Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4501) kiserik válasza HdRew (#4500) üzenetére


kiserik
senior tag

A portugál vonalat érdemes kipróbálni, Corona egy állat.

(#4502) HdRew válasza kiserik (#4501) üzenetére


HdRew
őstag

Coronával játszottam már, el kellett adnom, hogy tudjak nyitni egy base icont. Majd ha lesz elég zseton, visszaveszem. :) De max. supersubnak tudom hozni.

(#4503) raven84


raven84
senior tag

Bazzeg objektív faszom kiscsomagból kijött egy Messi, lehet ennek a csávónak chemet szerezni mbappé vagy verratti nélkül?

(#4504) Woodslave válasza raven84 (#4503) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egy argentin csatarral meg cm-el :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4505) Digestive válasza raven84 (#4503) üzenetére


Digestive
addikt

Hakimivel 451ben bármilyen csapatba.

(#4506) forras2


forras2
őstag

Én nem tudom mi történt ma, de valami jó...
Eddig költöttem kb 8 ezer fifa pontot, de semmi értelmes nem jött...
Erre ma a kapott pakkokból...
Kezdődött itt, nem tudtam hova tenni a dolgot...

Aztán folytatódott itt...

Aztán még 1 ilyen is jött...

(#4507) raven84 válasza Digestive (#4505) üzenetére


raven84
senior tag

Hakimi, omg, köszi!

(#4508) HdRew válasza raven84 (#4503) üzenetére


HdRew
őstag

Messi nap van ma, hogy kettőtöknek is? :D Grat!

A marqueeból jött egy Kimpembe és IF Zouma. Meg kaptam másik quick selles IF-et is. Nem is rossz.

Xavi egy állat, megtanított a dribblingre, imádom. :D Mióta játszok vele, 70% labdabirtoklás, haha, bár hiába a több xg, kikapok, most folyamatosan jönnek az Mbappék..

(#4509) Nandinagy


Nandinagy
addikt


A srác egy ilyen félidő után rámírt, hogy abba kéne hagynom az ut-t mert nem nekem való :D Mondom nézzen már rá a statokra azt képes benyögni, hogy az eredmény mást mutat. Végülis igaza van mert aztán kurva nagy ráhatása volt a meccsre a 30 méteres nkunku tekerővel meg azzal, hogy Di Natale+Mahrez 5 ziccert rúgott mellé az ötösön belülről :D :D
Néha gondolkodtam, hogy az ilyen verebek akiket agyontol a gép elhiszik magukról, hogy ügyesek vagy van egy kis önkritikájuk. Megkaptam a választ :C

[ Szerkesztve ]

(#4510) bodnar123 válasza Nandinagy (#4509) üzenetére


bodnar123
senior tag

Mert ez a játék ekkora szar... egyszerűen nincs hova szépíteni. Az előző egy csel szimulátor volt, de itt már az se kell. Amúgy megkaptad az autoblock 21 után amit akartál. Itt nem blokkolják a lövéseket. Hiába állsz ott. Csel se kell. Át veszi a labdát, fordul egyet, és ha a gép is úgy akarja ellövi egyenesen 20 méterről és gól. Ziccert meg felesleges kidolgozni. Minden 5. gól. A mozgások meg lekövethetetlenek, de eddig csak néha idegrángással, kurva gyorsan váltottak irányt, de mostmár a lábon is átmegy a labda, olyan animációk vannak, hogy röhej. Nincs is test. Én nem tudom milyen volt a 20,21 ilyenkor, de ez szánalmas. És pont ezért fizettem ki a teljes árat. Mert next gen. Igen új generációra emelték a fost.

(#4511) bubuska10 válasza HdRew (#4508) üzenetére


bubuska10
senior tag

Az ilyenek miatt lehet még élvezni ezt a játékot, egy Xavi féle csapatnál valósághű a 70%-os tiki-taka. :D

(#4512) Nandinagy válasza bodnar123 (#4510) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én kaptam meg? :D Én azt akartam, hogy ugyanolyan legyen a játékmenetem mint az ellenfelemnek.Az, hogy 4 cselt csinálok a 16on belül, hogy ne legyen előttem blokkoló és akkor se talál utat a labda a kapuig nekem meg 5 emberem áll előtte és akkor sem blokkolják nem épp az amit akartam. Ez pontosan ugyanaz a szar ami tavaly.

