Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112151) Amantius válasza ProEvoFan (#112148) üzenetére


Amantius
senior tag

Ebben is van Smartpistol (vagy hasonló), mint az elsőben? Az elsőt szerettem egyébként.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#112152) Dilikutya válasza djculture (#112150) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én azt sem értettem soha, hogy lehet éveken át 1000 órákat beleölni. Az életem megunnám, oda-vissza kétszer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112153) ayo válasza ProEvoFan (#112148) üzenetére


ayo
addikt

A második rész szerintem is rohadt jó lett, szemben az elsővel, ami még csak egy kezdetleges alfa volt kb. Sajnos itt már az elején kevés játékos volt marketing nuku és közben ahogy feljebb is írták jött még egy tucat multi, ami megint csak nem kedvezett a játéknak. Kár érte, én jobban élveztem mint az utóbbi 2-3 COD-ot.

http://jateknaplo.blog.hu

(#112154) echterion válasza Dilikutya (#112152) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is így vagyok ezzel. Valamelyik nap leszedtem a Battlefront- trialt, hát, egy óra alatt ráuntam a hentre. Nem az én világom, pedig szép, meg a feeling is meg volt, de valahogy ez a lövölde nem jön be nekem. Pedig megpróbáltam, még egy játékot is letöröltem a kedvéért, hogy legyen neki elég hely.

**********

(#112155) ProEvoFan válasza Amantius (#112151) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Arra a bugos dologra gondolsz?Nincs.

(#112156) Niczo


Niczo
senior tag

ha már szóba jöttek a cod-ok, honnan érdemes emberi áron beszerezni őket?
hivatalos boltokban elég vicces akciókat szoktak kapni, szürkékben (g2a, cdkeys) viszont elég jó áron beszerezhetők.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#112157) ProEvoFan válasza Niczo (#112156) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vigyázz, PCn kihaltak a szerverek.A BO második-harnadik részével játszanak még napi szinten.Nézd meg a Steam statisztikát.

(#112158) Niczo válasza ProEvoFan (#112157) üzenetére


Niczo
senior tag

köszi a figyelmeztetést, de engem inkább a single érdekel, úgyhogy a szerver rész nem érint.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#112159) eami válasza Niczo (#112156) üzenetére


eami
addikt

gyakorlatilag az van amit írsz. activision max 50% offot szokott adni. ha annál olcsóbban kell akkor marad a szürke boltos verzió.

(#112160) Frod válasza Amantius (#112151) üzenetére


Frod
addikt

Elvileg ebben is van, de már nem felszerelésként (berakod kezdésnél a loadout-ba) hanem elvileg csak perk-ként jelenik meg. Tehát ha jól játszol akkor feloldhatod egy elsütés erejéig. Azért az a fegyver kicsit OP :DDD

Do you see the white shadow?

(#112161) Amantius válasza Frod (#112160) üzenetére


Amantius
senior tag

Igen, azért hagytam abba az elsőt is. De ha ebben már olyan formában nincs, akkor érdekelhet a dolog.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#112162) warcat


warcat
veterán

Kis érdekesség: nagyon tetszetős lett az Expeditions : Viking.Csak egy gyors kipróbálást terveztem de simán leragadtam előtte. A bugok meg a crashek miatt szidják csak,maga a játék jó.
A Ru/CIS kulcsokon nincs zár,ezt nemrég fedezték fel, van bennük minden nyelv és kulcsboltban már 10 euró környékén beszerezhető,kinguinon pl Global Games is árulja.

EA: It's in the crate!

