Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4101) Woodslave válasza thebigK (#4100) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én 640k-ért vettem meg SIF Vinit. Gondoltam meta op lap ha kikerül a csomagból még jobb lesz :C Ennyire vagyok hülye. Nem az IF görbéjét kellett volna néznem hanem SIF Salah. Elején rossz volt ma már csak röhögök

Mondjuk Roncát meg még 980-ért adtam el. A többiekeb lévő bukás (Kante, Varane, Kimp, Donna) már nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4102) HdRew válasza toxicjew (#4091) üzenetére


HdRew
őstag

Micsoda? Mi a fene? Tuti bepereltem volna őket :D

(#4103) thebigK válasza Woodslave (#4101) üzenetére


thebigK
addikt

na az se kellemes ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4104) Nandinagy válasza Woodslave (#4101) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sajnálom woodi. Borzalmas lehet minden héten 300k-s lapokat nyitni aztán 3 nap alatt elbukni az összes profitot :D ;]
Én ezt kiküszöböltem azzal, hogy lófaszt nem nyitok eladhatóban így nem fáj a fejem :C

(#4105) PEZZY93


PEZZY93
tag

Kíváncsi vagyok, ha jön az Icon sbc, akkor milyen követelmények lesznek. Jó lenne, ha 500 K alatt kijönne azért :D Vettem én is azért jó pár 85-86-87 playert, meglátjuk..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4106) Woodslave válasza Nandinagy (#4104) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ja pedig az ea mindent megpróbál de sikerül elbaxnom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4107) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Várom Roni beessen 200k-alá. Akkor megveszem, vagy azt várhatom mi? :DDD ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4108) kiserik


kiserik
senior tag

Vannak itt furcsaságok. IF Vini 120k, mire venni akarok 180k-ért sincs...

(#4109) Zimmi91 válasza Nandinagy (#4104) üzenetére


Zimmi91
addikt

És kajak :D mindig sír, hogy így minusz meg úgy minusz, de az EA mindig segít rajta egy két jó eladható nyitással, igaz woodyn még ez se segít ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4110) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Csutortokon meg jon ugye a season reward … ujabb pofon lesz a marketnak, vagy nagyon leviszi a droprate-et az ea. :F

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4111) Woodslave válasza ThuG4LifE (#4110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az nem untradeble?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4112) thebigK válasza Mrdevil (#4107) üzenetére


thebigK
addikt

marcius-aprilis kb :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4113) raven84 válasza Woodslave (#4111) üzenetére


raven84
senior tag

De, csak aki kihúzza a tradeable lapjának az untrade verzióját az nyilván eladja a picsába.

(#4114) Woodslave válasza raven84 (#4113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos amúgy annak is lesz hatása ha még lehet ezt fokozni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4115) EA's hit válasza raven84 (#4113) üzenetére


EA's hit
őstag

Akkor remélem annyian nyitnak untrade Mbappét, hogy pénteken már 150k-ért meg tudom venni majd :C

(#4116) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én CR-t szemeltem ki, de PC-n még így is éppen csak 900k alatt van. Kellene még vagy 250k...

[ Szerkesztve ]

(#4117) HdRew


HdRew
őstag

Messire frissítettem ma 2x, ennyi idő alatt esett 50k-t az értéke. :D

Azért az durva, hogy itt már top lapokkal lehet játszani decemberre...

(#4118) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Kante is mar olcsobb, mint a gyengebb FB lapja volt. :D
Vicc tenyleg ami most megy.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4119) Woodslave válasza ThuG4LifE (#4118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet amúgy ez a koncepció idén.

Stressz mentes rivals mert úgyse esel le
Sima rank 3 elit rewardos wl
Minden lap qrva olcsó (lassan a top lapok is)

Legalább nem megy annyira a sírás hogy xar a szerver meg a gameplay stb.

Tényleg egyedül már csak a play off amin izgulni kellene :C remélem következő seasonba még azt is kiveszik, vagy 9 pont elég lesz a kvalihoz ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4120) Nandinagy válasza Woodslave (#4119) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tavaly is volt egy hatalmas áresés csak akkor 1 hónappal később de rémlik, hogy Neymar meg Mbappe 400k-t esett de aztán 1 hét alatt felugrott vissza 2-300k-t.

