Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112701) gyimger válasza sixpak (#112700) üzenetére


gyimger
őstag

Dettó. Meg a legbugosabb is. Emlékszem, amikor a Mafia 2-ben lőttem a képeket, hogy milyen gyönyörű az éjszakai, megvilágított havas táj. Ez meg csak csúnya és kész. Ez a skybox például honnan jött?

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112702) arty válasza sixpak (#112700) üzenetére


arty
veterán

saintsrow széria ámblokk kimaradt? ;)

(#112694) KubanitoS - igen, megpróbálták 60 euróért is, aztán a piac szépen beárazta... és ma a mafia3 kevesebb, mint a gta5 felébe kerül :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112703) i2k válasza sixpak (#112700) üzenetére


i2k
senior tag

"szerintem tényleg minden idők legcsúnyább sandbox játéka....amivel játszottam."

Hát, a GTA 3 nem versenghetett akkoriban a "legszebb" címért...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112704) sixpak


sixpak
nagyúr

A maga korában a legcsúnyább, így akartam mondani....sorry mindenki.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#112705) Dilikutya válasza i2k (#112703) üzenetére


Dilikutya
félisten

A GTA3 2001-2002-ben szerintem abszolút jó volt. A Vice City és a San Andreas volt már kissé kopott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112706) ayo válasza i2k (#112703) üzenetére


ayo
addikt

GTA 3 minden volt csak nem csúnya

http://jateknaplo.blog.hu

(#112707) i2k válasza ayo (#112706) üzenetére


i2k
senior tag

"GTA 3 minden volt csak nem csúnya"

Szubjektív.
Amúgy meg maximum úgy nem volt csúnya, hogy az ember a homokozó jellege miatt elnézőbb volt a (például) Clive Barker's Undying, Serious Sam: The First Encounter, Max Payne (1), Return to Castle Wolfenstein árnyékában.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112708) Csapoati válasza i2k (#112707) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezek közül egyik sem open-world, ami azért nem kicsit számít. Szerintem sem volt egyáltalán csúnya GTA 3 2002-ben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112709) Dilikutya válasza i2k (#112707) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jajj, hát ilyen alapon se a GTA4, se a GTA5 nem szép, mert mindig lesz egy csőFPS, ahol néhány méteres folyosókon kell bóklászni, így ott mindenre több erőforrás jut.. A Return to Castle Wolfenstein nyílt téri pályái már korántsem olyan szépek és részletesek, mint a kastély belterei. Ugyanez igaz a Serious Sam-re is, jócskán trükközött a Croteam, hogy a program annyi ellenfelet tudjon kezelni. Ha megnézed a szörnyeket, a textúrák szépek, de a modellek elnagyoltak, és ahol igazán nagy csetepaté van, az méretes, üres pusztaságon zajlik. Pl. a végső csata Egyiptomban, van két piramis két szélen, 1-2 oszlop, azok is messze egymástól, és oda szabadul be a sok ellenség.
2007-ben a Crysis sokkal szebb volt, mint egy évvel később a GTA4, pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112710) i2k


i2k
senior tag

Csapoati, Dilikutya: olvasni smafu?
Ott van a "homokozó jellege miatt"... homokozó = sandbox...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112711) ayo


ayo
addikt

Kicsit pozicionáljunk a tárgyra: "szerintem tényleg minden idők legcsúnyább sandbox játéka....amivel játszottam."

"Hát, a GTA 3 nem versenghetett akkoriban a "legszebb" címért..."

Mai példával élve a Ryse is szebb, mint a GTA V, DE mégse soroljuk a csúnya játékok közé, hiába sandbox elnézés van.

Én se mondom, hogy a kor legszebbje volt, de azért eszembe nem jutna csúnya kategóriába sorolni.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#112712) i2k válasza ayo (#112711) üzenetére


i2k
senior tag

"Én se mondom, hogy a kor legszebbje volt, de azért eszembe nem jutna csúnya kategóriába sorolni."

És... nem is lett a "legcsúnyább" címke ráakasztva... sandboxban.
Mert mint játék (gyűjtőnév, ipar, mely keretében megjelent) a lejjebb / feljebb (kinek hogy) felsoroltak "szebbek" voltak nála.

