Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112801) Dilikutya válasza cyberkind (#112799) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kevés neki a GTX980Ti. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112802) cyberkind válasza Dilikutya (#112801) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha még az lenne nem lenne akkora baj mert van erősebb és megoldható a gond, de sajnos nem ez. :P

Paranormal Cocktivity

(#112803) Dilikutya válasza cyberkind (#112802) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én még egy egymagos 533 MHz-es Celeronon játszottam 16 MB-os videókártyával. Nem kell ide a sok mag meg megagigaherrtz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112804) cyberkind válasza Dilikutya (#112803) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, de ennek ellenére mégse megy normálisan, sajnos ez van, de már játszható. :)

Paranormal Cocktivity

(#112805) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

KB semmit nem tudni még róla, de jövőre jön az új Tropico. [link]

Live-Die-Respawn

(#112806) morfondőr válasza cyberkind (#112799) üzenetére


morfondőr
őstag

Mennyit játszottam én ezzel annak idején! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112807) tomsolo


tomsolo
őstag

Jelentem technikai szempontból egész kiváló lett a Tekken 7 !

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112808) Crytek válasza tomsolo (#112807) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyen grafika mellett elég szégyen lenne ha baj volna vele...

cyberkind: Mafia 3 open World ez csöves 2x2-es zárt tér.... ennek ütni kéne az Uncharted 4-et minimum

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#112809) cyberkind válasza Crytek (#112808) üzenetére


cyberkind
félisten

Szándékolt magas labda, Mafia 3. :P :P

Paranormal Cocktivity

(#112810) tomsolo válasza Crytek (#112808) üzenetére


tomsolo
őstag

köszönjük emese!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112811) arty válasza Crytek (#112808) üzenetére


arty
veterán

uc4... ami ugye 30 frémmel megy, a tekkennek a 60at betonfixen kell tartania (konzolon)

namost csak a pécések kedvéért (vajon mekkora szcéna lesz ott az őskonzolos tekkenből?) nem hiszem, hogy extrarészletességet pakonának a pályákra...

ÉS mindezek mellett/ellenére egyáltalán nem néz ki rosszul, sőt!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112812) oriic válasza Crytek (#112808) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5 dolcsiert bundle-ben megveszed majd?:)

Live-Die-Respawn

(#112813) Crytek válasza oriic (#112812) üzenetére


Crytek
veterán

Nem. Verekedős game nem igen érdekel szökőévente ha 3 percet tolnék ezekbe.

#112810: Nem kell köszöngetni semmit. Leírtam a véleményem a játékról.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#112814) tomsolo válasza arty (#112811) üzenetére


tomsolo
őstag

> nem hiszem, hogy extrarészletességet pakonának a pályákra...

De, de. A 4k, max all setting/60 fpshez viszont 6.4 giga feletti videókari kell. Konzolhoz képest a betőltődés is gyorsabb ugye.

MKXhez képest nagyon jól optimalizált, van a beállításokban egy gomb amivel forceolni lehet a stabil frémet. Reszponzívabbnak is tűnik nekem. A kontroller támogatás egyébként is egy álom.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112815) arty válasza tomsolo (#112814) üzenetére


arty
veterán

+több elefánt az állatkertes pályán, stb? ;)

erre céloztam, a nagyobb felbontás-stb "evidens"

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112816) tomsolo válasza arty (#112815) üzenetére


tomsolo
őstag

ennél sokkal fontosabb imho a netcode ennél a játéknál, de plusz elefánt nem lesz :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112817) eami


eami
addikt

yay, megint egy csoportban Agyzuzoval :DDD

(#112818) i2k válasza eami (#112817) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, hogy nem fair a kérdés, de akkor is: s ebből mennyit játszottál végig? :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112819) sixpak válasza eami (#112817) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem semmi, grat...

Én tegnap értem el a 270-et. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#112820) morfondőr válasza eami (#112817) üzenetére


morfondőr
őstag

Kíváncsiságból meg akartam nézni a könyvtárad, de 5 perc homokóra után inkább kiléptem, mielőtt felszáll a gépből a füst! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112821) oriic válasza eami (#112817) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én lusta vagyok most Steam app-ot telepíteni és megnézni téged, szóval inkább megkérdem. Melyi játékban van a legtöbb órád? (és mennyi?)

Live-Die-Respawn

(#112822) Crytek válasza oriic (#112821) üzenetére


Crytek
veterán

Ő nem játszani veszi őket hanem idejönni arcozni meg kártyákat farmolni... Ez egy újfajta betegség.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#112823) cyberkind válasza Crytek (#112822) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondja a bundle és fillérface, hogy betegség. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#112824) oriic válasza cyberkind (#112823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, ebbe pls bele ne kezdjetek. :R

Btw, én komolyan kérdeztem az infót.

