Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5001) |AP| válasza Woodslave (#4999) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem teljesen mindegy :) Én a CB-t vettem ki, de lehet egy NED1 ligás jól jöhet még valami objecthez. A legvalószínűbb viszont az, hogy valami sbc-ben végzi :)

(#5002) #34322688 válasza Woodslave (#4997) üzenetére


#34322688
törölt tag

Igen arról, viszont ott van olyan lehetőség, lehet licitálni de valamiért nekünk nem engedi. Pl egy játékos 800 coin mi 1000-ért vennénk meg, de nem enged licitálni.

(#5003) eM'82 válasza |AP| (#5001) üzenetére


eM'82
addikt

Én is a CB-t. Tavernier miatt. De előbb lesz SbC töltelék, mintsem stabil kezdő :D

(#5004) thebigK


thebigK
addikt

Egy untrade Salah-val engem is megszant most a jatek, vamos

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5005) Woodslave válasza #34322688 (#5002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

két lehetőség van. Bid ami ha nem írsz be más összeget asszem 100 coinnal emeli a licitet. Vagy buy now ami a kirakott max áron veszi meg, nincs sok értelme max ha snipeolsz vagy lexarod éppen mennyiért veszed. Nem tudom miért nem engedi. Lehet éppen már licitált vki csak nem jelent meg bár ez nem jellemző.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5006) #34322688 válasza Woodslave (#5005) üzenetére


#34322688
törölt tag

Ok, köszi

(#5007) toxicjew


toxicjew
addikt

Biztos megbanom még ezt a kijelentesemet, de a 10 órás trial alatt lejottek alapján úgyahogy tetszik most a játék. Érezhető a változás a 21hez képest (nem az, hogy jobb vagy rosszabb, ezt ennyiből nem tudom leszurni, hanem másabb) igaz leginkább csak sbztem meg pár friendlyt toltam, de na. Nyitni ezalatt az idő alatt egy marquinhost és egy vardyt sikerült az ilyen olyan objectivekbol. Szóval ha jovoheten leaarazzak a játékot, sztem beruhazok rá. Annyira nincs mivel tolni, hogy muszáj. Aoe4 mondjuk megyeget, de attól nem jövök idegbe ;] :D Ha a Lost Arkig kihuzom vele már jó vagyok :))

[ Szerkesztve ]

(#5008) Zimmi91 válasza thebigK (#5004) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem a 75+ csomag adott egy Sont, a 82driből jött egy Rashi és a div reward adott egy Neuert :D Elégedett vagyok :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#5009) Woodslave válasza Zimmi91 (#5008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem a tegnapi small gold sbc packból egy Kimpembe. Untrade nem egy nagy eresztés már de azért mindig jó a klubban egy ilyen. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5010) #34322688


#34322688
törölt tag

Játékost hogyan lehet felrakni a transfer market-be?

(#5011) miro.


miro.
senior tag

Srácok Van Dijkot mikor érdemes eladni,sőt,érdemes egyáltalán eladni?
Látom már 110k boxon kb..
Egyszer már kinyitottam pár hete akkor ment még 180ban de ma megint sikerült.
Mellé jött még egy Kimpembe,egy Parejo meg egy eladhatatlan Benzema.

Később dobok egy képet a csapatról,segíthetnétek hogy mit csináljak hogy csináljak,lesz egy kis pénzem rá,plusz sok Sabitzer. :D
Viszont van untrade Kimpebe,Van Dijk eladható,és untrade Varane.
Ezekből kéne az utolsó kettőt beraknom,( ha Van dijkot nem bírom eladni egy 150k-ért mondjuk péntek-szombaton...) de ugye spanyol csapatom van..Na küldöm mindj.
Kösz előre is.


Sikeresen beírtam elsőnek a 21 topickba. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5012) Nandinagy válasza miro. (#5011) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha van egy untrade Varaneod meg Kimpembed akkor minek VVD? Mindkettő top védő és ingyen megvan :D VVD-t meg biztos hogy nem fogod 150-be eladni ha most 110k az ára mert egyik gold lap sem emelkedik 50k-t 2 nap alatt :D Annyira nem jó védő másrészt meg mindig nyitható. Ha kapna spec lapot emelkedne valamennyit de akkor sem annyit.

