Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4551) elod22 válasza EA's hit (#4550) üzenetére


elod22
senior tag

Ez jó nagy kib*szás volt, nekem is megvolt az 1500 pont, most kezdhetem nulláról és mivel visszadobott 6. divizióba, ott csak 75 pontot ér egy győzelem. Legalább két hét, amíg összegyűjtöm a 2000 pontot :W

(#4552) HdRew válasza EA's hit (#4550) üzenetére


HdRew
őstag

Az elmúlt hetek/napok után nem csodálkozom. :D Bár ha elég magas divben vagy, hamar összejöhet. Nyersz párat, aztán a rivals jutalomban is kapsz pontokat csütörtökön és egész jól jössz ki belőle. (7 win kell az upgrade-hez, a meccsek és a jutalommal együtt már viszonylag közel lehetsz a 2000-hez.)

(#4553) EA's hit válasza HdRew (#4552) üzenetére


EA's hit
őstag

Div4-be dobott vissza, itt egy győzelem 200 pont, szóval 8-10 győzelem kéne. Nem is ez a gond, mert mondjuk hétvégére meglesz a 2000 pont és lenyomhatom a kvalit. A gond az, hogy a kvali az eddigiek alapján sanszos hogy nem sikerül elsőre, márpedig akkor nem lesz időm még egyszer összeszedni a pontokat és megcsinálni a kvalit, szóval ha elsőre nem lesz meg, akkor kb. buktam is a jövő heti wl-t, csak az ő faszságuk miatt.

(#4554) Woodslave válasza EA's hit (#4553) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csomó ember visszakapta a pontokat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4555) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Leak:

Adidas Team:

Ter Stegen
M.Dembele
Rice
Hummels
Neuhaus
Fabian
Reyna
Reguilon
Di Maria
Joao Felix
Alli
Militao
Diawara
Jota

Obj:
Bergwijn

(#4556) EA's hit válasza Woodslave (#4554) üzenetére


EA's hit
őstag

Azzal én még nem sokra megyek :)

(#4557) HdRew válasza PRDZsolesz (#4555) üzenetére


HdRew
őstag

Rice, Hummels, Reyna, Di Maria, Joao, Militao érdekes lehet. :)

(#4558) bubuska10


bubuska10
senior tag

Amúgy írtatok már erről a 21-nél, de itt is úgyvan sztem: vannak cinkelt lapok. Neymarral 10/8 csel összejön, Bambával vagy Coronával csak 3/10. Ha Xavi van a középpályán, akkor működnek a passzok. Vagy hiába törpe Kante, úgy akad el benne a labda, mintha olyan magas lenne mint Vieira. Ez amúgy pont h nem baj, hiszen valósághűbbé válik, de a sima statokból nem lehet kiolvasni ezeket. Biztos úgy van mint az FM-be, h vannak ilyen hidden trait-ek. :D

(#4559) PRDZsolesz válasza HdRew (#4557) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Igen, kíváncsi leszek!

(#4560) Digestive


Digestive
addikt

Az EAnél már csak fogyatékosok dolgoznak úgy látszik. A második upgrade januárban, a harmadik márciusban. :C :C

(#4561) Woodslave válasza Digestive (#4560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na akkor ez felejtős. Mondjuk az se lett volna jó ha kijönnek 99-es stattal

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4562) Izéjose válasza PRDZsolesz (#4555) üzenetére


Izéjose
tag

Bergwijn de jó is lenne már szabadulnék Mane-től az ő helyére jöhetne 😁😁🙏🙏🤟🤟

(#4563) gjoe


gjoe
őstag

Jött potm salah!
1 misiért kirakható

(#4564) raven84 válasza Digestive (#4560) üzenetére


raven84
senior tag

Márciusban? What?

