Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4651) forras2 válasza Nandinagy (#4644) üzenetére


forras2
őstag

Amikor érdeklődtem, hogy hogy tudnám Messit beépíteni, ezt a választ kaptam, csak az miatt van 4-5-1 :D
Amúgy 5-2-2-1-ben van/volt a csapat...

Lo Celso csak Messi miatt van a csapatban, hogy legyen 1 kis chemje, mert Hakimire nem tellik...
Miért cserélnéd le ezeket a játékosokat? És kire? Mondjuk olyan játékosokra, akik nem 100K+-nál kezdődnek :U Vardy-val mi a problémád? :DD A másik 3-al egyet értek igazából, csak nincs kire lecserélni :D :D

(#4652) Woodslave válasza forras2 (#4651) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De meccs közben nem igy játszol ugye - ja látom nem ok :D

Durva hogy tudsz amúgy két 60 paces védővel játszani? :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4653) Nandinagy válasza Kristof_94 (#4648) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tehát 13-3-ban vagy? :D Akkor jót mentél 1-3-ról. grat :C

#4649eM'82
Sok rewardot láttam már idén de hogy a totw packból normális lap még senkinek nem jött az is tuti :D

(#4654) gjoe válasza forras2 (#4651) üzenetére


gjoe
őstag

Nálam ripart van cm-ben kezdőként (4-3-1-2)
In game 3-5-2 és megy cb-be például.

(#4655) Digestive


Digestive
addikt



:DDD

(#4656) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Sb elite 2 egy Suarez ami értékelhető

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4657) Mrdevil válasza Woodslave (#4656) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez jöhetett volna pár nappal ezelőtt is nem? Amikor rulebreaker volt....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4658) dudu5130 válasza Woodslave (#4656) üzenetére


dudu5130
őstag

Ahhoz már tényleg nagyon nagy elszántság kell,hogy ennyi meccset toljon sb-ben az ember. Annál monotonabb és rosszabb mód nincs a világon ;]

(#4659) Mrdevil válasza dudu5130 (#4658) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én szeretem az sb-t, sokkal jobban mint a dr-t, jóval kevésbé idegesít, sokkal kiszámíthatóbb. A dr nagyon random kiket dob be ellenem, nagyon a gép dönti el.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4660) HdRew


HdRew
őstag

Kész ez a játék.

Meglett simán a rank3 14 meccsből 8 win, de katasztrófa volt tegnap. Amikor veszítenem kellett volna, akkor nyertem, amikor nyernem kellett volna, akkor veszítettem. Esküszöm.

Azt meg már nem is mondom, hogy szinte minden játékos toxic. Az állandó ünneplés ki nem nyomása szerencsére azért néha-néha meccsen belül is tud változni, főleg, ha fordítok, és én akkor meg már mindig ünnepeltetem magam, ha elsőre ők is.. Érdekes módon, ahogy vezetést szereztem, már ki tudta nyomni az ő gólörömét. Komolyan, vicc. Miféle emberek vannak...

(#4661) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ruhellem ezt az undorító játékot. Hogy képtelen ez az amatőr xar cég legalább hasonló feltételeket teremteni ez kiakasztó. Minden meccsen 2mps delayel küzdök pedig 34 a ping

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4662) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sb elite1: 86 Parejo. Valami narancs lapra számítottam. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4663) Woodslave válasza Woodslave (#4661) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5-bol egyet tudtam nyerni épp hogy. Utána négy meccs gólt nem tudok rugni pedig nem voltak exta ellenfelek de most már annyira felbaxtam magam jobb abbahagyni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4664) Meghivott válasza HdRew (#4660) üzenetére


Meghivott
addikt

És így pont semmiben nem vagy más, mint ők 🙂

(#4665) HdRew válasza Meghivott (#4664) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, persze, én pl. a mostani meccsen is az első 2 gólnál nem ünnepeltem, ő fordított 4-2-re és minden gólját ünnepeltette. Majd 4-4 lett a vége. De örülök neki, ha te ennyire felül tudsz emelkedni ezen, én annak örülök, ha a saját kreálmányuk az embereknek visszaszáll rájuk, így megtudják milyen a másik oldalon lenni, és akkor már hirtelen más nekik a leányzó fekvése. Így jártak, nem tudom sajnálni őket. :)

(#4666) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most az a tervem, hogy picit várok, hátha a rewardok miatt lejjebb mennek az árak, és behúzom hero Robbie Keane-t. Azt tudjuk miért kerül ez ennyibe, ennyire jó, vagy mifene?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4667) HdRew


HdRew
őstag

Nos, bármennyire is jó Xavi, de gyenge a középpályán, egyáltalán nem érte meg megcsinálni érte a basic icon pakkot. Kicsit dühítő, de hát az én hibám, hogy hagytam magam baitelni a csábításnak, hogy hátha jön egy jobb nyitás, sajnos mérgemben a milestones rewardok után megcsináltam. :O

Így most nincs se Varane, se Kimpembe, se Joao Cancelo. (Mondjuk Cuadrado sem rossz.)