[ Szerkesztve ]

(#5013) miro. válasza Nandinagy (#5012) üzenetére


miro.
senior tag

De Varane-Van Dijkkal egy jo idore megvagyok nem,mondjuk marciusig?
Nekem ugy van meg hogy ok ketten azert szinte a legjobb vedok a jatekban,plusz ha van dijknal jobbat akarnek az tuti 2-300k lenne..Annyival meg senki nem lesz jobb mondjuk.
Sajnalom az a baj 110k-ert eladni..:/Ahhoz o tul jo. :D
Ez am a csapat.
[kép]

Lesz kb 1-1,2milliom a fejlesztesre.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5014) PEZZY93


PEZZY93
tag

Srácok, Mbappét nerfelték,butították? Brutál haszontalan lett most jó pár napja már, erősen gondolkozom az eladásán. Ti melyik csapatot választanátok?
[link] [link]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5015) Nandinagy válasza miro. (#5013) üzenetére


Nandinagy
addikt

Márciusig max. a most 500knál drágább lapokkal húzod ki :D Neymar,Mbappe,CR,Messi de a többivel esélytelen. VVD utoljára a 19 meg 20ban volt értékelhető lap amikor kihagyhatatlan volt de idén egy Marquinhos bőven jobb nála illetve már jött új Militao,Cordoba lap is amik sokkal jobbak. Szóval nem húznád ki. Addig add el míg van ára :D
VVDnél mindenki gyorsabb aki drágább az meg már előny szerintem.

(#5016) miro. válasza Nandinagy (#5015) üzenetére


miro.
senior tag

Oke,akkor varjak holnapig hatha feljebb megy az ara? :D
Vagy suthetem mar most el?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5017) eM'82 válasza miro. (#5016) üzenetére


eM'82
addikt

Ha holnap jön BF promó, akkor sok nyitás lesz, market crash és lemegy az ára. Én már rég eladtam volna.
Sajnos nincs értéke nagyon a lapoknak idén.
VVD meg felejtős, azok alapján amit írt Nándi (Varane+Kimpembe).

(#5018) Woodslave válasza PEZZY93 (#5014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom nekem fullra hozta a kvalit. Nálam inkább Di Natale szerencsétlenkedik mostanában. Bár volt pár nagyon fontos gólja csak előtte ne kelljen passzolnia :D

ja most nézem a tervet. Én biztosan nem cserélném le Di Natelera...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5019) bubuska10


bubuska10
senior tag

Még a játék elején vettem egy Haalandot 41k-ért mert brutál statjai voltak. Most kitettem 3 napra 26.5k-ért engine chemmel. Nem vitték el. :DDD Visszahívtam, jó lesz foddernek.

(#5020) #34322688


#34322688
törölt tag

Nyitottunk predátor kártyát, kérdésem, ezt a kártyát transferen el lehet adni? Mert nekünk eddig valamiért nem engedi.

(#5021) Woodslave válasza #34322688 (#5020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem biztos. Van ezekből untrade meg tradeble. Amúgy hunter nem? Predator kártyáról nem hallottam még

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5022) Meghivott válasza Woodslave (#5021) üzenetére


Meghivott
addikt

Narancs lap.... 😉

(#5023) |AP|


|AP|
veterán

EA is érzi, hogy nem tetszik sok embernek a nextgen.
Már promóval próbálják visszacsábítani a játékosokat nextgenre :)

(#5024) Woodslave válasza Meghivott (#5022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen már tisztázódott :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5025) Digestive


Digestive
addikt

Közben láttam, h már megelőztek a next gen lapokkal.

