Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3151) Kristof_94 válasza HdRew (#3150) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A pace mindig is az lesz. Az ellenfeleim 90%-nál az megy, hogy szélén elfut valami Vinicius/Dembele kaliberű játékossal, persze hunter van rajtuk a biztonság kedvéért. Ezután 16oson belül a szélén megindul majd bepassz és gól. Hülyebiztos.

(#3152) Digestive válasza |AP| (#3142) üzenetére


Digestive
addikt

Uhh de fullos. Rákeresek én is. Bár az idén találtam 2 brutál fekete mezt.

Motherwell Away
Crewe Alexandra Away

(#3153) Robertoredo válasza Digestive (#3152) üzenetére


Robertoredo
tag

ezekre hogy lehet rákeresni?

[ Szerkesztve ]

(#3154) Digestive válasza Robertoredo (#3153) üzenetére


Digestive
addikt

Hát simán rákeresel transzferen, h Skót liga>>>Motherwell vagy Angol harmad osztály>>>Crewe

(#3155) Digestive


Digestive
addikt

Ez nagyon durva. Ennél nincs már szánalmasabb ettől a hányinger cégtől. Inkább a szarjukból csinálnának valamit. De neeeem. :C

(#3156) thebigK válasza Digestive (#3155) üzenetére


thebigK
addikt

szanalmas :( gyanitom aki biztosra akar menni, az 1 meccsbol sem fog ezentul kilepni akkor

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3157) Blashe válasza HdRew (#3150) üzenetére


Blashe
aktív tag

A delay és a lagg miatt gyorsítottak rajta, hogy aki minden nap szenved ezektől azokat egy kicsit elhallgattassák. Más kérdés, hogy ezzel még jobban unrealistic lesz a game, de hat minden évben ez van.

(#3158) |AP| válasza Digestive (#3155) üzenetére


|AP|
veterán

ilyen üzenet mindenkinek érkezhetne...
Ez egyszerre durva, szánalmas és felháborító. :(
Azért büntetnek mert szarul találták ki a rendszert... nagyszerű :(((

(#3159) Woodslave válasza Digestive (#3155) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pont ezt akartam írni tegnap. Jön a figyelmeztetés ha 1-0-nal kilép vki aztán ez a ban. Az igaz hogy szabályellenes kilépni csak hogy a másik nyerjen...de akkor is..

Ma reggel 82-ben 2-0-nal léptem ki nem kaptam üzenetet. Kíváncsi vagyok hogy alakul a wl így. Valszeg egy félidőt le kell nyomni aztán 3-0-nál lépni ki

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3160) |AP| válasza Woodslave (#3159) üzenetére


|AP|
veterán

Ok, de mi számít hivatalosan csalásnak? Ez sehol nincs leírva. Az sem, hogy leadni egy meccset csalásnak számít. Vagy most már friendlyben is csalás az aranygól?

Szánalmas egy cég ez :(((

(#3161) Robertoredo válasza Digestive (#3155) üzenetére


Robertoredo
tag

nincs rajta dátum vagy csak én nem látom?22-ben már nem játszhat online ezzel az accountal?

(#3162) adise


adise
őstag

Nem kell elhinni mindent, amit valami gyerek felrak random fifacsoportokba. Ezek sosem csinálnak soha semmit semmilyen játékban mégis mindig bannolva vannak

[ Szerkesztve ]

(#3163) gjoe


gjoe
őstag

Ennyi erővel kivehetnék a feladás gombot és kész.
Aztán marad a net megszakítása.

Na ezért én piros lapot adtam volna CR-nek.: [link]

(#3164) Woodslave válasza |AP| (#3160) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valahol láttam leírva, hogy szabályellenes direkt hagyni a másikat nyerni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3165) Digestive válasza adise (#3162) üzenetére


Digestive
addikt

Na de itt le is írták, h az online meccseken "csalt". Szóval nem coin mozgatás volt például ami miatt valóban bannolni kéne mindenkit a gecibe...

