Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112301) morfondőr válasza i2k (#112300) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha már az: szemezgetek ezzel a játékkal, és az említett szídíkíjszen nem is olyan drága, ahhoz képest, hogy megjelenés előtt van még: The Surge. Ki mit hallott/vár ettől?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112302) KisApám válasza i2k (#112300) üzenetére


KisApám
addikt

Melyik a legjobb közülük?
A GHOSTS ennyire olcsó/vacak volna?
(ahogy olvasom a multi miatt sírnak szinte csak)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#112303) Agyzuzo válasza KisApám (#112302) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Black Ops 1-2 és Advanced Warfare - de megoszlanak a vélemények eléggé. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#112304) i2k válasza KisApám (#112302) üzenetére


i2k
senior tag

A Modern Warfare 1-től felfelé egyikkel sem játszottam még életemben, még nem legális verzióval sem - így nem leszek hiteles válaszadó :)
Viszont, mikor baromi olcsóak lesznek, akkor pótlom a sorozatot.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112305) Csapoati válasza i2k (#112304) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennél olcsóbbak nem nagyon lesznek már, teljesen fehér forrásból meg még ennyi sem lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112306) djculture


djculture
félisten

Nagyon beválhatott az epizódikus Hitman ha a fejlesztőket simán eladja a Square Enix ... Remélem ha már eladják legalább a Hitman jogokkal együtt, nem megint az lesz mint ami a Mafiával is pl.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#112307) ayo válasza djculture (#112306) üzenetére


ayo
addikt

Csak ne az EA vegye meg...

http://jateknaplo.blog.hu

(#112308) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/store/dungeons-2 - "Dungeons 2 - 48 órán át van lehetőséged INGYEN beszerezni, STEAM-re.
Értelemszerűen: a játék marad.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112309) djculture válasza ayo (#112307) üzenetére


djculture
félisten

Majd kiderül, minden esetre jól kinyírták a Hitman Franchise ezzel a barom epizódos sz@rral...

Más:

GoG-on ingyen Eador: Genesis

[ Szerkesztve ]

(#112310) morfondőr válasza i2k (#112308) üzenetére


morfondőr
őstag

Beaktiválás után negyed órával meg is jött róla a hírlevél! :))

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112311) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az achik kedvelőinek: Creature Clicker

Ótvar Clicker Heroes koppintás, de egy perc alatt 22 achievementet kaptam. :DDD

szerk.: Oké, 3 perc alatt 62.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112312) ayo válasza djculture (#112309) üzenetére


ayo
addikt

hát én az elején is mondta, hogy eléggé bátor dolog hogy ezt bevállalták. szar marketing mellett 6 hónapig teljesen le lett húzva a játék, aztán utána kezdték szerintem tömni az újságokat, hogy nézzenek rá még egyszer, de ugye az kevés volt már. Aki nem játszott vele az azt hallotta, hogy szar, akit annyira nem érdekel a téma szintén eldobja, viszont aki imádja ezeket a tipikusokat, mint én, azok bőven el voltak vele, de hát nyilván ebből volt a legkevesebb.
Őszintén én örülök, hogy nem lesz Season 2, mert oda lenne a következő 1 évem is, annyi anyag volt az elsőben is.
Marketingen múlt szerintem minden, nem tudták mi ez, nem értették, csak azok értették, akik akarták vagy akit igazán érdekelt. Most is olvastam ilyet, hogy hát ha Season 2 nem lesz, akkor befejezetlen marad a story. Na most story pl. nincs, viszont baromira jól tudta azt ami a Hitman lényege: tervezés, lopakodás, célpont és lelépés :) Kontent is annyi volt heti szinten, hogy nem sok időm volt mással játszani. Még most is maradt 2 pálya, csak ugye jött a Zelda... :D szóval szerintem simán járható út lett volna, ha több pénzt nyomnak bele, mert szerintem Steamen még mindig sokan nem értik, hogy akkor mik ezek az epizódok, miért lehet darabban megvenni stb.

