Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4201) Woodslave válasza Woodslave (#4200) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Klose ezustjéből is egy Martinez :U Lehet amúgy az ezüstök is elmentek volna de így van esély valamire :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4202) Woodslave


Woodslave
nagyúr

leakek szerint Freeze promo várható

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4203) ThuG4LifE válasza Woodslave (#4201) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Nekem 81-es volt a legjobb. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4204) kiserik válasza Woodslave (#4200) üzenetére


kiserik
senior tag

Woody, ami neked ad, az másnak nem :DDD nálam is 81es volt a legnagyobb a 4 csomagból...

(#4205) EA's hit


EA's hit
őstag

Nekem is valami 81-82-es szutyok volt belőlük a max, rögtön megcsináltam őket ahogy kijöttek az sbc-k tegnap :D

(#4206) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Az érzés mikor az országban kb egyedüliként megcsinálod a POTM CR-t, majd a 78 as player pikkből a legutolsó 25. Beadja CR-t felülmúlhatatlan xd azt nem tudom hogy tegyem be a mostani base icon sbcbe vagy tartogassam még xd (egyébként tavaly is valami pick adta be kék ucl crt)

[ Szerkesztve ]

(#4207) Zimmi91 válasza Geradossz (#4206) üzenetére


Zimmi91
addikt

Küdd már át nekem ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4208) Woodslave válasza Geradossz (#4206) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C na az kemény. Mondjuk tényleg kiváncsi vagyok hányan csinálták meg. :U

Kérdés Mbappen kívül van most bárki abban az árkategóriában aki jobb lehet?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4209) Geradossz válasza Zimmi91 (#4207) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ha lehetne megtenném xd

(#4210) EA's hit válasza Geradossz (#4206) üzenetére


EA's hit
őstag

Cseréljünk, nekem Tadicot adta a legutolsó pick, odaadom szívesen CR-ért :D Nekem amúgy tavaly az UCL CR-t a potm Joao legelső packja adta be, meg is volt köztünk instant a link :D

(#4211) kiserik válasza Geradossz (#4206) üzenetére


kiserik
senior tag

Hidd el, az az érzés az igazi, mikor esélyed nincs a rossz nyitások miatt egy CR-re, és a 25. 78as player pikkből sem látsz 83-asnál nagyobb lapot :DDD

(#4212) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jó lenne egyszer megtapasztalni egy jó picket. :(

(#4213) EA's hit válasza Kristof_94 (#4212) üzenetére


EA's hit
őstag

Te direkt idegelsz minket? :D

(#4214) Woodslave válasza EA's hit (#4213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de egy jót érted. Mane, Marquinos meg Son az nem az. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4215) Geradossz válasza Kristof_94 (#4212) üzenetére


Geradossz
aktív tag

nekem volt a 25 be de bruyne, bruno fernandes, goretzka, 2-3 db 83, 4 db 84, egy 84-es if, meg ugye cr. Erre felbuzdulva most 70k zsetont elköltöttem és csinálok még 30 darabot.

(#4216) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#4212) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem unalmas még?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4217) thebigK válasza Geradossz (#4206) üzenetére


thebigK
addikt

Na az kemeny :DDD szerintem ne ebbe a szutyok base icon sbc-be kosson ki

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4218) Zimmi91 válasza LendvaiFeri1 (#4216) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ő sose fogja megunni :D Majd totykor amikor jön neki Bappe meg CR jön a sírás a link miatt, mint mindig :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#4219) bubuska10


bubuska10
senior tag

Simeone nagyon megérdemelte ezt a hónap játékosa kártyát, négyesével fossa a gólokat, egyszemélyes kivégzőosztag a Veronánál. Szerintetek szigorúan ST-be ő vagy Dybala a jobb?

(#4220) Meghivott


Meghivott
addikt

PC-n patch érkezett napközben. Játék folyamán többször érzem, hogy a passzolással megmagyarázhatatlan gondok vannak. Olyan érzés, mint amikor az ember az amúgy tökéletes kontrollert nézegeti, hogy vajon mi baja van. Kva kanadai favágó banda 😁

(#4221) EA's hit válasza Meghivott (#4220) üzenetére


EA's hit
őstag

Az nagy szó, ha még az eddiginél is jobban el tudták baszni a passzolást, mert az konkrétan annyira undorító, hogy komolyan gondolkozok, hogy abbahagyom miatta az egész játékot. Komolyan mondom hogy 10-ből legalább 8 vereségemnek csak és kizárólag a passing az oka.