Kicsit kibekkelem így, aztán meglátjuk mi lesz, most megint egy kicsit hátrányban érzem magam a többiekhez képest csapatügyileg. :(

(#4668) PEZZY93 válasza Woodslave (#4661) üzenetére


PEZZY93
tag

Ugyan ez… abba is hagytam 11 győzelemnèl..Pedig 10-0 ban voltam, de valami óriási katasztrófa az egész… Mbappé így kb mint valami silver játékos, és azért borzasztó, mert ha jó a játékmenet, akkor megállíthatatlan… hagytam is inkább az egészet. Reward semmit nem adott.
az kimaradt, hogy jött 3 olyan vereség zsinorban, ahol az ellenfélnél szemmel láthatóan jó volt a kapcsolat, Sterling cdm lehozta a meccset, olyanokat szerelt, hogy pislogtam.. ezért mondtam, hogy itt a játékosok olymi keveset nyomnak a latba.. ha kapcsolat van, akkor szinte m1, hogy ki van a csapatba, mert teszik a dolgukat.

[ Szerkesztve ]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4669) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kinomban rivals. Első gól után pause nem mozdul a másik. Aztán 28-ik percben lép ki. Ennek mi értelme :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4670) miro.


miro.
senior tag

Nem értem miért jó amúgy ez,hogy egy wl/wl kvali és egy Rivals között ennyire óriási különbség legyen.
Annyira kiábrándító ez a sok 3:3,4:4,meg a 2:0 utáni fordítások,stb stb.
Egyszerűen konkrétan nem tudok már örülni mikor 2:0 után megfordítom,meg mikor 3:0-ás hátrányból feljövök 3:3-ra,mert ordít a játékról hogy az egészbe annyira belenyúlnak,hogy közöd nincs valójában ahhoz ami történik.
Teljesen szétesik az ellenfeled,vagy a te csapatod,aztán persze jön az 5 percen belüli gólra-gól stb. Majd hosszabbítás első vagy utolsó percébe is történik valami.
Szörnyen demotiváló,meg visszataszító ez az egész,és tényleg eljutottam arra a szintre hogy mindegy melyik oldalon vagyok épp,tök nem érdekel,mert kamu az egész.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4671) Woodslave válasza PEZZY93 (#4668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja sajnos egy Mbappe Di Natale Messi támadó sornál többre nem futja. De tök mindegy ilyen körülmények közt csak csetlenek botlanak :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4672) Meghivott válasza HdRew (#4665) üzenetére


Meghivott
addikt

Felül, simán.

(#4673) Woodslave válasza PEZZY93 (#4668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja amúgy tudnám tényleg lexarni. Reward fos tudom hogy nem csak az én benasagomon múlik letolni lexarni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4674) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Állítólag ilyet is lehet 🤣🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#4675) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sajnos az utolsó meccsen ment el a rank 1, nagyon csalódott vagyok...
Tipikus meta csicska ellen a 2x15-es hosszabbítás végén, mert A. Gomezt senki sem tudta megállítani. Jellemző, hogy így megy el a dolog. Természetesen Dembelé, Fekir és Vinicius sem hiányozhatott. Meg ugye Correa, aki mindent mindenhonnan belőtt, IF Mané meg 100%-os helyzetben kapufa. Nyilván... Góljai persze annyiból álltak, hogy a szélen forgolódás, bepassz majd megint tekergés és gól. Hányinger. :W

(#4676) Mrdevil válasza Zimmi91 (#4674) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt mondjuk el se hiszem kB. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4677) EA's hit válasza HdRew (#4660) üzenetére


EA's hit
őstag

Sosem tudtam megérteni, mitől toxic az, ha valaki gólörömöt nyom. Sőt, én kimondottan utálom azokat az ellenfeleket, akik nem nyomnak gólörömöt.

Kivétel az a néhány gólöröm, amiket tényleg csak csicskításra használ mindenki, de azoknak a nagy részét már kiszedték a játékból (dab, kussoltatás, vagy a tavalyi csirkés), maradt kb. egyedül a Richarlison-féle galambozás, meg a turn and zoom.

(#4678) eM'82


eM'82
addikt

Second IF Vini megér közel 400k-t? Neymarra nem lenne meg a zsé, de ViniCicusra igen, ha mindenkin túl adok.

(#4679) dudu5130 válasza miro. (#4670) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem a közép kezdés utáni agyhalal a végzetem. Nem tudok mit kezdeni velük. Nagy nehezen felhozom a meccset az ajándék gólok után meg is fordítom és puff kozepkezdesbol egyből egyenlít vagy újra vezet. De röhejes védekező mozdolat sorok után. Én nem játszottam még olyan fifaval amiben ez ne lett volna benne.

