Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) BaLee válasza Htibimor (#17149) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azt nem lehet kifizetni tudtommal, majd ha lejár csak utána.

Addig kibírom hogy nem megyek abba az egy rendszerbe. :)

(#17152) Cooper911 válasza undercover (#17150) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ha harcolni mész akkor pl cargo rack helyett érdemes lehet Hull R.-t rakni. Coriolis.io-n meglátod melyik mennyi armor-t ad pluszban. Persze a súly is nő, manőverező képesség ezáltal egy kicsit csökken.

Shiled booster növeli a shieldet de energiát fogyaszt és ha leesik a pajzsod lassabban is tölt fel. Ha van fölös reaktor kapacitás akkor esetleg érdemes. (szvsz inkább shield cell bank)

CZ-be belépve ki kell választanod hogy kinek az oldalán harcolsz (jobb menü, utolsó fül, legfelső) amig ezt nem teszed nem kapsz semmilyen pénzt.
Sok helyen olvastam, hogy kell hogy te lődd ki, de állitólag most már nem így van, elég ha sokat sebzel akkor is kapsz érte csak nem annyit mintha te lőnéd ki egyedül.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17153) Cooper911 válasza gigafun (#17143) üzenetére


Cooper911
senior tag

Igen, nem jól fogalmaztam, bizonyos modulokból mint pl life support nem feltétlen érdemes az A-s ,de a többinél nyilván érdemes. Köszi a helyesbítést.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17154) undercover


undercover
senior tag

Jelenleg így nézz ki az én hajóm :) Ha ráér valaki dobhatna néhány tippet mit kellene változtatni, kezdő lévén kicsit tanácstalan vagyok :D [Cobra MK3]

Azt szeretném, ha PVP-re lenne leginkább kihegyezve. Jobbak lennének a gimballed fegyverek mert controllerel kicsit nehéz nekem a sima célzás xD

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17155) rtitusz válasza undercover (#17154) üzenetére


rtitusz
őstag

(#17156) undercover válasza rtitusz (#17155) üzenetére


undercover
senior tag

Nem rossz nem rossz.
Néhány észrevétel:
Bulkheadsből military szinttől felfelé mi a különbség? Mert mindegyik ugyanolyan nehéz. A sensorból egy vadásznak nem a minél nagyobb hatótáv a fontos? Fuel Scoop szerintem fölösleges úgyis meg kell állni lőszerért. Illetve az FSD interdictornak mikor van igazán értelme,hogy megérje beszerelni, mert cruise módban elég kevés hajóval találkozol.

És megint rájöttem,hogy milyen amatőr vagyok :D Szóval értem, beszerelhetünk több mindent mint amit az "akksi" kibír csak ki kell kapcsolni és ha kell akkor meg be.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17157) Htibimor válasza BaLee (#17151) üzenetére


Htibimor
senior tag

Pont fordítva, addig lehet kifizetni! Utána átmegy vérdíjba és WANTED leszel a rendszerben! Aztán majd 6200 cr-ért a kis kollégáink ezerrel vadásznak majd rád egy RES-ben!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#17158) gigafun válasza Htibimor (#17157) üzenetére


gigafun
senior tag

Az már most is vérdíj(bounty), azt nem lehet kifizetni. A Fine-t lehet kifizetni, ami bounty lesz, ha nem teszed meg. Bounty-ból "Legacy Fine" lesz, amit utána ki lehet fizetni, csak nem tudom minek. :)

(#17159) Cooper911 válasza undercover (#17156) üzenetére


Cooper911
senior tag

Bulkheadsből a mirrored plusz védelmet ad a lézer ellen, a reaktiv meg a fizikai sebzés ellen.