Meg az ilyeneket... Ezt a lapot esély sincs megvenni szabalyos módon, kézzel lekattintva. A csókának meg van vagy 30. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3166) adise válasza Digestive (#3165) üzenetére


adise
őstag

Volt pár false ban a napokban kulfoldi forumok szerint, de azoknak le is szedte az EA.
Akinek nem, az tényleg csinalt valamit! Illetve azt is irták, hogy ezek nagyrészéről kiderult, hogy a no loss glitch miatt akadthatott fenn a rostán, nem azért mert kilépett szegény gyerek .A sima kilépést meg fura lenne buntetni szándékosan, azzal csak maguknak ártanának. Meghát akkor tomeges lenne a felháborodás meg a ban emailek száma.
Sőt a hivatalos podcastbe vagy miben maguk a készitok mondták, hogy a goldengoal sem gond.

[ Szerkesztve ]

(#3167) Woodslave válasza adise (#3166) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó azért ez nem sima kilépkedés. Ok van egy "xar" (vélemények különböznek) rendszer, ahol gyakorlatilag azt is "jutalmazzák" ha vesztesz. Ha meg már nem kell a win és nem akarsz "játszani" akkor meg kilépsz megkapod a loset aztán haladjunk. Mivel nagyrészt nem vagy patkány és nem ront a helyzeteden ezért nem az elején 0-0-nál lépsz ki de ettől még ütközhet ea szabályba és ezért akár büntetés is járhat.

mint írtam 2-0nál 85-ben senki le se xarja ha kilépsz, gondolom 30-akban 4-0nál se ha nem 4 öngól vol (illetve 3)

Valszeg aki biztosra akar menni az kilép majd még az elején azért nem jár ban. Vagy vár 30 percet és hagy rúgni 3-at de ez meg már kicsit nagy szívesség sztem is.

A friendly aranygól is jellemzi a játék helyzetét. Egy meccset nem akar senki végig játszani annyira jó szórakozás ez.. Olyan tényleg mint a munkahelye sok embernek csak azért jár be mert kap fizetést.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3168) |AP| válasza Digestive (#3165) üzenetére


|AP|
veterán

ez a Lodi lap csak a mesében létezik szerintem :)
Valaki talán találkozott már olyannal, aki hallotta valakitől, hogy állítólag volt a piacon :)

(#3169) Gaborz1 válasza Digestive (#3165) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ezzel maximálisan egyetértek, hogy inkább a transzferbotokkal foglalkozzanak. Elég idegesítő, hogy látok egy lapot épphogy kitéve(snipeolás közben), bőven piaci ár alatt és azt valaki(szinte biztosan egy bot) elhalássza előlem. Így elég nehéz gyűjtögetni mondjuk Puskásra.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3170) Digestive válasza |AP| (#3168) üzenetére


Digestive
addikt

Amit beraktam, ott a csóka videót töltött fel ahogy görgeti a listát. :DDD

(#3171) thebigK


thebigK
addikt

kis érdekesség, ámbár hasznos: webappon bugos a taktika beállítás, ha balanced-et állítasz be offenzívre, azt játékban fast build up-ként mutatja, és vice versa, erre figyeljetek oda

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3172) Woodslave válasza Digestive (#3170) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Remélem max áron vadászt le a patkány aztán 50k lesz ha emelik :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3173) |AP|


|AP|
veterán

valamit nagyon karban tartanak ma reggel is... biztos most szórják a banokat :)

(#3174) Robertoredo válasza Gaborz1 (#3169) üzenetére


Robertoredo
tag

amúgy mindig is érdekelt,hogy ezek a botok hogy működnek?

(#3175) EA's hit válasza adise (#3166) üzenetére


EA's hit
őstag

De, ez a patkány cég pontosan így működik.

(#3176) |AP|


|AP|
veterán

amúgy ezek az amazon prime-os packok lehet, hogy fel vannak kicsit húzva, hogy így csábítsanak még több költésre.
Nekem egy KDB jött, meg egy Verratti. Nem akkora szám egyik sem, de FB csoportban láttam Neymartól RTTK de Jongig nagyon sok jó lapot ebből a packból.

Megfogadtam, hogy idén egy forintot sem költök a játékra miután megvettem, de decemberig lehet hagyom a prime előfizetést (addig csak 890Ft havonta). Azzal ideologizálom, hogy ezt nem a FIFIÁ-ra költöm, hanem tudok jó sorozatokat nézni... :D

...már amikor a FIFÁ-tól van időm :)

(#3177) Robertoredo válasza |AP| (#3176) üzenetére


Robertoredo
tag

Azért azt tudod ugye,hogy a szar nyitásokat nem osztják meg sehol.Gondolom abból lenne a több :)

(#3178) EA's hit válasza Woodslave (#3167) üzenetére


EA's hit
őstag

"mint írtam 2-0nál 85-ben senki le se xarja ha kilépsz, gondolom 30-akban 4-0nál se ha nem 4 öngól vol (illetve 3)

Valszeg aki biztosra akar menni az kilép majd még az elején azért nem jár ban. Vagy vár 30 percet és hagy rúgni 3-at de ez meg már kicsit nagy szívesség sztem is."

