Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112901) Crytek


Crytek
veterán

Gog Connectet csekkoljátok új cumok.....

Next PC Upgrade: 2022

(#112902) bullseye


bullseye
addikt

Van valakinek tippje, miért nem enged connectolni (nem lát a fiókomban) egyes játékokat, amik megvannak?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112903) Crytek


Crytek
veterán

(A múltkori nagy "lopott/kikerült kulcsos The Challenge cd kulcsokat nem vonják vissza,mert akik megveszik azok nem hibásak így nem akarják szopatni őket...)
Nos ez jó mert "nyílt" egy hasonló oldal ahol 2 game is 0.04ért megy 7-15 eurosak ergo szabad a csók én nem bűncselekszem :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#112904) cyberkind


cyberkind
félisten

Na lehet készülni mert a külföldi kritikusok csöpögnek a Dirt 4-től, mondjuk az már mindenképp jó ha főként rally van benne és nem a bohóckodás, de akkor is kéne vissza Steam-re az 1. :K

Paranormal Cocktivity

(#112905) Crytek válasza cyberkind (#112904) üzenetére


Crytek
veterán

Jaja nem is értem miért nem rakják fel...az még jó volt.

Next PC Upgrade: 2022

(#112906) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battleborn Multiplayer része free-to-play lett.

Live-Die-Respawn

(#112907) cyberkind válasza Crytek (#112905) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként egyik se rossz csak az 1 után a 2-3 visszalépés volt mert pont az nem nőtt vagy maradt meg a játékban ami a lényege volt a szériának, illetve a 2. részből (a régire gondolok) is felkerülhetne az eredeti, ez az új nagyon igénytelen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112908) cskamacska válasza oriic (#112906) üzenetére


cskamacska
addikt

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#112909) ayo válasza oriic (#112906) üzenetére


ayo
addikt

Biztos ingyen is annyira sikeres lesz, mint az Evolve :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#112910) oriic válasza ayo (#112909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lett full free, csak a multi. :D Egyfajta időkorlát nélküli trial. De hja sok vizet nem zavar majd szerintem sem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#112911) pingtest


pingtest
tag

Free Outland!

http://store.steampowered.com/app/305050/Outland/

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#112912) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#112913) Csapoati válasza cyberkind (#112907) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk a fizikája meg pont az 1-nek volt a legrosszabb. Én imádtam a 3-at, ahogy megkaptuk a Complete-et tavaly vagy mikor, végig is játszottam megint.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112914) arty válasza cyberkind (#112907) üzenetére


arty
veterán

"pont az nem nőtt vagy maradt meg a játékban ami a lényege volt a szériának"

az élvezhetetlen fizika? ;)
a második rész akkorát ugrott ezen a téren a korábbiakhoz képest, hogy én a tartalom/változatosság megvágását is megbocsájtottam neki. day1 vettem a második és harmadik részt is, anno még lemezen, UK-ból... most is agyalok a day1 vételen, elkél(ne) a játéknak a támogatás, hogy ne maradjon abba a széria.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112915) tomsolo


tomsolo
őstag

13-ától jön a Steam Direct ami majd mindent megváltoztat (NEM.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112916) ruti válasza tomsolo (#112915) üzenetére


ruti
Közösségépítő

az a félő, hogy a steam-re kerülő szemetek száma ezáltal sem fog csökkenni...

évekkel ezelőtt hellyel-közzel minden steam-en árult játéknak tudtam a fő paramétereit, cím alapján megvolt a stílus, story, árszint...

pár éve erre esély sincs, amit persze a bundli-áradat is megnehezít...

amikor a steam sale alatt pár éve először kellett a felfedezési várólistát végigpörgetni a hivány ss kártyákért (3x10 db), olyan döbbenetesen igénytelen sz@rokba lehetett belefutni, hogy már én szégyelltem magam, szóval nagyon rossz ez az irány, a Steam Direct semmit nem fog ezen változtatni, sőt...

Én továbbra is annak lennék a híve, hogy igenis hozzáértő kurátoroknak kellene megítélni, lesz-e sikere egy adott indie-nek, vagy süllyesztő, mert hótgagyi. Ha a Valve-nál nincsenek ilyen emberek, az elég szegénységi bizonyítvány.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#112917) cyberkind válasza arty (#112914) üzenetére


cyberkind
félisten

Bőven jó volt az a fizika akkoriban, illetve ez már és az előző részek se szimulátorok voltak úgyhogy nekem mondhatja akárki a fizikát nekem az untig elég ha árkádos, sőt még a Forza Horizon is sok néha, és a rally-ról beszélek mert bohóckodásba ment át az egész ezzel a buzi, partizós gymkhana-val az élen, ja és persze Ken Block-kal akinek max a kocsijai érnek valamit csak ő nem.