(#112163) Dilikutya válasza echterion (#112154) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem nagyon bejött a trial, meg fogom venni, de csak a single miatt. De 1000 órákat azzal sem játszanék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112164) wesker24


wesker24
senior tag

Na erre vártam alig várom hogy már 2018 legyen :D És végre egy női főszereplő a Darksiders 3-ban (Fury)

Darksiders 3 leaked !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#112165) i2k válasza wesker24 (#112164) üzenetére


i2k
senior tag

Viszály. Nő.
Nekem kelleni fog :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112166) eami válasza wesker24 (#112164) üzenetére


eami
addikt

instant get lesz :K

(#112167) oriic válasza i2k (#112165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kíváncsi vagyok hogy a 4. lovasra hány évet kell majd várni. :D

Live-Die-Respawn

(#112168) i2k válasza oriic (#112167) üzenetére


i2k
senior tag

Remélem, hogy nem 1 évet, hanem jó alaposan készítik el.
2022-ben is ráér megjelenni. Csak jó legyen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112169) oriic válasza i2k (#112168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most már hivatalos:

Darksiders III trailer

Live-Die-Respawn

(#112170) bullseye válasza oriic (#112167) üzenetére


bullseye
addikt

De ő nem lovas (pestis, háború, éhínség, halál), inkább főbűn lehet nem? Wrath lenne, de gondolom elmegy Fury-nek, ha szerzői jogvédett Dante óta. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112171) oriic válasza bullseye (#112170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Darksiders világában a négy lovas:
[link]

Death
War
Strife
Fury

Live-Die-Respawn

(#112172) tomsolo válasza warcat (#112162) üzenetére


tomsolo
őstag

köszi, be is rántottam 3000-ért

(hehe most nézem áprilisban nem is vettem semmit, ilyen is régen volt) ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112173) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble very positive bundle

Pay what you want!
Super Mega Baseball: Extra Innings
The Deadly Tower of Monsters Special Edition
They Bleed Pixels

BTA
Hacknet
Crashlands
UnderRail

Pay $10
Stephen's Sausage Roll
Curious Expedition

Az 1 dolláros a Deadly Towerért megéri, a BTA-ból pedig a régi Fallout időket idéző UnderRail ajánlatos

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112174) bullseye válasza oriic (#112171) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz, nem is tudtam, hogy saját csapatot csináltak. Akkor nem is érdekel, ha nem hiteles prófécia alapú tömeggyilkosságról szól a játék. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112175) i2k válasza bullseye (#112170) üzenetére


i2k
senior tag

A 7 főbűnt neki kell majd bekaszlizni... lovas lesz ő.
A trailer meg ugye választ is ad - "Hello brother"

Jó harcos lesz Viszályból. :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112176) eami válasza bullseye (#112170) üzenetére


eami
addikt

ha jól rémlik a négy lovasnak nincs is különösebben neve, de körül van írva hogy mit hoznak magukkal. ellenben a lovak színe adott. pl a feketére utalnak is a trailerben mint az egyik korábbi lovas lova.

(#112177) tomsolo


tomsolo
őstag

hó végén jön a Péntek 13 játék multi only

el nem tudom képzelni mi lesz a játékmenet, bujkálás Jason elől?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112178) i2k válasza bullseye (#112170) üzenetére


i2k
senior tag

Itt is van:

"Return to an apocalyptic Earth in Darksiders III, a hack-n-slash Action Adventure where players assume the role of FURY in her quest to hunt down and dispose of the Seven Deadly Sins. The most unpredictable and enigmatic of the Four Horsemen, FURY must succeed where many have failed – to bring balance to the forces that now ravage Earth. Darksiders III is the long-anticipated, third chapter in the critically-acclaimed Darksiders franchise.

Play as FURY - a mage who must rely on her whip and magic to restore the balance between good and evil on Earth!
Harness FURY’s magic to unleash her various forms – each granting her access to new weapons, moves and traversal abilities.
Explore an open-ended, living, free-form game world in which FURY moves back and forth between environments to uncover secrets while advancing the story.
Defeat the Seven Deadly Sins and their servants who range from mystical creatures to degenerated beings.
Sit in awe of Darksiders signature art style – expansive post-apocalyptic environments that take the player from the heights of heaven to the depths of hell, dilapidated by war and decay and overrun by nature."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112179) Amantius válasza tomsolo (#112177) üzenetére


Amantius
senior tag

Ja, Én is arra gondoltam, hogy ki tud hosszabbat és nagyobbat sikítani.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#112180) Skullwipe válasza tomsolo (#112177) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ó, ezt én ismerem. Nagyon nagy marhaság, ez is inkább ismerősökkel jó móka, akkora poén hogy lehetsz mind két oldalon és sok jó pofa handicap van.

