Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4951) HdRew


HdRew
őstag

ÚRISTEN!

A PS4-es verzió ezerszer jobb. Jobban lehet váltani a játékosokat, sokkal fluidabb a játék, most rq-zott egy gyerek, mert 5-2-re mentem a csapatommal, nála meg Ginola, Robbie Keane, Bamba, Kanté...

Maradok a ps4-es verziónál ezek után :DDD

Road to rank2 vagy rank1, irány Mbappé baby!! :D

Aki esetleg még nem próbálta ki a PS4-es verziót, mindenképp tegye meg!

[ Szerkesztve ]

(#4952) eM'82 válasza HdRew (#4951) üzenetére


eM'82
addikt

1 meccs után jobb? :D
mondjuk elhiszem, csak elég random a gameplay. Én is léptem már le srácot, aki elit csapattal volt, aztán a 30. perc környékén 3-0 forfeit-et nyomott. Aztán meg úgy elpáholtak mint a sicc. Ellenfélnél tűpontos passzok. Ívelések pont fejre, stb.
Mondjuk én a lemezes Fifa miatt ki sem tudom próbálni a PS4-es változatot, de talán jobb is így, mert legalább mondhatom, hogy nekem bizony nehezebb volt feljutni DivX-be, még akkor is ha nem igaz :DDD

(#4953) Mrdevil válasza eM'82 (#4952) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, én is így vagyok mint te, lemezes van, gondoltam majd úgyis eladom. De így mi próbbak vagyunk. :D :B

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4954) Zimmi91 válasza HdRew (#4951) üzenetére


Zimmi91
addikt

Erős kijelentés, ez olyan mintha azt mondanád a ZTE jobb mint a United, mert egyszer Koplárovics Béla góljával megverték őket ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4955) HdRew válasza Zimmi91 (#4954) üzenetére


HdRew
őstag

Na, következő meccs, megint 5-2 lett, megint rq, ellenfélnél Mbappé, Robbie Keane, Son. :D

Majd kiderül a WL-en, hogy jobban fekszik-e nekem, szerintem próbáljátok ki, ha tudjátok.

Szerintem jobb sokkal.

(#4956) gjoe


gjoe
őstag

Az biztos, hogy a prevgenen jobb a játékmenet.
Én is visszaálltam boxon. Én el sem indítom a nextgent.

(#4957) eM'82 válasza Zimmi91 (#4954) üzenetére


eM'82
addikt

azon a meccsen kint voltam öcsémmel! ManUtd fanok voltunk (vagyunk? ma már nem nézek angol focit annyira); Beckhamre és a csapatra voltunk kíváncsiak. Nem toltuk el nemzeti vonalra, klubszinten tekintettünk a mérkőzésre, így a manchesternek drukkoltunk :D. Csalódottan ballagtunk haza. :DDD

(#4958) Zimmi91 válasza HdRew (#4955) üzenetére


Zimmi91
addikt

Sajna PCn csak egyfajta fertő van, az épp elég nekem :DDD ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4959) HdRew válasza gjoe (#4956) üzenetére


HdRew
őstag

Ezek után már én sem..

#4958Zimmi91

Haha, ez igaz. :D Na majd a WL-re kíváncsi leszek....

[ Szerkesztve ]

(#4960) Woodslave válasza eM'82 (#4952) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyre több szeptemberi-októberi accossal játszok mostanában, előtte meg ilyen 2011-12-es arcok voltak ps5-ön :D Szerintem vitán felül áll hogy a ps5- változat a legnehezebb most. Nem csak azért mert a versenyek ott vannak nyilván sok olyannal nem találkozunk de valszeg ps5-ön nyomják a kevésbé kazuál játékosok.

