Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3501) Woodslave válasza Mrguba (#3499) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De én fontos dolgokon :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3502) Mrguba válasza Woodslave (#3501) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C :C :C :C

(#3503) eM'82 válasza Woodslave (#3498) üzenetére


eM'82
addikt

Bagoly mondja :DDD :DDD :D

Kristóf: szóval a ToTW pakk az az éppen aktuálisra vonatkozik és nem fix heti?

(#3504) |AP| válasza eM'82 (#3503) üzenetére


|AP|
veterán

én is gondolkodom hogy elteszem. A mostani eresztésből csak Salah ér valamit.

...mondjuk ehhez még hoznom kellene 3 meccset :)

(#3505) Woodslave válasza |AP| (#3504) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na sikerült utolsó meccsen a rank 3. Utolsó háromból kettő nulla nullánál lépett ki. Pedig nagyon vágytam a free winre :D

Gondoltam én is elrakoakom. De minek? Jót nem nyitok amúgy meg mindenki qs ár. Mint most is

Pack amúgy jó volt. Lukaku navas kimpembe. Jöhet vissza varangy. Ez a kounde romero páros azért sebezhetőbb

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3506) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nem Halloween van fifaban hanem a holt piac napja :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3507) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Na most segítsetek rajtam :F Rank 2, 3 pickből kétszer bedobta Salaht :DDD

Jelenlegi csapat: [kép]
Ami lehetne belőle: [kép]

Mindkettő ingame 4-1-2-1-2 szűk, a jelenlegiben Tchouameni a cdm, Fekir cam. Amit kinéztem ott Vidal lenne a cdm, Fekir cam, de Jong és Firmino cm.

A védelemhez és a Vidal, Fekir duohoz mindenképp ragaszkodom. Van ennél jobb megoldás? :R

(#3508) Izéjose


Izéjose
tag

Sziasztok
A véleményetekre vagyok kíváncsi milyen ez a Baby Kante kb 100 ezerből kijönne és jó linkeket adna a csapatnak milyen in game ?

(#3509) Kristof_94 válasza eM'82 (#3503) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én úgy tudom, hogy mindig az aktuális.

(#3510) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hoppá. Nyomtam egy kvalifikációs meccset, hogy meglegyen az 50 wl győzelmes objective és a 100k csomagból jött egy Varane!
Még meg kell néznem a chem hogyan engedi, de szerintem Marquinhos helyére fog menni és Kimpembe marad. Előbbi ráadásul eladható.
Szerintetek megéri a csere? Látszólag egy szintűek amúgy. Varane csak hype vagy tényleg top?

[ Szerkesztve ]

(#3511) EA's hit válasza Izéjose (#3508) üzenetére


EA's hit
őstag

Brutál lap, abszolút megéri kirakni.

(#3512) |AP| válasza Woodslave (#3505) üzenetére


|AP|
veterán

az utolsó öt meccsnek úgy mentem neki, hogy ha megvan 4 win, akkor rank2.
Az elsőn simán kikaptam, aztán kaptam egyet ajándékba, az utolsó hármat meg sikerült behúzni.
De a reward említésre sem méltó :(
TOTW pakkot most már csak azért sem nyitom el, ha ilyen szerencsétlen napom van...

A bemelegítő DR meccsek alatt meg meglett a div2 véletlenül :)

(#3513) Izéjose válasza EA's hit (#3511) üzenetére


Izéjose
tag

Milyen Chemi-vel használod ha szabad megkérdeznem amivel így bevállt ? Illetve egyedül vagy párban van a kvk poszton ? 😁😁😁😁😁😁

(#3514) EA's hit válasza Izéjose (#3513) üzenetére


EA's hit
őstag

Egyelőre anchor, mert nem volt shadow-m és nem akartam rá költeni :D Ha lenne, vszeg azt raktam volna rá, bár a fizikát sem árt feljebb nyomni neki. 4-1-2-1-2-ben ő az egyetlen CDM nálam.

(#3515) Digestive


Digestive
addikt

Rúgtam Brunoval egy akkora bomba gólt, h majdnem [beszartam]. :DDD

Ezt meg Mbappeval. Vannak helyzetek amikor az egyik láb nem állja útját a másiknak. Sőt a labdán keresztűl a lábfej is [oda-vissza-oda] vándorol szabadon. :C

(#3516) HdRew


HdRew
őstag

Szép gól volt, grat :D

Na nekem is sikerült az elitek közé bekerülni, Morientes egy állat, és összehoztam az eddigi legjobb védelmet. Nagyon tetszik ez a csapat. :)

Sancho helyére már csak egy Joe Cole kéne. :D

(#3517) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Adott ez a team. Gondolkodom egy Morientes Depay cserében. Érdemes lehet, van vele valakinek tapasztalata?
Másik kérdésem, hogy Son-ra milyen utasítást tegyek hogy hajlando legyen elmozogni az oldalvonaltol befelé? Volt get in, illetve come short, cut inside, de valahogy nagyon állóviz a pali. De mivel untrade igy maradna még. 2-3 meccsre megtaláltam a remek taktikát ami természetesen utána mér nem működött. In game is ez a felállás:

(#3518) dudu5130


dudu5130
őstag

A Kimpembe nevű csalás ellen van valami ellenszer? :P

(#3519) mr.dana


mr.dana
aktív tag

ennek a red line objectiv faxsagnak mi a titka ?? gondoltam összecserélek pár posztot - majd vissza .. de nem engedte szóval nem teljesen értem :W :W

(#3520) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nincs egy jó PL csatárom, 88-as ikon Kluiverten gondolkozok, van kB 3 kilóm. Vagy simán hozza egy sima Auba? Kéne oda nekem valami jópofa st lap. Játék eleje óta Vardy van hunterrel.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3521) Marky18 válasza Mrdevil (#3520) üzenetére


Marky18
aktív tag

Engem Aubameyang es Werner szokott megizzasztani.

RTTK Isak vagy Morientes? Probalta valaki mindkettot?

(#3522) eM'82 válasza |AP| (#3512) üzenetére


eM'82
addikt

Nekem az utolsó 5 meccsen 2 win sikerült összesen, de a rank 3 így gond nélkül meg lett.
Őszintén szólva meglepett hogy elsőre meglett a playoff, és egy egész jó eredményt sikerült elérni.
TOTW pakk marad későbbre, többiből egy De Bruyne esett, egyből ment is piacra.

(#3523) Mrguba válasza Mrdevil (#3520) üzenetére


Mrguba
őstag

Sima AUBA allat
SIma WERNER allat
De ez a Rule ANtonio is fasza es ugy fejel mint egy allat :D
Viszont aki nem jott be az LUKAKU

(#3524) Mrdevil válasza Mrguba (#3523) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké, csak ezek ilyen filléres lapok, sokaknál ez van, gondoltam van egy adag lóvém, vennék valami komolyabbat. De úgy tűnik nincs....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3525) kiserik válasza Mrdevil (#3524) üzenetére


kiserik
senior tag

Ha égeti a zsebed a sok pénz, dobd be a Sabitzer bizniszbe :DDD

(#3526) Mrdevil válasza kiserik (#3525) üzenetére


Mrdevil
addikt

Áh nem, soha életemben nem kereskedtem a fifaba. Minthogy pénzt sem költök rá, pedig sok ezer órám van már fifákban.
Más: liga sbc-k szoktak még jönni majd valamikor??

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3527) Digestive válasza Mrdevil (#3526) üzenetére


Digestive
addikt

Tavaly is értelmetlen volt már. Eladhatatlan packokat adott csak.

(#3528) Mrdevil válasza Digestive (#3527) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azt értem, de szoktak jönni akkor még, vagy idénre megszüntették? Azért egy untrade Roni jöhetne, megoldódna a csatár gondom. Vagy valami fasza ikon. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3529) blizzrd válasza blizzrd (#3517) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Erre esetleg valakinek egy fél gondolat?

Illetve még egy dolog: ha megvan az 1500 pont a WL-re, de nem sikerül a kvali akkor buktam a pontokat?

(#3530) Kristof_94 válasza blizzrd (#3529) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, akkor újra össze kell gyűjteni. Hátha változtatnak rajta a közeljövőben. A kvalifikáció szerintem nagyon nehéz, viszont ha bejutsz a WL-re, akkor egy rank 3-t lazán el lehet érni.

(#3531) kiserik válasza blizzrd (#3517) üzenetére


kiserik
senior tag

Ha lenne nekem Sonom, biztosan ST-ben játszana.

(#3532) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Az a baj, jó wingekből dunát lehet rekeszteni. Son, Mane, Salah, Sterling, Rashford, kis totw Raphinha gyerek, stb, de csatár..... Én meg kevés kemmel nem rakom st-be, azt nem szeretem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3533) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy kis takarítást tartottam és kiárusítottam 300k+ értékben, ráadásul még mindig van pár dolog amit nem vittek el. Így már van 530k-m, de mindennel együtt szerintem lesz vagy 600k.
Durva, hogy pl. egy CR-hez még 1x ennyi kellene.
Egyelőre gyűjtök a TOTY grindingre. :C

[ Szerkesztve ]

(#3534) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Akit eladok annak az ara fix, hogy megindul felfele. :W 45be vettem 4 Tomorit, 55be eladtam, mert nem igazan mozdult, most 100k :C . Rodrygot 265be adtam el, mar 300 felett van. :C Raadaskent az elobb kikaptam 7-4re ugy, hogy a 78ik percben 4-2re vezettem. Csupa izgalom ez a jatek. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3535) Norbi. válasza ThuG4LifE (#3534) üzenetére


Norbi.
őstag

Tomori kap +3 upgradet, megvan az 5 Milan win, azért ment fel most az ára.

(#3536) blizzrd válasza kiserik (#3531) üzenetére


blizzrd
aktív tag

@Kristof, kiserik köszi!

