Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112951) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Az Originen 75% van a Star Wars Battlefront Ultimate Editionra. A kérdésem: ez tartalmazza a season passban levő DLC-ket is? Próbáltam az Origin oldaláról megszerezni az infót, de nem sikerült :D

Köszi!

(#112952) i2k válasza Gaborka30 (#112951) üzenetére


i2k
senior tag

Pedig ott volt a válasz az orrod előtt... "COMPARE EDITIONS"

Lustáknak: mindent tartalmaz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112953) tomsolo válasza Crytek (#112950) üzenetére


tomsolo
őstag

Az a durva, hogy a 25 eurós Season Passt még nem sikerült megtölteni játékkal.

BTW: a játékos szám sem mindig mérvadó, az általam jónak tartott TASTEE se produkál világrengető eladásokat, pedig anno kiválóan szórakoztam vele.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112954) Gaborka30 válasza i2k (#112952) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Hm.. akkor .. valóban fogjuk a lustaságomra :)

Igazából az árazás zavart meg kicsit: ugyanannyiba kerül a SP, mint az Ultimate.. Gondoltam csak van benne valami trükk.. Ezért kértem megerősítést, hogy mégsincs trükk.. :)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#112955) cyberkind válasza Gaborka30 (#112954) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs értelme megvenned, inkább várd meg a 2-t, az csak-csak jobb lesz valamivel, bár engem már az egész új SW univerzum csak taszít, erre még rájön, hogy EA, kész is. :D

Paranormal Cocktivity

(#112956) Crytek válasza tomsolo (#112953) üzenetére


Crytek
veterán

Ezért is az ingyenesség hátha valaki kedvet kap a SP-hoz :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#112957) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#112955) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

galaxy of heroes is brr, állandó raid, farm, asszony tolja nagyon, állandóan vezeti a laddert :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112958) cskamacska válasza Gaborka30 (#112954) üzenetére


cskamacska
addikt

A nagy trükk az, hogy másfél éves a játék, Season Pass az alapjátékkal együtt ad ki egy teljes alap kiadást, és az egész úgy ahogy van megy a kukába, mert mai EA eseményen fogják megpromózni a Battlefront 2-t, pár hónap és esedékes.

Persze mindenki olyan eldobható multi only AAA játékra veri el a pénzét amire akarja, de ha nem muszáj, akkor azért ne adjuk a kiadók alá a lovat. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112959) Mr.Csizmás válasza cskamacska (#112958) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gta online akármilyen bugos, meg vannak csalók (akiket ki lehet kerülni azért), jövőhéten már a 6. dlc jön hozzá ingyen....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112960) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#112959) üzenetére


cyberkind
félisten

Cserébe le van szarva a single, persze nem is abból van a pénz...

Paranormal Cocktivity

(#112961) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#112960) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az engine-n már kb. nincs mit tupírozni, max a VR grafikához, szóval adott az alap egy sztori DLC-hez. idén karácsonykor, és jövő karácsonykor san fierro, meg las venturas, mit szólnál hozzá? részemről 0day előrendelés lenne.

single meg hát az olyan tipikus usa film, erősen érződik az összevágott sok filmes-popkulturális utalás. a 4 jobban tetszett, mert az álmokról és a valóságról szólt. (hogyan teszi tönkre az álmokat és az embereket egy nagyváros, a két DLC meg csak nonplus ultra volt, sztoriban egyik legjobb rész a VC és SA mellett).

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112962) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#112961) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt szólnám hozzá, hogy ha ezek a városok a multihoz jönnének nem izgatna mert unom a multit, nekem a single része tetszett a játéknak jobban, persze jó a multi csak már nem érdekel, de ha ezek a városok jönnek úgy jönnek DLC-ként mint anno a 4-hez a 2 kieg. akkor részemről is azonnal rendelés lesz, de nem erről szóltak a hírek, illetve a R* most nem lesz kint az E3-on, úgyhogy...