(#4565) Mrdevil válasza gjoe (#4563) üzenetére


Mrdevil
addikt

A hülyének is megéri. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4566) HdRew


HdRew
őstag

Valaki OTW Tomorit használta már? Szvsz semmi különös a védő, azt hittem jobb lesz, ahhoz képest, mennyibe kerül. (szerencsére nekem untradeable van)

(#4567) bubuska10


bubuska10
senior tag

Sanszos, h hatodjára se lesz WL. :( 2-3-ra állok. Teljesen mindegy melyik napon playoffozok. A napszak is mindegy: legutóbb hajnalba meg este, ma reggel és délután. Most is volt egy meccs, 31 helyzettel (abból 2 volt 16-oson kívülről csavart), de megnyerte, 25 méterekről rúgdosta a gólokat, Oblak bepotyázza vagy csatár lábára üti. Legutóbb se és most se arról van szó h jobb lenne az ellen. Mit lehet tenni? Amúgy eszméletlen sweatfest ment minden egyes meccsen, az ellenfelek játékán is láttam h tiszta idegek.... :D Fúj de undorító ez a playoff!

Ami még furcsa, az a ki(nem)lépkedés. Az eddigi 50 (5 x 9 + 5) playoff meccsből csak 1x(!) lépett ki az ellen - mások mindenhol rendszeresen írják, de twitchen is gyakorta lehet látni, h kaptak 2-3 ajándék wint. El vagyok átkozva.

(#4568) Meghivott válasza bubuska10 (#4567) üzenetére


Meghivott
addikt

Én már küldtem neked privit a témában.

Korábban nekem nem jött be a 352, de most meg fogom próbálni ismét. Felforgattam a csapatot is miatta 😬

(#4569) HdRew válasza bubuska10 (#4567) üzenetére


HdRew
őstag

Inceptionnek van kint új videója a 4-4-2-vel. Próbáld ki majd.

Hamarosan én is nyomok vele pár meccset aztán megosztom a tapasztalatokat. :)

(#4570) Robertoredo válasza HdRew (#4569) üzenetére


Robertoredo
tag

ilyen játékmenetet is csak a zsatubén látok sajnos :)

(#4571) PEZZY93


PEZZY93
tag

Az a Militao :Y

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4572) bubuska10 válasza Meghivott (#4568) üzenetére


bubuska10
senior tag

Ja mulya voltam (nem tudtam h kaptam üzit :D) de később elolvastam, utólag is köszi! Már egy csomó taktikát kipróbáltam azóta is :D. A jelenlegi tuti jó, érzem, műkődik. De biztos vagyok benne h nem a felálláson múlik, hanem a játékmeneten, pingen, mákon stb. Csak és kizárólag a playoff az ami nem megy, rivalsba alig kapok ki. Valami 126-5-45 körüli a mérlegem, a squad battlevel sztem 3 hét alatt 5 meccsnél többet nem játszottam. :)

Hunreeth: Inception a kedvencem! :) Zaniról kicsit amolyan "meh" volt a véleménye, kicsit berágtam rá, mert IRL Zaniolo az egyik kedvencem. :D

(#4573) Digestive válasza PEZZY93 (#4571) üzenetére


Digestive
addikt

Azon kívül ez a promó egy jó híg, bélférges kutyaszar. :DDD

(#4574) EA's hit


EA's hit
őstag

Hát ez minden idők egyik legfosabb promoja lett :C Nem számítottam extrára, de ez még így is alulmúlta.

Ja, menő a 99 pace-es Hummels :C

(#4575) Mrguba válasza Digestive (#4573) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C

(#4576) thebigK


thebigK
addikt

ekkora szar egy promot :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4577) bubuska10 válasza Digestive (#4573) üzenetére


bubuska10
senior tag

:D :D :D

(#4578) bodnar123


bodnar123
senior tag

Ezek az objectives lapok minek? Semmi értelme megcsinálni... Weakfoot 2... 84...