(#112181) Dilikutya válasza tomsolo (#112177) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mégis csak multis lesz? Egy időben úgy volt, hogy lesz egyjátékos része is.
A multi kb. annyi, vagy egy játékos Jason, a többi bujkál, próbál túlélni, vagy kinyírni a kinyírhatatlant. :)
Instant skip, szépen fogalmazva. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112182) cskamacska válasza tomsolo (#112177) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha multi only, akkor instant skip. :(

Épp most döglött ki a Days of War. Abból se lesz már Day of Defeat Source reboot. Mármint a játékot még befejezhetik, de a túl korai indulással kinyírt közösséget hogy szedik vissza?

Abatron nem tudom hogy látott-e már egyáltalán játékosokat, van 8 értékelése, meg egy kilences all time peak-je. :U

White Noise 2-nek van egy kis tábora, de multi unlock miatt az is szét van húzva.

Marketing suggestions topikban meg ötleteket várnak a a fejlesztők játék népszerűbbé tételére? Mármint úgy készítették el a játékot, hogy nem tudták kinek és hogyan fogják azt eladni? :F

Reflex Arena sem járt jobban, mint a szép reményű Nexuiz 5 évvel ezelőtt, az ingyens Xonoticnak továbbra is vérmesebbek a támogatói.
Érdemes megemlíteni, hogy a Péntek 13-at is a Nexuizes Ilfonic gyártja, akik közben kidobtak egy bukott Moving Hazard zombi tréningelő szimulátort is, így magabiztosan pályázhatnak az arany balfasszal díszített Fatshark emlékéremre. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112183) wesker24 válasza Dilikutya (#112181) üzenetére


wesker24
senior tag

Kissé le vagytok maradva ami a Friday the 13 TH Game-t illeti ! :D

Igen hó végén jelenik meg a Friday the 13 TH Game és egyenlőre a multi only része kerül fel steamre mert azzal már nincs semmi dolguk, ahogy a fejlesztők is mondták, lesz Single Player Campaign is csak ugye azzal nem készültek el határidőre, vagyis május végére.

Mondták is hogy lesz Singleplayer campaign is Jason-nek de az csak jóval később kerül bele a játékba.

Vagyis mindenki aki megveszi a játékot később a közel jövőben Update vagy patch formájában megkapja a Singleplayer campaign-t is.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#112184) szami777 válasza wesker24 (#112183) üzenetére


szami777
addikt

De akkora az őrület a játék körül, hogy nem tudják egyben kiadni? :DDD

Egyébként a multi része nekem videók alapján jópofának tűnt, haverokkal el lehet vele állatkodni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#112185) Dilikutya válasza wesker24 (#112183) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hála az égnek! A multi nem érdekel, de Jason-nel jó móka lehet paráználkodó tiniket kaszabolni. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112186) cyberkind válasza wesker24 (#112183) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a fejlesztők vannak lemaradva minimum 10 évet de inkább legyen 15 mert ez a karakter már jó régen meghalt az érdektelenségben, legyen az akármilyen jó film de ilyen se volt, vagy ha igen akkor meg nem ő volt a gyíkos, szóval ez a játék garantált bukás minden téren. :D Én nemrég láttam az összes filmet még a VHS minőségűt is és még a legjobb filmek se voltak jobbak egy alap középszintnél, amik meg utánajöttek újraírják a szar szinonimáját, szegény Jason valódi, hokimaszkos énje meg se mutatkozik kb 4-5 filmig de mindenhol ezt a figurát tolják a hype miatt (itt a játékban is ez van), na mindegy a másik kettő korabeli karakter viszont király, azokból de főként Freddy-ből kellett volna játék. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112187) Dilikutya válasza cyberkind (#112186) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az 1-ben meg talán az 5-ben nem ő a gyilkos, és a 3. résztől hordja a maszkot. Egyébként szerintem jó, szórakoztató filmek, úgy rémlik, a telepatikus csajos 7. nem tetszett csak, meg a 9, ahol Jason testet keres magának. A Jason X bitang jó trash, meg a Freddy vs. Jason is móka, kacagás. Én várom a single-t. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112188) cyberkind válasza Dilikutya (#112187) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, kb ebben a kettőben, a maszkot onnantól hordja de ott még csak "ember", se képessége nincs és nem rohadt szét, illetve a maszk is egyben van de mindenhol a későbbi Jason-t tolják amikor már bőven megszenvedte a dolgokat.

