Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Hrigh_77 válasza Urby66 (#17948) üzenetére


Hrigh_77
tag

Nem kell a konda. T7 meg pláne nem. Kell egy asp, 80-100 tonna cargoval, jó scoopal, jó jumppal, fegyverekkel. Irány Robigo. Tolod a charity missionokat, amig allied nem leszel mindkét frakcióval. Ezután Open-Solo-Open-Solo váltogatva, mig nem lesz fullos a hajó. Szétszóród, és ennyi.
Többen csináljuk, működik. Ha neked nem... :DD

[ Szerkesztve ]

(#17952) rtitusz


rtitusz
őstag

Ide lessetek. GIF

(#17953) rtitusz válasza BandiT85 (#17947) üzenetére


rtitusz
őstag

Ide el kell mennem! :R

(#17954) BlackDevil válasza rtitusz (#17952) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

ez nagyon állat!!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17955) duvi válasza BandiT85 (#17947) üzenetére


duvi
nagyúr

Nagyon látványos :K Gratula a képhez!

(#17956) rtitusz


rtitusz
őstag

(#17957) rtitusz


rtitusz
őstag

Nem gondoltam volna, hogy az explorer vagy a trade Elite előbb lesz meg, mint a combat... :C :C

Keresd a hibát :D

[ Szerkesztve ]

(#17958) Urby66 válasza Hrigh_77 (#17951) üzenetére


Urby66
aktív tag

Köszi! Így csináltam csak maradt ki, hogy nem voltam allied senkinél. Meg persze nem az a rendszer volt amit említettél.
ASP-t nem akarok mert mindenki azzal tolja és az meg milyen már.... :DD

(#17959) Hrigh_77 válasza rtitusz (#17957) üzenetére


Hrigh_77
tag

Korán reggel csipásan csak annyi tűnik fel, mintha az az 50 milla trade profit kicsit kevés lenne az elite-hez.
Amúgy meg GZ! :C
És egy szemmel már látható összeget mernék tenni arra, hogy most is csempészkedtél, /asp+almeida erősen növeli ennek esélyét/ :D

[ Szerkesztve ]

(#17960) Tibi81111


Tibi81111
csendes tag

Hali!

Az egyik küldetésnél a combat rank feltételnél az volt, hogy founder vagy elite. Mi az a founder? Nem találtam egyik rank táblázatban sem.

(#17961) nubreed


nubreed
veterán

Gondoltam bedobom hátha mást is érdekel. Találtam egy tökéletes rendszert a harcolni vágyók számára.
Van itt minden: Haz Res, ebből legalább 3 ha jól emlékszem de kettő biztosan, Hi-Int RES, Low Int RES, sima RES, Low Int CZ -ből kettő. Az egyik gyűrűs bolygó a starporttól ~2,5 LS -re van, a másik kicsit vávolabb ~45 -re. A rendszer neve: 18 Ceti. Federal hely.

Jó szórakozást! :)

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17962) Urby66 válasza Tibi81111 (#17960) üzenetére


Urby66
aktív tag

A founder az aki még a legelején a kickstarteren támogatta a készítőket.

(#17963) Tibi81111 válasza Urby66 (#17962) üzenetére


Tibi81111
csendes tag

Köszi!

(#17964) rtitusz válasza Hrigh_77 (#17959) üzenetére


rtitusz
őstag

Azaz. :D 6 Robigo kör kellett, hogy befejeztem amit anno Takuruán a csempészet aranykorában elkeztem. :) Az A-B-A kereskedés nekem nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#17965) Diopapa


Diopapa
addikt

Akkor elvileg holnap Horizons beta mi? :) i cant wait.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17966) duvi válasza Diopapa (#17965) üzenetére


duvi
nagyúr

Holnap 23:59-kor? ;]

(#17967) rtitusz válasza Diopapa (#17965) üzenetére


rtitusz
őstag

Nincs holnap béta, tegnap írta Braben a fórumra, hogy váratlan problémába futottak és amíg azt nem oldják meg addig nem lesz béta.

"The team are still hard at work on the Horizons beta, including yesterday and today (Sunday). A huge thanks to the team for this, and for those that sent us pizza. Unfortunately the issues last week have compressed the timescales, but the game is looking ever better. This has put the Tuesday beta release at risk, and though Tuesday is still theoretically possible, in all likelihood it will be in the following few days before we can release it.

While playing today I took this video (unedited) – an extra ‘sneak peek’ – landing a Vulture outside Kaleri Oasis in the Teppani system and deploying an SRV– with me messing around in solo. Again some issues, which I won’t list here."

