Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3901) Gaborz1 válasza Woodslave (#3896) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Az szép, gratula.
Nálam """"csak"""" Davies pottyant ki az 50 champions wines 100k-s pakkból.
Hova tennétek Daviest ide, ha van a Bundásból Goretzkám, Comanom és Nkunkut is ki tudom kapni melléjük?

A Puskás alapba gyűjtött zseton egy része is mozgatható akár a csapat alakítására. :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3902) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én meg kinyitom a baszom Milestone pakkot, azt semmi. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3903) dudu5130 válasza Woodslave (#3898) üzenetére


dudu5130
őstag

Azt a lapot be kell építeni!

(#3904) Marky18


Marky18
aktív tag

Megtortent eletem legundoritobb csalasa. Csak szamokban:
golok: 2-3
lovesek: 25-7
xG: 12.4-2.8
passzok: 177-109

Vegig egykapuztam, de ilyen anomaliakat meg nem lattam. Persze az ellenfelem 3x megy el, 2x a vedokon atbugol es megver…

(#3905) gjoe válasza Marky18 (#3904) üzenetére


gjoe
őstag

Üdv a klubban
Szokj hozzá ez ilyen

(#3906) raven84


raven84
senior tag

Volt valami szerver karban tartás? Eddig WL 3ból 3 meccs silky smooth volt. Ilyen jó még sose volt a fifa.

(#3907) Woodslave válasza dudu5130 (#3903) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Eladható lapot nem építek be csak ha veszem. Ez is már-100k. Lesz még 100k pár nap múlva :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3908) Kristof_94 válasza Woodslave (#3907) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is így vagyok vele! :D
Egy eladható mid R9 jöhetne is, nem maradna sokáig. :D

(#3909) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Corona de jól néz ki :D 110-be elhoztam. Fixen bukó lesz de nem érdekel már. Manafa meg extinct jelenleg szóval jöhet a gold aztán max cserélek atalra az elején.. :D

(#3910) thebigK


thebigK
addikt

Nekem erre a Bamba-ra fajna a fogam, ennyit sztem rohogve megér

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3911) eM'82 válasza Nandinagy (#3909) üzenetére


eM'82
addikt

Szintén zenész. 100k-ért jött. Jó lapnak tűnik.

Első WL ellenfelem..... :O
amúgy 2-1re megvertem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3912) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Első ellenfél, valami német gyökér. Tizikkel nyertem, gyengén volt script által tolva. Elég is volt.

[ Szerkesztve ]

(#3913) dudu5130 válasza thebigK (#3910) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem Kulusewski is tetszik.

(#3914) Woodslave válasza eM'82 (#3911) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reális :C

Na ilyenkor kell rivalsozni div2 meg is lett

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3915) eM'82 válasza Woodslave (#3914) üzenetére


eM'82
addikt

Nem volt nagy játékos, csak vastag volt a pénztárca. Ennyi. Vagy qrva nagy mákja a nyitásokkal. Te ismersz ilyet? :DDD

(#3916) Woodslave válasza eM'82 (#3915) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem nagy játékost igen :D de a többi nem rémlik :N ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3917) bodnar123 válasza Woodslave (#3914) üzenetére


bodnar123
senior tag

Grat, bár én bánom hogy feljutottam. Most sokkal több meccset kell játszanom a 7 winhez...

(#3918) Woodslave válasza bodnar123 (#3917) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem is eszembe jutott ez mondjuk hogy semmi értelme. De már 3 win megvan. 4-et csak kiszenvedek utána szezon végén vissza is dob valahova. A milestone reward is +pack.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3919) Krytec


Krytec
tag

Rank 1es wl rewardból nem semmi mit adott :C

(#3920) Nandinagy válasza Krytec (#3919) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az szép grat :D De a rank1es reward nem ultimate packot ad amúgy? Nem bánnám ha adna valami értelmeset a hétvégén nekem is de nem igazán számítok semmire :U

(#3921) bubuska10


bubuska10
senior tag

Ezúttal - 5. próbálkozásra - a 9. meccsen ment el végül úgy, h a félidőben 3-0-ra vezettem egy honfitársunk ellen.

