Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112101) vorosmarti válasza Lackki (#112099) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ne is mondd, a DayZ megvan nekem is. Talán a legértelmetlenebb 23 euro volt életemben amit elkoltottem. :)

A Memory of Eldurimot azért írtam Crytek hsz-ére, mert az általa imádott engine-el készült. Mondjuk sose lesz kész, tavaly januárban jött az utolsó patch.

(#112102) i2k válasza Lackki (#112099) üzenetére


i2k
senior tag

A Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online sem panaszkodhat.
2015. novembere óta van készítés alatt, és már Alpha fázis óta játszhatnak vele az emberek --- 183 órám van benne ---, és még mindig csak béta.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112103) oriic válasza Lackki (#112099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Space Enginers - 2013. október 23.

Rust - 2013. december 11.

1... 2... 3... KICK IT! (Drop That Beat Like an Ugly Baby) - 2013. március 20.

AirMech - 2012. november 9.

Ezeknél korábbit nem találtam. :DDD Ez mind EA-ben van még mindig.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112104) maross válasza oriic (#112103) üzenetére


maross
veterán

egyszerubb lenne azokat felsorolni amik kijottek earlybol :). Kb az osszes sandbox jatek amire raizgultak az emberek early maradt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112105) ayo válasza MrTwister (#112095) üzenetére


ayo
addikt

story-ért biztos érdemes lesz egyszer beszerezni a Sybera 3-at, de majd vmi indiegala csomagból v 5 euró alatt. Az irányításra is nagyon sokan panaszkodnak még, azt én se tudtam tesztelni, de elég volt nézni az animációkat, ahogy mozognak.. :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#112106) reelc válasza maross (#112104) üzenetére


reelc
veterán

Na igen.
Rengeteg Early Access eltűnt a süllyesztőben.
Sok úgy néz ki sosem jön ki az Earlyből.

De van pozitív példa is, pl. a Grim Dawn.
Kickstarteren kezdte, majd Early Accesben volt több, mint 2,5 évig, utána megjelent tavaly februárban. Ez az egyetlen Early Access amit megvettem. Nem bántam meg, készül a kiegészítő hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#112107) i2k válasza reelc (#112106) üzenetére


i2k
senior tag

Grim Dawnt én is megvettem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112108) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok !

Subnauticával mi a helyzet ?

EA még ?

Megéri az árát ?

Üdv: Bicskás

(#112109) echterion válasza ayo (#112105) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez most olyan Crytek-es volt. :DD

**********

(#112110) MrTwister válasza reelc (#112106) üzenetére


MrTwister
őstag

"készül a kiegészítő hozzá."
Van róla bővebb infód? Nagyon szeretem ezt a játékot! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#112111) S1M0N válasza MrTwister (#112110) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#112112) maross válasza reelc (#112106) üzenetére


maross
veterán

De grim dawn nagyon nem sandbox, hanem par jatekos kis hack&slash :). Es mivel titan quest folytatas, en is earlyben megvettem, nem bantam meg, még mindig ajanlott vétel :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112113) Frod válasza i2k (#112107) üzenetére


Frod
addikt

Szintén. Humbliból volt valami 10 €, már benne van vagy húsz órám és sehol nem tartok.

Do you see the white shadow?

(#112114) Crytek


Crytek
veterán

Danger Zone A Burnout volt alkotóinak új játéka :C

Next PC Upgrade: 2022

(#112115) i2k válasza Frod (#112113) üzenetére


i2k
senior tag

62 órával én sem tartok szinte sehol.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112116) maross válasza i2k (#112115) üzenetére


maross
veterán

Már csak pár side questet lehet látni a mapon, egyszercsak nekiugrom azoknak is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112117) i2k válasza maross (#112116) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112118) reelc válasza S1M0N (#112111) üzenetére


reelc
veterán

Itt több infó és kép van, talán 108-ig érdemes visszanézni a Grim Misadventurekat ha bővebben érdekel.

(#112112) maross: Valóban nem sandbox, csak ellenpéldaként hoztam fel (ahogy írtam is) a soha el nem készülő Early Accessek ellen.
A Titan Quest miatt szavaztam bizalmat nekik, ami nekem nagyon bejött.

