Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112751) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#112747) üzenetére


cyberkind
félisten

Én örülnék neki mert nem játszottam a teljessel, de erre kevés az esély, illetve az új se lesz olyan mert manapság nem olyan időket élünk. :D

Paranormal Cocktivity

(#112752) oriic válasza Dilikutya (#112750) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amig NFS EA kezeben van max Originre jon regi resz.

Live-Die-Respawn

(#112753) Dilikutya válasza oriic (#112752) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az is jó, ott már úgyis van jó pár játékom, GOG-on jóformán csak az ingyen meg Connect-ben kapottak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112754) cyberkind válasza Dilikutya (#112753) üzenetére


cyberkind
félisten

De nem lesz ilyen csak új NFS, bár azt nem tudom minek amikor a Forza Horizon mellett ezeknek a gyenge open world autósjátékoknak nincs értelme, mert kb csak nagyobb lehet a map de az több mint biztos, hogy a kocsik mennyisége és minősége a közelébe se ér.

A Porsche egyébként nekem is bejönne de így, hogy a M$-tal vagy Turn10-el kötött szerződést a Porsche kétlem ezt is. :D

Paranormal Cocktivity

(#112755) eami válasza oriic (#112752) üzenetére


eami
addikt

mondjuk én úgy tudtam eddig, hogy nem az EA tehet róla hogy nincsenek steamen. Hanem valvenak nem tetszett hogy lehet steamet teljesen kizárca is kiegeket vásárolni (pl mikrotranzakciók, bioware pontok stb).

(#112756) tomsolo válasza eami (#112755) üzenetére


tomsolo
őstag

bioware pont a legnagyobb fertő a digitális terjesztés érájában, remélem egyszer utoléri őket érte a végzet

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112757) morfondőr válasza tomsolo (#112756) üzenetére


morfondőr
őstag

Arról van infó, hogy Andromeda-nál is megtartják-e ezt a kitűnő szokást?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112758) W.Wilson válasza morfondőr (#112757) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Kétlem, már a Dragon Age Inquisitionnél sem voltak Bioware pontok.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#112759) tomsolo


tomsolo
őstag

Gondoltam rávetem magam a Torment: Tides of Numenera -ra (cdkulcson 10 ojró alatt van DLC-vel) de ahogy nézem nem igazán rajonganak érte a userek.

Ott kaptam fel a fejem mikor azt olvasom, hogy a Pillar is jobb nála, pedig imho az is rettenet gyenge lett.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112760) i2k válasza tomsolo (#112759) üzenetére


i2k
senior tag

Baromi sok és néhol nehéz szövege van, és szövevényes kapcsolatrendszer (nem az elején) van benne.
Rendszerint a vele nagyon keveset játszók sírnak.

A Pillars of Eternity szövege könnyű.

//Szerk.: ja és még valami - a játékot régóta várók meg azért, mert nincsenek benne a beígért tartalmak.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112761) cyberkind


cyberkind
félisten

Amikor itt (is) sokan kiadtak meg még kiadnak a Witcher 3-on mert a butították a grafikát a konzolok miatt és ezért kis túlzással már csúnya, az komoly? Én pár óra játék után csak az államat keresem mindig mert olyan szép, és igen, szebb mint a Gta 5 ami elég nagy szó, sőt kb. olyan grafikája van a Witcher 3-nak mint a PS4 exkluzív Horizon Zero Dawn-nak ami szintén zsebretesz minden open world játékot csak ezt nem, szóval nem nagyon értem én ezt. :F :F

Paranormal Cocktivity

(#112762) Pocok256 válasza cyberkind (#112761) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem hinném hogy bárki is kritizálta volna a witcher 3 grafját nálam az mind a mai napig etalon olyan mérce amit egy pc s game sem tudott még megütni.

Btw én úgy emlékszem a fejlesztők azzal érveltek azért butították a grafikát mert pc vonalon sem lett volna olyan hardver ami képes lett volna maxon futtatni.

De ők ezt bejelentették korrektűl és bocsánatot is kértek érte, hogy hát ez van nem fejlődött olyan gyorsan a pc piac mint ahogy ők azt anno gondolták.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#112763) Csapoati válasza cyberkind (#112761) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt én sem értettem, pedig nem is teljesen fullos grafikán játszottam vele (sajnos még csak kb elkezdtem, de elöl van a bakancslistá). Leesik az álla az embernek tőle.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112764) cyberkind válasza Pocok256 (#112762) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt is volt ilyen ha minden igaz persze már régebben, illetve voltak Witcher-es cikkek is ahol még én is írtam valamiket.