(#17968) rtitusz


rtitusz
őstag

(#17969) Diopapa válasza rtitusz (#17967) üzenetére


Diopapa
addikt

Eh, pedig már készültem rá... :( Star Citizenben is sz*rakodik az alpha...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17970) duvi válasza rtitusz (#17968) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula :C Már ideje volt egy újabb Titusz remekműnek :K Mostanában nagyon leszoktál róla...

(#17971) Ch0b válasza rtitusz (#17968) üzenetére


Ch0b
tag

Char! :P Na jó annak nincs gyűrűje. :)

[ Szerkesztve ]

(#17972) Xorith


Xorith
tag

Üdvözletem!
Valaki kicsit felvilágosítana a Horizons-ról?
Mik várhatók benne a "holdraszállásokon" kívól a későbbiekben és, hogy meddig van "elővétel"?
Meg szeretném venni, de hozzáértőbbeket kérdezem, hogy mit látnak benne! :)

(#17973) Diopapa válasza Xorith (#17972) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez engem is érdekelne, hogy mik jönnek az évad folyamán hozzá.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17974) Necc válasza Xorith (#17972) üzenetére


Necc
addikt

Ha varsz egy par napot, a betat megrendelok konkretumot is fognak tudni mondani.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#17975) Xorith válasza Necc (#17974) üzenetére


Xorith
tag

Rendben! Köszi!

(#17976) Cooper911 válasza Xorith (#17972) üzenetére


Cooper911
senior tag

Összefoglalom amit eddig tudok:

Nemsokára jön az 1.5 patch, abban lesznek új hajók, kezelőfelület fejlesztések, stb.
Lesz valami craftolás téma is csak nem tudom hogy 1.5-ben vagy a horizonban.
2016 első negyedévében jön a Horizon, az leginkább a bolygóra leszállásról és a bolygókon való tevékenységkeről fog szólni (telepek ostroma, lezuhant hajók lootolása, stb)
Aki megveszi a Horizont az megkapja a jövő évi összes fejlesztést. (ezekről még nincs konkrét infó)
A horizonhoz 64 bites win kell.
Akinek megvan az alapjáték is az kap 10 font kedvezményt és a Cobra Mk4-et. A 10 font kedvezmény a horizon megjelenése után egy "kicsivel" véget ér. A Cobra Mk4 elvileg jár késöbb is.

Hivatalos infók

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17977) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Elértem az 1 milla kreditet végre :DDD
Egy alap hauler-em van. :P

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17978) Ch0b válasza Cooper911 (#17976) üzenetére


Ch0b
tag

Most Decemberben fog megjelenni a Horizons tudtommal.

(#17979) nubreed válasza Cooper911 (#17976) üzenetére


nubreed
veterán

2015 december. Vagy nem? A honlapon is ez van: "...starting Holiday 2015 on PC"

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17980) gigafun válasza BlackDevil (#17977) üzenetére


gigafun
senior tag

Granulálok! Csak így tovább! :)

(#17981) Xorith válasza Cooper911 (#17976) üzenetére


Xorith
tag

Tuti vétel lesz és kíváncsian várom hova fog még fejlődni!
Nagyot dob rajta a bolygóleszállós dolog.
Köszi az infót!

(#17982) duvi válasza Xorith (#17981) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Itt megtalálod összegyűjtve az összes fontosabb részletet a kiegről:
ED Horizons Kérdezz-felelek – David Brabennel

[ Szerkesztve ]

(#17983) Cooper911 válasza Ch0b (#17978) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem véletlenül linkeltem be. :)

"The second major update for Elite Dangerous: Horizons will release in Q1 2016 with more expansions to follow."

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17984) undercover


undercover
senior tag

Nekimentem egy játékos Python-nak a Vultureval nos nem örült neki :D Sajnos hősies tettem meneküléssel ért véget, de azért jó buli volt.

Horizons-al kapcsolatban meg nem igazán tudom megéri-e vagy nem. Utálom a zsákbamacskát. A bolygón való leszállás jó lenne, de a "makozás" nem igazán vonz és kicsit sokkalom azt az összeget amit így elkérnek bizonytalanul.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17985) Cooper911 válasza undercover (#17984) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nemsokára jön a béta, szerintem rengeteg videót nézhetsz majd róla, így el tudod dönteni hogy kell e vagy sem. Valamint azt se feledd, hogy ez a belépő az egész jövő évi fejlesztésekhez amiben biztos hogy sokminden lesz és nem csak a bolygós téma meg a craftolás.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17986) duvi válasza Cooper911 (#17983) üzenetére


duvi
nagyúr

A Horizons első modulja még idén jelenik meg:
"Elite Dangerous: Horizons - A new season of expansions for Elite Dangerous, starting Holiday 2015 on PC"
Amit idéztél, az csak kiragadott szöveg volt. Ez a teljes szöveg, amiből kiderül, hogy a Horizons második nagyobb modulja fog kijönni, 2016 első negyedévben:
"A Season of Content
The second major update for Elite Dangerous: Horizons will release in Q1 2016 with more expansions to follow.