A Grim Dawnban 420 órám van, sok még akkor került bele amikor kész sem volt teljesen, sokat farmolgattam akkoriban.
Veteran szinten végül végigvittem egy karival (van több is), a következő nehézségi szintre még csirke vagyok, próbáltam. Ha letettem megint a Diablo 3-at, majd folytatom. :)

[ Szerkesztve ]

(#112119) Crytek


Crytek
veterán

Sniper GW3 ingyen Season Pass

Next PC Upgrade: 2022

(#112120) oriic válasza Crytek (#112119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel alapból csak Season Pass Editiont lehet beszerezni, így sok értelme ennek nincs. :) Az alapjáték külön nem lesz kapható, nyilván így oldják meg, hogy a lemezes változatoknál a felhasznált SP kódok után is beszerezhető legyen a csomag.

BTW érdekes, hogy SP leírása szerint multi pályák is jönnek majd. :D Csak ugye multi meg még nincs a játékban. :DDD

Live-Die-Respawn

(#112121) BasketWink válasza oriic (#112120) üzenetére


BasketWink
csendes tag

de ha jön a multi akkor lesznek pályák is nem pedig csak a semmiben lövöldözik majd egymást :DDD

(#112122) djculture válasza oriic (#112120) üzenetére


djculture
félisten

Ja majd megvesszük 1 euroért fél év múlva mert nagy ivben egy fos az egész... Már a béta is az volt merő unalom, élettelen pályák értelmetlen oda vissza autókázás ezernyi hibával. Isten bizony még a második résznél is rosszabb ez a rész. Ebben a grafikán kívül minden visszafele fejlődött a nagy szabadság jegyében.

[ Szerkesztve ]

(#112123) Crytek válasza djculture (#112122) üzenetére


Crytek
veterán

NEM ,Nagyon nem :) De tisztelem a véleményed, de vak vagy nagyon :DDD
A 3 az évtized játéka az 1+2 -öt együttvéve is.

Halkan mondom a Batman AK amit kb 500 millioszor nagyobb cég rakott össze sokkal szarabb állapotba jött pcre ..ugye ott lószart se adtak ingyen (ha jól emlékszem, ha rosszul elnézést)

Steam összest megveszem neked (bár felesleges neked) ha ez fél éven belül 1 euro lesz (nem G2A és társain)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#112124) Frod válasza Crytek (#112123) üzenetére


Frod
addikt

Igazából de, adtak. Ha a premiert követő pár hónapban szerezted be (értsd akkor került fel a Steam-edre) akkor az összes korábbi Arkham részt is odaadták ingyen valamikor az év őszén.

Do you see the white shadow?

(#112125) KubanitoS válasza Crytek (#112123) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sniper Ghost Warrior 3, mint az évtized játéka. Asszem nincs több kérdésem... ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#112126) Crytek válasza KubanitoS (#112125) üzenetére


Crytek
veterán

A GW 1és 2höz viszonyítva csak mobilon lemaradt pár szó :)
Egyre jobban fejlődnek. A Sniper Elite sorozathoz képest is ami kb copy paste kb 0 újítás itt meg kb mindent megvetnek a GW3-ban. Az meg hogy elcseszték a startot elég sajnálatos dolog.

Next PC Upgrade: 2022

(#112127) Dilikutya válasza Frod (#112124) üzenetére


Dilikutya
félisten

2015 őszén a korábbi részek egyébként sem kerültek már sokkal többe, és valószínűleg a korai Arkham Knight vásárlók zömének meg is voltak... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112128) Źşë' válasza Crytek (#112126) üzenetére


Źşë'
addikt

csak nem megint egy hét pihi :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#112129) oriic válasza Źşë' (#112128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wtf??

Live-Die-Respawn

(#112130) cyberkind válasza Źşë' (#112128) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez már minimum a második azóta amiben megmondták, hogy még egy és repül, nahát-nahát és megint nem repült. :Y

Paranormal Cocktivity

(#112131) micafighter válasza oriic (#112129) üzenetére


micafighter
nagyúr

Fellelhetö valahol ki miért kapja a szankciot?