Engem pár óra teljesen levett a lábamról és csak tisztelni tudom a CD PROJEKT RED-es srácokat mert ez tökéletes mestermű, és még lényegében el se kezdtem a játékot érdemben.

(#112763) Csapoati
Pontosan ahogy írod, én több száz óra Gta után jöttem ide és meglepett nagyon az egész mert nem elég, hogy szebb még jobban is megy, pedig ez nagy szó manapság.

(#112765) S1M0N
Pontosan, igaz még nagyon messze vagyok az egész lényegétől de zseniális minden mozzanata a játéknak, nem hittem volna, hogy a Gta után még betud majd valami ennyire húzni, és hát valljuk be, nekem nagyon bejön a Mafia 3 is de ezzel most magamat szopattam meg mert valszeg az hanyagolva lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112765) S1M0N válasza cyberkind (#112761) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ezt én sem értettem, ráadásul én teljesen low grafikán játszottam végig 276 óra alatt, a két kiegészítővel együtt, és minimum grafikán is hihetetlenül jól nézett ki.

Aztán vettem új videokártyát, amivel szépen megy mindent maxra húzva, hát igen. Nem rossz. :K

Ennyi butítás bőven belefért, persze a felverődő út pora anno igen jól nézett ki a traileren, de anno a CDP el is magyarázta a kicsit visszavett grafikát (ami nem csak a konzolok miatt volt), így én nem is aggódtam emiatt, a játék meg zseniális, számomra talán a valaha volt legjobban összerakott játék (zene, grafika, hangulat, küldetések, mellékküldetések), hihetetlenül magasra tették a lécet a minőséget illetően.

(#112766) tomsolo válasza Pocok256 (#112762) üzenetére


tomsolo
őstag

> Nem hinném hogy bárki is kritizálta volna a witcher 3 grafját

Jelen! Sztem még most is fos. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112767) morfondőr válasza cyberkind (#112761) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát ha valaki ezt nem tartja szépnek, akkor forduljon szemészhez: csak egy gyors anseles kép, amikor megjött az új vga-m
+ néhány steam kép

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112768) cyberkind válasza tomsolo (#112766) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz nem open world de az Uncharted 4 után minden csak szar lehet. :DD

(#112767) morfondőr
Gyönyörű! :Y
Pedig itt is ment a harc. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112769) maross


maross
veterán

remeljuk hozza az elvarasokat :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112770) ayo válasza maross (#112769) üzenetére


ayo
addikt

az igen, tudja a neved!

http://jateknaplo.blog.hu

(#112771) tomsolo válasza maross (#112769) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem megvan, csak időm nem volt ma még komolyabban tolni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112772) Cheesus válasza maross (#112769) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nagyon baba játék, csak ajánlani tudom ;)

https://www.twitch.tv/csehla

(#112773) sixpak válasza cyberkind (#112768) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mér régóta akartam erről beszélni veled, de eddig nem mertem. :D
Nem csúnya az Uncharted, sem a Horizon Zero Dawn, de csak konzolos mértékkel.
Igaz, én csak yt-os videókat csekkoltam, de abból jó sokat...szóval szép-szép, de azért PC-n elérhető ezeknél jóval szebb grafika is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#112774) ayo válasza sixpak (#112773) üzenetére


ayo
addikt

jaja, PC-n minden szebb, csak évek óta szarok a portok, én megelégednék a konzolos csúnyasággal :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#112775) cyberkind válasza sixpak (#112773) üzenetére


cyberkind
félisten

Na látod, amíg Juhtyúkon láttam a Witcher-t addig én se mertem azt állítani amit feljebb írtam (persze a Batman-t is sokan fikázzák mert a Juhtyúkon szar :D ;] ) mert a videó szart se ad vissza, és igen, nem verhetetlenül szép az Uncharted 4 csak annyira a helyén van minden és mindig, hogy ennél nem lehet jobban megcsinálni, a mocap-ről nem is beszélek mert az megér egyedül egy misét, annyira összetett ez a játék, hogy tényleg mindenre gondoltak, igaz nem open world, de csak egyszer próbáld ki. :K
Ezt a fajta grafikát elhozzák nekem zombikkal meg open world-be és járművekkel kb el is csöppenek. :DD