Paranormal Cocktivity

(#112963) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#112962) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk 3 város 3 főszereplő, azaz mindegyik kaphatna egy külön szálat a városokban...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112964) cskamacska válasza Mr.Csizmás (#112959) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem azt mondtam hogy mostantól ne vegyen senki multi játékot, hanem hogy rossz multi játékot ne vegyenek, mert még szaporodik.

Battlefield sorozat sem a legszebb arcát mutatja BF3 óta(BF2-2142, de még a Bad Company 2 után is a BF3 Operation Métrojától megálltam a fejlődésben), de azért tart egy szintet. Pénzügyi megfontolásokból ezt a a BF reboot már hírből sem ismeri, tartalmat látványosan megvágták, játékmenetet pedig annyira lebutították, hogy már a kazuárabb CoD fanoknak is derogál.

Ha valami, akkor ez megért volna egy igazi bojkottot, menedzsment ugye csak a pénzügyi jelentésekből ért, de hiába, mert az név eladta, és csak reménykedni lehet, hogy a fő Battlefield vonal legalább BF1 szinten megmarad, ha nem is lesz belőle soha egy drága és jól kivesézett Project Reality.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112965) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#112963) üzenetére


cyberkind
félisten

És ez jó is volna, remélem megvalósítják az ötletet, az biztos, hogy a Ps5 előtt nem lesz új Gta, úgyhogy a Sony-n múlik ez is ha úgy vesszük.

Paranormal Cocktivity

(#112966) Mr.Csizmás válasza cskamacska (#112964) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

metrót ne emlegesd, a BF-esek de_dust2-je, rush B right/left, fakin kemper, no autosniper, C4 + trapwire noob, noskill M320 + smoke :DDD

cyber reménykedjünk :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112967) cyberkind


cyberkind
félisten

Lyééééééézus ereje, az új Need for Speed eszméletlen szar, nem mintha volna esély a konkurencia ellen de ez már durva, mindig van lejjebb. :C :C

A börtönös, saját megvett indie cím viszont jónak tűnik. :K

Paranormal Cocktivity

(#112968) Frod válasza cyberkind (#112967) üzenetére


Frod
addikt

Hát talán egy tizenévesnek mutatnak újat vele :DDD
De amikor már a 6. slowmo-autótörés jött a demóban ott már fogtam a fejemet, hogy ezt mitől gondolták coolnak, hogy ugyanolyan pozícióban törik az ellenfél két koccantástól és ezt bámulni kell lassítva.
A BF1 20mp-es kis szösszenete is felejtős volt.

Do you see the white shadow?

(#112969) Lackki


Lackki
senior tag

Srácok kérlek segítsetek, mert én nem tudom ép ésszel felfogni, de tényleg ilyen RONDA a dirt 4 mint a videókon?
Mint vmi 10 éves játék

Privátot hamarabb észreveszem

(#112970) Crytek válasza Lackki (#112969) üzenetére


Crytek
veterán

Törődj bele. Feletted írták ezt el kel fogadni.. Egy Elődje után 2 évvel kiadott játéknak az az alapja, hogy rondábbnak kell tenni. Ne lázadozz ,mert nem érsz el semmit ,ez így van rendjén....A több év fejlesztés erre volt elég,hogy minden tekintetben visszabutítsak.. De kürtöld világgá, milyen jó ,mert ha nem teszed rád üvöltik, hogy divatból fikázod azt amit a világon 10 emberen kívül kb mindenki lát és mond...