(#4513) Digestive válasza Nandinagy (#4509) üzenetére


Digestive
addikt

Tegnap Div1ben a következő bohózat játszódott le. Rúgtam egy szép gólt pár perc alatt és éreztem, h világtalan az ellenfél. Élvezem Kakával, h lehet cifrázni a cseleket és gyakoroltam. :DDD 30. percben 3:0 volt az eredmény úgy, h sokszor besokaltam a trükkökkel és elcsesztem! Ebben a pillanatban kiakasztotta a kontrollert és rám írt franciául, úgyh még fordítgatnom is kellett! :DDD Próbálom idézni: "Takarodjak a VOLTAba és hagyjam azokat akik tudnak rendesen focizni nagypályán és nem csak a metát tudják." :DDD :C

Írtam neki, h nézzen skill tutorial videókat és ne legyen lusta gyakorolni. Meg hogy ma már jön a derank... ott jobb helye lesz sokkal! :DDD

Erre a válasz: "Jelenteni fog most azonnal az inzultáló üzenetemért! ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#4514) Nandinagy válasza Digestive (#4513) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja ugyanezt írta az öcskös, hogy menjek voltázni. :D Én értem, hogy valakit zavar a csel, de mikor szemmel láthatóan tol valakit a gép és még a statok is ezt mutatják minek emberkedik valaki? Persze nem kúrja fel az agyam mert a srác nettó 13 lehet szerintem de akkor sem értem. Mennyi olyan meccs van mikor érzed, hogy nem nyerhetsz. Tavaly is szar volt a skill gap de idén valami elképesztő szinteken mozog. Hiába alakítod ki sorra a helyzeteket ha mindent kivéd a kapus te meg nyeled a 25 méteres tekeréseket :D
Haverom játszott ma olyan meccset, hogy 9.6 exg vs 0.4 és 1-0-ra nyert :D Vicc...

(#4515) bodnar123 válasza Nandinagy (#4514) üzenetére


bodnar123
senior tag

Szerintem ugyanaz neked is a játék, mint mindenki másnak. És elárulok egy titkot, mindenki azt érzi, hogy többnyire az ellenfelet tolja a játék. Valószínűleg az ellenfeled is. Nem tolja őt, hanem egyszerűen a kapus isten 2-3 méteren belüli védéseknél, és nagyon szar 10+ méterről. A blokk is olyan, hogy a labda átvétel után rövid időn belül nem blokkol. Hirtelen irányváltásnál sem. Viszont én sok cselt nem tudok, de pl egy la croqueta után mindig blokkol neki a gép. Valószínűleg a játékstílusod nem kompatibilis annyira azzal mennyire szar a játék. Ha távolról lődöznél, lehet kevés xgvel nyernél azokon a meccseken. De ebben a játékban se logika, se fizika, és semmi élethűség nincs. A játékosok támasztó lába lövés közben csúszik két métert oldal írányba. Így persze hogy mindent lehet kapásból lőni. Ami durva, hogy ahogy nézem Boras is góljai magy részét a felpassz fordulás és 3 védő között egyenesen a debilen önmagát védő kapus keze mellett egy centire lövi. Változatos....

(#4516) dudu5130 válasza Digestive (#4477) üzenetére


dudu5130
őstag

Hát ha megkapná a 99 pace-t akkor rohadt drága lap lenne :DDD nekem legalábbis biztos. Amúgy én is nagyon csípem.

(#4517) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, ezek a liga sbc-k tavaly is így néztek ki? Én még a réginél tartok, sok csomag, a végén ad egy playert, vagy olyan már nincs?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4518) Woodslave válasza Mrdevil (#4517) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tavaly év végén jelentek meg ilyenek

korábban full ligát, mármint minden csapatot kellett kirakni. 20-ban a végén játékos ráadásul elég baxók. Az efl (?) csatár elég op volt.

Aztán 21-ben már packot kaptál a végén nem kontrét játékost.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4519) Woodslave válasza Nandinagy (#4509) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja pont ezen agyaltam a múltkor hogy vajon ezek elhiszik hogy tényleg ők játszanak jól? De akkor igen :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4520) Woodslave válasza bodnar123 (#4515) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dehogy. Mind a kettőt simán észre lehet venni. Azt is ha feléd lejt a pálya meg azt is ha nem. Olyan nincs hogy mind a ketten azt érezzétek a másikat tolja. Vannak olyan helyzetek, helyezkedések, gólok, passzok amiket nem lehet azzal magyarázni hogy a másik (vagy én) jobban játszik. Pressing, bemozgások stb. De azt is észre lehet venni ha a másik úgy játszik hogy tényleg tanári módon oktat le.

