Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3701) HdRew válasza |AP| (#3700) üzenetére


HdRew
őstag

Nem is nagyon tudnék mást mondani, aki viszonylag olcsó és jó subnak. Mondanám még Fofanát, ha nagyon kicsi ráfizetéssel kijön a klubból, még megérheti. (Bár cserének valószínűleg ő már drága.)

(#3702) Zimmi91 válasza |AP| (#3700) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én ezt nézem meg ebben a felállásban játszom, Ripart támadóbb CM lenne, Tocu full CDM és Tonalli meg megy vissza a CBk közé.
Rashi jó lehet 7es chemen STbe vagy inkább 10es chemen Werner?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#3703) thebigK válasza |AP| (#3700) üzenetére


thebigK
addikt

RTTK Vidal, RB Zakaria, IF Nkunku, Barella gold lapja?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3704) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

PC -re megint patch érkezett ! :D

(#3705) kiserik válasza Meghivott (#3690) üzenetére


kiserik
senior tag

Ki is fejtenéd? Nekem nincs annyi időm játszani. WL kvalin bevált, de akkor lehet, hogy csak 5 amatőrrel rakott össze a szerencse. A kocább játékosoknak (mint pl én) az ilyen segítség is jól jönne a profibbaktól.

(#3706) Mrdevil válasza Tigibeeb (#3704) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen olvastam, title update3, de nem láttam semmi egetrengetőt a patch leírásban. Minden hibátlan ezek szerint..... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3707) Meghivott válasza kiserik (#3705) üzenetére


Meghivott
addikt

Védekezésben teljesen lyukas, nulla a középpálya.

(#3708) kiserik válasza Meghivott (#3707) üzenetére


kiserik
senior tag

Érdekes. Nekem pont védekezésben tetszik, hogy az 5 védő elé feláll a 2 CDM és melléjük 3.-nak az egyik ST. Nálam ez úgy néz ki, hogy Griezman-Delaney-Valverde, így védekezésben inkább 532 a felállás.

Te milyen felállást, milyen taktikát javasolsz?

(#3709) jkrisztian válasza HdRew (#3516) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Mit használsz az öreg spanyolon, meg milyen szerepkörben? Nálam óriási fing a csávó, de a legvalószínűbb az, hogy én vagyok nagy nyomorék.

(#3710) dudu5130 válasza Zimmi91 (#3702) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem tudom hol használod de Insigne helyett RTTK Shaarawyt tudom ajánlani.

(#3711) HdRew válasza jkrisztian (#3709) üzenetére


HdRew
őstag

Engine-t használtam, azóta eladtam, de kicsit már bánom. Próba alatt van Mostovoi.

Másképp kell vele játszani, nem tudsz úgy futkosni, de a helyezkedése állat. Plusz jól tud passzolni is.

Egyetlen hátránya, hogy így kisebb a taktikai repertoár, mert tudják, hogy nagyon nem tudom vele őket megfutni, így a jobb játékosok ellen már nyilván nehezebb vele a játék. Arra viszont egy jó átmenet, hogy amennyiben szeretnél egy szinttel jobb csatárt, akkor ő erre tökéletes, nagy százalékokban lövi be a ziccereket, viszont nyilván nem ő lesz mondjuk már akár december után a csatárod, mert addigra bőven lesznek elérhető áron nála jobbak szvsz.

(#3712) Digestive


Digestive
addikt

(#3713) Zimmi91 válasza Digestive (#3712) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az a Kessie kell, gold lapja is egy vaddisznó :D Ez talán jobb mint a team 1

" Just remember Manchester is RED! "

(#3714) dudu5130 válasza Zimmi91 (#3713) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem Lozi kell :C

(#3715) Woodslave válasza |AP| (#3700) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ripartot próbálgattam csereként igaz chem style nélkül de nulla. Lassú semmi hasznát nem láttam..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3716) Woodslave válasza Digestive (#3712) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most is csak máig nyithatók a következő team meg péntek?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3717) eM'82


eM'82
addikt

TOTW pack:
Egyik se Vini Jr, vagy Carrasco :DDD

(#3718) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3719) thebigK


thebigK
addikt

a napi sbc-nél nincs chem megkötés, csak rating, könnyen kipattintható :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3720) Digestive válasza thebigK (#3719) üzenetére