Next PC Upgrade: 2022

(#112971) Lackki válasza Crytek (#112970) üzenetére


Lackki
senior tag

Én beletörődök, legalább megspóroltam az árát... :D ha nem is a dirt rallyhoz hasonlítom, hanem a 3hoz, még ahhoz képest is rondább jóval. Kb akkora blama ez mint a mafia 3 :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#112972) maross válasza Lackki (#112969) üzenetére


maross
veterán

nekem nem tunt fel, dirt3-azgattam elotte. uhd-ben hatarozottan szep :). iranyitasa egy fokkal jobb billentyuzettel mint a dirt-é, de még mindig nem kozeliti meg a dirt3-at a "gamer" modban sem :(.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#112973) cyberkind válasza Crytek (#112970) üzenetére


cyberkind
félisten

Én erre megint csak azt mondom, hogy igazán továbblehetne lépni a külsőségeken mert maga a játék biztos, hogy jó, de ha erre nem képes a közönség akkor ne játsszon vele és ne vegye meg, én ezt mondom, engem nem zavar a grafika egy játékban se mert ha több jó dolog van benne minthogy szar a grafika simán tudok játszani, de igen, túl nehéz elvonatkoztatni, megint a Witcher-t hozom fel példának, csoda, hogy megvettétek ilyen sokan, pedig milyen csúnya ezáltal szar. :(

Ui; a Dirt 4 még változhat a patchekkel mert simán van a motorban ahogy láthattátok a Dirt Rally-ban, de lényegében a 10 éves EGO motor ennyit tud, újat kéne írni/venni minden téren.

Egyébként ha így haladunk nemhogy új Dir nem lesz de Codies játék se, bár ha a F1 jól sikerül akkor befolyik egy kis pénz. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112974) Źşë' válasza Lackki (#112969) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk egy ilyen játéknak nem épp a szépségről (szebbségről) kellene híresnek lennie (mivel nem a kisgyerekeknek készül, pláne nem techdemónak), ez nem egy csiri viri need for speed, btw. sztem nem is ronda amúgy meg

én a tekken7-en lepődtem meg mikor néztem steamen streamet, hát nem tudom abban mi a fejlődés, ellenben egy injustice2vel amit k*rvára kipróbálnék, persze pc-n

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#112975) cyberkind válasza Źşë' (#112974) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre majd jön a komment, hogy 17-ben már van egy elvérható szint meg blabla, valóban a Codies volt hülye, hogy a sok kocsira és annak a minőségére költötte a pénzt és nem a külcsínre ahogy mindenki teszik de cserébe üres a játék.

(#112976) gyimger
Ez is hasonló lenne mint a Dark Knight, alaphangon +18-os lehetne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112976) gyimger válasza Źşë' (#112974) üzenetére


gyimger
őstag

Az Injustice 2 sztorit végignéztem, hihetetlenül szép, ezeknek egész estés filmeket kellene csinálni.

De nálam már felmerült a kérdés, a WB-nek olyan jók az animációs filmjei, Mortal Kombat hogyhogy nincs még? A DC filmjeiket se nézetném meg gyerekekkel, úgyhogy ez ne legyen ok :D Merem ajánlani a blogomban a sztorit, jó film lehetne.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112977) Lackki válasza Źşë' (#112974) üzenetére


Lackki
senior tag

na én pont nem ezt szoktam nézni, de feltűnően ocsmány akár a dirt rallyhoz nézve is és ebben a kontextusban, persze hogy szóvá teszem, mert ezt látom. Az hogy a fizika milyen, az csak utána jön, de tény hogy ez a lényeg.

Én mai napig 1 szimulátorral játszom csak, és az a raceroom... szal hogy én a külsőségekre megyek, az itt bukott meg :P abban még mindig a 2 lapból álló fa van, viszont mint szimulátor, szerintem verhetetlen. Na persze ott az iRacing is, csak elég a raceroomra költenem folyamat...
Dirt4-nél viszont látom, hogy a fizikát is szapulják. Számomra meglepő ez... akár séma, akár várható volt én azt hittem a Dirt széria azé nagyobb odafigyelést kap, mint az okádék F1 játékok

Privátot hamarabb észreveszem

(#112978) Csapoati válasza Lackki (#112977) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Speciel az F1 2016 is tök jó lett a közepes 2015 és ergya 2014 után. A grafika meg szerintem nem rosszabb, mint a Rally-ban. Nem is jobb, ez sajnálatos, de nem rosszabb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112979) cyberkind válasza Csapoati (#112978) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen a 16 valóban jó, de ettől függetlenül eldobhatnák már a 10 éves Ego motort mert azonkívül, hogy fényesebb minden az új F1-ben más nem változott, törésmodell meg nem is létezik.

