Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3801) Woodslave válasza Nandinagy (#3791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Továbbra is fenntartom. 20 pontra simán levihetnék a ponthatárt mi a faxna szopatjak ezzel a játékosokat? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3802) |AP| válasza kiserik (#3800) üzenetére


|AP|
veterán

Ha chem style-ra gondolsz, akkor finisher

(#3803) bodnar123 válasza Woodslave (#3801) üzenetére


bodnar123
senior tag

Valószínűleg azért kell, mert ugye utána sima a rank 3...így meg akar 4 meccs alatt elfelejtheted az egészet... Nekem másodszorra is simán meglett, bár szinte mindig jobb csapatom volt az ellennél. Viszont másod osztályba feljutottam. Hihetetlen milyen szar már itt a játék. Minden ellenfél rbpasszal bebassza a 16oson belülre és kb 14 méterről blokkolo labak között egyenesen bebassza. De amikor ziccer van 10 méterről.... Esélytelen mert szuper kapus mindig véd. Nem hiszem hogy jó lenne feljutnom. Már így is túl sok meccs kell a 7 meccshez.

(#3804) Nandinagy válasza Woodslave (#3801) üzenetére


Nandinagy
addikt

Aki 5-0 vagy 5-1el megy rá az utolsó körre az úgyis megpróbálja a 8 wint elérni a jobb packokért aki meg többször kikap annak leadni sem kell már a meccset. Engem ez a rész nem zavar. Leadni sem tart semeddig a meccseket.

(#3805) Mrdevil válasza Digestive (#3799) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt a qs recovery dolgot nem is ismertem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3806) HdRew


HdRew
őstag

Na srácok, megláttam mennyi Son ára, és azonnal eladtam szinte mindenkit érte. :D 140K-ért ajándék, tud ST-ben is játszani, bár még RM-ként játszatom, így is 1 gól 1 asszisztja volt egy 7-2-es meccsen, amit nyertem most. (elite div)

Gold Werner 1 meccs 3 gól 3 assziszt. :C

Íme a csapat.

Sajnos Fekir így kimarad, de hát muszáj volt, Pogba mindent is elér a hosszú lábaival, Bruno Fernandes CAM pozícióban pedig 2 gól 2 assziszt. :D Varane nagy tanár, Foden és Mahrez lesz legközelebb lecserélve. (De Bruyne és Raphinha várhatóan érkezik.)

Ja, Areola szvsz jobb, mint Donnarumma. :D

Amíg nincs ikonom, addig ennyit tudok kisajtolni.

(#3807) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Nkunku-t kivette valaki? Aki igen, hol használja?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3808) Woodslave válasza Nandinagy (#3804) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem zavar mert elite játékos vagy miért zavarna :U bár már lehet több elit játékos van mint az alsó divekben összesen. Vmi 150kt hallottam most :D

Bodnar. Ja mert a reward aztán qrva jó. Na mindegy nekem megint csak az a bajom hogy sok embert kizárnak a játék egy fontos részéből. És kevesebb balfax miatt sokkal többet kell küzdeni ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3809) Nandinagy válasza Woodslave (#3808) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen és téged mit zavar a kevesebb reward mikor ígyis ötvenhatmilliószor drágább lapokat nyitsz mint én? ;] ;] Ugye meglehet ezt fordítani :D A 20 pontot úgy érted, hogy 4 win elég legyen? Azt hittem arra gondolsz, hogy 5-0 elég legyen és ne kelljen leadni a meccseket. Igazából ez a része nem izgat mert őszintén szólva sokan irják, hogy nem nehéz a kvali és egyet tudok érteni, ha elit vagyok ha nem. Aki eleget grindol úgyis feljut elitbe. Játszottam én meg 1000-es skillratinges ellenfél ellen is. Mondjuk én is 1500-1600 között vagyok de igazából a 2200 skillratinges profi kvali nem érint azonkivül meg semmire nem jó így ha látványosan szivat a gép kilépek és nem izgat a -50 pont :D :D

(#3810) bodnar123 válasza Woodslave (#3808) üzenetére


bodnar123
senior tag

Hát engem feltétlen nem zavar, hogy nem kell 30 meccs egy szar rewardert, hanem 5 meccs alatt kiderül hogy kell e további 24... Az más kérdés hogy kicsit lehetne jobb reward a "kiesésért"