(#4222) Meghivott válasza EA's hit (#4221) üzenetére


Meghivott
addikt

Valóban feltűnően szar. Főleg amikor közepén megy a pingpong, mert egyik csapat sem képes lábra adni a labdát 😬

(#4223) Meghivott


Meghivott
addikt

Ismét elindultak az árak lefelé... Jött valami hír?
Nem tudok dönteni, hogy Messi vagy CR legyen, akit megvegyek 😐

(#4224) HdRew


HdRew
őstag

A 78+ player pickből jött egy Kane. :D Végre valami. Még egy utolsót csinálok. :D

WL kvali done, 5-0 után ajándék meccs, 6-0, utána meg már elég jókat kaptam, 2 meccs bukó és végül az utolsót leadtam, bár ott már mentem 2-0-ra is, de inkább gyorsan rúgtam 3 öngólt.

Még a végén kirakom Mahrezt. :D

(#4225) eM'82


eM'82
addikt

OTW Delaney miért ér vagy 23k-t? Jön valami upgrade?

(#4226) Nandinagy válasza eM'82 (#4225) üzenetére


Nandinagy
addikt

1 win kell a sevillának asszem :D

(#4227) eM'82 válasza Nandinagy (#4226) üzenetére


eM'82
addikt

Oh, faxa. Anno 12,5ért vettem. :R
Igaz, csak egyet mert nem ebbe fektettem inkább

(#4228) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek van esély if Mbappera vagy ennyire nem megy messzire az ea? :D

És ha igen a gold ára emelkedni fog mint eddig mondjuk Sonnal vagy már semmi minta nincs ebben...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4229) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Igaz , csak SB-ben próbáltam , de ez a Simeone elég jónak tűnik . A 3 wf eddig nem tűnt annyira fel , valamint egy húzósabb meccset nem bír végig staminával. Még majd tesztelem DR-ban , csak fájna a szívem meneszteni Immobile-t , aki eddig jó szolgálatot tett .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4230) HdRew


HdRew
őstag

Csináljátok meg az objektívek között Fellainit, mert iszonyat jó. Nagyon jó cserének. :)

(#4231) Mrguba válasza HdRew (#4230) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat masra nem is jo :D
Eleg nehezkes bepiteni
De ja cserenek jo

(#4232) HdRew válasza Mrguba (#4231) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, persze, nem is a starting squadba gondoltam. De nagyon reszponzív az irányítása, nem is gondoltam volna. Simán becserélném Bruno helyett meccs elején, ha nem csak 3 cserelehetőségem lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#4233) eM'82


eM'82
addikt

Eeeez mi a fax????? :DDD :DDD :DDD hogy a retekbe van transfer listen FutChamps kártya?

(#4234) Woodslave válasza eM'82 (#4233) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ea :C . Volt pár tradeble. De sztem még az első totw pick. Akkor lehet tényleg a 3. Heti

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4235) Meghivott


Meghivott
addikt

Rooney jött. Nem rossz.

(#4236) Mrdevil válasza eM'82 (#4233) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az szép nyitás, milyen csomiból jött ennyi if egyszerre?
:D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4237) kiserik válasza kiserik (#4194) üzenetére


kiserik
senior tag

3-4 meccs alatt semmi hátrányát nem éreztem Capának CB-ként. Olyan szereléseket mutatott, hogy csak néztem. Első blikkre jól üzemelt. Corona kegyetlen, Sonra még rá kell éreznem.

(#4238) eM'82 válasza Mrdevil (#4236) üzenetére


eM'82
addikt

Ez a transfer market volt. Elírtam, néha keverem ezeket a szarokat.

Ma ismét megpróbáltam a Kvalit, nem ment. 4 meccsből mehettem rá az 5. win-re. Esély volt, de kevés.

Közben feljutottam Div1be. Hát itt Cruyff+Messi+Mbappé van mindenkinek. Faxa. :DDD

(#4239) Woodslave válasza eM'82 (#4238) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mert már jatszottál mindenkivel ;] :D Mondjuk ezen mindig mosolygok amikor ezt hallom hogy Mbappe meg Cruyff van div 1 meg elit divben. Mert hol lennének? :D

Azért tényleg érdekes a rendszer div 1 de wl kvali meg nem sikerül. Nem tudom amúgy mekkora a felháborodás a community felől a rendszer miatt de mondjuk itt is az van hogy könnyű a kvali. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4240) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nepenthez tweetje

D6 and higher will get relegated 2 div (including Elite Div.)

1 tier relegation for Div 7/8 and D 9/10 get reset.

Your FUT Champs Entry token & FUT Champs points will carry over, but your Play-Off entries wont.