Paranormal Cocktivity

(#112980) Lackki válasza Csapoati (#112978) üzenetére


Lackki
senior tag

F1 széria nekem iszonyat steril, igazi konzol game. Nem érzem a késztetést, hogy leüljek vele játszani és fejlődést érjek el benne, pedig jobban szeretem a pálya versenyzést, mint a szakaszost.

Privátot hamarabb észreveszem

(#112981) cskamacska


cskamacska
addikt

Humble Bund

Humble Bundle E3 2017 DLC Ticket

1 dollárért
500 Amazon Coins*
Gemini: Heroes Reborn - Steam játék
Crossout - Thug Starter Pack
SpellForce 3 Beta Access - fizetős Steam béta elérés ;]
Battle Islands Commanders - E3 Exclusive Crate
Gems of War - Demon Hunter Bundle
HAWKEN - Prosk Starter Bundle
MXM Poharan Pack
Blade & Soul Shadow Guard Bundle
Tyranny - Portrait Pack
Gotham City Impostors Free to Play: Professional Impostor Kit
Rock of Ages 2 – Classic Pack

átlag fölött(most 5.02 USD)
XCOM: Enemy Unknown Complete Edition - Steam játék
Robocraft Eagle Pack
Ghost in the Shell: blablabla Online - First Connection Crate
Riders of Icarus E3 Heroic Ranger's Fury Pack
Neverwinter Gilded White Steed
Dreadnought™ Fleet Recruitment Pack - csak PS4-re :U
Paragon Gunslinger Pack

15 dollár fölött
HackyZack - Steam játék
Verdun - Steam játék
PAC-MAN™ CHAMPIONSHIP EDITION 2 - Steam játék
Two Twitch Crates
Duke Nukem's Bulletstorm Tour DLC for Bulletstorm: Full Clip Edition
Total War™: WARHAMMER – The Grim and the Grave

*az apróbetűs rész megaszondja, hogy CSAK US, UK, és DE régióból vett Bundlik kapnak Amazon 5 dolláros mobil játékpénzt, így a ROW csencselni se tud vele :U

De nincs semmi veszve, az Amazon boltja úgyis heveny törlési ingerencia áldozatává fog válni, mert a nyár folyamán valamikor kukázzák az összes Amazon Underground ingyenes játékot, amiket újra letölteni is már csak a Kindle tulajok tudnak majd 2019-ig, mindenki más azonnal ki lesz dobva.

Jó vót amíg vót, Emléke Szívünkben Örökké Él. :R

Ez nem mellesleg azt is jelenti, hogy játék nélkül maradok droidon, mert csak ingyé Underground cuccal játszottam hébe-hóba. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112982) cyberkind


cyberkind
félisten

Új Metro. :))

Forza 7 is és PC-re is, úgyhogy lehet örizni a "rendes" fizikának. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112983) Crytek válasza cyberkind (#112982) üzenetére


Crytek
veterán

Metro: Exodus (Open World) 2018 december kilóra megvettek :R

Next PC Upgrade: 2022

(#112984) cyberkind válasza Crytek (#112983) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha open world lesz akkor végre folytatódik valamilyen szinten a Stalker, ami jó lenne de nagyon! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112985) eami válasza Crytek (#112983) üzenetére


eami
addikt

hirtelen hogy felment annak a humbli E3 bundlinak az értéke :DDD ;]

(#112986) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Jónak tűnik ez a The Last Night :Y

(#112987) cyberkind válasza Heavyrain (#112986) üzenetére


cyberkind
félisten

És ilyen játékokhoz jött az új konzol ami a legerősebb meg 4K 60fps, és persze 6 teraflop, teljesen érthető ha gyenge volt a One, májnkraft iz fórkéj. :D