A Dirt 4-ben van valami random generálós téma így nem fogy ki egyhamar az ember a rallyszakaszokból, végre egy jónak tűnő rallys játék amit akár élvezet is játszani, már csak a WRC kéne nekik és meg is lenne a legjobb rallys játék.

Én is megvenném de tuti, hogy lesz egy pár DLC ami után meg majd jön a GOTY, így necces.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112918) ayo válasza ruti (#112916) üzenetére


ayo
addikt

nekem is nagyon tetszett az az időszak, amikor főoldalon tudtam követni a megjelenéseket, akkor sem volt kevés, de elég volt végigpörgetni pár oldalt...most meg csak pár populáris dolog megy ki, a többiről meg vagy hallasz vagy nem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#112919) tomsolo válasza ayo (#112918) üzenetére


tomsolo
őstag

az új steam felület egy trágya ahogy van - régi se volt százas de ez egy katasztrófa

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112920) gyimger


gyimger
őstag

A SWAT 4 Goldot úgy megvenném ezen a GOG Summer Sale-en, de aztán ha megjelenik Steamen is, mint az IG2, akkor meg vehetem meg megint. Ez a connect oda-vissza nem működne, ugye?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112921) Vertigo18 válasza gyimger (#112920) üzenetére


Vertigo18
addikt

A Gog Connect csak egyirányba működik.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#112922) gyimger válasza Vertigo18 (#112921) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor amíg eljön az a nap, marad a CD-s változat :D

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112923) i2k válasza tomsolo (#112919) üzenetére


i2k
senior tag

A trágyával értek egyet.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112924) reelc válasza gyimger (#112922) üzenetére


reelc
veterán

Inkább a CD, mint a GOG, mert akkor nem lesz jó, ha mégis kijön Steamre is?
Szép.
Amúgy én régi játékot inkább GOGra vennék, mint Steamre.
Én nem utálom a GOG-ot, nincs olyan mániám, hogy minden egy helyen legyen, és a kártyák meg egyéb Steames dolgok sem motíválnak. Az ár igen, meg hogy kapható-e amit venni akarok.
Tudom, kb. egyedül vagyok a véleményemmel. de a játékot a játék miatt veszem. Nem egy keretprogram által nyújtott körítésért. :)
Nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#112925) gyimger válasza reelc (#112924) üzenetére


gyimger
őstag

Eddig kibírtam digitális nélkül, ezután is kibírom, de ha lenne Steamre, ahol játékaim 80%-a van (digitális vagy lemezes), akkor ott is meglenne. Továbbra is csak a Steamet és a kiadók programjait (Origin, Uplay) telepítem azokat is azért, mert a játékok igénylik. Így is nagy a káosz.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#112926) SityiSXT válasza gyimger (#112925) üzenetére


SityiSXT
őstag

A GOG viszont pont DRM-mentes letöltést kínál, a kliensprogija is opcionális.

(#112927) vorosmarti válasza SityiSXT (#112926) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ráadásul a régi játékok esetén nagyobb figyelmet fordítanak arra h biztosan fusson. Ezen túl meg sok játékhoz elég erős bónusz tartalmat biztosítanak (soundtrack, manual-ok, segédletek, stb...).

(#112928) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Jól tudom, hogy AC2 nem támogatja a kontroller-t?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#112929) i2k válasza alratar (#112928) üzenetére


i2k
senior tag

"AC2" = Assassin's Creed 2?

Mert akkor:

"Supported Peripherals: Keyboard, mouse, joystick optional (Xbox 360® Controller for Windows recommended)"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#112930) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyenes a PayDay 2

Live-Die-Respawn

(#112931) Crytek


Crytek
veterán

Humble Oceans Day Bundle

Aki bontana esetleg a Submergedre vevő lennék.. Bár kb mindenkinek az kell :(

Next PC Upgrade: 2022

(#112932) alratar válasza i2k (#112929) üzenetére


alratar
addikt

Így van. "AC2" = Assassin's Creed 2
És köszönöm a választ :R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#112933) xuser válasza Crytek (#112931) üzenetére