Milestone rewards will be increased.
2k points needed for qualy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4241) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#4229) üzenetére


mcwolf79
veterán

Megy vissza a frontvonalba Immobile Simeone helyett. Játszottam vele pár meccset este , és összességében Immobile NEKEM. jobban fekszik . Simeone kisebb és mozgékonyabb valamivel , de valahogy Immobile jobban működik nálam. Plussz 70 perc után kifogy a szuflából .
Marad cserének.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4242) thebigK válasza Woodslave (#4239) üzenetére


thebigK
addikt

Szar a rendszer, nem érdekes. Nagyon el lett baszva. Semmi presztízse nincs se a WL-nek, se a Rivalsnak. Egy gold3 játékos ha betud kvalizni, simán fog rank2-t hozni, meg simán feljut elit divbe. Erre többek közt én is jó példa vagyok. Sose voltam korábbi FIFA-ban elit3 se wl-ben, 22 win volt a max, div1 rivalsban többször is voltam, de röhögve lett meg idén az elit div, tegnap kentem el egy olyan ellenfelet elit divben 7-1re, akit szerintem fél kézzel, vakon is megvertem volna.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4243) EA's hit válasza mcwolf79 (#4241) üzenetére


EA's hit
őstag

RB Arnautovic? Ellenem mindig gusztustalanul op, tegnap is szopatott egy undorító mesterhármast este.

(#4244) eM'82 válasza Woodslave (#4239) üzenetére


eM'82
addikt

Azt csak arra értettem, hogy szuper hogy ennyi embernek van szerencséje nyitásokkal, de én vsz eddig tudtam az átlagon aluli csapatommal jutni.

Maga a rendszer tényleg valahol el van cseszve. Tavaly és előtte szinte bármilyen szinten voltál előbb-utóbb bejutottál WL-be. Idén van egy kis stresszfaktor a bekerüléssel. Ami aztán egy szép loopot tud eredményezni.

A kvali vagy nehezebb, vagy én vettem komolyabban (és emiatt lett görcsös). Nem tudom, de az ellenfelek minősége merőben más volt.
Vagy szimplán csak az utolsó wint nem hajnali 1től kellett volna kergetni :DDD

(#4245) gjoe válasza Woodslave (#4240) üzenetére


gjoe
őstag

Ha jól értem akkor a play off kvalimat bukom ha péntekig nem csinálom meg?

(#4246) |AP| válasza Woodslave (#4202) üzenetére


|AP|
veterán

a freeze promó mennyire esélyes most pénteken?
Nem tudom elnyissam-e a DR rewardokat most, vagy tartalékoljak.

A kvali meglett szerencsére. Két olyan ellenfelet kaptam, aki ellen nem volt esélyem, viszont volt két ajándék win, a többi meg nyerhető volt

(#4247) kiserik


kiserik
senior tag

Srácok, van valami trükk, amivel pinget lehet csökkenteni PS5-ön? 50-60 közötti pinggel sokszor esélyem sincs.

(#4248) Woodslave válasza gjoe (#4245) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem vágom hirtelen mire gondolsz. A play off kvalin az 1500 pontot érted? Akkor azt eszerint nem bukod. Ha már megvan a kvali a wl-re akkor azt nyilván nem bukod.

Az info szerint a megmaradt entryket bukod. Korábban Nandi írta, hogy tovább viszed, de hogy ha maradt próba (mert mindig egyből bejutottál - nekem is maradt még kettő próba lehetőség) akkor azt eszerint nem viszed tovább, azaz az minden egyes szezonban fixen X.

A pénteket megint nem értem. A szerzonnak holnap 9-kor lesz vége. Bár lehet csak pénteken kezdődik. :U

|AP|: ami leaket láttam aszerint nem :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4249) Woodslave válasza kiserik (#4247) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van. Németországba vagy Olaszba költözöl ;]

Amúgy valszeg a net szolgáltatód nem az igazi. Nekem is xar de azért 34-38 az átlagos kezdés

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4250) Woodslave válasza thebigK (#4242) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk én nem vagyok jó példa (vagy csak részben mert az elsőn tényleg sikerült a rank 2) de szerintem a realitás inkább egy gold 3 játékosnak a rank 3 ami a rewardot (legalábbis a potenciálját) tekintve korábbi évekhez képest túlzás.

A div 1 szintén reális ahogy itt több példa is mutatja, az elite nem tudom. Bár ez az elite is qrvára el lett baszva ez nem erre lett kitalálva, hogy div 1-ből elit legyél arról volt szó ez versenyzőknek lesz akik egymással küzdenek a kvali pontokért.

Én pl az elit divet simán kivenném a fut chamből is, mert profi játékos vagy aki versenyeken indul :U

Gyúrós hasonlattal attól még hogy valaki jár konditerembe meg kicsit izmosabb mint az átlag attól még nem lesz testépítő versenyző.

De amúgy ez a része nem érdekel a dolognak meg nem is zavar, számomra teljesen mindegy csak úgymond mint rendszerkritika ne vegye senki magára full reszpekt aki feljutott :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.