Paranormal Cocktivity

(#112988) Mr.Csizmás válasza eami (#112985) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és abban hol van metro? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112989) Crytek


Crytek
veterán

Ez a MS conf. elég tré lett egyébként... 42 cím kb fele "gyenge" indie szinte minden jön pc-re is + sok még multiplatform is tehát jön ps4-re is...Ergo megint nincs lószar cím se ami eladja a szarjukat. :C

Next PC Upgrade: 2022

(#112990) cyberkind válasza Crytek (#112989) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezt mondom de még itt is van aki day one vételt csinál az X konzolból, persze sokan azt se tudják mi a 4K, meg ha a két konzol képét egymás mellé tesszük a fene se jönne rá, hogy melyik a skálázott 4K-s képet adó Pro, de ez kell és kész. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112991) Crytek válasza cyberkind (#112990) üzenetére


Crytek
veterán

Kellenek az ilyen emberek nélkülük egy év nem hiszem hogy kb ingyen szórnák tele a Humble-t minden jósággal..Kellenek a bolondok

Next PC Upgrade: 2022

(#112992) cyberkind válasza Crytek (#112991) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, cserébe meg az igényesebb játékokra várhatunk 5 évet alaphangon mert most is ezzel adják majd el a konzolt és játékokat, hogy szebb és kész, nagy teljesítmény. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112993) oriic válasza Crytek (#112991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kellenek hat. ;]

Live-Die-Respawn

(#112994) eami válasza Mr.Csizmás (#112988) üzenetére


eami
addikt

(#112995) gyimger válasza Crytek (#112991) üzenetére


gyimger
őstag

És ha többen vennének teljes áron játékokat, nem volna telibe****va a PC piac..

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112996) cyberkind válasza gyimger (#112995) üzenetére


cyberkind
félisten

Dirt 4 után inkább azt mondom, hogy ha inkább többen vennének játékot, hihetetlen ami a játékhoz tartozó fórumon megy a nem mondjuk ki oldalon.

Én pont ezért örültem a Denuvo-nak mert senki se játszott az adott játékkal amíg jó volt a védelem, most már ez sincsen, persze erre lehet azt mondani, hogy ha annyira jó a játék nem kell védelem meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112997) Mr.Csizmás válasza eami (#112994) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112998) bullseye válasza cyberkind (#112990) üzenetére


bullseye
addikt

TB-éknél van az igazság szerintem. Ha valaki MS kedvelő (Halo, Forza, mittomén, megszokás), de öreg már a gépe, nem nagyon bírja a dolgokat, és nem szeret vacakolni alkatrészekkel, azt megtartja azt munkára + régebbi gamékra, és vesz egy úgy Xuperboxot egy durvább VGA árából, mert 4K meg minden.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112999) Frod


Frod
addikt

Új Wolfenstein mindent vitt.
Aki nem tulaja egy Ps-nek ennél jobbat már nem fog kapni a show-tól.
(Értsd: a Sony még licitálhat rá, de számomra az sajnos egyelőre(?) nem elérhető)

Do you see the white shadow?

(#113000) cyberkind válasza bullseye (#112998) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne haragudj de abszolút Ps4, eszembe se jutna a csodás M$ mert konkrétan nincs exkluzívjuk a Forza-n kívül, amíg szerda reggelre kb tocsogni fogunk a Sony címekben és annak az utóhatásaiban, tőlem akármilyen erős lehet a gép, nem izgat ha nincs rá játék, illetve jó volna rájönni mindenkinek, hogy nem ettől az erősebb géptől lesz jobb vagy teljesebb egy játék(persze az ember kb észre se veszi, hogy natív vagy skálázott az a 4K amit lát), hanem a kemény és minőségi munka miatt amit a Gta és a Witcher is tud évek alatt, ez a minőségi tartalom.

(#112999) Frod
Nem csak licitálhat fog is, ismét elviszi a showt ahogy annak a rendje, tavaly se volt máshogy és akkor sokkal jobb volt a felhozatal.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.