(#112311) Csapoati: :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#112313) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/store - "Spring Sale"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112314) Csapoati válasza ayo (#112312) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azóta már 141. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112315) tomsolo válasza i2k (#112313) üzenetére


tomsolo
őstag

nem valami nagy szám ez a sale

kedvencem a Mafia 3 SP ami kapott 10%-ot :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112316) i2k válasza djculture (#112309) üzenetére


i2k
senior tag

#112296...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112317) i2k válasza tomsolo (#112315) üzenetére


i2k
senior tag

A "Dying Light: The Following - Enhanced Edition" 20 euróért azért még jó ajánlat lehet... a STEAM Summer Sale ugyanilyen árazása előtt...
~311 Ft-os euró mellett.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112318) Frod válasza morfondőr (#112301) üzenetére


Frod
addikt

Soulslike-típusú játék (értsd: Dark Souls-szerű, a saját könnyeidben fetrengsz a gép előtt), scifi körítés, exo-ruha, lehet támadni külön a végtagokat (pl ha neked kell az ellen jobb-karpáncélja, akkor ütheted úgy, hogy a végén leszakítja róla, így egyben marad a loot), a Lords of the Fallen készítőitől. Itt egy gameplay az említett loot-rendszerről.

Do you see the white shadow?

(#112319) tomsolo válasza i2k (#112317) üzenetére


tomsolo
őstag

18 az előfizetőként, de sajna nem hoz lázba a zombi ugrabugra

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112320) morfondőr válasza Frod (#112318) üzenetére


morfondőr
őstag

Találtam egy videót, ami egész jól össze foglalja a játékot: The Surge - 15 Things You ABSOLUTELY NEED To Know Before You Buy
Nekem marhára tetszik minden, de a sztoritól félek, hogy megint az open world oltárán feláldozzák. Egy másik preview-ban azt mondták, hogy audiolog-okból lehet megtudni a történetet, ami nem túl bíztató, így a játék nagyon leegyszerűsítve lehet csak annyiból fog állni, hogy ide-oda mászkálsz és mindenkit lecsapsz, aki szembe jön, de természetesen bármilyen sorrendben megteheted ezt (kissé szarkasztikusan)!

tomsolo: nekem eddig soha egyik zombis játék sem jött be, de a Dying Light nagyon tetszett! Szerintem egy próbát mindenképp megér!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112321) ayo válasza morfondőr (#112320) üzenetére


ayo
addikt

egyik souls játék se a story-ról szól, ez a Lords of the Fallen is inkább a szegény ember DS-e, de a The Surge ötlet szerintem érdekes, meg a lootrendszer. Én tuti várnék még vele, hogy mik a visszajelzések.

http://jateknaplo.blog.hu

(#112322) gyimger válasza tomsolo (#112319) üzenetére


gyimger
őstag

Nem szeretem a zombis játékokat, ingyen se kellene egy Dead Rising, L4D, Resident Evil sem, de ez a Dying Light olyan szinten addiktív, hogy ha nem játszok vele pár hónapot, elég csak emlegetni a címét és ismét kedvet kapok hozzá.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112323) Mr.Csizmás válasza gyimger (#112322) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kellett emlegetned, felnézek :U :D az új gépen még nem is játszottam vele...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112324) cskamacska válasza ayo (#112312) üzenetére


cskamacska
addikt

Kár érte, kiváló ügynök volt. :(

más

It's our 7th Birthday here at Green Man Gaming and just for you we're giving away our birthday game for free! Simply use the code FREEGIFT at the checkout to get this title for free.

erre

Release Date: Thursday, May 11, 2017
Free Birthday Game
OUT OF STOCK
;]

morfondőr: Ha jót akarsz kivárod a megjelenést. A félinformációk utáni preordert nem a keletieknek, és/vagy az értelmesebbeknek találták ki. ;)

más

3,5 év felfüggesztettet kapott a templomban Pokémonozó blogger

Aki még mindig azt a szemetet nyomja, az meg is érdemli. ;]

Lassan két órája már hogy elindult a Rising Storm 2 Vietnam bétája

Most az előrendelés is zakciós, meg adnak a 21 euróért Digital Deluxe.. akármiket, de a lényeg hogy prepurchase van, szóval ha nem is annyira jófejek hogy nyílt "demó" bétát indítsanak, de lehet így venni dolgot. És mint ahogy a Steel Division Normandy 1944 amit szintén "demózni" lehet még 3 hétig 40 euróért, és a korábbi Wargame játékok WWII-es változata, ez a Rising Storm 2 is nagyon meglepő módon Red Orchestra.. Vietnámban. :)) Szóval nagy meglepetés nem ér senkit.

más

viszont van ingyé béta is

Mirage: Arcane Warfare OPEN BETA május 11 és 14 között

Szerintem lesz lassan Chivalry 2 is, mert a fejlesztőknek nem megy olyan jól a kardozás a spinoffokkal. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112325) Frod válasza morfondőr (#112320) üzenetére


Frod
addikt

"Egy másik preview-ban azt mondták, hogy audiolog-okból lehet megtudni a történetet,"

Ez is tipikus soulslike-jellemző, a DS-ban is a lore-t, csak az ilyen-olyan szövegekből, morzsákból tették össze neten a fanok, mert egyébként "története" mint olyan nincs kifejezetten. Szerintem ne félj ettől az aspektusából - vagyis ne emiatt tarts a játéktól. De én is várnék egy pár review-ot, hogy milyen lett, ami biztos, hogy TheVR-ék a megjelenés napján csapnak belőle egy 3 órás stream-et, és a srác nagy DS-fan, tehát abból el is tudod dönteni.

