Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116851) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Watch Dogs - Assassin's Creed - közös univerzum. WTF?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116852) FunPro válasza arty (#116849) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezekkel az XY editionokel, GOTY-kkal, tökömtudjamikkel igazából csak azokkal csesznek ki, aki tényleg becsültetettel megvették az alapverziót teljes áron. Főleg akkor, ha egy játék megjelenik 6 verzióban, mind a 6 tartalmaz egy kis pluszt.

Egyébként a kiadókat/fejlesztőket is bírom ez miatt. Siránkozik az összes, hogy kevés az eladás, nem vittek el annyit, amennyi tervbe volt. Hát már ne is haragudjanak, de hülye lennék megvenni mindent day one, amikor a teljes játék majd csak 1-2 év múlva jelenik meg.

Ezt most nem konkrétan a hitman-re értem, hanem úgy konkrétan erre az elcseszett rendszerre.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116853) micafighter válasza Dilikutya (#116851) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem hallottam eddig erről, de nekem speciel tetszik a dolog :)

(#116854) tomsolo válasza Dilikutya (#116851) üzenetére


tomsolo
őstag

Injustice™ 2 Online Beta - F2P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116855) cyberkind


cyberkind
félisten

Van arra valami esély, hogy a Driver 3-at feldobja valamelyik kliensbe a Ubisoft? (Driver 4 fent van)

Paranormal Cocktivity

(#116856) i2k válasza cyberkind (#116855) üzenetére


i2k
senior tag

Szép áron mérik a dobozos sztáffot :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116857) i2k


i2k
senior tag

//Lustáknak: https://www.indiegala.com/store?massive#giveaway

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116858) cyberkind válasza i2k (#116856) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi de itt is csak a digitális jöhet szóba, túl lusta lettem amióta jobban használom a Steam-et. :D

Egyébként nem értem én ezt a Driver témát sehogy se, a 4. rész fent van ami nem volt jó sehol se, a 3. nincs és nem is volt aminek voltak jó pillanati, a régiek szintén, de a San Francisco-t is szépen levették ami szintén jó volt, érthetetlen.

Paranormal Cocktivity

(#116859) KubanitoS válasza i2k (#116856) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nem látom ezt az akciót sehol.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#116860) ZsZso válasza KubanitoS (#116859) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ennek egy oka van: már nem aktív. :(

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#116861) FunPro


FunPro
senior tag

Na, milyen jó hogy már a normál bundliknál ott van, hogy mennyi lenne a "valós" értéke a játékoknak.

Mondjuk az én logikám szerint, ha valamit 10$ adnak, akkor az 10$-t ér. . .

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116862) micafighter válasza FunPro (#116861) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igy megfogalmazva azért ez a logika elég sok sebből vérzik :) Én előrendeltem a Fallout 4et mert tudtam hogy több száz órát fogok bele tenni. Megérte? Nekem megérte simán. Valaki aki azt se tudja tetszene-e neki annak megérte volna előrendelni tizen párezer forintért? Egyáltalán nem. Mondhatnék meg sok példát, de a lényeg hogy kinek mi mennyit ér az mindenkinél más. De nyilván ha volt már valami pl 15$ akkor ahhoz méri az ember, csak ilyenkor is azért jó vele tisztában lenni az miért volt annyi, elárazásokon kívül is vannak olyan akciók amik nem térnek vissza.

[ Szerkesztve ]

(#116863) Dilikutya válasza FunPro (#116861) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ez így nem kerek. Vegyük csak az Origin Bundle-t. Legálisan azokból csak 2 hétig került 4-5 játék 1$-ba. Szerintem ami a szürkéknél van pár €/db áron, azok is még ebből maradtak. Én ezekkel elvből sem számolok, de így is több az értékük, mint abban a két hétben. Max. neked nem érne meg ez a csomag ma sem 1$-nál többet, bár ez a beszerzés esélyeit nem javítja különösebben.
Amúgy egy nem bővíthető, évente ráncfelvarrt iPhone ér 250+ ezer forintot, pláne úgy, hogy tízezrek vannak a különböző tárhelyméretek között, miközben a flash memóriák árai nincsenek így eltávolodva egymástól?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116864) arty válasza cyberkind (#116850) üzenetére


arty
veterán

Tehát nem példaértékű devek, mert ... fogalmad sincs a szériáról, a helyzetről, a fejlesztőről és egyébként se érdekel annyira az egész hóbelevanc.

Szerintem ne vedd meg a season2-t, ha nem érdekel és egyébként se játszanál vele ;)
Máris spóroltam neked 2 eurót (vagy amennyire zsíros bizniszben vennéd).