A jobb oldali menüben a moduloknál tudsz állitani prioritást a moduloknak, ha túlterheled a reaktort akkor elöször lekapcsolja a 3-asokat majd a 2-eseket. Célszerü pl az FSD-t 3asra rakni, azt úgysem használod harc közben.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17160) Cooper911 válasza gigafun (#17158) üzenetére


Cooper911
senior tag

Csak akkor érdemes kifizetni a legacy fine-t ha az adott kis frakcióval jóban akarsz lenni. Ha kilőnek és annál a frakciónál "éledsz újra" akkor a legacy fine hozzáadódik a rebuy cost-hoz.

(Legacy fines never expire and are automatically added to the rebuy cost if you restart in a station or outpost owned by that minor faction.)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17161) Cooper911 válasza Cooper911 (#17159) üzenetére


Cooper911
senior tag

Na megint elkapkodtam a választ :( Szóval:

Bulkheadsből a mirrored plusz védelmet ad a lézer ellen, de a többi sebzésnél kevesebbet véd.
A reaktiv meg a fizikai sebzés ellen ad plusz védelmet, de a többi sebzésnél kevesebbet véd.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17162) Sylc válasza undercover (#17154) üzenetére


Sylc
senior tag

Ha pvp a cél, akkor cobra felejtos.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17163) nubreed válasza BaLee (#17147) üzenetére


nubreed
veterán

Az adott állomáson a Contacts fülön a Starport Services menüben.

Más:
Csak nem adja be a rendszer a Naval missiont, hogy PO -ból CPO legyek, de közben szépen gyarapszik a pénzem és egyre közelebb kerülök, egy fullos Python megvételéhez, amihez nem kell semmilyen rohadt rang. :U Most van 150 milla creditem, még gyűjtök hozzá és lehet, hogy előbb lesz meg a Pythonom mint a FAS.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17164) Htibimor válasza gigafun (#17158) üzenetére


Htibimor
senior tag

Naaa, ezt az életben nem fogom pontosan tudni. Barom egy rendszer az biztos! Köszönöm a kiigazítást!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#17165) Fred23


Fred23
nagyúr

Tudja valaki, miért nincs ED linuxra? Ha OpenGL-t használ, miért nem készül belőle linux-változat? Talán az MS fizet azért, hogy ne készüljön?!

(#17166) duvi válasza Fred23 (#17165) üzenetére


duvi
nagyúr

Elvileg jön még PS4-re és Linuxra is a játék. Első körben Pc volt a cél, nem sokra rá jött a Mac verzió (bár a kieg itt is késni fog). Ezek után belépett az MS és egy időre kizárólagosságot kapott az X-boxra (valószínűleg egy zsák pénz cserét gazdát).

" Are there plans for other platforms to be supported?

Frontier Developments have confirmed that the game will be released as a timed-exclusive on Xbox One in the Summer of 2015 and a Playstation 4 release will follow at some point in the future and also Linux desktop, but the initial release was Windows only with Mac OS X planned for a few months after."

(#17167) nubreed válasza Fred23 (#17165) üzenetére


nubreed
veterán

[link]

[link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17168) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek! Még nem olvastam el mindent, de a lényeg megvan. A Vulkan viszont tudtommal nem kompatibilis visszafelé az OpenGL-lel: Vulkan ...that will not be backwards compatible with existing OpenGL versions. Vajon OpenGL vagy Vulkan lesz majd használva a linuxos változathoz? Az OpenGL-re tennék, az tűnik egyszerűbbnek, viszont nagy ziccer lenne a Vulkan, nem?

(#17169) nubreed


nubreed
veterán

Amúgy azt lehet tudni, hogy mennyit adtak el PC-re eddig a játékból, nyilvánosságra szokta ezt hozni a Frontier?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17170) BlackDevil válasza Sylc (#17129) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

A nyíl gondolom a hátulján van, mert nem látom... :))

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17171) baphomet válasza nubreed (#17169) üzenetére


baphomet
senior tag

A 2015-ös beszámolójukban azt írják, hogy augusztus végéig 825000 példányt adtak el.