[ Szerkesztve ]

(#5026) |AP| válasza Digestive (#5025) üzenetére


|AP|
veterán

"So it is clear that they will be redeemable cards probably only by those who have played FIFA 22 on Next Gen"

(#5027) bubuska10


bubuska10
senior tag

Merő kalandvágyból/mazochizmusból megnéztem egy playoffos meccsét twitchen ennek a Piefacenek. Végig tükörsima kapcsolat, de a gyerek egy normális passzt képtelen volt adni az egész meccsen, ha véletlenül összejött, akkor meg belefordult az ellenfelébe. :D És nem az ellenfele volt jó vagy fogta jól a passzsávokat, az is tök béna volt. A celeb fifás dagi fiú Ronaldoval, Fodennel, Kantéval, Salahval tudott csak nagy nehezen nyerni a 120. percbe egy szöglet utáni kontra góllal, amit egy CB-vel rúgott be. :D Persze meccs közben végig, ordítva szidja az ellenfelet, a játékot, a 90+-os játékosokat. Azért ez valahol elég furcsa h sok éve ezzel játszik, saját állítása szerint is ebből él, milliókat költ rá havonta, de még alap szinten se tanult meg játszani. Nem tudom min játszott, de nálunk PC-n ilyen játékkal örülhetne ha 3 wint össze tudna szedni a 9-ből. :DDD

Az ominózus meccs 2:28:40-től

[ Szerkesztve ]

(#5028) eM'82 válasza |AP| (#5026) üzenetére


eM'82
addikt

oh, azért azt nagyon élném, ha kapnánk egy egy nextgenes mbappét csak úgy :D.
Annyira lenne fair, mint úgy általában packnyitások.

bubuska10: nem mindegyik YTuber/twitches streamer igazán pro. Szórakoztatnak, a saját szintjükön. Zweback se egy über pro gamer, de tud szórakoztató lenni, meg önkritikus. És nem üvölt mint a legtöbb balfax.
Aki tud is játszani és elviselhető: Boras, Inception, H.Gorilla.
Egy kiabálós kivétel van, akit a stílusa miatt bírok: Harry Hesketh
Mondjuk max fifa meccs közben hallgatom már csak őket.

[ Szerkesztve ]

(#5029) toxicjew válasza bubuska10 (#5027) üzenetére


toxicjew
addikt

Pie egy g3/s1 szintű játékos (az idei rankokat nem ismerem).

(#5030) eM'82 válasza toxicjew (#5029) üzenetére


eM'82
addikt

még ilyen kerettel is. :DDD

(#5031) eM'82


eM'82
addikt

Vsz kirakom, már qrva sok a fodder.

[ Szerkesztve ]

(#5032) |AP| válasza eM'82 (#5031) üzenetére


|AP|
veterán

én Fofanába öltem őket, aztán pár órával később kijött ez...
Igazából mindegy, de a nemzet miatt lehezjobb lett volna Nkunku.
Fofana még jól jöhet ha nyitok egyet a PSG hármasból :DDD

(#5033) Nandinagy válasza |AP| (#5032) üzenetére


Nandinagy
addikt

Közben kijött a francia potm is :D Paqueta kapott egy egész patika is cm lapot :D Lehet kipróbálom .

(#5034) marcess


marcess
senior tag

Nkunku következő spec lapja 87-es lesz ugye? Szvsz esélyes, hogy a BL group stage csapatban benne lesz, és ha ettől nagyobb ratinget kap akkor nem feltétlenül raknám ki ezt.

(#5035) Nandinagy válasza marcess (#5034) üzenetére


Nandinagy
addikt

Megmondom őszintén szerintem Nkunku Headlinerst fog kapni így totgs lap esélytelen neki. De az meg lesz 1 milla ha így játszik :D
Idén kb. a tavalyi Bruno Fernandes szintjét hozza :D hetente 2 speckó lap.

[ Szerkesztve ]

(#5036) elod22 válasza Nandinagy (#5033) üzenetére


elod22
senior tag

Érdekes mennyire formába lendült Paqueta a Lyonban. Emlékszem mikor szóba hozták a Milannal, annyira vártam, mintha az új Kaká érkezett volna. Aztán mikor pályára lépett, mintha egy idegen test lett volna a pályán, pedig kapott elég lehetőséget. A végén már örültem, hogy egyáltalán valaki még pénzt adott érte. Utóbbi évek egyik legnagyobb flopja lett, meg voltam győződve, hogy egy-két évet még bohóckodik Európában, majd megy vissza Brazíliába. De úgy néz ki magára talált a francia bajnokságban. Már az első szezonja is elég jóra sikeredett, még Tots kártyát is kapott ha jól rémlik.