Live-Die-Respawn

(#112825) cyberkind válasza oriic (#112824) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy kezdek, csak érdekes pont tőle látni egy ilyen írást. :D

Paranormal Cocktivity

(#112826) Crytek válasza cyberkind (#112825) üzenetére


Crytek
veterán

Az hogy én ezzel keresem a pénzem nem egyenlő a minden szart aktiválok amivel soha nem játszok és jövök jaszkarizni... Remélem ezt te is belátod.

Next PC Upgrade: 2022

(#112827) cyberkind válasza Crytek (#112826) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez nembaj, csak legalább ne te írnál ilyet amikor neked is megvannak a jó szokásaid. :D

Paranormal Cocktivity

(#112828) eami válasza Crytek (#112822) üzenetére


eami
addikt

remélem nem gondolod, hogy bárki is azért vesz játékokat hogy játsszon is vele :F azért néha játszani is szoktam ;)

12 or more hours 49
Less than 12 hours 215
Less than 6 hours 1,539
Less than 3 hours 1,179

az idén megjelentek közül a legtöbb a Nier: Automata-ban van eddig 30 óra, de még odébb van a vége.

[ Szerkesztve ]

(#112829) Crytek válasza eami (#112828) üzenetére


Crytek
veterán

Ez a baj a "fajtáddal" ezeket az időket ki hiszi el a farmolo progi éjjel nappal futtatása után... :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#112830) eami válasza Crytek (#112829) üzenetére


eami
addikt

látom lövésed sincs hogy megy a farmolás ;)

(#112831) Crytek válasza eami (#112830) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel nem vagyok farmbuzi ez alap.... Gondolom imitálja hogy fut a game ezzel átverve a steam-et... Mivel minden indiegala ember szinte ezt csinálja látom a progi működését... Mivel folyamatosan írva van ezt meg azt tolják azt 3 hétig nem is eléhetőek stb... :W

Next PC Upgrade: 2022

(#112832) Hunbeast87 válasza Crytek (#112831) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Kiskoromban szalvétákat gyűjtöttem, ez volt a hobbim. Felnőtt fejjel pedig játékokat gyűjtök, most ez a hobbim/szenvedélyem. Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Akkoriban az volt a "fontos", hogy minél több szalvétám legyen, most a játékokkal van így.
Minden bizonyára nagyon-nagyon sok van, amit Eami sem indított el és nem is fog sohasem játszani velük, de azt is biztosra veszem, hogy nem csak kártyát farmol és rendesen/normálisan is szokott játszani.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#112833) morfondőr válasza Crytek (#112829) üzenetére


morfondőr
őstag

Attól függetlenül, hogy én sem szoktam minden "szart" beaktiválni, és nem látom értelmét, hogy tele legyek olyan játékkal, amivel soha nem fogok játszani (inkább felajánlom a Gamers csoportban a maradékokat), még nem biztos, hogy személyeskedő hangnemben kell az ilyet elítélni! Ahogy már előttem is írták, valaki ezt gyűjt, valaki azt, a bélyeggyűjteményed sem nézed meg naponta 30x csak elrakod és örülsz, hogy van!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112834) tomsolo válasza morfondőr (#112833) üzenetére


tomsolo
őstag

majd mindjárt jön a szokásos "csak leírtam a véleményet" shielddel mikor bevédi a szerinte teljesen rendbe lévő ostobaságait

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112835) eami válasza Hunbeast87 (#112832) üzenetére


eami
addikt

igen, nyilván nálam is ez egy gyűjtőszenvedély, és nem jelenti azt hogy minden játékkal játszani is fogok :)

(#112836) Źşë' válasza eami (#112835) üzenetére


Źşë'
addikt

tekinthetjük egy speciális adakozási módszernek :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#112837) i2k


i2k
senior tag

Tessék sietni!
Rising Storm 2: Vietnam (STEAM) - 9,89 euro (~3050 Ft)
Need for Speed (2015) (Origin) - 8,89 euro (~2750 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112838) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#112839) i2k válasza oriic (#112838) üzenetére


i2k
senior tag

The Crew + NFS 2015 + Fast & Furious = NFS 2017.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112840) cskamacska


cskamacska
addikt

Látom megy az on topik, így gyorsan beteszek egy ilyet ide ni:

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112841) cskamacska válasza eami (#112835) üzenetére


cskamacska
addikt

Én úgy voltam végig, hogy amit régen virágboltból kipróbáltam, azt később be próbáltam szerezni, még akkor is, ha biztos nem nyúlnék már hozzá. Fizetési hajlandóság mondjuk kérdéses, mert pl a Sudden Strike 1, annak PCGURU-s demói meg szerkesztője, meg extra CD-je a Saving Private Bryan küldetéssel, Forever kiegészítője, meg az egész Sudden Strike 2 a 300MB-os ZIP(ARJ? RAR?) álományával, amit a Pentium II 233MHz vagy 40 percig pakolgatott :D évekig meghatározó részei voltak a PC játékos hobbimnak.
Aztán most megjelent a SS4 megjelenésének apropóján felkerült végre a Steam-re a Sudden Strike Triology, de hogy hogy nem valahogy nagyon büdös kiadni érte a 15€-t. :B Pedig a pakk egész korrekt, benne az első rész a kieggel, a második rész a Resource War nevű önálló kiegészítővel/folytatással, a harmadik rész a The Last Stand nevű rendbe tett GOTY kiadással. Ami nincs benne az a nagyjából 30-40(nem vicc!) önálló, főleg orosz nyelvű kiegészítő és mod határán egyensúlyozó tartalom csomag, amihez képtelenség lenne összehalászni a hivatalos jogokat.

Persze egyértelmű miért nem erőltetem, mert bottal sem piszkálnám meg szegényeket, a végletekig scriptelt, direkt a játékos szivatására építő játékmenet, meg a folyamatos pause gomb nyomkodási kényszer csöppet meghaladásra került azóta, és az új favorit Men of War sorozat(meg úgy általában minden GEM játékmotoros produktum) nagyon csúnyán lelépte minden értelemben, pedig krokodilkönnyek sajtolása ott is alap feature.

Óó és akkor itt ez a régi szép NovaLogic Everything Pack

A 2009-es THQ meg Eidos csomagok idejéből, tele ősöreg, de korában meghatározó játékkal zakciósan 13 euróért. Hááát :o

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112842) i2k válasza cskamacska (#112841) üzenetére


i2k
senior tag

Jó öreg Delta Force-ok (az Xtreme-ig mindet, többször is), Blackhawkokhoz és a Jointhoz ugye hivatalos honosítást is, és a Comanche 4, jézusom, hogy az mennyire imádtam (ahhoz is honosítás).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112843) tomsolo válasza cskamacska (#112840) üzenetére


tomsolo
őstag

Washington DC pont benne van a klímaváltozás miatti hőmérséklet emelkedési zónában... ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112844) i2k válasza tomsolo (#112843) üzenetére


i2k
senior tag

Trump egy idióta balfék... szegény mi és szegény Föld.
Ilyenkor hol vannak az Oswald-félék?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112845) Csapoati válasza i2k (#112842) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Joint Opsot még a Geforce 6600 GT-mhez kaptam 2005-ben. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112846) i2k


i2k
senior tag

Következő havi:
https://www.humblebundle.com/monthly - "DARK SOULS II: Scholar of the First Sin" (STEAM adatlap)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112847) reelc


reelc
veterán

A Company of Heroes MOD támogatást kapott, és aki kártyamániás, az kártyázhat, mert azt is kapott.
A Company of Heroes: Eastern Front MOD fel is került Steamre.

(#112848) cskamacska


cskamacska
addikt

Steam Direct Fee & Upcoming Store Updates

100 dollár beugró marad, szemét továbbra is nyugodtan ömölhet, csak megpróbálják elfedni amennyire sikerül

Az meg hogy a szemétből kell a jobb játékokat előkukázni kurátoroknak, és similar games you play algoritmusoknak, az bezony nagyon megnehezíti a dolgát a B- school project szintet átlépett indie fejlesztőknek, akiknek 1000 dollár nem lett volna tétel, ellenben a get rich or get bored trying tinikkel. A nagy kiadók pont beleszarnak az egészbe, nekik van rendes marketing költségvetésük egész estét betöltő Doritos reklámra, de kis-közepesek a szeméttel fognak marakodni a visibility-ért. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112849) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Srácok lehet csak álmodtam, de nincs olyan topik ahol van spoiler gomb? Mert ha lenne nem lehetne bevezetni az összes topikban? Egyszerűen néha nem lehet beszélni játékbeli vagy bármilyen történésről, ha nem akarjuk elrontani a még ott nem tartók szórakozását.

(#112850) cyberkind válasza Hokunda (#112849) üzenetére


cyberkind
félisten

Filmes topikban és még egy párban van, eleinte elvileg mindenhol volt de csak trollkodásba ment át a használata.

(ui; engem nem zavar a spoiler mert úgyis játszok azzal vagy megnézem azt és ha jó akkor élvezem, ha meg nem akkor nem :) )

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.