Egyébként idén rengeteg 100k-s packot nyitunk. Tavaly tizedennyi nem volt.Főlegm ert gyerekjáték elérni a rank1-t minden divben tavaly meg ilyenkor grindolni kellett a rivalst amihez senkinek nem volt kedve a 30 meccses wl mellett :D

#4122Hunreeth
Ja nyilván. De nézzük a jó oldalát. a rank2 ha nem ad semmit is 100k befolyik. 7-8 hét alatt simán összejön egy cr ára majd :D

[ Szerkesztve ]

(#4121) Izéjose


Izéjose
tag

Szerintem teljesen fun ez hogy nincsenek az egekben az árak nem kell hónapokig spórolni egy egy nagyobb név megszerzéséhez én nem panaszkodok jól adják idén a packok éppen ezért is előbb elérhettem egy komolyabb csapat összerakását akikkel élvezetes a játék és szerintem ezzel mások is így vannak. Az igazán prémium lapok meg még mindig extra áron mozognak. A trade részét valóban kicsinálja ez a nagy áresés de ez még mindig nem trade meg tőzsde játék hanem foci szimulátor (akar lenni). Én például már vagy 400k-t vesztettem Messi-n de amíg a gólokat gólpasszokat hozza addig nincs értelme az elvesztett zsetonon gondolkozni csak élvezni kell a játékot 😁😁😁😁✌️✌️✌️✌️✌️

(#4122) HdRew válasza Nandinagy (#4120) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, aztán a legnagyobb, amit kapunk, az egy Tadic belőle. Vagy Ziyech. :D

(#4123) Meghivott válasza Izéjose (#4121) üzenetére


Meghivott
addikt

Fun az is, hogy majd 90%-ban ugyanazok a csapatok jönnek szembe? 😉

(#4124) ThuG4LifE válasza Meghivott (#4123) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Sose tudom előre, hogy ki vagy kik lesznek CMD pozícióban, ha 6 PL támadó van a kezdőben. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4125) |AP|


|AP|
veterán

péntekre várható valami új promó? Jön ugye csomó pakk (100k-s, 50k-s), de megfordult a fejemben, hogy inkább elteszem őket későbbre...
Egy Suarezt szívesen nyitnék, de untradeable lapból nem vagyok annyira a többire.

(#4126) Izéjose válasza Meghivott (#4123) üzenetére


Izéjose
tag

Tavaly nagyjából kiszámítható fokozatosan csökkenő árak mellett is kb ugyanazok a csapatok voltak, sajnos a meta játékosok lényegében mindenkinél ott vannak idén is, csak annyi az üdítő kivétel hogy idén valamiért vannak akik jobbnak érződnek ezért bővült a “Meta” tárház mint pl Messi, de a lomhább erősebb csatárok is használhatóak valamilyen szinten mint Antonio , és velük valahogy nagyobb a merítés taktikai téren mint odarúgni Fekirnek és eltekerni ,de válaszolva a kérdésedre nem a piac miatt ugyanazok a csapatok 😉😉✌️✌️

[ Szerkesztve ]

(#4127) Woodslave válasza Izéjose (#4126) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát azért rendesen leszűkült nem sok csapatban látod már Lukakut, meg Haalandot meg Lewat. Nyilván változik a gameplay de a pace és forgolódás idén is fontos.

De amúgy amit írtál korábban azt adom én is. Jelenleg a top ikonokon kívül (ami ugye mindig is nagyjából elérhetetlen kategória volt nekünk coinból) most azt mondom kb Mbappe ára az ami még átlag számára too much.

Mint játék tartalomhoz hozzáférés inkább ez mint hogy egy Cr7-re januárban lesz esély ha nem nyitod ki. Mondjuk az olló még mindig nagy a lapok között hogy összekereskedjen az ember bárkit.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4128) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megcsináljátok az ikon sbct? :U :D Mármint ha lesz. És ha lesz ki mit saccol követelménynek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4129) Meghivott válasza Izéjose (#4126) üzenetére


Meghivott
addikt

Tehát ha mindenki vehetne egy Neymar ésvagy Messi ésvagy Mbappe ésvagy CR lapot, illetve a hozzájuk passzoló legjobb lapot az adott pozíciókba, akkor szerinted nem lenne szürkébb a mezőny, mint így, hogy mindenki a kedvenc ligáját választja és mivel nincs pénze a giga négyesre, így vagy kedvenc játékosát vagy meta lapokat vásárol. Értem, de szerintem te is érzed, hogy most nincs igazad :)

(#4130) Meghivott válasza Woodslave (#4128) üzenetére


Meghivott
addikt

Meg. Remélem sok sok és rengeteg IF kell bele :D
És remélem, hogy idén nem Eusébiot nyitok, jó lenne mást is kipróbálni :U

(#4131) Woodslave válasza Meghivott (#4130) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Litmanent ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4132) Izéjose válasza Woodslave (#4127) üzenetére


Izéjose
tag

Igen igen minden szavaddal egyet tudok érteni valóban nem használják őket de vannak üdítő kivételek mint pl Arnautovic akit aféle Ibrahimovic pótléknek használok és eddig az összes középcsatár közül akit használtam a legjobban bevállt, igaz csak második osztályban tolom így nem számítok akkora spílernek, de valahogy jobban megmozgat így a játék hogy ki kelljen dolgozni egy helyzetet mint esetleg Mbappé-val végig futni bár az ő esetében inkább a valódi játékossal szembeni ellenszenv az ami meggátolja hogy megvegyem a lapját 🤣🤣🤣