Digestive
addikt

Na pont olyant is nyitottam belőle. :DDD

(#3721) zadir1


zadir1
tag

Verratti új SBC lapról vélemény? :)

(#3722) eM'82 válasza zadir1 (#3721) üzenetére


eM'82
addikt

szép színes lap, de ilyen sebességgel? elég handicap az, hogy mo-ról játszunk.
nálam R.Sanches + shadow chemmel tökéletesen teszi a dolgát. asszem 5k volt :D

(#3723) eM'82 válasza eM'82 (#3722) üzenetére


eM'82
addikt

ui.: itt egy friss review

(#3724) Meghivott válasza kiserik (#3708) üzenetére


Meghivott
addikt

Semmit, mindenkinek más jön be és folyamatosan változik a játék, nem lehet egy felállás mellett megmaradni. Nekem ez nem jött be. Ha az ellen pressingen van, szétkapja egy negyed félidő alatt.

(#3725) Gabko07


Gabko07
csendes újonc

3 ève jatszom fifat , eletem legnagyobb nyitasa.
Gondolom 2.2 milioert el kellene adnom.

(#3726) Meghivott válasza Gabko07 (#3725) üzenetére


Meghivott
addikt

Grat! Próbáld azért ki előtte 🙂 de aztán el.

(#3727) zadir1 válasza eM'82 (#3723) üzenetére


zadir1
tag

Ez alapján nemrossz kis lap ez..

(#3728) Nandinagy válasza zadir1 (#3727) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pedig de szörnyű lap :D
ez a lap vs gold Wijnaldum: -5 pace || -12 lövés || +1 passz || +7 dribbling || +2 def || +9 phy
Na most ez alapján rohadtul nem éri meg kirakni mikor gold gini is ottvan. Az egyetlen értékelhető része az a dribbling de az meg nem annyira számít egy echte cdmnek.

(#3729) Gabko07 válasza Meghivott (#3726) üzenetére


Gabko07
csendes újonc

Elfogom, es jon helyette Mid Puskas :)

(#3730) Zimmi91 válasza Gabko07 (#3729) üzenetére


Zimmi91
addikt

Abból a pénzből Neymar Mbappe párost vennék :) Mid Puskás sajna nem extra

" Just remember Manchester is RED! "

(#3731) Stylerr


Stylerr
addikt

Sima Neymar vajon még mindig jobb mint a Vini SIF lapja?

[ Szerkesztve ]

(#3732) Gabko07 válasza Zimmi91 (#3730) üzenetére


Gabko07
csendes újonc

Idén úgyvagyok vele, hogy nem az Op meta kartyakra megyek,inkabb jatszom a kedvenc csapatom(Inter) jatekosaival, seria a, es akkor gondoltam legyen Puskas
de egy Neymar ,Mbappe se nezne ki rosszul

(#3733) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na sikerült a kvali de megint utolsó meccses. Nem tudom miért de a második félidőben mintha lassított felvétel lenne..

Annyira xarokat nyitottam mostanában hogy lexarom hangulat lett úrrá rajtam. 50 champ wines pack Ripart dupli.. ezért megcsináltam a hero sbct.

végre nem egy xar egy ilyen lutri packból

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3734) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Komoly nyitások mennek itt, bele kell húznom... :(

(#3735) toxicjew válasza Kristof_94 (#3734) üzenetére


toxicjew
addikt

Ha idén nem nyitnál semmit, sem kéne nagyon panaszkodnod az elmúlt évek elképesztő szerencsesorozata után :P :R

(#3736) Meghivott válasza Woodslave (#3733) üzenetére


Meghivott
addikt

Üdv a klubban, grat 😁

(#3737) thebigK válasza Woodslave (#3733) üzenetére


thebigK
addikt

mindig jó látni, ha woody örül ;] ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3738) thebigK


thebigK
addikt

if bastoni, if ginter, if oyarzabal lapokon milyen szépen lehetett volna már keresni egy héttel ezelőtthöz képest, kár, hogy elenyésző mennyiségben vettem csak :(

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3739) Woodslave válasza thebigK (#3738) üzenetére