xuser
tag

én meg Riptide GP és a World of Diving-ra ha esetleg volna

(#112934) arty válasza cyberkind (#112917) üzenetére


arty
veterán

A gyíkhama nekem se volt kedvencem a 2-3-ban, ellenben a dirt1 fizikáját sose tudtam megbocsájtani (azért végigtoltam). Mai érzékszervekkel pedig egyenesen elviselhetetlen.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112935) cyberkind válasza arty (#112934) üzenetére


cyberkind
félisten

Tekintve, hogy eléggé a generáció elején jött a játék nem volt ideje a stúdiónak mélyrehatóan megtanulni az új konzolt, szerintem, engem nem zavart a fizika mert a TDU2-ben ez még rosszabb, persze nem ez volt a játék legnagyobb hibája, mert ha minden más összejön lehetett volna jó mint a Dirt 1.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112936) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Megint rúgtak egyet a Denuvo-ba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#112937) arty válasza cyberkind (#112935) üzenetére


arty
veterán

naigen, a TDU2 a másik. az szerintem is annyira ócska, hogy végig se játszottam... pedig erőltettem, mert viszonylag korán megvolt (a bizalom pedig onnan, hogy a TDU1-et a maga idejében imádtam)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#112938) sto1911 válasza Dilikutya (#112936) üzenetére


sto1911
veterán

"a crackerek ugyanis becsomagolták a fent említett VMProtect alkalmazással." :DD sírok :D

(#112939) tomsolo válasza Dilikutya (#112936) üzenetére


tomsolo
őstag

Azért a steam apit csak krekkelik. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112940) cyberkind


cyberkind
félisten

Úgy tűnik, hogy hiába kapja azt a közönség amit kér vagy akar akkor is szar a játék: Dirt 4 Vegyes (390 értékelés) :(

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112941) Crytek válasza cyberkind (#112940) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem senki nem kért pl ocsmányabbat mint a 2 éves Dirt Rally + a sim részhez senki nem kért butitást...

Aki arcadeot várt az megkapta ennyi mindenki más szapulja.De legalább hamarabb lesz bundleba

Next PC Upgrade: 2022

(#112942) cyberkind válasza Crytek (#112941) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor jó gondoltam, hogy megint ez a baj, valahogy most nem sikerül megértenem ezt mert közel se annyira gáz ez a grafika mint a Mafia-nál volt, itt ha baj is lehet akkor max ez mert egyébként minden más téren nagyon jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112943) eami válasza cyberkind (#112942) üzenetére


eami
addikt

én még csak épp hogy belenéztem, de első gondolatom nekem is az volt, hogy azt hittem szebb lesz. Rögtön tutorialba rakott, grafikai opciókat is csak onnan lehetett előhozni, és exit sem volt a menüben :P

(#112944) cyberkind válasza eami (#112943) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg megvárom a GOTY kiadást, most úgyse érek rá a Witcher mellett. :P És amúgy azóta is csúnya és ezért egy kalap szar a játék? :)

Paranormal Cocktivity

(#112945) eami válasza cyberkind (#112944) üzenetére


eami
addikt

nem mondtam hogy csúnya vagy kalap szar lenne, sőt szerintem nagyon jól megoldották az arcade / sim közötti váltást akár menet közben. GOTY meg ezekből nem nagyon volt még :DDD

(#112946) cyberkind válasza eami (#112945) üzenetére


cyberkind
félisten

Az nembaj, hogy te nem mondtad mert manapság ez a divat, ha valami csúnya (persze csak sokak szerint) akkor már csak szar lehet, nem is tudom, hogy élte ezt túl a Witcher. :)

A 3-ból is van/volt, úgyhogy számolj azzal is. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112947) Csapoati válasza cyberkind (#112940) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A szokásos... Szerintem kimondottan jó a játék, de a kezdő helyszín (Michigan) valóban elég kopottas. A spanyol meg svéd pályák már kimondottan szépek. Az árkád fizika is elég jó (simán fejre lehet állni, a póznák is összetörik a kocsid, a padkák szintén), a karrier mód meg élvezetes. Autó meg pálya kéne még, gondolom majd jönnek a dlc-k.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#112948) tomsolo


tomsolo
őstag

Ingyen Motoracer 4

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#112949) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ha minden igaz ez még egy élő Mount & Blade @GOG ajcsi. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#112950) Crytek válasza tomsolo (#112948) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyenkor mindig elgondolkodom ,hogy ezek után mire gondolnak fogja valaki venni bárki olyan áron amiért árulják? (No nem mintha eddig bárki is vette volna)
Szegények. Azért sajnálom őket :C

Owners: 2,442

playing now 1

today's peak 3

all-time peak 23

Colin McRae mellé jó lesz pajtásnak!

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.