Az tuti hogy az sb rohadtul nehezebb ps5-ön. Lehet megpróbálom a kvalit is 4-en, mondjuk az eddig még mindig sikerült 5-ön is, de hátha könnyebb lesz, vagy pont emiatt szopatnak le mint az állat mert eddig az ai védekezés mentett meg azon a pár meccsen :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4961) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Egy csoda ez a játék :DDD :DDD :DDD [link]
Ebben az egy támadásban annyi kamu volt hogy csak röhögni tudtam rajta :D :D

[ Szerkesztve ]

(#4962) HdRew válasza Woodslave (#4960) üzenetére


HdRew
őstag

Most én is játszottam eggyel, és már Mbappé meg ilyenjei voltak. Mibű? Persze tudom..

(#4963) Woodslave válasza HdRew (#4962) üzenetére


Woodslave
nagyúr

októberi? Nekem is van egy Mbappem nem jelent semmit. Én se költöttem egy fillért se. Simán lehetett mákja. Arról nem is beszélve hányan nyitottak 75+ból Mbappet :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4964) thebigK


thebigK
addikt

A tavalyi meta "szelsovedoket hasznalok CB-kent" dologbol idenre akkor mi maradt? Tudni pontosan, hogy mit mennyire nerfeltek? Maldini base lapja miatt kerdem, gondolkodom rajt, hogy a hetekben megveszem, de ingame ugye CB lenne. Ez iden problemas?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4965) HdRew


HdRew
őstag

Remélem a glitch usereket kibannolják 1 hónapra legalább.. Amikor Messikkel meg Mbappékkal sem tudnak legyőzni, és a glitch használatával tudnak egyenlíteni :DDD :DDD :DDD Az ilyeneket elküldeném melegebb éghajlatra úgy, mint a no loss glitcheseket. :P

(#4966) EA's hit válasza HdRew (#4965) üzenetére


EA's hit
őstag

Melyikre gondolsz a kismillió glitch közül? :D

(#4967) kiserik válasza thebigK (#4964) üzenetére


kiserik
senior tag

Használhatod CB-ként nyugodtan. Én is használok szélső védőt CB-ként. Elvileg a Defensive Awarenes-t csökkentették, így rosszabbul helyezkednek, de ez Maldini esetében alapból 90 ;)

(#4968) HdRew válasza EA's hit (#4966) üzenetére


HdRew
őstag

A corner glitchre. Szinte minden második ember csinálja.

(#4969) EA's hit válasza HdRew (#4968) üzenetére


EA's hit
őstag

Azzal mondjuk nekem nincs bajom, talán ha 2-3 gólt kaptam belőle eddig. Ellenben a kick off glitch feltalálója a legnagyobb kínok között szenvedjen ki :D

(#4970) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na gondoltam adok egy utolsó esélyt If Neymar packolasnak de nem :D egy Adidas Rice. Igaz nincs túl sok jó promó lap de akkor is :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4971) eM'82 válasza EA's hit (#4969) üzenetére


eM'82
addikt

Egy darabig úgy tűnt nincs idén már ilyen. Aztán sikerült bes$zopnom vagy kétszer.
Srác pontosan tudta mikor milyen ütemben, milyen cselt kell csinálnia. Két center védő meg nem érte be. Kabaré. Persze lehet képességbeli hatrányom is, hogy rosszkor rossz emberre váltottam, de nem hittem el hogy végig tudja vinni, én meg max szitkózodtam a mozdulatsor közepette.

(#4972) Nandinagy válasza eM'82 (#4971) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tekintve,hogy idénre az egyetlen rendesen működő dolgot(a jobb stickes váltás is) elbaszták nem biztos,hogy a te hibád :D Mikor a gyerek áll a 16on belül
húzom hátra a sticket varanera a játék meg rávált kdbre aki a 16on kivül áll :D :F
Hálisten délelőtt meglett a div1 így ezzel se kell foglalkoznom :D

(#4973) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Csori Szoboszlai a 65 balance-al eléggé kinyírták szegényt....