Idézőjelek: szubjektív --- mindenki maga vérmérséklete, véleménye, élménye alapján.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112713) morfondőr válasza ayo (#112711) üzenetére


morfondőr
őstag

Mivel ez is konzolport és még ráadásul nagy ívben tojtak az optimalizálásra, nem igazán lehetett jobb, mert akkor a megjelenéskor még nem is létező 1080Ti sem tudta volna meghajtani! Én TV-n játszottam kb. 3 m távolságról, onnan már nem látszódott annyira elnagyoltnak, konzolon meg ugyanez a helyzet, nem is sírtak érte a konzolosok. Közelről persze, nem volt szép, de ez már úgysem lesz jobb, kár rajta ennyit pörögni! Kiadják a 3. DLC-t még és a fejlesztők is el fogják felejteni, hogy volt ilyen játékuk
Persze nem akarom védeni a játékot, meg a fejlesztőket sem, legfőképpen azért, mert nagyon hangoztatták, hogy igenis foglalkoznak a pc-s porttal!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112714) gyimger válasza ayo (#112711) üzenetére


gyimger
őstag

A Ryse egy tipikus olyan játék, ahol nem érdekel a szép grafika, ha a játékmenetet szénné unom.
Bezzeg az Undyingot hogy szerettem, kár, hogy rusnya. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112715) ayo válasza i2k (#112712) üzenetére


ayo
addikt

De akkor mit szerettél mondani? Mafia 3-ra írták hogy csúnya és valószínű nem egy cső FPS-hez viszonyítva gondolt rá, hiszen kiemelte hogy "sandbox játéka". Szóval nem mint játék, hanem mint sandbox játékról beszéltünk :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#112716) i2k válasza ayo (#112715) üzenetére


i2k
senior tag

"Szóval nem mint játék, hanem mint sandbox játékról beszéltünk"

S erre is megkaptad a válaszod.
Szóval, mit szerettél volna még?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112717) echterion


echterion
nagyúr

Megy ám a fingreszelés ezerrel. Csak aztán nehogy szikrát kapjon, mert akkor lesz nagy bumm. :DD

**********

(#112718) Csapoati válasza i2k (#112710) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tehát akkor alapból hülyeséget beszéltél, mert nem ezekhez a címekhez kell hasonlítani a GTA 3-at. A maga idejében igenis szép volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112719) cyberkind válasza Csapoati (#112718) üzenetére


cyberkind
félisten

De a Mafia 1 szebb volt, sőt szerintem jobb is, igaz ha a PS2-es dátumhoz nézem akkor 1 évvel több idő volt fejleszteni de a PC-s Gta 3-at is.

Paranormal Cocktivity

(#112720) reelc válasza gyimger (#112714) üzenetére


reelc
veterán

Mitől rusnya az Undying?
Ugyanúgy néz ki, mint a megjelenéskor, 2001-ben.

Csak fejlődött a technika, meg nőttek az igények (fejlesztői és játékos oldalon is).
Nem korrekt felróni 16 évvel később a külsőt (még 5 évvel később sem).
Akkor a pixelgrafika a király, mert ma is úgy néz ki mint régen, nem öregszik? :DDD

(#112703) i2k: a legszebb címért nem is, de Game of the Year és Excellence in Game Designt bezsebelt az akkori GDCA-n.
Most nézem azt a listát, elég erős év volt.

[ Szerkesztve ]

(#112721) Csapoati válasza cyberkind (#112719) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Mafia 1 csodálatosan nézett ki, de ettől még a GTA 3 sem volt csúnya. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112722) cyberkind válasza Csapoati (#112721) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, de én inkább arra akarok kilyukadni, hogy mennyivel több volt az a játék minden téren de elég ha csak megnézzük a szövegmennyiséget, mindenki dumált benne és nem is keveset, nagy ugrás volt az a +1 év. :)

Paranormal Cocktivity

(#112723) gyimger válasza reelc (#112720) üzenetére


gyimger
őstag

Ha a Te érvelésedet vesszük, akkor igen, mivel csak az igények nőttek, szóval a pixelgrafika igenis király.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112724) cskamacska válasza echterion (#112717) üzenetére


cskamacska
addikt

Jeh, inkább beszéljünk arról, hogy tegnap este megkaptam ajándékba a Call to Arms Deluxe upgrade-jét, én meg örültem mintha búszni vinnének, végre megkapok minden single tartalmat! :K

AHA! Ahogy Móricka képzeli, mert így néz ki a dolog:

Szóval a szezon passznak is nőtt szezon passza, de ez kapásból azt is jelenti, hogy a koopnak is lőttek, ha csak nem vesz mindenki a brancsból 60€ eurós Ultimate Edition-t. :o

A campaign magáért beszél, de az army access azért fontos, mert a CtA a multi kihalását megelőzendő F2P modellre váltott, bárki játszhat vele, de nem érhető el minden egység, azokat ki kell grindolni. Ez azt jelenti, hogy az oldalnként kb 8-10 behívható gyalogsági alakulatból az első 4-5 érhető el, járműből pedig csak az alap géppuskás terepjáró, a péncéltörős terepjáró, meg talán az egyik alap géppuskás APC. Semmi tank, semmi IFV, semmi komolyabb tűzerejű egység, Nexon megkönnyezné ezt a felállást, ahol hetekig széllel szemben kell hugyozni, hogy daráljon le kapásból egy kompetensebb játékos. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112725) gyimger válasza cskamacska (#112724) üzenetére


gyimger
őstag

Az a Full edition lehetne Half edition is. A Deluxe mellé meg még beférne egy Complete edition.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112726) i2k válasza cskamacska (#112724) üzenetére


i2k
senior tag

"Nexon megkönnyezné ezt a felállást"

Nyugi, a Ghost in the Shellben megcsinálja ugyanezt --- hiába a "free" modell...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112727) cskamacska válasza gyimger (#112725) üzenetére


cskamacska
addikt

Hülyeségért nem kell a szomszédba menniük, de a szomszédban is több van mint kellene. :))

Battle of Empires modelljéről sírtam már párszor, tavaly májusban így nézett ki:

Idén januárban nagy változások történtek, megemelték az olcsó multi változat árát 5 euróról 9-re.. hogy többen vegyék :D , kinyírtak minden régi olcsóbb csomagot, és a 39 eurós teljes árú complete the bundlit hagyták meg helyettük. No meg persze a DLC-ket magában, továbbra is 5-7 eurónként lehet a játékot összelegózni, a csomag is erről szól szerfelett méltányos 15%-os leárazás mellett. :)

Itt konkrétan már a 25 eurós Season Pass-t is vissza lehetne sírni, mert a későbbi DLC-k abban még benne lesznek, mostani csomagokhoz meg külön meg kell venni őket 7 euró környékén. Osztrák-Magyar küldetéssorozat pont pár hét múlva várható.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112728) i2k


i2k
senior tag

Indiegala - "Torch Cave 2" - INGYENES

Indie játék. 415 öcsivment. Cirka 7 perc alatt! OMG.
Mert a játék MINDEN ugrásért ad egy öcsit!

Pedig, alapvetően nem lenne rossz - ha nem degradálta le volna a készítő (és nem pusztán a pénzszerzésről --- tipikus Greenlight-os bejutás, és gyors pénzszerzés szagú --- szólt volna), hanem kicsivel több energiát ölt volna bele. S az öcsik is ötletesebbek lettek volna...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112729) morfondőr válasza i2k (#112728) üzenetére


morfondőr
őstag

Áruljátok már el, hogy milyen előnyre tesz valaki szert, ha 10 millió öcsije van? Még a kártyát értem, hogy 20 ft-ért el lehet adni, de ez nekem már magas! :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112730) maross válasza i2k (#112728) üzenetére


maross
veterán

link jo lett volna, en speciel nem talalom, se fooldalon, se store oldalán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112731) yozsee11 válasza maross (#112730) üzenetére


yozsee11
aktív tag

[link]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#112732) i2k válasza morfondőr (#112729) üzenetére


i2k
senior tag

Ne morfondírozz ilyesmin.
Fogadd el, hogy a világ nem úgy működik, ahogy elképzel(t)ed - mindig lesznek furcsa dolgok.
Ez csak egy a sok közül.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112733) morfondőr válasza i2k (#112732) üzenetére


morfondőr
őstag

Csak gondoltam tanulok valamit ma is és nyugodtan tudok aludni éjjel, hogy már ezt is tudom! :DDD

pingtest: ja hogy az öcsihunter öcsire megy ki a játék! Mégis sikerült tanulnom! Bár ez kb. olyan, mintha minden játékot god mode-al tolnék végig: semmi értelme!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112734) pingtest válasza morfondőr (#112729) üzenetére