Do you see the white shadow?

(#112326) morfondőr válasza Frod (#112325) üzenetére


morfondőr
őstag

Jövő hét kedden jelenik meg, nem kell sokat várni, hogy minden kiderüljön! Nem vagyok otthon a DS játékokban, de ezek szerint az, amitől tartottam beigazolódott! Nálam fontos, hogy valamennyire vigyen a szotri egy játékban. Ennek ellenére azért ránézek komolyabban is megjelenés után!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112327) echterion válasza cskamacska (#112324) üzenetére


echterion
nagyúr

Majd lesz még, délután nekem is out of stock volt, aztán pár óra múlva feltöltötték a készletet.

**********

(#112328) morfondőr


morfondőr
őstag

A legutóbbi LEGO játékok egy bundle-ben nagyon jó áron:

LEGO® STAR WARS™: The Force Awakens
LEGO® MARVEL's Avengers
LEGO® Jurassic World

LEGO® Blockbuster Pack: €9.59

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#112329) arty válasza djculture (#112309) üzenetére


arty
veterán

téged mennyire érint így 2017 májusában, hogy valaha epizodikusan indult a játék? ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112330) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DiRT Rally ingyen hétvége Steamen. Ez idő alatt 70% kedvezménnyel vásárolható meg a játék. [link]

Live-Die-Respawn

(#112331) djculture válasza arty (#112329) üzenetére


djculture
félisten

Hát éppen annyiban érint hogy nem örülök ha szétcsesznek egy játék brand-et.

oriic: DIRT4 előtt igy 3 héttel még hátha megveszi valaki...

[ Szerkesztve ]

(#112332) gyimger válasza djculture (#112331) üzenetére


gyimger
őstag

Viszont két epizód között annyi tartalom jött, hogy mai napig nem győztem pótolni őket. Továbbá fejlesztettek, javítottak, küldözgették a kérdőíveket, folyamatosan foltozgatták a játékot a közösség igényei szerint. Ha más miatt nem is, emiatt én egyáltalán nem bántam az epizodikus megjelenést. És nagyon szomorú lennék, ha nem tudnák folytatni, mert a játék meg egyszerűen remek.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112333) cskamacska válasza arty (#112329) üzenetére


cskamacska
addikt

Mármint azon kívül hogy emiatt, meg más miatt, de sikeresen kukázódik egy tehetséges fejlesztőcsapat, és teljesen bizonytalanná válik hogy az általuk gondozott Hitman sorozat valaha kap-e még egy folytatást? :( :P

Pont az a gond, hogy a játék jó lett és mégis dobják az egész brigádot, mi meg találgathatunk hogy miért teszik. Az epizodikus kivitelezés még a Telltale-nek sem fekszik, ott is sok a nyávogás, single játékban pedig tipikus főbűn az folyamatos kapcsolatot igénylő DRM, de ezek 100% kiadói döntések, szóval esélyes hogy a Square Enix volt hülye már megint, de mégsem ők szívják meg a végén. :o

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112334) tomsolo válasza gyimger (#112332) üzenetére


tomsolo
őstag

Bennem így a hatodik Hitman fele azért felmerült az az igény hogy miért nincs női Hitman még... vagy pl. kisgyerek. Ez a öltönyös kopasz ember jó volt max 3 részig onnantól dögunalom nézegetni.

Miért nincs a játékba komolyabb social engineering, csábítás, megtévesztés, hackelés whatever? Sorolhatnám napestig.