(#4579) mr.dana válasza elod22 (#4551) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Ennek mi volt a lényege ? Én nem is figyeltem ráböktem valamelyik szarra azt visszadobott 4 ből 6 ba .. vagy mindenképp visszadobott volna ? mi ennek a lényege ? :F :F

(#4580) mr.dana


mr.dana
aktív tag

kérdezem a "szakikat" az hogy van hogy egy játékosra többet adnak fizetnek trasfersba mint amennyit ér ?
Pl hogy érthető legyen most figyeltem egy I .Aspas totw lapnál , hogy kb 18 K körül megy a csávó , de volt aki 67 et dobott rá , melette láttam 70 et stb .. ott ugye a buy now price 80 K volt :F :F

(#4581) jbalint18 válasza mr.dana (#4580) üzenetére


jbalint18
tag

Átviszik a coint , kevésbé feltűnő .

(#4582) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én azért elnyitottam a csomagokat, volt pár walkout, pl. Pogba, Insigne, Robertson, Verratti, Jordi Alba.
Viszont mind untrade, szóval kb. kitörölhetem velük, de azért foddernek jók lesznek. :D

(#4583) mr.dana válasza jbalint18 (#4581) üzenetére


mr.dana
aktív tag

húú banyek akkor nagyon sügér vok .. :U :U
kicsit bővebben ??

(#4584) Nandinagy válasza mr.dana (#4583) üzenetére


Nandinagy
addikt

Coin átvivő oldalakon ha veszel coint ifekkel szokták megoldani az accra a coin rakást.
Ha valaki a csóró megoldást választja az sbc accocat csinál amin kirakja az advanced sbc-ket és azt viszegeti át a fő accountra hasonló módszerrel. Vesz egy 10-20k-s if-t azt kidobja licitre és az utolsó 5 percben rádob egy érthetetlenül magas licitet. ennyi :D

(#4585) Robertoredo válasza mr.dana (#4583) üzenetére


Robertoredo
tag

valakinek kell coin de nem kereskedik hanem vesz igazi valutáért.
Ezt úgy oldják meg,hogy van egy játékosod és felteszed annyiért amennyiért a kutyának sem kell és akitől veszed a coint elviszi max áron.De jó ha tudod,hogy ezért jár a ban.

(#4586) mr.dana válasza Nandinagy (#4584) üzenetére


mr.dana
aktív tag

a p..csába ... hát jól le vagyok maradva ..
Köszi szépen !!! :R :R :R

(#4587) mr.dana válasza Robertoredo (#4585) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Hát eszembe nem jutott hogy ilyen van - de láttam hogy vmi nem kóser ... :Y
Mondjuk ez engem baromira nem fog érinteni eztán sem .. De legalább tudom hogy ilyen is van .. Köszi a részletes magyarázatot .. :R :R

(#4588) Izéjose


Izéjose
tag

Dani Alves visszatért a Barcába de jó is lenne egy moments vagy egy flashback lap január környékén 🙏🙏🙏🙏😁😁😁😁😁

(#4589) Gaborz1 válasza Kristof_94 (#4582) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én is kinyitottam vagy 20 pakkot: Lewa, Szczeszny és kb ennyi

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4590) dudu5130


dudu5130
őstag

1 hét kimaradt mert semmi időm nem volt játszani. Hát borzalmas a játék. Egyszerűen nem tudok gólt rúgni de olyan malac gólokat kapok, hogy az már fáj. Dybala elromlott, kb semmi nem jön be vele ami eddig igen.

(#4591) Woodslave válasza bubuska10 (#4567) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Itt szerintem fejben van probléma. Nem görcsölsz rá nagyon? Én se vagyok vmi nagy játékos de a legelsőt kivéve minden playoff elsőre meglett. Div 2 végén fejeztem be a korábbi szezont te ha jól tudom div 1.