A kvalin egy ilyen volt. Nem volt skiller, nem volt jó csapata, de annyira türelmesen, okosan játszott. 2-0-nál még azt hittem megint egy sima win lesz a végén 2-6-nál csak azt vártam legyen már vége :C

Azt is észre lehet venni ha a másik baxógép és ráadásul még mondjuk van némi kapcsolati előnye, az a legrosszabb :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4521) Digestive


Digestive
addikt

Csak legyen benne Dybala! :B

(#4522) Woodslave válasza Digestive (#4521) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és mi alapján megy majd az upgrade azt lehet tudni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4523) miro.


miro.
senior tag

Nekem tegnap jott egy eladhato Bamba rulebreakers,ment is 89k-ba,illetve egy untrade Verratti. Viszont ki volt mogotte? Varaaaane.
Ugy hogy at kell szabni kicsit a csapatot. :DD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4524) bodnar123 válasza Woodslave (#4520) üzenetére


bodnar123
senior tag

Hát persze, de olyan sok szempontból lehet azt mondani, hogy tol a gép. Védők helyezkedése, kapusok védése, blokkok, tavoli lövések. Mondok egy példát. Te már 10.zicceredet dolgozod ki, viszont mindig vagy mellé vagy kapusba, és egy bemegy. Azt mondod szemetet tolja a gép. Eközben ő : minden labda hozzá pattan, a védőim nem futnak vissza, átmegy a szerelő játékos lábán a labda... Na kit tol a gép?lehet mindkettőnek igaza van. Én pl folyamatosan azt látom, hogy én labdaszerzésnél 4 védő plusz 2 kp ellen megyek, míg ő megszerzi és csak a négy védőmre. Bármit állítok be. Ő tud kontrázni én meg nem. Szerintem őt tolja a gép mindig. De ezt a lelkem mélyén tudom, hogy nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#4525) eM'82 válasza Woodslave (#4519) üzenetére


eM'82
addikt

engem felbaxnak az okoskodó, gyerekes ráirogatások. nem értem a lényegét. Ezért tiltottam le már jó ideje. Nem hiányzik. A swap-okat anélkül is meg lehet csinálni, hogy rám írna valaki, hogy "bro...". Amúgy meg apjaf*a a tesája :DDD
Én ha egy jobbat elverek, úgy hogy neki volt 20 ajtó-ablak helyzete (és érzem ,hogy más szint, miközben én kapaszkodok a kontrollerbe), akkor kb szégyellem magam. Tudom, hogy nem feltétlenül volt jogos a győzelem, de van hogy fordítva is lejt a pálya, így haladunk tovább.
Ez kb olyan mint általános iskolában, mikor az számít kinek milyen cucca van. De 99%-ban más tollával ékeskedik, hiszen apu, vagy anyu vette meg neki a göncöt. Örüljön neki, de ne hencegjen. Szánalmas :)

(#4526) Woodslave válasza bodnar123 (#4524) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mondjuk lehetnek ilyen helyzetek az igaz. De ha nekem a 10-iked védi ki nem mondom hogy a másikat tolja a gép. Bár én túl önkritikus vagyok lehet más pont nem így gondolja :K

eM'82 én nem tiltottam le de idén kb senki nem írt még szóval nem játszok jól ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4527) HdRew válasza Woodslave (#4526) üzenetére


HdRew
őstag

Csatlakoznék, simán lehet látni, ha valakit tol a gép. Engem is tolt nem olyan rég, a srác mindent is kihagyott Mbappéval. 4.0 feletti xg-je volt és azzal 0 gólt ért el. Míg én nyertem 2-0-ra valami 2-es alatti xg-vel.

Illetve volt olyan is, hogy nekem 6 feletti xg-m volt és 2 gólt lőttem, az ellenfelemnek 4 alatti és lőtt 4-et vagy 5-öt.