Ez a fejlesztgettek, javítgattak kérdőívezgettek dolog meg hidegen hagy, nem fejlesztő barátokat keresek a steamen hanem kikapcsolódást. (Ráadásul az esetek 99.9999%-ban ez csak marketing semmi komoly akarat nincs mögötte, pörögjön a buzzword számláló oszt ennyi.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112335) gyimger válasza tomsolo (#112334) üzenetére


gyimger
őstag

Viszont jó volt látni, hogy amit redditen tárgyalgattunk, hogy de jó lenne, a következő havi nagy frissítésben már ott volt. A sztori ötlet nem rossz, és biztos, hogy előbb-utóbb lesz női Hitman is, gondolom Victoria az Absolutionből. Ha már sztori, én olvastam a könyveket is, a játékokat is végigjátszottam, szerintem a Mortal Kombat blogom után a Hitmané lesz a következő sztori, amit összeírok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112336) arty válasza cskamacska (#112333) üzenetére


arty
veterán

Lehetséges, hogy azért jött eleve epizódikusan a hitman, hogy ezzel finanszírozzák a már akkor is kétséges helyzetű IO-t... nyilván volt oka, hogy szakítottak a "régi" módival és nem a "bevált" normális megjelenéssel jött a játék.

És hiába jó a cucc, ha nincs rá akkora piaci igény, amit a square szeretne, akkor minden mindegy. Adtak még egy utolsó esélyt a szériának, de "nem jött be".

(Telltalenek pedig bevált ez a módi, elég sok (sikeres) játékon vannak általa túl. Játékosként szvsz pokol.)

(#112331) djculture: nem az epizodikusság cseszte szét a brandet.... valószínűleg az az egyetlen módja volt, hogy egyáltalán megjelenhessen...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112337) ayo válasza tomsolo (#112334) üzenetére


ayo
addikt

A női főszereplőért ajánlom az új szellemirtókat és a többi olyan filmet, játékot, amiben azt gondolták, hogy az újításhoz elég a karakter nemét megváltoztatni esetleg mellé egy kutyát berakni, mert az cuki :D
Ott a Darksiders 3, engem pl. tökre nem mozgat, hogy most más nő a karakter, jobban zavar, hogy a DS eleve gyenge harcrendszerének fő fegyvere azaz ostor szarság lesz, amit videón se tudtam 2 percnél tovább nézni annyira idétlen volt.

Szerintem továbbra se a karakter neme fogja megadni a játék érdekességét, hanem maga a játékmenet. Story ebben a részben nincs, megreformálták az egész stílust egy sandbox jellegű dologgal, ami a stílus kedvelőinek tökéletes, az már megint más, hogy mindezt a lehető legrosszabb kommunikációval sikerült kiadni a kezükből és most ott tart, ahol tart a dolog.

A Hitman új rendszere jobb mint a régiek, de tény hogy még mindig lehetne belerakni anyagot, viszont ez az új rész is már olyan, hogy baromi sok időt igényel, hogy kiismerd az AI scripteket, ami ugye ezeknek a játékoknak a lelkük; az első 30 órában kezdtem csak érezni ezeket, ami nagyjából 1-2 teljes játék idő egy átlagos AAA címnél.
Bonyolítani lehetne, de hozzá kéne szokni ezekhez is és ahogy a példa mutatja, az emberek nagy részének nincs kedve. 5-10 éven belül lehetne megint csavarni ezeket, de ahhoz azt kéne, hogy ez a rendszer már mindenki kisujjában legyen. Na most ha itt vergődés lesz a kiadók miatt, akkor szerintem megint egy reboot reboot lesz, ami ki tudja hol fog landolni, EA porrá gyalázza a feledésig vagy Ubisoft legyárt egy open world Hitmant, ahol 5 fajta küldetést beszoroznak 10-el és kész a kampány? Passz.

A fejlesztések stb. meg tény hogy nem izgalmas, viszont az hogy külön mobil app is van hozzá, ami jelzi a heti kontenteket már igen. Mondjuk valahol para, hogy 1 játékhoz annyi kontent jön, hogy bőven 1 évig le tud foglalni. Ha ez a vonal népszerű lenne, akkor semmivel se tudnék komolyabban játszani, de ahogy a példa is mutatja nem biztos hogy elterjed ez a modell.