[ Szerkesztve ]

(#17172) undercover válasza Sylc (#17162) üzenetére


undercover
senior tag

Köszönöm a tippeket ismét :D Tudom,hogy a Cobra nem PVP hajó, de valamivel ki kell termelni a pénzt a Vulture :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17173) nubreed válasza baphomet (#17171) üzenetére


nubreed
veterán

Aham köszi. Azért az nem rossz, ha azt nézzük, hogy PC. Jövőre meglesz az 1M+

Lehet, hogy egy ideig ott hagyom a világűrt és visszaszállok egy poszt-apokaliptikus Földre, itt a Fallout 4. :)

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17174) BaLee válasza undercover (#17172) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én nyomom Hi Int Res-ben is vele és igazából annyi a titka, hogy akkor essél neki a kiszemelt hajónak (amit gondosan lescanneltél Kill Warrianty Scannerrel) ha van a közelben helyi erő vagy ha már a hajó más valakit támad. Így ha véletlenül rád fordul segítenek a többiek, ha lelövik a pajzsodat akkor meg elég gyors a hajó, hogy elmenekülj vele. Óránként, vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy amíg kifogy a 2k/2k töltény a Multi Cannonból az alatt meg lehet keresni vele 1.5-2 millió fejpénzt. Tegnap 1-2 nagyobb hajóért fizetett 200k feletti rewardot is.

Amióta megvan a Cobrám még nem lőttek le vele, volt 1-2 necces szitu de végül mindig el tudtam menekülni.

Az tetszik benne, hogy elég univerzális hajó. Harcolni is jó vele, de ha épp el kell ugrani 7-8 rendszerrel odébb akkor sincs különösebb probléma.

(#17163) nubreed: köszi, igazából az a gond, hogy amik a képen fent vannak amit betettem, azokat nem tudom beváltani az adott rendszerben, tegnap találtam egy Empire rendszert ott beváltottam a 90k fejpénzt, de se Alliance rendszert nem jelez a térkép se az utolsó Guallapites Indepents-et nem tudom hol lehetne beváltani.

[ Szerkesztve ]

(#17175) duvi válasza BaLee (#17174) üzenetére


duvi
nagyúr

- Alliance frakciónak Alioth a központi rendszere. Galaxy mapon keresőbe beírod a nevét, és máris odaugrik a térkép. Ezután frakciószűrésnél az Alliancen kívül, kapcsolj ki minden más frakciót és máris látni fogod az Alliance űr területét. Elég ha a hozzád legközelebbihez elugrasz beváltani a zsetont.
- Fenti módszerrel (rendszernévre keresés) a többi kis frakciót is megtalálhatod, de ha keveset fizetnek, akkor időarányosan nem érdemes elmenni értük. Ha nagyon zavarnak, akkor ülj át egy alap Sidewinderbe és robbantsd fel magad :D Persze előtte hajtsál be minden értékesebb fejpénzt!

(#17176) Hrigh_77 válasza undercover (#17172) üzenetére


Hrigh_77
tag

Ha én tartanék most a cobránál, tuti valami hasonló fittet raknék, és irány robigo.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17177) nubreed válasza duvi (#17175) üzenetére


nubreed
veterán

Kaushoops rendszerben (ahol a legutóbbi bounty beváltós CG volt), ami ugye Alliance rendszer összeszedtem egy kis bountyt. De azóta már kétszer is meghaltam. Egyszer nagyon elbénáztam valamit egy RES -ben neki rontottam egy elég brutális wingnek, aminek nem kellett volna és már elmenekülni sem tudtam, aztán másodszor direkt nyirtam ki magam, visszaültem egy Sidewinderbe, mert véletlenül összeszedtem egy kis bountyt federal space -ben is és nem akartam, hogy még 6 napig wanted legyek. A Federal -os bounty eltünt a fejemről, az alliance -es viszont azóta is ott virít Dormant Bounty -ként. És még 1D és néhány óra van arra hogy kifizessem. mi van akkor ha nem fizetem ki a határ időn belül, illetve ez miért nem tünt el, mikor már 2x is meghaltam? Csak akkor tünt volna el ha Alliance space -ben is meghalok?