(az igenis oldják megre nem reagálnék, mert ovis szint. remélem azért a lábaddal nem toppantottál, miközben írtad.... ;) )

(#116852) FunPro: igen, a gotykkal és társaikkal maguk alatt is vádják a fát, mert sokan nem vesznek "csonka" verziót és kivárnak (ergo egy season pass nélküli 60 eurós címből a végén emberünk vesz egy 30 eurós goty-t, azaz a kiadó csak fél bevételt látott). valószínűleg a day1 + szirszarokra költők + gotysok így is több bevételt hoznak, mintha nem lenne csak alapjáték (mint régen).

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#116865) cyberkind válasza arty (#116864) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg majd én eldöntöm, hogy mit veszek meg vagy mit nem. :))

Paranormal Cocktivity

(#116866) cskamacska válasza FunPro (#116861) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként pont ugyanezen felfogás alapján tartják egyes grognard("komoly" háborgós játékokat, szimulációkat) fejlesztők magasan az áraikat. Nem vicc, tényleg ezért. Persze ott teljesen más a közönség is, 40+ éves, többségében katonaviselt "játékosok" könnyen kipengetik a 40-60 dolláros induló árat, pláne hogy nem is vesznek több száz játékot, csak érdeklődési körükhöz tartozó párat, talán pár tucatot. Így ha egy esetleges árcsökkentéssel a fejlesztők nem terelnek be sokkal több kazuárt, mint amennyit vesztenek a köménymagon, akkor nem is feltétlen éri meg szenvedni az egésszel.

Persze a dolog alfele meg az lett, hogy már a tucatkacat Floppy Bird klónokat gyártó pattanásos tinik is többet keresnek, mint a legtöbb milsim fejlesztő, és ez meglátszik a játékaikon is, azaz a legtöbb csereszabatos a 90-es évek jobbjaival.

Legújabb Combat Mission talán már kinéz úgy mint a 2002-es Battlefield 1942. :))



Viszont legalább vannak hozzá fizetős peccsek. :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#116867) FunPro válasza arty (#116864) üzenetére


FunPro
senior tag

"egy 30 eurós goty-t, azaz a kiadó csak fél bevételt látott"

Na a gotyban pont az a kicseszés, hogy maga a kiadó nem bukik semmit, csak az a mamlasz, aki elég hülye volt a day 1 vásárláshoz.

Megveszi az alapverziót 60 juróért, jön az első dlc, megveszi 20 juróért, jön a következő, azt is megveszi, aztán így tovább a 30 eurós goty-ig. A szerencsétlen kifizet vagy 120 eurót, a másik meg megkapja a goty-t bagóért. :(

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116868) FunPro válasza micafighter (#116862) üzenetére


FunPro
senior tag

És #Dilikutya

Igazából ez ugye nem is logika, hanem amolyan mondás féleség.
"Minden annyit ér, amennyit adnak érte".
De ez teljesen igaz. Ha én eladok egy téglát egymillió forintért, akkor az a tégla egymillió forintot ért. Ha csak 1 forintért tudom elpasszolni, akkor annyit ért.

Itt a bundlirészlegen ez az "ennyit érne alapból" adat csak azért szemet szúró, mert
1) soha nem "értek" annyit a játékok
2) ez egy (egyébként nagyon jól működő) vásárlásra buzdító marketing stratégia

Az első részhez annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy szépen hangzik az a 200$ értékű játék, csak éppen ez az akció nélküli teljes ára. Ami még jogos is lenne, ha nem lenne havonta, kéthavonta leakciózva minden tétel minimum 50%-al. Mondjuk a havi bundlikkal szemben egy kicsit gonosz vagyok, mert abba tényleg kerülnek be olyan címek, amiket nem dobáltak előtte utánad bagóért.

A második része inkább szemet szúróbb, mert ameddig nem az ign vitte a boltot, addig ilyennek nyoma sem volt. Így már inkább olyan érzést kelt bennem a dolog, hogy maga az "adományozás" rész inkább csak amolyan képmutatásnak szerepel az oldalon. Ugyanis nem vagyok annyira naiv (nem vagyok hajlandó elhinni), hogy az ign a charity miatt buzdít minél több embert vásárlásra. Persze, eddig sem gondoltam, hogy mindenképp az adományozás a legfőbb szempont, de eddig legalább olyan benyomást keltett az oldal, hogy segítséget nyújt egy olyan szervezetnek, aki (azt a benyomást kelti, hogy) segít az embereken.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116869) FunPro válasza cskamacska (#116866) üzenetére


FunPro
senior tag

Na, ezekről még nem is hallottam.