(#112336) arty: tippre nekem is ez volt az első, hogy már akkor se volt minden ok. Stílusilag viszonylag kevesen vannak fanok, akik szeretik, akik meg nyomnák, azoknak akció meg story kell és nem ilyen hülyeség, ahol 1-2 sort el kell olvasni, hogy egyáltalán megértse az ember, hogy mit vásárolt meg (Steamen kb. ezzel volt tele, és talán van még mindig a legtöbb topik). Az hogy egy ilyen játék kiadtak, az bátorság, semmi több, viszont 100% fan-szerviz volt, amit szerintem kevesen tehetnek meg.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#112338) i2k válasza gyimger (#112335) üzenetére


i2k
senior tag

"amit redditen tárgyalgattunk, hogy de jó lenne, a következő havi nagy frissítésben már ott volt"

(Figyelem: a lejjebb olvashatók nem a valóságot tükrözik, csak egy alternatívát)

Brainstorming, valahol a Földön, egy epizodikus kiadás alatt álló single palyer játékkal kapcsolatban, amibe megpróbáltak egy kis "szosül fílinget" is belecsalni:

1 - Srácok, elfogytak az ötleteink, mit is nyomoríthatnánk bele ebbe a játékba, hogy meglegyen az Első évad, és utána folytathassuk még további 20-al minimum...?
2 - Főnök, szerintem, dobjuk fel Face-re, vagy Redditre, vagy más szosül felületre a kérdést. A sok kocka majd megoldja helyettünk. Mi meg learatjuk a dollárokat azzal, hogy elkészítjük a rajongóknak azt, amire vágytak. Garantáltan zabálni fogják!
1 - Zseniális ötlet! Srácok, akkor álljunk erre a modellre sürgősen, mert olyan bajban leszünk különben, mint a Telltale, "aki" fél évekig nem ad ki semmit a kezéből egy sorozatnál!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112339) i2k válasza ayo (#112337) üzenetére


i2k
senior tag

"a DS eleve gyenge harcrendszerének fő fegyvere azaz ostor szarság lesz, amit videón se tudtam 2 percnél tovább nézni annyira idétlen volt."

Akkor, ezek szerint, nem láttad Fury hátán a dupla pengét?

//Mert nekem úgy tűnt, hogy olyasmi is van a hátán...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112340) gyimger válasza i2k (#112338) üzenetére


gyimger
őstag

Nem így volt, meg is csináltuk helyettük. :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112341) i2k válasza gyimger (#112340) üzenetére


i2k
senior tag

:D :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112342) ayo válasza i2k (#112339) üzenetére


ayo
addikt

De láttam, de az ostor dolog eléggé main dolognak tűnt. Remélem, hogy csak direkt rossz irányba visz a trailer, ahogy manapság a film teaserek :D
Itt mondjuk nem rossz, de ezt meghagynám a Castlevania sorozatnak :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#112343) tomsolo válasza ayo (#112337) üzenetére


tomsolo
őstag

> A női főszereplőért ajánlom az új szellemirtókat és a többi olyan filmet, játékot,
> amibenazt gondolták,hogy az újításhoz elég a karakter nemét megváltoztatni
> esetleg mellé egy kutyát berakni, mert az cuki

Felesleges cringe, nem az a baj pl. a Szellemírtókkal hogy csajok lettek hanem, hogy milyen csajok és miket kellett hogy mondjanak. Az Assassin Dog jó ötlet egyébként, játszanám, de a kopasz palit szétuntam az 5 rész alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112344) i2k


i2k
senior tag

STEAM-en bedobod mindkét címet a kosárba --- ha nincs meg még a Bayonetta --- és máris kapod a kedvezményt. Tádáám:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112345) i2k válasza tomsolo (#112343) üzenetére


i2k
senior tag

Végül is, a Call of Duty is működik emberek helyett nyulakkal...

//Az animáció 7 éves.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112346) i2k


i2k
senior tag

"7 Deals over 7 Days to celebrate 7 Years of Green Man Gaming":
3. nap: "Sid Meier's Civilization® VI" (£29,99 / 40% OFF) - ~11,000 Ft --- "7YEARS" kód nem jó rá
Flash: "Warhammer® 40,000™: Dawn of War® III" (£35,99 / 10% OFF) - ~13,200 Ft --- "7YEARS" kód nem jó rá

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112347) i2k


i2k
senior tag

"This game is easily one of the best Metroid-Vania type games I have played. I thought Hollow Knight was going to top my chart for the genre in 2017, but with Dead Cells, that has been beaten."

Itt a trailer...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112348) tomsolo válasza i2k (#112346) üzenetére


tomsolo
őstag

Vicces hogy nem jó rá a kupon mikor ott van a képe alatt hogy

Use code 7YEARS to get an additional 20% Off

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112349) i2k válasza tomsolo (#112348) üzenetére


i2k
senior tag

Valóban "érdekes". :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112350) morfondőr


morfondőr
őstag

G2A-ra újabb bundle érkezett:

Pack full of epic games at a wicked price!

+1 ráadás: Kinguinra -5% kupon: BESMART5

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.