És lehetne PC-n szebb grafika de nincs és nem is lesz, anno a Crysis volt ilyen és ennek is 10 éve, azóta egy játékot se tudnék mondani ami annyira ráment a grafikára, persze felesleges volt mert a zöldhasú nem jött, a Sony-tól meg vitték/viszik a PS4-eket zsákszámra.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112776) morfondőr válasza cyberkind (#112775) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát ha nagyon-nagyon szép grafikát akartok látni, akkor lapozzatok bele ebbe! Sokan szidják a játékot, de nekem kifejezetten tetszik és annyira gyönyörű, hogy sokszor órákat sétálgattam és csak a tájat néztem!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112777) cyberkind válasza morfondőr (#112776) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a Wildlands lenne?

Paranormal Cocktivity

(#112778) sixpak válasza ayo (#112774) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, ebben is van valami... :K

(#112775) cyberkind: bizonyára más lehet élőben, mint yt-on.
Tényleg mindig csak egy kis lépésre vagyok csak a PS4 vásárlástól, de valahogy nem bírom rászánni magam. Legutóbb napokig nézegettem a Horizon Zero Dawn gameplayeket, de nem győzött meg a grafika...tényleg gyönyörű, de félek, hogy 100 év PC játék után csalódás érne...és ekkor még csak a grafikáról beszéltem, a falhoz csapott, millió darabra tört kontrollerre nem is merek gondolni. :D
Egyelőre sokadszorra jegeltem a témát, most amúgy is házimozi frissítés van, ott meg egy valamire való hangsugárzó 2x annyiba kerül, mint egy PS4.
Az a baj, hogy nincs egy közeli ismerősöm sem, akinél megnézhetném, hogy milyen....de hiszek neked, biztos frankó lehet. :)

(#112776) morfondőr: te bizonyára emlékszel rá, hogy a topikjában beszélgettünk sokat, én pont a grafika miatt nem vettem meg, toltam a zárt bétát, az open-t is, de nagyon rajzfilmszerű nekem...vannak hangulatos pillanatok, főleg esőben, de az összhatás nem adja nekem.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#112779) morfondőr válasza cyberkind (#112777) üzenetére


morfondőr
őstag

Ja igen ez lemaradt! A képek a Ghost Recon: Wildlands-ből vannak! ;)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112780) cyberkind válasza sixpak (#112778) üzenetére


cyberkind
félisten

Én 20 éve tolom PC-n és most is az a főplatform szóval nekem elhiheted, hogy állatian szép és jók az exkluzívok nagy része amit erre a gépre fejlesztettek, a Horizon meg pont annyival csúnyább, hogy open world, de a Witcher 3 néz ki így fullon, szóval ha vágysz ezekre az exkluzívokra és van pénzed ne habozz, vagy várd meg az E3-at, a Sony akkor úgyis zsebreteszi a show-t én meg majd hozom ide az infót, hogy mik jönnek idén vagy a közeljövőben. :D :)

Szóval 20 év alatt megfordult pár játék a kezemben, de a Sony exkluzívok tudnak újat mutatni, nekem a The Last of Us lett a dobogón az első, pedig rengeteg játékot imádok és szeretek.

Illetve elég egy sima PS4 amit már olcsón vesztegetnek, nincs sok értelme a Pro-nak.

(#112779) morfondőr
Azt gondoltam, hogy szép ez is, de mondhatnám ide a Division-t is mert fantasztikus az is a betondzsungel ellenére. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112781) tomsolo válasza cyberkind (#112780) üzenetére


tomsolo
őstag

Sajna a Witcher 3-ban a környezet nagyon gagyesz tud lenni a konkurrens játékokhoz képest. Mesziről még oké oké, de közelről a fák, bokrok szörnyűek - az idióta szél animációról nem is beszélve.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112782) cyberkind válasza tomsolo (#112781) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem jobban tetszik mint a Gta-ban, de lehet csak azért van mert meguntam közel 5-600 óra után azt. :)