Egyébként mindennek megvan a célközönsége.

Én tegnap hidaltam le, amikor megláttam, hogy a train szimulátorhoz vagy 5500$-nyi dlc van, és valakinek 3300 órája van a játékban. :Y

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116870) tomsolo válasza arty (#116864) üzenetére


tomsolo
őstag

Érdekeseket írsz.

Kérlek folytasd.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116871) i2k


i2k
senior tag

EA's Responds to Star Wars Loot Box Rant! - [Angry Interview]

Ha valaki nem emlékezne arra a videóra...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116872) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A Steam adatai alapján a Call of Duty: WWII PC-n népszerűbb, mint az elmúlt öt évben bármelyik másik játék a sorozatban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116873) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Battlefront II 10 órás trial az Origin Access keretében.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116874) warcat válasza Dilikutya (#116873) üzenetére


warcat
veterán

Van ám arc, "if" használata helyett "when you decide to buy" :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#116875) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#116873) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

full singlet megadja, vagy 10 óra multi, és helló?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116876) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#116875) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem úgy, mint a Battlefield 1-nél. Első pár küldetés, meg multi 10 órán át.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116877) cskamacska válasza Dilikutya (#116873) üzenetére


cskamacska
addikt

For launch itself we start with the EA Access Play First trial on November 9th. If you have Origin Access (or EA Access for Xbox players) you'll be able to play for 10 hours. Once this time expires you'd need the full game, which has 2 versions that unlock at different times.

Then those that order the Elite Trooper Deluxe Edition will be able to play from November 14th, and those with the Standard Edition can be played from the 17th.

Már az indulási dátum is előrendelési kedvezmény lett.. :DDD Persze van benne ráció, hiszen van benne fejlődési előremenetel, minél többet játszik valaki "rendes" kiadás előtt, annál könnyebben gyilkolhatja majd az újakat. Akik meg elkeseredésükben sokeurós Upgrade Pakkot, vagy rakás kártya dobozt vesznek.

Mr.Csizmás: There’s no limit on the maps and modes you can play in multiplayer, but you will only have access to a couple of missions from the single-player.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#116878) micafighter


micafighter
nagyúr

You Can Now Pre-order Microtransactions :C :C

Hogy ez miért nem nekem jutott eszembe.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#116879) Csapoati válasza micafighter (#116878) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én azt várom majd, hogy limitált lesz a pre-orderek száma és emiatt arra is előre kell jelentkezni. :D Mondjuk ha belegondolok, a Kickstarteren ez már most is működik.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#116880) arty válasza tomsolo (#116870) üzenetére


arty
veterán

köszönöm a tartalmas észrevételt, kérek még sok ilyet!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#116881) arty válasza FunPro (#116867) üzenetére


arty
veterán

Tehát a 30 eurós goty vásárlás a kiadónak nem veszteség a 120 eurót folyamatában elköltő userhez képest?
Ésmég: ha mindenkit a gotyt veszi, az fenntartható modell a kiadó számára?

Én nem érzem magam attól szerencsétlennek, ha valamit fél évvel hamarabb tolok le és a vásárlásommal hasonló játékok fejlesztését mozdítom elő. (értsd: lootbox mentes, nem openworld, nem multi(only) játékokat)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#116882) cyberkind


cyberkind
félisten

Mostantól a Take-Two összes játékában lesz mikrotranzakció

Ennyi, igazán szétválhatna a buzi multi és single, és mondjuk a single lehetne 40Eu, ha meg valakinek annyira fontos a multi akkor vegye meg azt is, nekem nagyon ritkán lenne ilyen, ha lenne egyáltalán. :U

Paranormal Cocktivity

(#116883) cskamacska válasza micafighter (#116878) üzenetére


cskamacska
addikt

Gaemsindustry.biz cikk: Funding your game through cryptocurrencies

más

Take-Two wants "recurrent consumer spending" from all titles, won't always be virtual currency

"We aim to have recurrent consumer spending options for every title that we put out at this company," Zelnick told shareholders during an investor call, transcribed by Seeking Alpha.

"And that's a sea change in our business, and recurrent consumer spending is 42% of our net bookings in the quarter," he continued. "It's been transformative for us and the only reason it's transformative for us is because it's transformative to our consumers.

"The business that once upon a time was a big chunky opportunity to engage for tens of hours or perhaps 100 hours has turned into ongoing engagement, day-after-day, week-after-week. You fall in love with these titles and they become part of your daily life."