(#17176)

Small Multicannon helyett inkább rakjál rá Beam Lasert, sokkal hatékonyabb a pajzsok ellen és addig sem kell használni az MC lőszerét. A heat sink launcsher felesleges, vagy 2 Chaff Launcher legyen helyette, vagy 1 Chaff Launcher és 1 KWS. Továbbá, egy ilyen viszonylag kicsi hajónál luxus elhasználni egy 4 -es méretű helyet Fuel Scoop számára, arra bőven elég egy 2 -es is, sokkal inkább tennék SCB-t annak a helyére.

Mondjuk iyesmi:
[link]
Ha harcolni akar inkább, lehet további SCB -ket felrakni a cargo space helyett. De akkor már oda kell figyelni a Powe managementre is.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17178) duvi válasza nubreed (#17177) üzenetére


duvi
nagyúr

"A Federal -os bounty eltünt a fejemről, az alliance -es viszont azóta is ott virít Dormant Bounty -ként. És még 1D és néhány óra van arra hogy kifizessem. mi van akkor ha nem fizetem ki a határ időn belül, illetve ez miért nem tünt el, mikor már 2x is meghaltam?"

Ha a hajónk megsemmisül a vérdíj észlelése és kifizetése nélkül: a vérdíj inaktívvá válik és ezután csak az azt kitűző frakció hatóságai észlelhetik újra. A dormant (inaktív) bounty akkor is megmarad ha megsemmisül a hajód. Amennyiben 7 napig nem észlelik és nem követsz el új bűncselekményt, akkor elévül.

"Inaktív vérdíj további sorsa:
- ha az inaktív vérdíjat észlelik, akkor újra aktívvá válik további 7 napig
- ha az inaktív vérdíj 7 napos lejárati határideje alatt újabb bűncselekményt követünk el, akkor az azért kapott vérdíj mellé az inaktív vérdíj is aktiválódik, a 7 napig tartó ketyegéssel együtt"

(#17179) nubreed válasza duvi (#17178) üzenetére


nubreed
veterán

Értem, köszönöm.

Az a legjobb akkor ha nem csinálok semmit, nem húzom ki a gyufát az Alliance -nél, pontosabban Kaushoops rendszerben és akkor hamarosan elévül.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17180) rtitusz válasza undercover (#17156) üzenetére


rtitusz
őstag

Na akkor elmondom mi miért van úgy abban amit ajánlottam.

- Military Grade páncél a legjobb általános sebzésre, 50%-al redukálja a sebzést minden típusú találat esetén. A reactive 75% védelmet nyújt ugyan a kinetikus behatás ellen, de csak 25%-ot a termikusok esetében. A mirrored ugyan az mint a reactive, csak itt a termikusra ad 75% védelmet, és 25-öt a kinetikusra.

- Thruster, Power Plant, Power Distributorból a legnagyobb "A"-t érdemes venni harci hajó esetén, ezt nem részletezem jobban.

- Life Supportból az aktuális lehetőségeidhez mérten a legjobbat érdemes, de minimum D-s modult. Itt lehet spórolni az energián.

- Sensore-ból minél nagyobb hatótávút érdemes ugyan, de az "A"-s sokkal több áramot eszik mint a "C" és alig látsz vele távolabra, a célnak a C is megfelel, spórolsz vele energiát.

- Shield Generatorból a legnagyobb A-s modult kell venni harci gép esetén, utána pedig a maradék nagy modulok helyére Shield Cell Banket érdemes rakni. A SCB azért B-s, mert untig elég és egyel több töltet van benne, valamint kevesebb energiát eszik.