Paranormal Cocktivity

(#112783) morfondőr válasza tomsolo (#112781) üzenetére


morfondőr
őstag

Az állandó orkán erejű szél engem is idegesített, de szerencsére a játék moddolható és egy egyszerű kiegészítővel lágy szellőt varázsoltam a játékba: nexusmods, ezt kell letölteni
A használat egyszerű, a könyvtárában létre kell hoznrt i egy mods mappát és kicsomagolni bele a file-t!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112784) sixpak válasza cyberkind (#112782) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pedig a GTA5-ben gyönyörű a növényzet...de a legszebb vegetáció, egyértelműen a The Vanishing of Ethan Carter-be volt...szerintem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#112785) cyberkind válasza sixpak (#112784) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, hogy szép, engem multiban idegesít is sokszor mert nem látom az ellent. :D

Ez volt az egyik legnagyobb upgrade a régi konzolokhoz képest. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112786) Crytek válasza sixpak (#112784) üzenetére


Crytek
veterán

Ethan Carter valóban kegyetlen szép ahhoz képest hogy kb dx9-re épül...Ezzel a fotóra húzott textúrás megvalósítással egy gond van = fizika teljes hiánya :)
Bejelenthetnék már igazán min dolgoznak remélem ugyanilyen jóság lesz.

Next PC Upgrade: 2022

(#112787) Źşë' válasza morfondőr (#112776) üzenetére


Źşë'
addikt

wildlands tényleg szép lett, nekem csak a jármű mechanikával, animációval ill. küldetések felvezettetésével/megoldásával van bajom, egyébként a graf toppon van szvsz... jó játék is lehetett volna ha nem ennyire konzolosra sikerál :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#112788) i2k válasza cyberkind (#112775) üzenetére


i2k
senior tag

Nocsak, te is JuhTyúknak hívod?
Én is, már jó régóta.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112789) morfondőr válasza Źşë' (#112787) üzenetére


morfondőr
őstag

Azért megjelenés óta sokat csiszoltak a járműveken és sok máson is. Persze így is kicsit furcsa az irányítás, de megszokható. Viszont piros pont a fejlesztőknek, mert tényleg foglalkoznak a játékkal, minden patchel jobb lett!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112790) Źşë' válasza morfondőr (#112789) üzenetére


Źşë'
addikt

ja és a képek rohadt jók lettek, ezt el is felejtettem írni :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#112791) tomsolo válasza maross (#112769) üzenetére


tomsolo
őstag

Tegnap este sikerült vele tolni pár órát. (ez cirka 20% a játéknak)

Mivel ajándékba kapott tesztpéldány, majd a játéknaplón írok róla hosszabb cikket - addig röviden annyi róla, hogy nem rossz, de ha csak nem vagy indie rajongó mindenképpen várj vele vmi akcióig vagy bundliba kerülésig. Vannak jó dolgai, de mellette legalább ugyan annyi gondja van - némelyik elég problémás.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112792) maross válasza tomsolo (#112791) üzenetére


maross
veterán

Ok, majd elolvasom. Most rakattantam alien shooter td-re, ez kitart egy ideig :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112793) tomsolo


tomsolo
őstag

Na meg is van a hétvégi programom :C :

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112794) ayo


ayo
addikt

Ubisoft új logója... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#112795) tomsolo


tomsolo
őstag

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/1519492/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/let-them-come-steam-key-giveaway

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112796) i2k válasza tomsolo (#112795) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi, nekem sikerült kapnom egy kódot.
Hát, 24. hullámig eljutottam --- nyilván, sok halállal ---, és ott léptem ki. Kíváncsi leszek a végleges verzióra.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112797) morfondőr


morfondőr
őstag

Érdekes verseny játék, enyhe Star Wars Ep. 1 Racer beütéssel a BundleStars-on: Redout: Enhanced Edition 12.79 €

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112798) tomsolo válasza morfondőr (#112797) üzenetére


tomsolo
őstag

Wipeout az inkább... ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112799) cyberkind


cyberkind
félisten

A Steam-es Desperados 1-re van valami megoldás, hogy ne lagoljon mint az állat?

Paranormal Cocktivity

(#112800) cyberkind válasza cyberkind (#112799) üzenetére


cyberkind
félisten

Végül is megoldódott azzal, hogy kikapcsoltam a pluszeffekteket.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.