(#3811) Mrguba válasza Nandinagy (#3809) üzenetére


Mrguba
őstag

Torodj bele..egesz evben sirni fog :D
Ha most nyitja egy r9 et akkor is.
Ilyen tudod....eddigi legnagyobb nyitasom egy lukaku volt amikor ert 40 et..
JA meg egy untrade MORIENTES....aki miat nem fogok csapatot epiteni a PL caspatom helyett

(#3812) Stylerr válasza Mrguba (#3811) üzenetére


Stylerr
addikt

Mi is kénytelenek voltunk beletörődni, hogy sokszor olyan helytelenül írsz,hogy nem értjük, utána meg számon kéred,hogy miért nem válaszolunk. :U ;]

(#3813) Digestive válasza Stylerr (#3812) üzenetére


Digestive
addikt

Fújj de gonosz volt ez. :B :DDD

(#3814) Kristof_94 válasza Mrguba (#3811) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem akarok genyó lenni, de azért a nyitásokért hajtani is kell. Pl. ha nem WLezel vagy nem magas a rivals rang, akkor nyilván rosszabb csomagok jönnek, rosszabb lapokkal.

(#3815) Nandinagy válasza Kristof_94 (#3814) üzenetére


Nandinagy
addikt

Oké és akkor nekem mit tudsz mondani mi a halál véreres f*****rt nem kapok semmit se a wl rank2ből se az elite divből se a squad battle akármiből sem a kirakható sbckből vagy a milestones packokból? ;] ;] ;]

Nekem amúgy nem az a legnagyobb bajom hogy nem adja hanem hogy mindenki másnak igen :D Tehát az a szerencsétlen Neymar akit megvettem 2 hete 890.000-ért kb. mindenkinél ott van fél millás támadók mellett én meg 2k-s maxikákkal/vinikkel bohóckodom mert nincs másra coin :D

[ Szerkesztve ]

(#3816) Digestive válasza Nandinagy (#3815) üzenetére


Digestive
addikt

Erre én is kíváncsi vagyok, mert az utolsó jó nyitásom az elmult 2 évből az egy szűretlen búzasör volt az előbb. :DDD És hogy nálam itt nagyon senki sem pakolt ki több sbct arra mérget veszek. :K

[ Szerkesztve ]

(#3817) Kristof_94 válasza Nandinagy (#3815) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem az a lényeg, hanem az, hogy nem mindegy hogy miből nem adja! :DDD
Én ha nem ad semmit úgy vagyok vele, hogy legalább megpróbáltam. :D

(#3818) Nandinagy válasza Kristof_94 (#3817) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk neked kivülállóként kétlem, hogy akkora rálátásod van erre ugyanis nem volt még olyan hogy neked nem adta :D Én az augusztusi moments gullittal kinyitottam magam 4 évre. Mondjuk kár, hogy a szar játékukba 1 hetet nem raktam utána már.... :D :C

(#3819) Nandinagy válasza Nandinagy (#3818) üzenetére


Nandinagy
addikt

De, hogy mondjak jó dolgot is :D Tomori ma kapott upgradet gyorsan lecsaptam az otw lapjára 110k-ba és azóta ahogy nézem 150-be megy :D Bár maradni fog mert ha meg fejlődik akkor a legjobb nem ikon cb lesz kb. :D :D

(#3820) HdRew válasza Nandinagy (#3819) üzenetére


HdRew
őstag

Ennyire jó az a lap? Nekem untradeable-ként van meg az otw lapja, de nem tudom honnan, Locatelli jott nekem az otw-s pakkbol ha jol emlekszem. De Tomori miatt nem varialok, most jo a vedelmem. :)

(#3821) Nandinagy válasza HdRew (#3820) üzenetére


Nandinagy
addikt

85 pace 83 def 82 phy mi kell több egy középső védőnek? :D Marquinhos defben jobb, Varane is. Cordoba aki jobb mindháromban de ő meg 173 centi :D Szóval igen annyira jó.

(#3822) Digestive válasza Nandinagy (#3821) üzenetére


Digestive
addikt

Tapsoba harmad áron. :D

(#3823) Marky18


Marky18
aktív tag

Naivan lecsereltem a gold Jesus Navast RTTK Mukielere, de 30 meccs utan ra kellett jojjek, hogy ez a nagydarab ficko nekem hasznalhatatlan. 10k felarert jott is RTTK Navas :D
Szerintem konnyu a WL kvali, bar most a sajat hulyesegem miatt kicsit szorultabb helyzetben vagyok. Nem is banom, hogy nem kell egesz hetvegen jatszani.