pingtest
tag

Én azt bírom mikor kiírja, hogy öcsihunter, közben meg le van neki csalva mind. Nem egy ilyen embert láttam már.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#112735) i2k válasza pingtest (#112734) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, hogy nem nekem szólt, nem is veszem magamra... de csak úgy belököm ide az infót:
923 játékom van STEAM-en.
26 játékban van megszerezve minden öcsívment.
Ez 2,82%.
Hivatalosan sem vagyok öcsihunter. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112736) pingtest válasza i2k (#112735) üzenetére


pingtest
tag

Nem neked szólt, így van. 20 új barát meghívóm van most úgy látom, ebből 95%-a csaló. Szomorú vagyok.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#112737) i2k


i2k
senior tag

"Get Even"
Mystery, FPS, Action

"Black - an ice-cold mercenary and hired gun - awakes in a mysterious old asylum with no memory of his past.
Under the guidance of his anonymous captor, ‘Red’, Black embarks on a form of treatment, facilitated by a unique technology - a headset that allows the user to relive their memories and experience them again in the present.
And so Black tries to remember.
With the help of the ‘Pandora’ headset, he travels into the depths of his own mind to explore the truth behind the only thing he can remember: the rescue attempt of a teenage girl with a bomb strapped to her chest."

- STEAM profil
- Olcsóbb forrás - 20,69 euro (~6390 Ft)

Gameplay video

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112738) maross válasza yozsee11 (#112731) üzenetére


maross
veterán

koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112739) tomsolo válasza i2k (#112737) üzenetére


tomsolo
őstag

Ennyi pénzből annyi más már megjelent játékot lehet venni :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112740) lappa86


lappa86
tag

Van egy szívemnek nagyon kedves Kongregate-es játéksorozat, a Cyclomaniacs (1, 2, 3), aminek a következő részét Steamen is tervezik megjelentetni. A Greenlighton azonban egyelőre nem kapott elég szavazatot, ezért arra kérlek titeket, hogy ha tetszik, nyomjatok rá egy igent. :)

Itt a greenlightos link.

Bocsi a reklámért. :)

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#112741) tomsolo


tomsolo
őstag

Akinek kell a Hell Girls az itt tudja megvenni

Ezért képért szedették le az unatkozó LMBT háziasszonyok:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112742) Dilikutya válasza tomsolo (#112741) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mi a sz...?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112743) bullseye válasza tomsolo (#112741) üzenetére


bullseye
addikt

Jó, hogy szóltál, ott volt a wishlisten, akkor ideje behúzni. De hogy jön össze a prüdéria meg az LMBTQ?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112744) oriic válasza i2k (#112737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség:
Múlt pénteken jelent volna meg eredetileg, de a manchersteri robbantás miatt elhalasztották a premiert.

Live-Die-Respawn

(#112745) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár célplatformok még nincsenek megadva, de készül a Project IGI folytatása IGI: We're Going in címmel. (idősebbek talán még emlékeznek a 2000-ben kiadott első részre)

Live-Die-Respawn

(#112746) cyberkind válasza oriic (#112745) üzenetére


cyberkind
félisten

Tuti változni fog ez is, máskülönben csak bukó lesz a játék, manapság nem divat a nehéz és gondolkodós játék.

Emlékszem, hogy anno mennyit szoptam csak a demopályával. :Y

Paranormal Cocktivity

(#112747) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#112746) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legjobb lenne kiadni újra az eredetit mondjuk UE4-el :D mekkora sírás lenne a difficulty miatt ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112748) Crytek válasza oriic (#112745) üzenetére


Crytek
veterán

Azt tegyük hozzá a korábbi részeket is felpakolják steamre

""A Project IGI jogait egyébként az Artplant szerezte meg, így az első két rész hamarosan újra megvásárolható lesz. Az IGI: We're Going Int egyébként az Eidos utódja, a Square Enix adja ki."

+ A Sudder Strike 4 miatt a Sudden Strike 1-2 Gold és Sudden Strike 3 is felkerült steam-re!

Next PC Upgrade: 2022

(#112749) eami válasza tomsolo (#112741) üzenetére


eami
addikt

becsukott szemmel gyorsan meg is vettem :DDD

(#112750) Dilikutya válasza Crytek (#112748) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd csak jönnek sorban a régi kedvencek. Gobliiins-t, Stupid Invaderst akarok még Steam-re. Tudom, Gobliiins van a GOG-on, de ha lehet, gyűjteném egy helyre. Meg kéne régi Need for Speed.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.