Woodslave
nagyúr

16ért alig tudtam eladni a hero sbc idején a 86os tadicokat erre most már 20. De mindegy. Valszeg az ikon sbc-be kell kérdés 20k-n érdemes-e még venni mert lesz mondjuk 25?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3740) thebigK válasza Woodslave (#3739) üzenetére


thebigK
addikt

biztos, hogy lesznek még bőven magasabbak, a tavalyi árakból kiindulva, kérdés mikor, én most a fölösleges coinból próbálok még venni olcsón 85 86 if-eket, persze értelmes liga-nemzet kombóval csak

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3741) EA's hit válasza Woodslave (#3733) üzenetére


EA's hit
őstag

Tényleg te vagy az új Kristóf idén :)

(#3742) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Mostanában én sem panaszkodhatok :DDD

WL pick egy Salah, most ez. Próbálta már valaki? Akár tavaly, milyen?

(#3743) Woodslave válasza EA's hit (#3741) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] jó lenne

Amúgy nem tudom mit csináljak. Valszeg Ronaldot el lehetne adni rendesen beesett az ára neki is

Vini ér annyit amennyibe kerül? Mondjuk ha ezt összerakom nem tudom mit tudnék velük játszani if Vini ahogy hallottam nem túl erős befejező, talán a SIF jobb ebben is?

Chiessa nyilván csak chem miatt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3744) thebigK


thebigK
addikt

durva miket nyittok bazz, én meg végre tök megörültem, mert idén a mendy-donnarumma pároson kívül most esett egy RB Diaby, aki többet ér mint 60k :DDD ha kimegy packokból, talán picit feljebbmegy, addig subnak marad

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3745) HdRew


HdRew
őstag

Hát nekem meg valamiért hullanak a Bruno Fernandesek, kár, hogy nem érek vele semmit. :D Azt hiszem már harmadjára jött pakkból, az elsőnél még 120K-t ért, most már csak 30-at. (Bár a mostani untradeable)

A jumbo rare playersből jött egy rulebreakers David Silva, de minek.. Tegnap kipróbáltam, de áh, nem jó lap. :D Illetve jött még egy Kroos, ratingnek jó.

Gondolkodom, hogy kirakjam-e Verrattit, de olyan kis alacsony, meg sokba is kerülne.. Viszont 1 Lautaro most a nyakamon van, valami sbc-be be kéne dobni.

(#3746) Woodslave válasza PRDZsolesz (#3742) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tavaly csak a momentset. De nyilván ebben a szakaszban nagy baxó lehet :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3747) |AP| válasza HdRew (#3745) üzenetére


|AP|
veterán

én most már megvárom nyitásokkal a team2-t.
Tegnap meglett a 200 SB meccsért az ultimate, ma a div2 rewardok, vasárnap vélhetően még 2db rare players pack.
Hátha esik ezekből valami.

Viszont a WL-lel nem tudom mi legyen... megvan a kvali, de egész hétvégére elutazok, vasárnap este leszek újra konzol közelben. Akkor már kicsit meleg nekiülni 20 meccsnek :)
Hétfő reggel 9-ig lehet WL-t játszani? (ha esetleg felkelnék ezért hétfőn reggel)

(#3748) PRDZsolesz válasza Woodslave (#3746) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Köszi! Kíváncsi leszek rá! Viszont szeretnék kérni tippeket a beépítésre :R

Jelenleg így nézünk ki: [link] Ingame 41212, Salah Mané st, Fekir cam, Vidal-Firmino cm, Tchouameni cdm.

Ebbe kéne valahogy berakni az öreg Cantonát. A védelemhez, és Fekirhez ragaszkodom, Salah wl pick volt, értelemszerűen elöl lenne a Cantonával, Mané, Vidal, Tchouameni eladható.

Előre is köszi, ha segít valaki! :R

(#3749) Woodslave válasza |AP| (#3747) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgyis kvalizol a következőre :U Én nem hagyok ki egyet se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3750) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Semmi következetesség nincs ebben a k*****tt játékban :D 5-1-re kapok ki úgy hogy mindkettőnknek 5.2 az exg-je. Rábassza a tizenhatos sarkárl középre Mbappeval aztán bevédi a kapusom a 61k-ba kerülő Donnarumma. A másik oldalon meg Neymar 2 ziccerét megfogja ugyanaz a Donnarumma 5 méterről.

Azt már hagyjuk is, hogy semmit nem ad ez a szar. Az elite pickek 3 db 75-os japán volt a 100k-sban meg egy Havertz+Gosens páros.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.