Ezért volt jobb a 21, mert ha nagyobb helyzeted volt, az jó eséllyel gól is lett. Nem érdekel, ha 6-5 lesz a vége, de a kidolgozott helyzeteket jutalmazza már meg a játék. Ne pedig az legyen, mint valami pókember, egyik oldalról a másikra visszaér a kapus és kivédi a közeli lövésedet..

(#4528) Woodslave válasza HdRew (#4527) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs is ezzel baj ha értelmesen elfogadja az ember ezt valahogy de az ilyen hülyék mint akiről Nandi is írt aki azt hiszi hogy van köze ehhez :C :D

De az a baj, hogy ha így kapsz ki akkor nem tudod elfogadni ezért xar ez a játék. Ezért xar a játékélmény. És ez most nem rinyálás mert nem én gondolom csak meg most annyira nem is érdekel. Tegnap egy rivalsot játszottam nyertem is.

Amúgy meg |AP|-al alázzuk a gépet ultimaten coopban ;] :D :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4529) EA's hit


EA's hit
őstag

Én azt nem értem, hogy mondhatjátok azt, hogy nincs idén autoblock, mikor nálam undorítóbban szarrá van tolva az autoblock, mint valaha :D

(#4530) Nandinagy válasza Woodslave (#4528) üzenetére


Nandinagy
addikt

A vicc,hogy mai első meccs után megint írt egy hogy garbage player :D 30. perc 1-0 ide onnantól maxra tolt pressure 3-1 oda. félidő 2.2 exg ott 3.6 itt :D

(#4531) EA's hit válasza HdRew (#4527) üzenetére


EA's hit
őstag

Reggel játszottam egy meccset, tipikusan ennek volt a legundorítóbb példája. A gyereknél Maguire volt az egyik védő, aki rendszeresen megfutotta Eto'o-t, amikor pedig nem, akkor Eto'o, Solskjaer és Foden nagyjából 4 1v1-es ziccert hagytak ki. Cserébe ő lőtt 5 gólt, abból 4 undorítóan csicska volt, és végül 5-4-re nyert 8 lövéssel az én 14 lövésem ellen. Természetesen minden gólja után megünnepeltette magát, és ha nem PC-n játszottunk volna, garantáltan rám is ír még emberkedni a meccs után. Nevetséges ez a játék.

(#4532) HdRew válasza Woodslave (#4528) üzenetére


HdRew
őstag

Pontosan. Szerintem is rossz a játék, ebben nincs vita. Inception is alig streamel már, pedig ő volt a kedvencem.

Meg ez a mid Pelé után adunk egy tradeable baby icon Pelét.. szerintem a 22-vel végzek is a fifával, nincs ehhez nekem kedvem. A jobbak még többet kapnak, aki meg grindol durván, az alig valamit.

#4531EA's hit

Igen, ezek nagyon el tudják venni nekem is a kedvemet. Sajnos ilyen ez a játék. Meg az, hogy szinte mindenkinek jobb csapata van, aki szembe jön velem. Lehet tolok egy meccset a 21-gyel, hátha találok valakit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4533) |AP| válasza Nandinagy (#4530) üzenetére


|AP|
veterán

nincs elég idegesítő dolog a játékban, még az üzeneteket sem tiltjátok? :DDD
Nekem nem hiányzik, hogy még azzal is húzzam magam, hogy rámírogat mindenféle retardált.
Néha elbeszélgetek (rosszabb esetben mutogatok) a monitorral, de ennyi :)
Csak barátok írhatnak rám, nyugodtabb így az élet...

szerk: EA's hit: amúgy nem úgy volt, hogy ebben a részben lesz olyan kamerabeállítás, hogy ne kelljen az ellenfél gólörömét nézni? Az általam egyik legjobban várt újítás :)

[ Szerkesztve ]

(#4534) ToZala


ToZala
csendes tag

Sziasztok,

találkozott már valaki ilyennel? Tegnap fordult velem először ilyen, 20 perc után feltűnt, hogy 4-4-2-ben vmiért nem látom a másik csatárt sehol sem...... :Y

(#4535) raven84


raven84
senior tag

Takarítsatok klubbot, Ligue1-es common nem franciák/silverek durca árban mennek.

(#4536) HdRew válasza raven84 (#4535) üzenetére


HdRew
őstag

Gondolom az sbc miatt. De ha mi is ki akarjuk rakni?