(#5037) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5038) eM'82 válasza Nandinagy (#5035) üzenetére


eM'82
addikt

Viszont a POTM lapja elvileg növekedik ha még kap if-eket, nem?

(#5039) |AP| válasza Nandinagy (#5033) üzenetére


|AP|
veterán

az a Draxler érdekesebbnek tűnik nekem... mondjuk nem is olcsó :)

[ Szerkesztve ]

(#5040) eM'82 válasza |AP| (#5039) üzenetére


eM'82
addikt

Én lehet várok tovább jobb SBCre. Nkunku ha 4/4 lenne akkor tuti kiraknám. Draxler meg kicsit drága + egyelőre nem kell.

(#5041) Mrdevil válasza LendvaiFeri1 (#5037) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez mi amúgy, nem értettem, írta a gépen is láttam. Játszani kell januárig, vagy mifene?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5042) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Világoljatok már fel , hogy tudnak úgy kilépkedni, hogy nem hozza a sok csírának automatikusan lose-nak? Nekem valamiért ki kell lépni mindig lose , de már sokszor kilépett a paraszt , és az aktuális eredmény lett a végleges :W :W :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5043) Digestive válasza mcwolf79 (#5042) üzenetére


Digestive
addikt

Ha kilépsz akkor neked vereség, de az ellenfélnek nem win, ha mondjuk döntetlenre álltok. Akkor kapod meg a győzelmet, ha vezetsz és úgy lépnek ki ellened.

(#5044) bubuska10 válasza eM'82 (#5031) üzenetére


bubuska10
senior tag

De kár h nem Dominik jött, pedig kampányoltak érte. Ennek ez már vagy az 5. lapja.

(#5045) marcess


marcess
senior tag

Nálam összeállt a hétvégi team!

(#5046) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na visszajutottam div 2. 3 win is megvan pusztító ez a Mbappe tényleg. Azért ma már volt pár német nevű ahol éreztem a kapcsolatot :D

Kifarmoltam a silver gyereket is. Mmből egy Müller hát túl nagy fejlesztés nem lesz bár nem is nagyon tudnék.

Ennyi kit érdekel tudom :R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5047) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ezt a gólt én lőttem de ez akkor is a legalja :D
[link] A lassítást ajánlom mindenkinek :D
Ameddig ilyenek vannak felesleges komolyan venni itt bármit is :D

[ Szerkesztve ]

(#5048) Digestive


Digestive
addikt

Már az első félidőben éreztem, h brutális szembe szélben próbálom nem össze hugyozni magam, mert 3 kapufám is volt és minden kimaradt. De ez a végjáték mindent vitt. Emberünknek brutál csapata volt, de lefociztam. Viszont az EA X-re fogadott ezen a meccsen...



[ Szerkesztve ]

(#5049) miro.


miro.
senior tag

Sracok,kb sb-be mennyi szokott lenni az elit 3? 20-25000?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5050) bubuska10


bubuska10
senior tag

Mondom kiszedem Millat bár hogy minek... Maradjunk annyiban h a 30 gól 20 assist már megvan, de a 3. win még nincs. Borzasztóan prosztó és szándékosan felidegesítő ellenfelek, 9-0-nál is úgy harcol a kibaszott friendlybe, mintha a kibaszott élete múlna rajta, nehogy becsavarjak neki egyet a 88.ba 16-ról. Már ott tartok, h 2 öngóllal kezdem a meccseket, de este 10től hajnal 1-ig nem találtam EGY olyan ellenfelet se, aki mindezt megértené. Szerinte mi a kurva anyámért lövök öngólt vajon? Bocsi a kisebb rantért. Arra jó volt ez, h emlékeztessem magam h TILOS ilyen friendly genyókat kifarmolni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.