- Fuel Scoopon nem érdemes se helyet se helyet se pénzt spórolni, ha menni kell valahová megmentheti a hajódat, amúgy meg sok vizet nem zavar.

- Hull Reinforcement Package helyett rakható fel SCB is, Discovery Scanner is, ami tetszik.

- FSD Interdicotor nem kötelező, de egy harci hajóra szokás rakni, sok pénzbe kerül, te döntöd el kell-e, használhatod a helyet másra is.

- Hardpointok: a két medium Multi-cannon nagyon szépen bontja a hullt és a modulokat, a két small Beam Laser pedig tökéletes pajzs ellen.

- Kill Warrant Scannert ki nem szabad hagyni egy harci hajóból, kivéve ha Combat Zone-ra építed. Ott nem kell.

- Shield Booster. Jelenleg hasznosabb mint a Chaff vagy bármi egyébb amit oda felpakolhat az ember, érdemes választani, ha beleférsz az energia limitbe.

A két SCB közül mindig csak egy aktív, így van elég áram. Ha kifogy, a jobb panelen a modulok alatt átkapcsolsz a másikra.

(#17181) baphomet válasza rtitusz (#17180) üzenetére


baphomet
senior tag

rtitusz összezavarása érdekében ;) az eheti livestream ma este 8-kor (7pm BST) lesz. Sandro Sammarco, a játék vezető dizájnere beszél -és tart bemutatót- az új hajókról, és a Horizons-ba érkező gyűjtögethető dolgokról (looting/crafting).

[ Szerkesztve ]

(#17182) gk004 válasza nubreed (#17177) üzenetére


gk004
tag

Én is arra vadászgatok, ha látsz, akkor nyomjuk wingben :D (CMDR Blian)

CMDR Blian

(#17183) undercover válasza rtitusz (#17180) üzenetére


undercover
senior tag

Értem kösz a választ :)

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17184) Sylc válasza rtitusz (#17180) üzenetére


Sylc
senior tag

Nekem igy nez ki most a Cobra :D

Nalam az A-s Life Support alap, miota 3-5 masodperccel a vege elott ertem be egy Vulture-al anno a bazisra :)

Ket Small beam / Medium Multi cannon alap fegyver szerintem Cobra-n, forditva a Beam tul sokat foz a vason, a MC pedig alig sebez.

A tobbi modul azert ilyen pici, mert csoro vagyok :D

A vegen valami ilyesmit tervezek, bar szerintem eddigre mar a Vulture szelvedojet fogom repeszteni :D

Mivel nem hajt a tatar, nem is kell trade elite mielott elidnulna Tawilo, ezert lassan haladva megyek a Python fele, de a fokusz tobbnyire a CQC-n van.

Mellesleg masnak sem dob be CTF meccseket?

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17185) Cooper911 válasza BaLee (#17174) üzenetére


Cooper911
senior tag

Szerintem a Guallapites Indepents kis független frakció (az independents erre utalhat) és lehet hogy nem is olyan aki a coriolist/station-t irányitja, így nehéz lesz megtalálni.

Nem logolod véletlenül hogy merre jársz? Mert akkor vissza lehetne nézni hol szerezhetted.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17186) BaLee válasza Cooper911 (#17185) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem logolom de gyaníthatóan a Kill Warrianty Scannelés miatt ad ilyen különböző bountykat ami független attól, hogy hol járok. Egy Federal rendszerben szoktam amúgy Res-ekben vadászgatni és ez mind onnan jött.

(#17187) Sylc válasza BaLee (#17186) üzenetére


Sylc
senior tag

KVS azert jo, mert nem csak a helyi bountyt gyujti be, hanem az adott NPC / Playeren levo osszeset.