(#3824) Woodslave válasza Mrguba (#3811) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért lenne ez sírás? Nem a reward a lényeg. Én bejutok a wlre nem ezért sírok. Te nem jutsz be. Persze lehet nem is akarsz elég a squad battles akkor nem szóltam de biztos van olyan akinek nem de ez a rendszer kizárja. De mondom én lexarom mert bejutok rank 3 megvan még ha ez nem is nagy szám.

Csak kifejtem a véleményem a játék egy részéről ami sztem nem jó. A nyitasom meg hagyjuk elhiszem hogy Nandit zavarja aki elit rewardbol nem nyit ilyeneket nem tehetek róla :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3825) Mrguba válasza Stylerr (#3812) üzenetére


Mrguba
őstag

Életed oltása volt.
Remélem el is élveztél.
Tobb ne is jusson életedben.

[ Szerkesztve ]

(#3826) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Tegnap sikerült beszereznem a játékot és egy jó nyitás következtében 200k kezdő tőkém lett. Egy PL csapatot szeretnék építeni de lehet hybrid team is. Tudnátok ebben segíteni nekem ?

Előre is köszönöm,

(#3827) Woodslave válasza Dzsoki92 (#3826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3828) thebigK


thebigK
addikt

Itt mindig de kurvajó a hangulat :DDD ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3829) gjoe válasza thebigK (#3828) üzenetére


gjoe
őstag

És minden topikban van egy Grétsy tanár úr!

(#3830) Woodslave válasza thebigK (#3828) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mint egy jó friendly meccs ;] :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3831) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#3814) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezzel tudnék vitatkozni. Sok éven át az összes WL-t, meg a rivals 80%-át lejátszottam, soha nem adott semmit.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3832) eM'82 válasza Nandinagy (#3818) üzenetére


eM'82
addikt

Tavaly szezon elején nyitottál egy Garrincha-t :R .
1,5milla volt akkor asszem.
De persze közel nem Kristóf szint. No offense, én bírom mikor nyit pár elit játékost majd köddé vész az emlékük és TOTY Mbappé-ról álmodozik. :)

(#3833) |AP|


|AP|
veterán

az RTTK lapok fejlődése hogy van pontosan?
Ha nincs meg a 3 win, de továbbjut az adott csapat, akkor +1?
Ha megvan a 3 win is, akkor +2?

Fekirnek a 3 win sajnos elúszott, de a továbbjutás még meglehet.
Isakért még nagyon szurkolok :)

(#3834) Woodslave válasza |AP| (#3833) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont így :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3835) Nandinagy válasza eM'82 (#3832) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tisztában vagyok vele :D A tavalyi évem nyitások tekintetében kiugró volt. Egyik évben se volt ekkora luckom ilyen szempontból. De a tavalyi résszel mit kezdjek idén? :D Mondom, hogy moments gullitot is nyitottam tavaly augusztus közepén de idénre ez nem számít. ;]
De írtam is, hogy nem az a legnagyobb bajom, hogy nekem nem adja hanem hogy minden másnak igen. Elite divben mindenkinél alap egy mbappe,neymar,cr trió meg hátul egy varane,marquinhos,hakimi,mendy négyes.
Az idei részben meg sokkal inkább számítanak a lapok a túlhúzott ai def meg kapusok miatt mert Mbappe befogja b**ni a 16on belülről de Maxika vagy Dembelé annyira nem :D :R
Ez a része rendben van is így mert ha valaki 1.6 milla valaki meg 2k akkor ne legyen hasonló csak zavar, hogy esélyem nincs fejlesztésre a heti 3-4-5 db 100k-s packból mert wo sem jön. :D

[ Szerkesztve ]

(#3836) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na Sabitzer már 32k.. Mondjuk ez a Freiburg nem tűnik xarnak :( de remélem hozza a kötelezőt aztán lassan 40k. Ha most veszít akkor ebből már csak karácsony lesz :D

Meg igazán rúghatna 5 gólt ha már lúd legyen kövér :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3837) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nincs valami tuti trading tipp? Nem Sabitzer lehetőleg valami shortolás :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3838) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Ma jön a PL POTM vagy jövőhéten szerintetek?