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4974) Meghivott


Meghivott
addikt

Előbb volt egy ellenfél, 88 chem, volt olyan játékos, akinél semmilyen link nem volt. Első félidőben 5-1re ment, aztán 6-5 lett a vége. Semmilyen hátrányban nem volt a chem miatt. Minden gólom után, a középkezdésnél rárúgta a kapura. 2-3x szögletre mentett a kapusom. Még ezek hiányoznak 😳

(#4975) bodnar123 válasza Woodslave (#4963) üzenetére


bodnar123
senior tag

Na de te heti 3-400 000ért nyitsz. Szerencsében nem sokan vetekszenek veled. Persze egy Bappe már összejöhetett sokaknak... De magad ne hozd példának. Nekem pl egy adidas promo lapot nem adott péntek óta, cserébe ilyen kis 2-3ezreseket. De te pechesnek érzed magad, mert csak 15-20ezres lapok jönnek. És még pl nálam is van rosszabb helyzetbe sok játékos.

(#4976) toxicjew válasza Tigibeeb (#4973) üzenetére


toxicjew
addikt

Az upgrade system így működik, most nem adhattak csak a balancera +15öt csak úgy :)

(#4977) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Van új szilveres object rare megáért, az jó. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4978) Mrguba válasza Mrdevil (#4977) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja tok jo...nyithatok egy 82 est belole :D

(#4979) Mrdevil válasza Mrguba (#4978) üzenetére


Mrdevil
addikt

Á nem, mindben egy Ronaldo lapul most, érzem. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4980) Nandinagy


Nandinagy
addikt

A mai nap mondjuk sbc szempontjából pont megérte :D Bár a csapat fejlődni nem fog belőle :D A napi sbc dobott egy untrade Salaht. Mondjuk a padnál bentebb nem tudom rakni mert Mahrez az rw-m. Aztán az objektes rare megában meg volt egy mid Puyol :D :D
Őszintén szólva fogalmam sincs mit csináljak vele. 72 pace az iszonyat kevés, de lehet a hétvégén adok neki egy esélyt. Veszíteni nem veszíthetek :D

(#4981) Mrguba válasza Mrdevil (#4979) üzenetére


Mrguba
őstag

Na majd megirom mi volt benne.
De iden se nyitottam eddig 1 normalis.lapot se..szal nem varok sokat semmitol

(#4982) kiserik


kiserik
senior tag

Tegnap (?) volt szó a gold csapatokról. Kicsit megszórtam a brigádot színes lappal, mindenki taknyosra szívatott. Na nem az ellenfelek tudása volt kiemelkedő div4-ben, hanem a játékosaim kergültek meg. Lenyomták vagy 6-7 meccset, de folyamatos katasztrófa. Aztán lecseréltem a fél csapatot gyengébb gold lapokra és láss csodát, egyből volt tempó, tudtak passzolni, lőni, focizni, jött is az eredmény.

(#4983) |AP|


|AP|
veterán

magasan a kvali a legstresszesebb része a játéknak.
Megint az utolsó meccsen lett meg, előtte tizipárbajt buktam. Lehet nektek, akik jobban játszotok sima ügy, de nekem ez a heti legnagyobb stresszfaktor :) Tényleg rendesen szerencsejáték, hogy verhető ellenfelet kapok-e, vagy esélyem sincs. A hab a tortán amikor verhető az ellenfél, de a játék nem akarja, hogy én győzzek :)

Na mindegy, megvan, péntekig pihi (silver object)

(#4984) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Mér nem tudott a 92es TOTW esni ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4985) Woodslave válasza |AP| (#4983) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem ps4-en easypeasy volt most. Legalábbis a szokotthoz képest. 7 meccs 5 win. Előtte nyomtam pár rivalst hogy szokjam. Lehet maradok :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4986) |AP| válasza Woodslave (#4985) üzenetére


|AP|
veterán

na, csak kiderül, hogy én vagyok a legbénább, hogy még a gyerekjáték PS4-en os szenvedek :DDD

(#4987) Woodslave válasza |AP| (#4986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó lenne ;] :D

Csak jó volt a matchmaking :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4988) bubuska10


bubuska10
senior tag

Asszem volt már ez a kérdés, de a super subokra megéri rakni chem stylet?