(#4680) Nandinagy válasza eM'82 (#4678) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem :D jó lap egyébként de Bamba mindenben jobb 70-80kért szerintem az 5 skillen kivül.

(#4681) bubuska10


bubuska10
senior tag

Erősebb ellenfelet dob következőnek ha kilépsz egy WL meccsről? Hogy van itt a matchmaking?

(#4682) miro. válasza bubuska10 (#4681) üzenetére


miro.
senior tag

Kb ugy hogy az utolso ket meccsedre legyen a dontes,hogy sikerul vagy nem.
En amikor bejutottam akkor csak ugy,hogy az utolso 4 meccsembol harmat megnyertem zsinorban.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#4683) PRDZsolesz válasza Mrdevil (#4676) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Nekem 91 Salah-val volt ugyanez, szóval létező dolog.

(#4684) Nandinagy válasza PRDZsolesz (#4683) üzenetére


Nandinagy
addikt

Aláírom mert én is 3szor pickelhettem volna ki tegnap Luis Albertot ;] ;]

(#4685) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szegény srác. Na ekkor is azt mondom ez egy fos de legalább egy győzelemmel több :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4686) Izéjose


Izéjose
tag

Szerintetek csak védekezni milyen lehet ez a Promo Rice
, Goretzka partnere lenne CDM poszton ?

(#4687) thebigK válasza Izéjose (#4686) üzenetére


thebigK
addikt

kicsit lassú, meg ilyen agility-balance kombóval nem feltétlen raknék kp-ra játékost

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4688) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Amúgy az valami bug , hogy néha kirúgáskor senki nem jön átvenni a labdát és a közelbe se jön senki ? Ilyenkor kénytelen vagyok kirúgni , ami vagy célt talál , vagy nem .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4689) Woodslave válasza mcwolf79 (#4688) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem igen. Gondoltam vmi taktikai beállítás miatt van de nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4690) Mrdevil válasza mcwolf79 (#4688) üzenetére


Mrdevil
addikt

R1-el magamhoz szoktam ilyenkor hívni őket.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4691) eM'82 válasza mcwolf79 (#4688) üzenetére


eM'82
addikt

Az. Nem tudom hogy adott felálláshoz van-e köze, vagy random csinálja, de nem túl mókás, hogy oda se engedi hívni őket.
Így is sok eladott labdát sikerül összehozni kirúgáskor.

(#4692) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nem tudom mi a faxnak baxom fel magam ennyire mindig ezt a rank 3-at tényleg egy vak ló megcsinálja. Matematika esélyem van rank 2-re remélem utolsó meccsig szopat a játék :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4693) Woodslave válasza eM'82 (#4691) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Idén ezzel semmi bajom. Egyik védő mindig ott áll a csatára soha nem ér oda. Négyzetes kiadást nem is használom soha

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4694) Kristof_94 válasza Woodslave (#4692) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez nekem is sokszor eszembe jut, nem is értem minek "ragelek"... A rank 3 szinte tényleg gyerekjáték és ha mondjuk a 8 győzelmed megvan 10-11 meccsből, akkor a rank 2 is simán összejöhet, szóval tényleg nem éri meg idegesgedni.
Most is 1-3-nál kész ideg voltam, utána összeszedtem magamat és a következő 16 meccsen kettőt buktam el. Nyilván csalódott vagyok a rank 1 miatt, mert az ugye plusz 1 totw csomag (legalább 30k) illetve 45 ezerrel több zseton. De végülis így is jól jártam.

(#4695) Woodslave válasza Kristof_94 (#4694) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nagyon hallgatsz :U ;] :D jött Neymar de nincs link? Vagy csak Goretzkat nem tudod linkelni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4696) PRDZsolesz válasza Nandinagy (#4684) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Jó, mondjuk az kicsit jobb :DDD ;]

(#4697) thebigK válasza Woodslave (#4695) üzenetére


thebigK
addikt

tuti neymar pick/packból vagy valami icon, cr, mbappe, messi

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4698) bubuska10


bubuska10
senior tag

Nekem is meglett ez a bizonyos rank 3 :D Nem is tudtam, h rögtön megkapjuk a WL rewardokat és nem kell csütörtökig várni. Most van vagy 6 eladható TotW lapom, eladjam őket minimumért, vagy inkább tegyem félre hátha jön majd vmi sbc?

(#4699) gjoe válasza bubuska10 (#4698) üzenetére


gjoe
őstag

némelyiket olcsóbb 9800ért qs mint 10000ért eladni mert az csak 9500

(#4700) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Amióta rank 3 tuti azóta szinte csak nyerek. Fogadni mertem volna hogy az utolsó meccsen fog eldőlni meglesz-e a rank 2...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.