Valoszinu, hogy a kozeli rendszerek valamelyikeben talalhato a bazis, ahol a penzt le tudod szedni. Sokszor a frakcio nevebol lehet kovetkeztetni a leadas helyere, de ha apropenz, akkor csak Sidey es dobd le, vagy ugy jarsz mint en Bounty hunter koromban, 16 oldal bounty listam volt :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17188) Cooper911 válasza Sylc (#17187) üzenetére


Cooper911
senior tag

Egy kérdés ezzel kapcsolatban.
Mondjuk egy beacon-nál KVS-elem az érkező hajókat. Egy clean hajóról kiderül hogy a másik rendszerben wanted. Ilyenkor kilőhetem ott ahol vagyok (tegyük fel hogy nem anarchy) ? Vagy csak ott ahol wanted?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17189) duvi válasza Cooper911 (#17188) üzenetére


duvi
nagyúr

Amennyiben nincs wanted státusza a célpontodnak az adott rendszerben, akkor büntetést kapsz ha megtámadod vagy kilövöd. Még akkor is ha más rendszerben vérdíj van kitűzve rá. (kivéve az anarchy rendszereket)

[ Szerkesztve ]

(#17190) Diopapa


Diopapa
addikt

Ma sem jött 1.5 beta.... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17191) Cooper911 válasza duvi (#17189) üzenetére


Cooper911
senior tag

Értem. Köszi.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17192) rtitusz válasza Diopapa (#17190) üzenetére


rtitusz
őstag

Te is bíztál a keddben mi? Úgy tűnik nem tartották meg jó szokásukat a keddi nappal. Sebaj, van Fallout 4. :D

(#17193) gigafun válasza duvi (#17189) üzenetére


gigafun
senior tag

Viszont ennek a mechanizmusnak van egy pozitív oldala is. Ha elvállalsz egy küldetést, amihez fejvadászokat kell lőni, akkor Wanted leszel, ha csak úgy lelősz egyet. De ha egy másik rendszerben van akár csak 200 Cr bounty-d, ő leszkennel, elkezd lőni, ebben a pillanatban viszont ő lesz Wanted az adott rendszerben, így nem csak hogy büntetlenül lelőheted, de még egy kis pénzt is kapsz érte. ;]

(#17192) rtitusz
Egyes elméletek szerint a ma esti Stream után élesítik az 1.5 bétát. :)

[ Szerkesztve ]

(#17194) duvi válasza gigafun (#17193) üzenetére


duvi
nagyúr

(#17195) rtitusz


rtitusz
őstag

Jönnek új Large és Huge fegyverek! Kérlek FD, adjál nekem egy Class 4 Multi-Cannont! Lécci! :D

(#17196) #95488640


#95488640
törölt tag

Hát, az Cobrán kívül, semmi se hozott túl nagy lázba. Az új Viper jól néz ki, de sose volt az én hajóm. Új modolt T6? új ASP? Ugyanaz csak vezérsík nélkül, kicsit jobb ugrótávval. :D Kicsit olyan cheat szaga van ennek a hajós kiegészítésnek. :D Az új Cobrámat várom már az 5 HP-al :D

(#17197) rtitusz


rtitusz
őstag

Kész, én beleszerettem a Federal Corvetteba! 2xC1, 2xC2, 1xC3, 2xC4

[ Szerkesztve ]

(#17198) rexsimus válasza duvi (#17194) üzenetére


rexsimus
aktív tag

:Y
Az új IMperial hajó
:Y

[ Szerkesztve ]

(#17199) rtitusz


rtitusz
őstag

Imperial Cutter. Pfffffffffffff. :DD :P Meg is érdemli a birodalom. :D Mondjam a legjobbat? A két Huge HP a két szárnyon van, a két fix fegyverrel már olyan kicsi dolgokat is eltaláltok majd mint egy bolygó. :D

(#17200) gigafun válasza rtitusz (#17197) üzenetére


gigafun
senior tag

Kell az a Corvette! :)

És lehet majd lőszert gyártani a hajón. :C :C :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.