(#4133) Meghivott válasza Izéjose (#4132) üzenetére


Meghivott
addikt

Arna egy annyira nagyon jó lap, szeretem. Amíg jön egy spec Ibra lap, kiválóan el lehet vele lenni 🙂

(#4134) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na tavaly 85-85-86-87 squad volt ahogy nézem. Akkor ez 500k volt.

most a 85-ös 70k a 86-os 105k a 87-es passz, sztem a futbin nem frissíti és egyedül CR-be kellett 110k-t ír.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4135) Izéjose válasza Meghivott (#4129) üzenetére


Izéjose
tag

Jelen pillanatban a nagy négyest leszámítva akik azért többe kerülnek , kb mindenki más elérhető áron van egy két spéci lapot leszámítva még , de ennek ellenére mindenki csapata úgy néz ki legalábbis akikkel én játszom , hogy Mendy,Varane,Fekír,Dembele,Coman,Kante,Kimpembe,Benyedder,llorente,Valverde, és még sorolhatnám ezek a csapatok kb csak kiegészülnének a nagy négyessel. De abban teljesen egyetértek veled hogy akkor élvezetes a játék ha eredeti csapatokat épít az ember illetve azokkal játszhat akikkel a valóságban is szimpatizál 😁😁😁

(#4136) Izéjose válasza Meghivott (#4133) üzenetére


Izéjose
tag

Igen igen arra számítok hogy az EA megszán minket egy moments vagy fb Ibrával a tavalyi balhéja ellenére is akár még drágább is lehet de az kb februárig márciusig jó lehet 😁😁🤟🤟

(#4137) elod22


elod22
senior tag

Ez most komoly, hogy nincs a piacon francia manager? :U

(#4138) EA's hit válasza Woodslave (#4128) üzenetére


EA's hit
őstag

Persze hogy megcsinálom, már alig várom :D Aztán jön valami Baresi vagy Overmars és szidni fogom a kurva anyját az EA-nek :D

(#4139) eM'82 válasza EA's hit (#4138) üzenetére


eM'82
addikt

Én nagyon maximum a pakkokat fogom kiszedni (ha lesz). A kivehető ikonok gondolom megint 90%ban átlagos lesz, amit piacrol lazán meg tudnál venni. Kár érte. De a lehetőség még ott van, hogy über ikonok lesznek kivehetők swapból.

Apropó megint lezajlott a Halloween mindenféle promó nélkül. Kár, pedig annak volt egy bája.

Most néztem a piacot, hogy Neymar ára már egész közel van,.ha eladok mindenkit (na jó 200k még kellene). Kéne egy kis szerencse a nyitásoknál. Kristóf! Küldd az energiat! :DDD

Woody: holnap ramegyek a kvalira megint :). Hátha sikerül. Pont meglett hozzá délután.

elod22: tavaly is ez volt ilyenkor. Snipe-olni kellett Zidane-t 5k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#4140) Zimmi91 válasza eM'82 (#4139) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem tudsz már kvalizni, legalábbis PCn nem enged már :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#4141) mr.dana


mr.dana
aktív tag

egy Bailey OTW lap nak van esetleg értelme ? ugyanazok a statjai mint a sima gold lapnak .. :F

(#4142) Nandinagy válasza mr.dana (#4141) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha tudnánk előre akkor megmondanánk :D A 10 meccsből 5 win vagy mennyi kell azt engedjük el az Aston Villánál szerintem az IF meg kiszámíthatatlan sajnos.szóval azt mondanám, hogy nem.

(#4143) taylorp


taylorp
senior tag

Ha már nyitások. Ezt próbálja überelni valaki. Jumbo rare players pack.
Köszönöm ea. :W

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#4144) raven84 válasza taylorp (#4143) üzenetére


raven84
senior tag

F. Amúgy nekem is hasonlóan szoktak ezek kinézni.

(#4145) Woodslave válasza taylorp (#4143) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aztán dupliban meg Mbappe és Neymar ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4146) EA's hit válasza eM'82 (#4139) üzenetére


EA's hit
őstag

De icon sbc-ről volt szó, nem az icon swapról :) Icon upgrade jön elvileg ma este (nagyon remélem), arról beszéltünk, hogy kirakjuk-e. Mondjuk a swap is jöhetne már valóban.

(#4147) HdRew


HdRew
őstag

Srácok, 60K alatt Corona egy bargain. Ma volt 40 körül is, sajnos nem vettem belőle, de átalakítottam a csapatot, idáig elite divben 2 meccs 4 gól 1 assziszt. Olyan supersub, hogy már kezdésnél becserélem Grizi helyére :D

(#4148) Mrdevil válasza taylorp (#4143) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ismerős igen. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4149) Digestive


Digestive
addikt


Nálam ilyen promó alatt is egy Ultimate pack! :C

(#4150) Meghivott


Meghivott
addikt

Örvendjünk hát 🙂

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.