(#4537) raven84 válasza HdRew (#4536) üzenetére


raven84
senior tag

Most van hype a kártyákon. 69 napig ott lesz az sbc, jövő héten már semmit nem fognak érni megint ezek a kártyák mert mindenki most lövi el az untradeable ligue1 foddert. Legalábbis így gondolkozom.

(#4538) Nandinagy válasza HdRew (#4536) üzenetére


Nandinagy
addikt

Meglepne ha bárki kiakarná rakni ezt ... :D Szánalmasak lettek a liga sbck is. Az összes olyan részét megölik a játéknak ami élvezetes. 19ben emlékszem az olasz ligás Skriniar sbc lapot TOTY-ig használtam annyira jó volt. 18ban meg talán Griezmann meg KDB-k voltak liga sbcben nem Foyth meg hasonlók mint tavalyelőtt :D Tavaly legalább a jobb csapatok adtak packot mint rare electrum,mega pack vagy rare players. Volt untrade meg trade, de ez a mostani szánalmas :))

(#4539) raven84 válasza HdRew (#4536) üzenetére


raven84
senior tag

15perc alatt 60k coin ilyenekből. Ha kirakod kapsz 1 50k-s untrade packot.

(#4540) Nandinagy válasza raven84 (#4539) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem 35k-st? :D A rare players az 50k

(#4541) raven84 válasza Nandinagy (#4540) üzenetére


raven84
senior tag

Ohh, akkor még rosszabb.

(#4542) Zimmi91 válasza raven84 (#4537) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jól gondolod, én kiraktam az összes francia, mls és holland játékosomat :D Most mindenki megnézi a klubbot és pakolja kifelé, 1 hét múlva a kutya se fogja nézegetni milyen ezüst lapja van csak kiteszi 400-500 coinért :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#4543) HdRew válasza raven84 (#4537) üzenetére


HdRew
őstag

Kettő volt untradeable. Kitettem, még 7 perc van hátra rajtuk, az egyik 1400-on áll már. Hihetetlen, még a végén elviszik 10K-ért. :D Az egyik francia, a kongói megy most nagyot. Néznék, ha elvinnék max. áron.

Köszi a tippet!

Közben kijött Salah POTM is.

[ Szerkesztve ]

(#4544) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Tegnap, hogy jött 1 Messi, csak használnom kéne, de PL csapatom van...
Hogy tudnám beépíteni, hogy kapjon 1 kis chemet is? :U

Ő lenne a csapat...

(#4545) thebigK


thebigK
addikt

koszi a tippet, noname gold kapus ment 3ezerert, slimani 4ert, meg egy vagon ezust szutyok 2k felett :K
viszont lehet nem sok idom lesz wl-ezni, meg ugy alapbol a jatekkal foglalkozni a kovetkezo 2-3 napban, ugyhogy a tegnap megepitett csapat nagyresze repult is, neymar, messi off, maradtak a budget lapok, egy RB Bamba-val megspekelve, szoval itt most nem lesz rank2, de talan meg rank3 sem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4546) raven84


raven84
senior tag

Másik trading tipp: a múltkor benzema IF 60-ra esett le a POTM miatt, vettem kettőt és 157-ért mentek el 2 hete. SIF Salah lehet beesik 350 alá a pánik miatt, akinek van pénze sztem simán megéri majd. Persze ezen a piacon faszse tudja mi fog történni.

[ Szerkesztve ]

(#4547) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerdán meglett a wl kvali, de még nem váltottam be. Ugye a szezon váltás miatt nem veszett el? Azóta nem voltam játék közelben.

(#4548) Zimmi91 válasza forras2 (#4544) üzenetére


Zimmi91
addikt

451, hakimi-messi és kész :) Többi mindenki maradhat és fullos a chem

" Just remember Manchester is RED! "

(#4549) HdRew válasza Kristof_94 (#4547) üzenetére


HdRew
őstag

Nem, ne aggódj. Én még kedden kvaliztam és mutatja a finalt. :)

Szerintem majd estefelé fogok játszani, vagy holnap, most csak a nagyon hardcore játékosok kezdik el, akiknek mind Mbappéjuk van :D

(#4550) EA's hit válasza HdRew (#4549) üzenetére


EA's hit
őstag

Én a kvalit ugyan nem toltam le, mert most hétvégén kimarad a wl, de az 1500 kvali pontom megvolt. Természetesen nullázta tegnapra ez a szar, szóval most gyűjtögethetem a 2000-et :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.