(#112132) cyberkind válasza micafighter (#112131) üzenetére


cyberkind
félisten

Már nem mert ezzel is volt balhé, hogy senkinek sincs ehhez köze meg blabla, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112133) Agyzuzo válasza cyberkind (#112132) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Túlságosan dicsérte a Sniper 3-at és az egyik modinál ez biztos kicsapta a biztosítékot. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#112134) ayo válasza Agyzuzo (#112133) üzenetére


ayo
addikt

haha, nekem is az évtized játéka rész jutott egyből eszembe, hogy azért :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#112135) Egon


Egon
nagyúr

Orcs must die! 2-vel nincs kedve valakinek coop-ba tolni? :)
Ha lenne jelentkező, legyen szíves dobjon egy privit. :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#112136) Vertigo18 válasza Egon (#112135) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mennyire lehet jó móka ez egy 7 éves gyereknek? Apa-fia co-opban gondolkodom.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#112137) Egon válasza Vertigo18 (#112136) üzenetére


Egon
nagyúr

Az én 5 (majdnem 6) éves fiam élvezi (egyedül játszik), de csak egy példányban van meg a játék, így coop-ban nem szoktuk nyomni (meg hát ő azért nem akkora játékos, hogy bírja a keményebb pályákat).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#112138) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112139) Csapoati válasza tomsolo (#112138) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Arcod, amikor belekóstolsz a szomszéd guggolós pálinkájába. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112140) cyberkind


cyberkind
félisten

Rohadt jó ez az új Prey. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112141) eami válasza cyberkind (#112140) üzenetére


eami
addikt

nem csak 5-én jelenik meg?

(#112142) cyberkind válasza eami (#112141) üzenetére


cyberkind
félisten

De a demo nem konzolra. :P

Paranormal Cocktivity

(#112143) Frod válasza Dilikutya (#112127) üzenetére


Frod
addikt

Igen... de a kérdés nem ez volt most, hogy megvolt-e a többségnek, meg amúgy is olcsó volt, hanem, hogy járt-e bármi kárpótlásként?! Járt. Pont :D
Egyébként az Origins és a Blackgate nekem sem volt meg, azok jól jöttek!

Do you see the white shadow?

(#112144) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez egy egész korrekt bundli ahhoz képest hogy indiegala, tier2.ig legalábbis

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112145) djculture válasza Crytek (#112123) üzenetére


djculture
félisten

Hátha olvasod azért...g2-a.n minden esetre már 8600ft a játék, rekord érték csökkenés még ott is.. Szerintem kutyának se kell és steam-en is csökkeni fog elég gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#112146) bullseye válasza djculture (#112145) üzenetére


bullseye
addikt

Félszürkében(?) 21,5 euró
Mármint ha a SGW3-ról van szó, kissé belebonyolódtam már. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112147) djculture válasza bullseye (#112146) üzenetére


djculture
félisten

Igen arról van szó.

(#112148) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

...kis szubjektív...
Uh srácok...PS4en sikerült megszereznem a Titanfall 2t.Ez a játék eszméletlen brutálisan kibaszott jó játék!!!A multija valami fenomenális.Tele van jó ötletekkel.Szerintem kenterbe veri a BF1/COD: IW párost hangulatban, irányításban, látványban, élvezeti faktorban egyaránt :B Pár hete ingyen hétvége alatt bele szerettem a játékba.
Bátran ajánlom mindenkinek ezt a felhasználók által méltánytalanul elfelejtett játékot.Erről az EA tehet.A megjelenését bepréselték a BF1/COD:IW közé...barmok.Így nincs akkora játékos tábora, mint a fentebb említett "villa lakóknak", de hála isten, így is sokan játszanak vele.Ja, és nincs fizetős dlc, minden pálya ingyen jön :C
Ha nagy akciót dobnak rá, bátran vegyétek-vigyétek!

(#112149) i2k válasza ProEvoFan (#112148) üzenetére


i2k
senior tag

Gondolom, fel sem merült benned, hogy sokan a stílust nem kedvelik... :)

//Szerk.: A játék stílusát... még mielőtt sértődés esnék.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112150) djculture válasza i2k (#112149) üzenetére


djculture
félisten

Igen nekem se jött be ez az esztelen össze vissza ugrabugrálás, elég volt belőle az első rész bétája is.. Ha meg is veszem az újat max az állítólag elég jól összerakott singleplayer miatt teszem..

Multiplayer ügyében meg annyit hogy az EA szarja kifele a multis játékait de gyakorlatilag egy ideje mindegyik úgy jár hogy amig újdonság játszák sokan után meg ideig óráig megint ha akciós lesz. Az új részek egymástól rabolják el a játékos számot. Nem az van már mint régen hogy ezek élet tartama 2-3 év is volt simán.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.