew (#23008) üzenetére


evibly
senior tag

Megspékelném ezt még azzal, amikor a tökéletesen bejátszott labdába a csatár nem belebikáz egy ultra nagyot, hanem csak így belepöcizik, amitől agyaszt kapok kábé. Mert ajtó-ablak helyzet, oda lőhetné, ahova akarja. Vagy a másik: amikor megy a bepassz és a szerencsétlen játék a lövés gombot nem regisztrálja, így a támadó biztos gólhelyzetből tovább passzol a semmibe :O :D

(#23032) |AP| válasza evibly (#23031) üzenetére


|AP|
veterán

van még egy: amikor tökéletes a bepassz, az érkező is jó helyen van, tisztán kapja az ötösön és bebikázza a léc alá...

...bebikázná, ha a superman kapus nem teremne ott a semmiből, hogy lazán kitornássza az ötösről teljes erővel megeresztett lövést :DDD

(#23033) kapeti07 válasza |AP| (#23032) üzenetére


kapeti07
senior tag

Ezeket olvasva is elkap a gyomorideg. Mind átéltük már ezeket a szituációakat :O

A 23-tól azt várom, hogy a 10 órás Trial alatt jó lesz a játék, az első frissítésig áradozni fogunk róla. Utána szép lassan oda jutunk mint most a 22-vel.

Xbox: kapeti

(#23034) Mrguba


Mrguba
őstag

HIHETETLEN ez a moslek jatek
2 napja megvolt ez a silveres kuldi
a GOLD 2 napja nem megy 2 nyert meccs...
Mindenki megver az ezust csapatokkal
SZANALMAS FOS
86 os upgradeben 4 db 86 os 3 gol 1 SIGNATURE JIMENEZ
85+10 TOTS FRED a csucs..
Hig fos szar hugy a jatek vegen is okadok

(#23035) |AP| válasza |AP| (#23025) üzenetére


|AP|
veterán

meglett végül a maradék két győzelem a brazil kupában.
Járt érte egy nagy büdös lfsz... azt hiszem ezzel most eljesen kiégtem, nem fogok több ilyen idegörlő objectivebe belekezdeni :((

(#23036) dvtkfan válasza Mrguba (#23034) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Szerintem az arany csapatok nagyon vissza vannak húzva a silverek ellen, mert én is csak szenvedtem, de fordítva meg az összes meccset megnyertem...:W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#23037) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Ha már a gameplay kritikán aluli, de legalább a kaparós sorsjegy adogat valami kis vizuális effektet… :U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23038) Kristof_94 válasza Madn!ght (#23037) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Grat! Ez a futties 2 pick?

(#23039) Madn!ght válasza Kristof_94 (#23038) üzenetére


Madn!ght
addikt

Igen! :K :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23040) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Miért ne alapon megcsináltam ezt a "hero" picket.
Gomez SS (dupli) - Kohler ss - Dempsey ss és 2 Ljungberg. :C

(#23041) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Végül sikerült az 5/5, meglett az összes reward a brazil futties kupából. Megérte!
A pickben David Silva volt a legjobb. A 2 db 85+ csomagban meg toty Hakimi és tots Koulibaly.
Holnap még a dynamic duo van hátra, de abból is csak 3 meccs. WL-t szerintem megint passzolom, pedig nagyon kellene a rare gold fodder.

(#23043) Woodslave válasza dvtkfan (#23036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja kb. Mondjuk pláne most amikor már talán csak gyengébbek maradtak vagy mint én akinek kedd-szerda kimaradt ;] :D , első napon amikor kijött csak kettőt tudtam nyerni, de tegnap sima 3 win meg egy aránylag küzdelmes. Azon már éreztem hogy nem igazán akarja a gép hogy nyerjek, mondjuk tök mindegy lett volna mert van még idő. If Shawn, hhm Rudiger meg Verratti meg még valaki arra nem is emlékszem.
Nem tudom a silverek miatt vagy megint ennyire gatya a játékmenet de first time pass, shoot meg gyors indulás nem létezett. :C

Egyébként tényleg most lenne a legszórakoztatóbb a játék, nincs nyomás, eljátszogat az ember stb. De pont ez az időszak mutatja meg a játék alapvető hibáját, hogy xar vele játszani. Csináljuk ezeket a qrva upgradeget de már nem sok olyan játékos van aki beférne... De sokkal jobb a menűben baxakodni. Illetve jobb lenne, de tegnap pl. annyit töltögetett ps5-ön csak néztem mi a fene van.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23044) taylorp


taylorp
senior tag

Tudom, hogy már nem sok értelme van játszani ezzel a k@kival, de azért szeretném kérni a véleményeteket.
Melyik variációt tartjátok jobbnak?
Felállás ingame 442.
Eddig elöl Dybala és Puskás volt, a széleken Insigne és Felipe Anderson.
Tegnap kiraktam a brazil ikon pikket és jött egy prime Pelé, aki egyből ment Puskás helyére.
Érdemes lenne átállni 4222re és jöhetne vissza a kezdőbe Puskás, meg mondjuk tots Talicska, vagy futties Pato? Ha igen, akkor ki legyen a széleken és középen? Köszi. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#23045) Woodslave válasza Woodslave (#22923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csináltam még egyet. Mondjuk azt hogy fejlődés mert már kettő moments volt... Prime Carlost mondjuk bebaxtam sbc-be már, de hátha a moments jobb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23046) |AP| válasza Woodslave (#23045) üzenetére


|AP|
veterán

nem tudom ki most a balhátvéded, de komoly összegekben mernék rá fogadni, hogy jobb lap, mint Robi Carlos :)
Ebből a pickből szerintem az R9-R10-Pelé trión kívül nem jöhet jó

(ennek ellenére én is beleestem abba a hibába, hogy kétszer is megcsináltam :) )

(#23047) Woodslave válasza |AP| (#23046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja. Toty Cancelo még mindig 2000+ meccsel. De ahogy írod ez a 3 aki jelentett volna valamit. Mondtam is havernak hátha megint xar lesz és nem Pele mert akkor megint elhiszem hogy van értelme játszani.

Ugye Taylor ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23048) taylorp válasza Woodslave (#23047) üzenetére


taylorp
senior tag

Azért arra vigyázott ez a tetühintás banda, hogy ne a legjobb Pelét adja.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#23049) Woodslave válasza taylorp (#23044) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy melyik Puskás? Ha moments akkor én középen őt meg Pelet, bal szélet Dybala, jobb szélen Insigne. Statok alapján Dybala lehozza simán amit Puskás de mégse illik kirakni az öreget ha már két csatár van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23050) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na mai termés ezen kívül a fos brazil picken kívül egy fantasy Coutinho meg Tonali a 85*10-ből mint legjobb. Vettem egy csomó packot storeból onnan egy Kimmich.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.