Ezt te sem hiszed el, ugye? :D Ha ezek a nyomorékok tényleg rászálltak a kilépkedésekre, az nem azt fogja figyelni, hogy mikor és milyen eredménynél léptél ki. Ha kiléptél, kiléptél, és kész. Ha ez így lesz, akkor is szórni fogják a bannt, ha mondjuk elment a neted és így megszakadt a meccsed.

(#3179) HdRew


HdRew
őstag

OTW Sabitzer ára tényleg megy fel. :D

(#3180) |AP| válasza Robertoredo (#3177) üzenetére


|AP|
veterán

jó, akkor azt mondom, hogy ezzel a pckkal kapcsolatban sokkal több a megosztás. Így OK? :DDD

(#3181) Robertoredo válasza |AP| (#3180) üzenetére


Robertoredo
tag

no offense :)csak tapasztalat

(#3182) raven84


raven84
senior tag

Hali, nektek eljön az a pillanat amikor már nem vesztek golden lapot drágán? Vennék egy Kantét, 490k körül van, de 2 hét múlva már csak 350k lesz ( úgy zuhannak az árak ). Ezt ti hogy szoktátok csinálni?

(#3183) Woodslave válasza raven84 (#3182) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt mondják le kell xarni :U ez csak egy játék. Ha kell a csapatba akkor megveszed és nem érdekel mennyi az ára. Ha meg ezen görcsölsz (mint én bár főleg utólag) akkor nem veszed meg :D

Talán Fred most igen, de amúgy Kantenak pl csapatban nincs alternatívája. Nálam Fred se mert Kefírnek kell a link.

Ja meg nyilván vannak időpontok amikor nem biztos hogy jó venni (bár ezt nem tudom megmondani mikor). Azt gondolnám, hogy promo előtt nem mert hátha jön valami am jobb és lenyomja az árat, de amúgy meg promo előtt árulja ki a legtöbb ember ezért lehet akkor érdemes venni.

Én eldöntöttem ezzel nem fogok foglalkozni elég idegesítő dolog van ebben a játékban meg kell próbálni kiszűrni amit lehet.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3184) raven84 válasza Woodslave (#3183) üzenetére


raven84
senior tag

Jogos, csak hát Puskás lenne a végcélom és így sose lesz meg hacsak nem nyitok drága lapokat ( nem nyitok ). Mind1, leszarom, megveszem aztán jónapot.

(#3185) marcess válasza raven84 (#3184) üzenetére


marcess
senior tag

Ha már Puskás szóba került, múlt héten eladtam Mbappet és Neymart, hogy kipróbálhassam az öreget. (Mbappe jó volt, Neymar nagy csalódás idén). Az igazat megvallva ő sem váltotta meg a világot sőt. 2 napig volt meg a baby , 2 napig a mid, velük toltam a wlt, összességében, a baby talán egy picit nekem jobban bejött, ami furcsa, mert tavaly a mid tetszett a jobban.
A mostani team:

Bár Cr és iconok nem voltam a kezeim között, nekem eddig idén Son a legjobb csatárom, egyszerűen mindent berúg. Salah és Messi is sokkal jobbak Puskásnál, Mane mozgása is tetszik, bár ő az aki a legtöbbet megszenvedi, mert van, hogy a középpályára szorul.
Érzésre Hakimi is csak linkember szó szerint az árának a harmadát se érné a serie a-ban, ami még fáj, hogy van egy RTTK Traore de ide jelenleg nem tudom betenni.
Amavi marad a kötelezőt hozza, Kounde és Lloris a következő fejlesztés.

(#3186) dudu5130


dudu5130
őstag

MM-ben szerintetek milyen meccsek lesznek. Én a PSG -Lillet bekockaztatom.

(#3187) raven84 válasza marcess (#3185) üzenetére


raven84
senior tag

Amavi milyen? Gold Theotól is szabadulnék.