Forma rendszer szerint nem valószínű hogy elite játékosokkal dobna össze végig. Próbáld meg az elsőt hétfő éjszaka. Kilenc fél tíz kezdéssel. Ha nem sikerül akkor csütörtök. Én nyomtam már emiatt hétfőn. De legtöbbször szerdán szoktam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4592) bubuska10 válasza Woodslave (#4591) üzenetére


bubuska10
senior tag

De. A legutóbb 4-1-el fordulhattam volna rá a hajnali session után, de az 5. meccsen 3-1-nél megszakadt és nem vette be a győzelmemet. Oszt másnap csomót gondoltam arra h eddig már 4x nem sikerült, most is a szerver szakítja meg.. és végül nem is lett meg. Most beleszaromosan kezdtem, meglett az első win, utána felbosszantott a 2. elcsalt 30+ helyzetes meccs, és utána elment további 2, tök simán, átlagos erősségűek ellen, mert ideges voltam. Valószínűleg nincs sok köze hozzá, de a 21-nél is mindig rosszul kezdtem a WL besoroló meccseket. Köszi a tippet! Asszem próbáltam már hétfőn, csak nem az egészet. :D

(#4593) Kristof_94 válasza Gaborz1 (#4589) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Utána megcsináltam az MM-t, a fő csomag dobott egy Llorentét, aki 60k-ért el is ment. Viszont CR megint 800+.... :D
Nem gondoltam volna, hogy ennyire gyenge lesz ez a promo. Egy ideig csak bolyongtam a FUT menüben, utána inkább ki is léptem a francba. Majd holnap WL-ezek.

(#4594) bodnar123


bodnar123
senior tag

Amúgy ahogy nézem a prevgen is csak annyival jobb a youtubereknek, hogy királyul ki tudják cselezni azt az egy szem védőt. Konkrétan állandóan 4 védő ellen játszanak támadóval, és abból a 4 védőből is kettő a szélen ácsorog és bagózik... Nagy kaland...

(#4595) |AP|


|AP|
veterán

Én letoltam ma az egész WL-t. Éppenhogy meglett a rank3...
Az utolsó 8 meccsre 7 winnel mentem, de aztán jött egy olyan vereség sorozat, hogy minden jóérzésű ember abbahagyta volna mára :) Nagyon sokszor, nagyon csúnyán elvertek. Úgy néz ki péntek este/éjszaka a profibbak tolják. Hiába voltam 5-6 meccses vereség szériában, csak nem akart könnyebb ellenfél jönni, én meg egyre fáradtabb és frusztráltabb voltam.
Az utolsó meccsről már le is mondtam, de szerencsére sikerült az elején 2 gólt lőni, aztán kilépett az ellenfelem.

Hogy megérte-e? Nos, már nem is emlékszem kik voltak a pakkokban/pickekben, olyan jókat sikerült nyitni :)

(#4596) thebigK


thebigK
addikt

én is lepörgettem ma, volt még rá időm, a budget csapat hozta a rank2-t, izzadósan de hozta, bár megint kurvára nem érte meg, bár a pickekből jött egy cancelo, de a 2 sima pakkból 84 volt a max, a totw pakkból pedig aspas..

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4597) Mrguba


Mrguba
őstag

Bocs meg egy hulye kerdes...
Mult heten meglett a kvali.
Ha most sem jatszom le a WLT hetvegen akkor ugyanugy jovoheten jatszhatom?

[ Szerkesztve ]

(#4598) Stylerr válasza Mrguba (#4597) üzenetére


Stylerr
addikt

Amikor beváltod a tokened, akkor kell lejátszani. Tehát ha ezen a héten nem váltod be, akkor megmarad neked, nem vész el.

(#4599) Mrguba válasza Stylerr (#4598) üzenetére


Mrguba
őstag

:R nem lenne idom lejatszani max ma de nem fer bele ennyi
ES leirod ha tudod hogy megy?
Egy meccs hany pont meg stb?
Asszem vereseg is pont ugye?

(#4600) gjoe válasza Mrguba (#4599) üzenetére


gjoe
őstag

4 pont a win és 1 a vereség.
Rank 3 pl: 44 pont (8 win, 12 vereséggel megvan)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.