(#3839) raven84


raven84
senior tag

Hali, ez a timed shot hogy működik pontosan? Ti nézitek az animációt vagy mindig megvan egy bizonyos ütem amikor újra meg kell nyomni és csak be kell gyakorolni? Lehet ezt egyébként hatékonyan gyakorolni valahol?

(#3840) Toguro San válasza Geradossz (#3838) üzenetére


Toguro San
tag

:N
Jövőhéten

(#3841) Zimmi91 válasza Geradossz (#3838) üzenetére


Zimmi91
addikt

nem mind1?! POTM CR után úgyse tudod kirakni, azt is hitelből raktad ki ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#3842) Nandinagy válasza raven84 (#3839) üzenetére


Nandinagy
addikt

A 19ben még érdemes volt nézni az animációt de idénre annyira kitolták a zöld ablakát, hogy felesleges szerintem. 1-2 secet vársz lősz és zöld lesz.

Tuit, hogy hallotta az ea ahogy szidom az anyját mert ekkora s****ban nem volt még részem :D És a rossz végén állok. A játékosaim folyamat üresen vannak de mire elindítom feléjük a passzt állandóan bemozognak védő mögé. A kapum előtt meg levannak osztva az emberek a gyerek berúgja az alapvonalról és minden védőm háttal áll a labdás embernek :F 3-1-ről kikaptam 3-4-re 6 perc alatt :D

(#3843) mcwolf79 válasza Nandinagy (#3842) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen , ezzel az alapvonal beadással kezdhetnének valamit . A tróger beforgolódik az alapvonalhoz , beadja , és az esetek 99 %-ában bent a labda a hálóban . A védők és a kapus meg csak áll , mint a f@sz . A sok gyökér meg ha már végképp nem tudja magát átjátszani ezt a glitch-ezt ki is használja .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3844) Geradossz válasza Zimmi91 (#3841) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Nem lesz mindegyik 2 millió :D de úgyis kirakom ha jó :D

(#3845) Kristof_94 válasza mcwolf79 (#3843) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na és persze ott van a csapatban Dembele, Vinicius, akik mindenkit felborítanak.

(#3846) HdRew


HdRew
őstag

Örülök neki, hogy mindegyik elite div ellenfelemnél van legalább CR/Mbappé/Cruyff/Eusébió, így aztán nekem tényleg kurva sok esélyem van. Fizessetek minél többet a játékért, akkor lesznek jobb játékosaitok is... Gyönyörű. Remélem legalább fél milliót ráköltöttek, az ilyeneket húzza is le rendesen az EA.

(#3847) mcwolf79 válasza HdRew (#3846) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az még szebb , mikor div4-5-ben jön ilyen csicska csapat , és azzal is alig, vagy egyáltalán nem bírnak megverni .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3848) Mrdevil válasza HdRew (#3846) üzenetére


Mrdevil
addikt

Amúgy ezen is filoztam, hogy pl lehet költenék rá egy jó adag lóvét, de akkor sem garantált a nagy nyitás. Ahhoz max tényleg NAGY lóvét kellene szerintem, ahogy magamat, meg a szerencsémet ismerem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3849) bodnar123


bodnar123
senior tag

Tök jó, most kaptam egy egyértelmű les gólt a legendary ai-tól... Bizalomgerjesztő, hogy ilyen is lehet. Magyarul bármior csalhat úgy a gép, hogy még nem is szabályos. Persze az is lehet (a védő kézfeje volt egy vonalba a csatár lábával), hogy EA nem tudja a lesszabályt... :)) 50ezer sb pont elég az elite1hez?

(#3850) bodnar123 válasza Mrdevil (#3848) üzenetére


bodnar123
senior tag

de annak mi értelme. Fizetsz egy csomó pénzt, hogy azokkal játssz akik fizettek érte, és egálban vagytok. Egy két osztállyal lentebb meg elvagy azok között akik nem fizettek, és kb hasonló csapatuk van. Számomra szomorú, és egyben felháborító, hogy emberek ebbe fél millát beleölnek. Tudom kell a content, meg ilyenek. De basszus... Egy nyugdíjas meg kenyérre kuporgat, meg afrikában is éheznek. De valaki azzal ad contentet, hogy befizet fél millát és pörget. Persze lehet megnézik emberek, de valljuk be, ha nem lenne se hiányozna.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.