(#4989) Woodslave válasza |AP| (#4986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy nagyon jó mentális állapotban játszottam. Nem idegeltem magam nem ordibaltam. Mondjuk 10-11kor elég gáz lett volna. Utolsó nyert meccsen elmentem 2-0ra megállította na mondom király. De nem. Utána mint a lajhárok úgy mozogtak a jatekosaim. Rúgott is egyet de szerencsére nyertem.

Két meccset leszámítva a játék menet is faxa volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4990) eM'82 válasza bubuska10 (#4988) üzenetére


eM'82
addikt

5-ös chem-mel jön be. Rakhatsz rá, de csak 1-2 ratingértéket fog növelni a +10 helyett a releváns statoknál. Futbinen tudod csekkolni a dolgot.

(#4991) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na nekem 7 meccsen meglett az 5... Viszont érrdekesen számolja az xg-t is... Két ziccerre 0.5öt ad... végülis min csodálkozom. A játékvan a ziccer kevesebbet ér mint a távoli lövés. Na meg amikor ketten megyünk a kapusra fél pályát, és a labda nélküli játékos végi lesen fut... Egy forintot nem ér ez a szar

(#4992) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Silveres ojjektivhez ajánlom a totw újra jatszast professional fokozaton. Akik esetleg mint én nem tudják maxolni a pontot jobb gold csapatok ellen és nem akar pazarolni pont lehetőséget. Nagyon gyenge a piros linkek miatt.

Bár lehet nem éri meg az 5 extra meccs mert ptofon is kapsz 1000pont körül :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4993) #34322688


#34322688
törölt tag

Teljesen kezdőként kérdezem, a Fifa22-ben van arra lehetőség, hogy adott játékost is meg lehessen vásárolni vagy csak úgymond csomagok nyithatóak?

(#4994) Woodslave válasza #34322688 (#4993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

transfer marketen megveheted a játékosokat akik nem sbc milestone vagy egyéb speckó lapok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4995) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na még egy gondolat erről a play offról. Tényleg ez a legstresszesebb része a játéknak és a reward is nulla. Rank 1-re átlag játékosnak szerintem kisebb esélye van mint rank 2-re wl-ben, de mégis ez adja a legnagyobb teljesítés érzést hogy hülyén fogalmazzak.

Rivalsban egy rank vagy div elérése jó érzés de mégse ugyanaz. Wl-ben a rank 3 szintén jó érzés a reward miatt (amíg ki nem nyitod) de a rank 2 már nem ad hozzá szerintem annyit pluszt bár az is jó nyilván.

De a play off egy zárt dolog érzed hogy megcsináltad. Nekem legalábbis ez adja a legnagyobb sikerélményt most a játékban teljesen feldobódok tőle és megint szeretem a játékot egy ideig. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4996) #34322688 válasza Woodslave (#4994) üzenetére


#34322688
törölt tag

Köszönöm az infót!

(#4997) Woodslave válasza #34322688 (#4996) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de gondolom az ultimate team részről beszélünk :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4998) Digestive válasza Woodslave (#4995) üzenetére


Digestive
addikt

"teljesen feldobódok tőle és megint szeretem a játékot egy ideig."

Woodi te teljesen beteg vagy baszki! :DDD :C :P

(#4999) Woodslave válasza Digestive (#4998) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D

na hogy legyen valami on. 15-ös játékost ki? Kapus kizárva, cb eng 2 nem valószínű hogy kell. A leghasznosabb az eredevisies lw lenne.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5000) HdRew válasza Digestive (#4998) üzenetére


HdRew
őstag

:DDD :DDD :DDD

Aztán nyit egy 100k-s pakkból Maguire-t és elmúlik a varázs :D :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.