Most pedig megyek, és felakasztom magam. :(

(#3922) eM'82 válasza bubuska10 (#3921) üzenetére


eM'82
addikt

Milyen csapatod van, illetve milyen formációt használsz in-game? Kíváncsi lennék. Div3ból elvileg be kellene jutni. Persze tudom hogy nem parancsra megy, de kíváncsi lennék.

Nándi: Corona-t el is adtam a francba. :DDD Nem ment vele WL-ben. Lőtt pár gólt + gólpassz is volt, de azokat Gomezzel is megoldom. Fura, azt hittem ő lesz a megváltó. :/

Szombat estére maradt 6 meccsem, amiket elég leadnom szerencsére, így visszaadom a communitynek a 2 ajándék win-t.

(#3923) PEZZY93


PEZZY93
tag

Csak a szokásos wl rank 2, semmi értékelhető. 3 elit pick, 4 wl rank 2 pick és Lozano volt eddig a legjobb :D :D megéri..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3924) thebigK válasza PEZZY93 (#3923) üzenetére


thebigK
addikt

:(

Itt most megérte a rank2, jött is a piros Vini

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3925) bubuska10 válasza eM'82 (#3922) üzenetére


bubuska10
senior tag

[link] Nem hinném, h a csapaton múlik, sokkal inkább a szerencse faktoron meg a skillen. Persze akik lealáztak azok Bappe-Neymar-Messi-Ronaldo négyessel jöttek.

(#3926) Gaborz1 válasza bubuska10 (#3921) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nem jó hallani, hogy valakinek sehogy se adja ki a kvalifikáció.
Én eddig 4-szer próbálkoztam, mind a 4 alkalommal sikeresen.
Milyen taktikát és csapatot használsz?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3927) Mrguba


Mrguba
őstag

Ha sikerult kvaliznom vegre a WL-re akko azt jovoheten is jatszhatom akar ugy mint regebben?
Vagy ha nem jatszom le akkor buktam?

(#3928) EA's hit


EA's hit
őstag

Nekem rank3 lett a wl, semmi értékelhetőt nem adott. Pickekből Kjaer és Arnold, premium totw-ből 3 quick sell, a 100k-s packból meg valami 84-es bohóc volt a max. Csak a szokásos.

Guba

Lejátszhatod jövő héten is.

[ Szerkesztve ]

(#3929) Mrguba válasza EA's hit (#3928) üzenetére


Mrguba
őstag

Koszi....csak gondolom akkor ne kezdjek bele...vagyis a gyerek...mert akkor mar kuka ugye?

(#3930) EA's hit válasza Mrguba (#3929) üzenetére


EA's hit
őstag

Nyilván ha elkezded most, akkor nem fogod tudni jövő héten befejezni :F

(#3931) HdRew válasza PEZZY93 (#3923) üzenetére


HdRew
őstag

Gusztustalan, sajnálom. Én Viniért megyek.

Akinek nem megy a wl kvali, nézzen tactics-os videókat, sok múlik rajta. Én a 4231-et és a 4411-et váltogatom ig, idáig 3-1-gyel állok a WL-ben. :) Legutóbbin CR-Messi ellen, több xg-vel de tizikkel nyertem.. Nagyon kéne Vini vagy Suárez is, nagyon szexi lap az, csak sajna az 1 milla :D

(#3932) kiserik


kiserik
senior tag

Srácok, a kezdeti variálás után ki melyik verzióval játszik?