Nekem sajnos egyik se tetszett, még az 1 se, valszeg az volt a baj, hogy a Rémálom filmeket ezerszer láttam és imádom, illetve a Halloween-t meg a Péntek 13 előtt fejeztem be és az is sokkal jobb volt, a Freddy vs Jason meg mondanom se kell miért tetszett, annak ellenére, hogy nem sok értelme volt összeengedni őket, szerencsére több ilyen nem lesz, de jelen terv szerint Péntek 13 reboot se.

Paranormal Cocktivity

(#112189) Dilikutya válasza cyberkind (#112188) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a Halloween folytatások sokkal rosszabbak. Az 1-2 rész tényleg jó, a 3-at hagyjuk, még talán a 4-5-6-ból az egyik nézhető. Az új Péntek 13-nak volt egy marha jó VHS előzetese, jó dolgok voltak benne, kár, hogy talán nem fog elkészülni, jó kis old-school slasher-nek tűnt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112190) i2k


i2k
senior tag

"Bandai Namco’s newest franchise, Code Vein, has gotten its first bloodthirsty trailer, with the game revolving around a post-apocalyptic world and a group of vampire-like beings fighting against ghoulish beings known as the “Lost”, which some have immediately begun comparing to the revered Dark Souls series (except with more anime-centric character designs)."

"Vampire enthusiasts can look forward to the release of Code Vein sometime in 2018 for most “major consoles”."

"CODE VEIN - First Trailer | TBA"
Bandai Namco Entertainment America
Published on May 2, 2017

CODE VEIN is an upcoming action-RPG that will release worldwide in 2018

Itt a trailer...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112191) oriic válasza i2k (#112190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs meg celplatform. PS4-re biztos jon. PC-re talan kesobb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112192) cyberkind válasza oriic (#112191) üzenetére


cyberkind
félisten

A souls játékokból csak a DS széria jött PC-re is? Egyébként ha 30fps-es motort kap akkor valszeg a PC kiesett.

Paranormal Cocktivity

(#112193) oriic válasza cyberkind (#112192) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja Demon Souls kimaradt PC-n. Amugy a jatekot a God Eater csapata csinalja, szoval ha jon egyszer PC-re tippre azt mondanam hogy hasonloan fut najd mint a Rage Burst.

Live-Die-Respawn

(#112194) ayo válasza cyberkind (#112192) üzenetére


ayo
addikt

konzolon a DS is 30 fps...

http://jateknaplo.blog.hu

(#112195) cyberkind válasza ayo (#112194) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez igaz, de a Bloodborne motorja nem tudja a 30fps-t, szóval ha azt a motort kapja meg valszeg nem jön PC-re mert mint tudjuk 30fps PC-n szar, nem én mondom.

Paranormal Cocktivity

(#112196) i2k válasza cyberkind (#112192) üzenetére


i2k
senior tag

Unreal Engine 4...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112197) i2k válasza oriic (#112191) üzenetére


i2k
senior tag

"Befutott a Darksiders 3 első előzetese

A minap számoltunk be arról, hogy kiszivárogtak az első információk a Darksiders 3-ról, most pedig be is futott az első trailer. Ebből megerősítést nyert az is (ami a szivárgásban már szerepelt), hogy az anyag 2018-ban jelenik meg PC-re, PS4-re és Xbox One-ra."
ipon.hu

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112198) oriic válasza i2k (#112197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Code Vein-rol van szo, hogy jon ide a Darksiders 3?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#112199) i2k válasza oriic (#112198) üzenetére


i2k
senior tag

Már nem tudom miért így linkeltem. :N

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112200) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jönnek az első user visszajelzések a Prey PC-s változatáról. Úgy tűnik, nincs gond a játékkal technikai részről.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.