(#3188) marcess válasza raven84 (#3187) üzenetére


marcess
senior tag

Kötelező balbunkó szerepét hozza, én nem támadok vele, jól szerel, mozgékonyabb sokkalmint Theo, valamint talán értékállóbb is. Őszintén szólva fogalmam sincs Marseille hogyan áll, van e esélye fejlődni.

(#3189) thebigK válasza dudu5130 (#3186) üzenetére


thebigK
addikt

Spurs-United talán, vagy Leicester-Arsenal, esetleg Leverkusen-Wolfsburg

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3190) gjoe válasza |AP| (#3176) üzenetére


gjoe
őstag

nekem meg milinkovics volt benne a best

(#3191) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Na a patch óta valamiért jobbnak tűnik a játékmenet. A passzok valahogy pontosabbak lettek. megcsíptem egy 2*-es szorzót és 2 win kellett volna elite divhez erre nyilván leszopat a játék egy 1-1-es meccsel ahol 6.5 vs 1.2 volt az eg :D Nem tudom ez is a patch hozadéka-e de bepasszolok egy labdát középre és kapásból akarom ellőni akkor semmi erő nem lesz a lövésben kb. ebből hagyott ki Llorente meg Neymar 4 ziccert.

(#3192) taylorp


taylorp
senior tag

A Kostic, Silva, Politano hármasból kit lenne érdemes kirakni? Szeretnék még nyitni este 7 előtt, de nem tudok dönteni a 3 nagyágyú közül. :F
Más:
Azért is bannolnának ezek a férgek, ha leteszem a kontrollert és tétlenség miatt kidod?
Akár az elem (akku) is lemerülhet játék közben. Max marad a kigumizás.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3193) HdRew válasza taylorp (#3192) üzenetére


HdRew
őstag

Silvára mondják, hogy jó, én nem rakom ki, de megérheti, akinek kell. Politano van nekem, ahogy mondani szokták, decent, de azért nem egy Fekir. Nekem a klubban voltak játékosaim, akiket felhasználtam, így 1 coint sem kellett elköltenem érte.

Én azt mondom, akit be tudsz illeszteni a kezdő 11-be, azt rakd ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#3194) thebigK válasza taylorp (#3192) üzenetére


thebigK
addikt

Kosticot felejtsd el, a masik 2 teljesen hasznalhato, csapatfuggo kit tudsz beepiteni

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3195) Woodslave


Woodslave
nagyúr

coming outolt egy ausztrál focista. A bronz kártyája 200 coinról 4k-ra ment fel :C Ez a támogatás és szeretet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3196) bodnar123


bodnar123
senior tag

Ez az rb-s gyors passz be középre a csatár mellett halálos fifa fegyver... Mindenki ezt tolja... Mivel amikor a labdát átveszi a csatár, a védők hátralépnek kettőt, hogy kellő helye legyen lőni, ilyenkor a kapus sem véd semmit, és amúgy a szar váltás miatt a védőkre se tudsz váltani... Szóval max ha cdmel ott állsz végig... :W :W

(#3197) bodnar123


bodnar123
senior tag

Ja és örülnék, ha egyszer így 2021-ben megáldanák a játékot ama nagyszerű fizikával, hogy test a testen nem szublimál át...

(#3198) Aguinaga


Aguinaga
őstag

IF Tchouaméni is kifogyott PS4-en max áron(30k).. igaz, csak egyet vettem, de akkor még csak 27 volt. Nem gondoltam, hogy ennyire felkapott lesz.
Sabitzer közben 22500-ért megy PS-en (van, amelyiket 16500-ba vettem, igaz, van 25-be vett is)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#3199) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nem mondom, hogy nehéz volt meg azt sem hogy könnyű, vagy hogy élveztem :D de csak meglett.Ami külön öröm, hogy ezzel a hulladék védelemmel lett meg ami van :D
(Mendes-Kounde-Lacroix-Mukiele mögöttük Areola). Voltak izzasztó pillanatok mikor Mendes öcsémnek Mbappeval kellett versenyt futni vagy Messivel :D de Neymar a végére elővette a szebbik énjét és meccsenként hármat hintett. Maradhat ;]

[ Szerkesztve ]

(#3200) PEZZY93 válasza Nandinagy (#3199) üzenetére


PEZZY93
tag

Gratula :D Nekem is Kounde vezérletével lett meg, imádom a palit :D Te is PS5-ön tolod?

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.