(#3933) Nandinagy válasza HdRew (#3931) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem a kvalin mindig a lassabb játék jön be. Sokszor érzem ott, hogy az ellenfél folyamat rohanna így ha kicsit lassítom a játékot egy időn belealszik.Sajnos ez a része elite divben nem megy mert ott már a legtöbb ember jobban védekezik és amennyire lassan forognak a játékosok simán becsapdáz :D

Én 4-1-el állok de az az 1 vereség nevetséges volt. Valami német ellen játszottam aki egész meccsen presselt. Solskjaer 5 gólt lőtt :D Az egyik konkrétan szögletből 16 méterről volt egy hulló falevél fejes Tapsoba mellett.Utána Neymar 5 méterről az égbelőtte a labdát :D Kikaptam 5-4-re. De ami ezen a meccsen történt.... Mulder meg Scully megnézhetné. Srác beindítja a csatárát erre a 2 védőm úgy,hogy gombot se nyomok 2 lépést előreléptek(ugye mintha lescsapdáznék de mivel nem megy sosem nyomom).Nyilván nem érték már utol a játékost :D Utána jön 2v1ben kiszorítom a labdást erre az a játékosom aki visszaért a másik játékossal fogja azt elkezd sprintel az ő kapuja felé :D :D :C

#3932kiserik
PS5. Nem látom értelmét a réginek.

[ Szerkesztve ]

(#3934) eM'82 válasza bubuska10 (#3925) üzenetére


eM'82
addikt

Casemiro-t ezzel a sebességgel én nem használnám. Idén is számít a pace, főleg ha le akarod szedni a gyorsabb játékosokat.
Valverde/Llorente/De Jong hármasból valaki? Első olcsó, nálam alap.
Érdemes a 2 CM-es formációt is kipróbálni (4231).
Benzema-t sem erőltetném (kontráknál nem ideális), 7es chem-en egy Carrasco/Hazard okés. Vagy az új Machís lap.
Védelmed fa$za.

kiserik: PS5.

[ Szerkesztve ]

(#3935) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most ez a wl kvali hogy működik nem értem. Mennyit kell megnyerni a 9 meccsből? Maradt tegnap 3 meccsem, mondom ma reggel megprobalom, tegnap nyertem hármat, most buktam egyet, erre azt írja egy meccsem maradt. :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3936) |AP| válasza kiserik (#3932) üzenetére


|AP|
veterán

én PS4 verzióval játszok PS5-ön. Nekema prevgen élvezetesebb.

(#3937) gjoe válasza Mrguba (#3929) üzenetére


gjoe
őstag

Én multheten szombaton délután négykor kezdtem és este nyolcra végeztem a 20 meccsel.

(#3938) EA's hit válasza Mrdevil (#3935) üzenetére


EA's hit
őstag

Győzelemért kapsz 4 pontot, vereségért egyet. 24 pont kell minimum a kvalihoz, szóval a minimum az 5 győzelem + 4 vereség, akkor ugye az 5 győzelem ad 20 pontot, a 4 vereség meg 4-et, az 24. De ha megnyersz 6-ot, akkor már azokkal megvan a 24 pont, akkor a többit azt akár skippelheted is. Bár ha meg még többet nyersz (asszem 8-at?), akkor magasabb rankban zárod a kvalit és jobb rewardot kapsz rá. De a minimum ami a bejutáshoz kell az 5 win, ha mellette a maradék 4 meccsen begyűjtöd az 1 pontokat a vereségekért.

(#3939) Woodslave válasza kiserik (#3932) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ps5. Második heti kvalit meg pár meccset nyomtam ps4-esen de a legutóbbi patch után azt láttam tök mindegy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3940) Mrdevil válasza EA's hit (#3938) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aha köszi, már látom is. Én úgy tudtam elég a 9-ből 4win, anno mintha azt olvastam volna, de nem. Hát akkor ez sajna most nem lett meg. :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3941) Kristof_94 válasza thebigK (#3924) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Grat! Nem rossz amúgy, de az ára túlzás.
Én Marquinhosra hajtok, szóval nehéz lesz pont őt pickelni. :D