This second major update will include additional gameplay-focused content including an all-new game-changing loot and crafting system."

(#17987) Diopapa válasza duvi (#17986) üzenetére


Diopapa
addikt

Amiről még nem tudni, hogy mit tartalmaz?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17988) duvi válasza Diopapa (#17987) üzenetére


duvi
nagyúr

Eddigiek alapján a loot és crafting rendszer érkezik 2016 első negyedében.

(#17989) Diopapa válasza duvi (#17988) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor addig csak bolyongunk a sziklákon a semmiért? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17990) Urby66 válasza Diopapa (#17989) üzenetére


Urby66
aktív tag

Csak?? :Y
Ezek szerint csak nekem van meg pl az ősöreg mars.exe a 90-es évek elejéről? Órákat el lehetett tölteni vele, pedig semmi nem történt csak egy dimbes-dombos bolygófelszínen kellett mozgatni a kamerát. :DD

(#17991) duvi válasza Diopapa (#17989) üzenetére


duvi
nagyúr

Bolygóra szállás, SRV-k, lezuhant roncsokból rakományszerzés, bolygófelszíni harcok, újfajta küldetések/láncküldetések, kibővített navigációs és modulpanelek, új internal modulok. A karaktergenerálásról még nem tudom, hogy 2.0-val megkapjuk-e? Ha valakinek van még infója, akkor írjon!

(#17992) Diopapa válasza Urby66 (#17990) üzenetére


Diopapa
addikt

Én Frontiereztem sokat, nem erről beszélek, csak azt hittem, hogy a loot és a craft egyből jön. Nem tudom miért.

@duvi:

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17993) baphomet válasza Diopapa (#17992) üzenetére


baphomet
senior tag

A loot és a szintézis (ammo, fuel gyártás) jön egyből. Az összetettebb kraftolás később.

(#17994) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Noob kérdés lesz tudom, de a játékban bárhol nyugodtan ki lehet lépni? Azaz én harcolok egy hazard resben de megunom akkor nyugodtan kiléphetek az űrben és legközelebb onnan folytatom?

Eddig mindig szépen leszálltam valahol de lehet felesleges.

(#17995) duncanx


duncanx
csendes tag

... no akkor segítsetek egy kicsit, mert ellentmondásosak az infók.
Itt azt írja, hogy a béta letölthető: https://support.frontier.co.uk/kb/
Én ebből azt olvastam ki, hogy ez egy béta ami már játszható.
Tegnap megvettem a HORIZONS - BETA-t.
A Frontier oldalon úgy mutatja, hogy OWNED (azaz a "birtokomban van", vagy tulajdonom)
de neeem, mert letölteni a leírással ellentétben nem tudom és több forrás azt mondja, hogy 24.-e, vagy még az se.
Akkor most mi van?

(#17996) Urby66 válasza BaLee (#17994) üzenetére


Urby66
aktív tag

Bármikor kiléphetsz, ott fogod folytatni ahol abbahagytad. Az egyetlen megkötés, hogy harc közben várnod kell 15 másodpercet előtte. Ez azért van, hogy ne lehessen könnyen "eltünni" egy rázós helyzetből.
Arra figyelj még, hogy ha kiléptél az idő a játékban telik, ezért a felvett küldetések lejárhatnak amig nem vagy online.

(#17997) baphomet válasza duncanx (#17995) üzenetére


baphomet
senior tag

Ez egy előrendelés a Horizons-ra béta hozzáféréssel, amivel akkor tudsz majd játszani, ha megjelenik a Horizons béta. Ez az eredeti tervek szerint ma történt volna meg, de csúszni fog a megjelenés. Egyelőre nem tudni pontosan, hogy mikor, de jó eséllyel még ezen a héten kijön.

(#17998) BaLee válasza Urby66 (#17990) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem is megvolt a mars.exe, emlékszem micsoda Urban legendek keringtek, hogy valaki addig ment benne míg eljutott egy tök sík területre meg ilyesmi.

A kérdésemre pedig köszi a választ, így azért egyszerűbb lesz a dolog. :)

(#17999) undercover


undercover
senior tag

Nekem inkább a Mass Effect-es makozás maradt meg :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#18000) Urby66 válasza BaLee (#17998) üzenetére


Urby66
aktív tag

Az egyik haver pont ezért rátett valamit a gomba és eljött suliba, hogy kiderüljön le lehet-e menni a térképről. Mire hazaért az anyukája kihúzta a gépet a konnektorból mert porszívózott. Nem értette miért borult ki a haver, hisz visszadugta a amikor végzett. :DD

undercover: Az is jó volt, jobban tetszett mint a scannelés a többi részben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.