És így történt gyerekek, hogy minden AAA játék egy éjszaka alatt Pay to Win MMO-vá változott. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#116884) FunPro válasza arty (#116881) üzenetére


FunPro
senior tag

Na várjál!

A játék alapáron ugye 60 euró. Első balekunk kifizet 120-at, ami két játék ára. A goty-s barátunk pedig kifizet 30 eurót kvázi csak a dlc-k ért.

Én nem látom ebben hol a veszteség. Talán a dlc elkészítésben annyi idő/energia/erőforrás van beleölve, mint a teljes játék felébe? Mert az árcédula erre utal.
Vagy hol bukott a kiadó, amikor két emberre jutott két teljes árú játék, meg arányaimban 15 euró dlc? Arról nem is beszélve, hogy a goty ritkán kerül a dayone árának felébe.

Persze, azzal az elkurjantott logikával "bukott", hogy ELMÉLETILEG mind a kettő MEGVEHETTE VOLNA 120 euróért a játékot. De ugyanezen elcseszett logika alapján megy a torrentes boszorkányüldözés is.

Ha mindenki goty-t venné, gondolom úgy is megérné a kiadónak, csak nem annyira mint a mostani modellel. De úgy tűnik, nem is kell aggódniuk ezen, mert szerencsére vannak a közösségnek olyan oszlopos tagjai, akik nem sajnálják kétszer-háromszor is megvenni ugyanazt a játékot!
Én köszönöm, inkább megveszem egyszer, (remélhetőleg) a teljes verziót! :)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116885) tomsolo válasza cyberkind (#116882) üzenetére


tomsolo
őstag

Állítólag lesz név változtatás is Take-It-All-ra.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116886) cyberkind válasza tomsolo (#116885) üzenetére


cyberkind
félisten

Irgalmatlan pénzeket hoz a Gta még most is, és valszeg minden R* játéknál így lesz, DE még ez se elég, a végtelen és tovább, mondjuk addig talán egy szavunk se lehet amíg összeraknak egy normális single-t, de kérdés meddig éri ez meg.

Paranormal Cocktivity

(#116887) Dilikutya válasza arty (#116881) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a fél év kivárás szerintem megér annyit, hogy a 60€ alapjáték és a 30+€ SP/DLC/stb. helyett 30€-ért megvedd a GOTY-t. Persze támogathatod a fejlesztőket (nem támogatod, a kiadót támogatod), ha van kedved. Nekem nincs kedvem ennyi pénzt játékra költeni, és ha legálisan lehetőséget adnak a kevesebb költésre, élek vele. Szürkét nem pénzelek, csak legálisat, én ezzel támogatok. Meg azzal, hogy megveszem eleve. Akciósan, annyival is több pénzt látnak, mert megjelenéskori áron nem túl sok játékot vennék. Konkrétan egyet se.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116888) Dilikutya válasza cyberkind (#116886) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt azért vedd figyelembe, hogy ki kell fizetni a rezsit, valószínűleg bérelt az iroda, vannak alkalmazottak, befektetők, és mivel pár évente jön ki csak új R*ckstar játék, a fejlesztők fizetésére is kell félretenni. Az rendben, hogy a Take-Two nem csak a R* játékait adja ki, de gondolom nem szívesen finanszírozzák őket más játékokból. Nekik így éri meg. Másnak úgy is, ha félévig drága, utána jöhet az árcsökkentés, GOTY, -50%.
No meg a GTA5 olyan költségvetésből készült, mint a legnagyobb Hollywood-i látványfilmek.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116889) cyberkind válasza Dilikutya (#116888) üzenetére


cyberkind
félisten

3 nap alatt 2013-ban 1milliárdot hozott a játék, azóta csak több lett a termelt haszon a Gta 5-ből, szóval ilyen összeg figyelembe vegyem a rezsit és társait?