(#3942) thebigK


thebigK
addikt

na, adottak [ezek] a játékosok, meg kb 300k amit elköltenék, többet nem, mert fodderben van a lóvé másik fele, walker-kdb páros untrade, mit lehetne összerakni? :F ha valakit el kell adni közülük, nem probléma

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3943) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Azt kell mondjam , hogy a jó qrva anyját a sok buzi kalmárnak. 4000-5000 kredit egy pozíció módosítóért ?!? Sok c|gány aki felvásárolja a sok normális árú consumables-t , és jó haszonért rakja vissza a transfer market -re.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3944) gjoe válasza mcwolf79 (#3943) üzenetére


gjoe
őstag

Én egy hete nem tudok egy db shadowot venni.
De inkább szidd az ea-t, mert megtehetné, hogy elárassza vele a piacot amiből hiány van, és akkor megszűnne a kereskedés vele.

(#3945) eM'82 válasza thebigK (#3942) üzenetére


eM'82
addikt

Valverde + Llorrente illetve Militao / Kounde, Oblak.

(#3946) Nandinagy válasza gjoe (#3944) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tavaly kitolták a shadow árát és került 20k-ba. Na most nem tudom, hogy ez jobb vagy rosszabb. Alapvetően snipeolni ezeket nem olyan nehéz mert nekem általában 1-2 perc alatt sikerül 5k-ban. Az a baj, hogy többet veszek mint nyitok így az áremelésnek annyira nem örülnék :D A pozimodiból meg talán csak a cm->cam vagy cam>cm drága de a többi 1k környékén van. Ez meg azért van mert arra van a legtöbbet szükség illetve az non rare talán :D

(#3947) |AP| válasza gjoe (#3944) üzenetére


|AP|
veterán

shadow-ot venni kb. csak az éjszaka közepén lehet, akkor is csak nagyon kitartó munkával. Nagyon el van b@szva ez a része (is) a játéknak

(#3948) eM'82 válasza gjoe (#3944) üzenetére


eM'82
addikt

Teszteltem. 30mp sikerült venni egyet app-ban. Más kérdés hogy 5k-ért, mert alatta nincs. Vsz ennek is emelni fogják az árát mint 1 éve mikor minimum 10k-ért ment egy.

[ Szerkesztve ]

(#3949) bodnar123


bodnar123
senior tag

https://youtu.be/RMHsA37rpfo

Valaki tudja, hogy mit lehet kezdeni ezzel a tökéletes emberfogással a 16oson belül, és a kapus nagyszerű védésével 18 méterről? Én asszem leadom a maradék meccseim, és addig megpróbálom megállni, hogy játszak ameddig nem javítják ezt a szart. Minden 3. ziccer gól jó esetben,mert a kapus a 2-3 méterről leadott lövésre vetődik. Viszont a 16osra rbpasszal berugott labda 10ből 9szer gól. És nekem is, én is lövök ilyet, de ez fos. Kedves EA és hikomat dolgozói. Egy kapusnak több esélye van védeni egy távoli lövést, mint egy közelit, mivel több IDEJE van odaérni. A védőknek meg van egy olyan jó szokásuk, hogy megpróbálnak közel helyezkedni a támadókhoz. Nem 5 méterre, és amikor azok megkapják a labdát, akkor nem lépnek hátra még 2 métert, hogy szabadon lőhessen... :W :W :W Persze nézve a profikat sikerült elérni a tavalyi szintet. Ha jó vagy akkor játszol egy jó kis vízilabda meccset.

(#3950) dudu5130


dudu5130
őstag

Béna vagyok ezt aláírom, de így szopatni is mellé mint ez a játék nem tud egyik sem. Nem tudom megint mi lett a beadasokkal de egy rb Arna 10 méterről nem tud elfejelni egy labdát egy Roussilon mellől az vicc. Meg ez a sok glitches animációs f..sag hihetetlen. 2-3 gólos vezetesekrol kapok ki egész reggel mert meccsenkent 5 kapufa és 3-4 eg sem elég a 0.8as ellen és a végén mindig leszivat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.