Ha Son in game csatár, kezdésnél ki lehwtne ST-ben hogy meglegyen a chem, és a gyorsaság is maradjon? LaLigabol aki gyors is az Isak, vagy Williams.
280K lenne egy cserére, szivesen meghallgatok mindent :R

(#3537) ThuG4LifE válasza Norbi. (#3535) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Tudom, mar egy ideje eladtam, nem biztam a milanban es a piac se. :)
Balfek voltam. :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3538) kiserik válasza blizzrd (#3536) üzenetére


kiserik
senior tag

Gomez. Fekirrel cseréld fel. Olcsón kijön és nekem Hunterrel megvolt a tempó. Ha tudod, vedd chem lappal és módosított pozival.

(#3539) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez az argentin RW walkout nagyon genyó... Csinálgatom a gold upokat és jött egy Di Maria, de azért majdnem elhittem.

(#3540) eM'82


eM'82
addikt

Rivals Playoff 2. ellenfél (némethonból jöhetett vsz).
Mikor megláttam a csapatot kicsit megijedtem. De mondom tesztnek jó lesz. Ginola fejelt egyet, majd vágott egy finesse-t, de éreztem hogy annyira nem jó a srác, csak a bankkártya volt kimeríthetetlen. Formáció 4-4-2re vált, majd gólfesztivál lett 5-2 lett a végén ide. No, ezért nem érdekel hogy milyen játékosaim vannak, így sokkal jobb nyerni :DDD . Hazard+Fekir egy állat.

(#3541) HdRew válasza blizzrd (#3517) üzenetére


HdRew
őstag

Mondjuk ha nem csak read onlyba lennél, látnád, hogy pont előtted írtam Morientesről. 48 meccs 36 gól 22 assziszt vele a mérlegem. Mindez Div1/elite és WL.

Nekem van OTW Tomorim, de sajnos untradeable, pedig nagyon szívesen eladnám. Sabitzer is jó biznisznek tűnik a végére, bár nekem megérte eladni, így olyan csapatom lehetett, akivel bekerültem az elite divbe, és jobban élvezem a játékot Marquinhos - Kimpembe párossal, mint az Umtiti - Skriniarral. :)

(#3542) blizzrd válasza HdRew (#3541) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszönöm szépen választ! Valóban elkerülte a figyelmem és azután olvastam, miután megírtam a posztot. Nagyobb gond sose legyen ;)

Mindazonáltal lehet teszek Morientessel egy próbát, de előtte Sonnal St-ben, az ingyen van :D

[ Szerkesztve ]

(#3543) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ha a seasonbe elértem a max xp-t, akkor már nincs értelme gyűjteni nem, csak mert számolja ugyanúgy, gondolom nem írja jóvá a következőben?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3544) mr.dana válasza mr.dana (#3519) üzenetére


mr.dana
aktív tag

:F :F :F :F :F

(#3545) taylorp válasza mr.dana (#3544) üzenetére


taylorp
senior tag

40 Chem alatt kell, hogy legyen a csapat. A custom tacticks-ban meg mindenkit tegyél a saját posztjára.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3546) EA's hit válasza Mrdevil (#3543) üzenetére


EA's hit
őstag

Pontosan. Egyedül a packot/játékost adó objective-ekért lehet még érdemes hajtani, de a sima XP-knek onnantól nincs értelme, azok elvesznek.

(#3547) marcess


marcess
senior tag

Heti helyzetjelentést:
Div1 megvan igazából div3 div1 között kettesével lépkedtem felfelé, ma nagyon jól ment.
Változott egy kicsit a csapat

Múlt héten azt írtam, hogy Son a legjobb addigi csatárom volt, nos ez mára egyértelműen Cr, mindent bever, nem vele futkosok, de amit ellő az gól. Ahogy olvasgatom Nándi hozzászólásait, csak eladtam a Son Mane Salah hármast ( Salah várható beesése miatt is) és jött vissza Neymar, hát ő azóta is csalódás, ( nem azt mondom, hogy szar, csak Son ezt negyedannyi coinert is megcsinálja) nagyon sok mellét lő, de camba a passzai nagyon jók, egyszerűen tavaly meg 2 éve jobb volt. Ha valakit érdekel, a Dante lap nagyon jó, egy szinten van a Marquinhos Kimpembe párossal, egyszerűen tetszett a lap és kiraktam. Hétvégére jön vissza a fent említett pl hármas, Neymar pedig elköszön ismét tőlünk.
A használt formáció 4312 alapból balanced minden, ha ég a ház akkor megy a constant az utolsó 20 percre.

(#3548) Stylerr


Stylerr
addikt

Esélyes, hogy jön olyan SBC amibe kell Rulebreakers lap?

(#3549) taylorp válasza Stylerr (#3548) üzenetére


taylorp
senior tag

Ha igen, Antonio tökéltes lesz bele. :C

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3550) eM'82


eM'82
addikt

Rivalsban az elèrt Rank nem változik div feljebb lépése esetén, mint tavaly?
Nem nagyon látom még át, mert se skill rating, se pont nincs ami segítené a tájékozódást. Fura lett ez a része.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.