Nagyon durva címek vannak náluk, ha már most nem tudnak ezzel mit kezdeni akkor ez az ő bajuk, ott van a Mafia 3, nekem tetszett de kb mindenkinek nem, nyugodtan rábízhatták volna az azóta bezárt csehekre ezt a részt is és hozta volna a pénzt, bár elvileg így is hozta bőven, a Bioshock is csak porosodik náluk, igaz ha ilyen szarul nyúlnának hozzá csak a baj lenne így ez még jó irányba megy de nyugodtan kezdhetnek valamit a címeikkel, ott van a Borderlands, az már készül, ott a Max Payne abból semmi se lesz és még sorolhatnánk.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#116890) Dilikutya válasza cyberkind (#116889) üzenetére


Dilikutya
félisten

Adó is van. Mindenkinek szíve joga annyit kérni, amennyit akar. Nekem meg szívem jogom nem kifizetni, ha nem tetszik. Van elég játékom így is. :) A GTA5-el is ráérek, még a 4. rész sincs befejezve. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116891) cyberkind válasza Dilikutya (#116890) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy van adó mint a filmeknél, hogy hoz valami 1 milliárdot de veszteséges? :D Nyilván joguk van meg ők meg is tehetik ilyen címekkel, csak a Mafia 3-as befürdés után kétlem, hogy a R* játékokon kívül meg is adnák a pénzt, én meg annak örülnék ha szétválna a multi.

Paranormal Cocktivity

(#116892) Dilikutya válasza cyberkind (#116891) üzenetére


Dilikutya
félisten

A multi különválasztásának én is örülnék. Persze nem úgy, hogy a teljes single+multi 10-20%-al kerül csak többe, hanem ésszerű árszabással.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116893) W.Wilson válasza FunPro (#116884) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

"Ha mindenki goty-t venné, gondolom úgy is megérné a kiadónak"

Alátámaszthatnád ezt a gondolatodat valamivel.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#116894) cyberkind válasza Dilikutya (#116892) üzenetére


cyberkind
félisten

40-40 nekem már jó lenne, de ahogy láthattuk ha szétvágnak egy játékot az árcédula nem lefele módosul, így inkább hagyják benne, mert ha nem is kell de többet kapok a pénzemért.

Paranormal Cocktivity

(#116895) tomsolo válasza Dilikutya (#116890) üzenetére


tomsolo
őstag

Engem már paywall nélkül is rég elveszítettek mert sajna nem tudnak érdekelni a GTA és klónjai.

Talán már a 3 részben elfáradtam annyira, hogy teljesen hidegen hagy már ez a játékstílus a hozzávaló fantáziátlan, kriminál settinggel és szereplőkkel együtt, így nem nagyon izgat mit csinálnak. De most őszintén, ötödjére is megint vmi surmó alvilág milliőben kéne nyomulni, ezt kb. olyan szinten unom mint kb. német katonát, terroristát ölni (bye-bye COD series).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116896) Csapoati válasza tomsolo (#116885) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy Take Two (Times More) - ra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#116897) FunPro válasza W.Wilson (#116893) üzenetére


FunPro
senior tag

A gondolatot alá tudom támasztani, de a paradox jellege miatt csak elméleti síkon beszélhetünk erről.

A kijelentésemet továbbra is fenntartom: Ha mindenki goty-t venné, gondolom úgy is megérné a kiadónak.

Márpedig ezt azért merem kijelenteni, mert nincs olyan ökör üzletember, aki ne minimumra tervezne. Márpedig, egy játéknak "négy minimuma" van. Alapverzió dlc nélkül, dlc nélküli alapverzió akciós áron, goty edition, goty akciós áron. Ha értelmes ember viszi a boltot, az úgy kalkulál, hogy mind a négy minimum megérje, tehát még a goty akciós árán is kéne lennie haszonnak.

Viszont! Amint írtam, ez az egész csak elméleti síkon működik, ugyanis ha nincs sikeres alapverzió, nem jönnek hozzá dlc-k, és nem készül el a goty verzió.
Mondjuk, így legalább nem fő az ember feje, hogy ezt meg azt a dlc-t is be kell szerezni, hogy tényleg a 100%-os verziót tudja magáénak. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116898) W.Wilson válasza FunPro (#116897) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Teljesen kizárt, hogy így terveznének. Vannak várakozások a bevételekre, nyilván van több szcenárió, köztük egy pesszimista, de hogy ez nem a "mindenki akciós goty verziót vásárol megjelenés után egy-két év múlva", az 100%. Bizonyára nem dolgoztál még multinál pénzügyön, ha ezt így gondolod.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#116899) Dilikutya válasza FunPro (#116897) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez annyiból téves, hogy sokszor már a megjelenés előtt lehet tudni, mennyi DLC lesz, mi lesz benne (van, hogy az alapjáték megjelenését követően már azok is elérhetők), lesz-e season pass...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116900) tomsolo válasza Dilikutya (#116899) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez meg annyiból, hogy van amikor ott virít a vegyél SP-t aztán majd meghalnak mire tudnak bele tenni tartalmat (vagy nem is tesznek, mruhahah)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.