Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) BlackDevil válasza gigafun (#17042) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

egész nap ezzel szórakoztam de vagy nem működött, vagy félre húzott a joy és állítani sem engedte. volt hogy minden gombot benyomva érzékelt...
senkinek sincs saitek x52 windows 10 használata mellett?
tegnap óta nem tudok játszani

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17052) totila válasza orientcx (#16971) üzenetére


totila
tag

basszus, ez tényleg olyan mint egy FAS, akkor te most véded, vagy égeted? :DDD

(#17053) totila válasza BlackDevil (#17051) üzenetére


totila
tag

én is felraktam a windows 10-et, és csak szoptam vele, többek közt pont az x52vel
szépen vissza is tettem a 8ast

(#17054) undercover


undercover
senior tag

Nekem nincs bajom a Windows 10-el sem :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17055) BlackDevil válasza undercover (#17054) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Akkor mond el nekem hogy te hogy csináltad! x52 win10-en?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17056) _Kondor_ válasza BlackDevil (#17041) üzenetére


_Kondor_
tag

Azt nem írtad, hogy win10-ed van. Passzolom, tegyél fel win7et. Szerintem 10 alatt majd akkor működik, ha lesz hozzá driver, az meg a sitek-en múlik, hogy mikor.

(#17057) BlackDevil válasza _Kondor_ (#17056) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

okés
meg fogadom a tanácsodat!
már 2 napja szórakozok vele, de még játszani nem tudtam... :W
hiába van béta driver saitek oldalán. semmire sem jó! csak szórakozik az egész rendszer. :(((

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17058) baphomet válasza BlackDevil (#17051) üzenetére


baphomet
senior tag

X52 Pro-t használok, Win10-el hibátlan. Legfrissebb beta driverrel. Hozzáteszem, a Win10 tiszta telepítés, nem 7-ről, vagy 8.1-ről update-telt, úgy nekem is voltak gondjaim, bár nem az X52-vel.

Az X52 "anomáliáira" néhány lehetséges megoldás:
- Alaplapi USB portra kösd, ne előlapira; próbáld USB3-as portra kötni ha van, vagy aktív USB hubra
- Eszközkezelő -> HID -> X52 Flight controller tulajdonságlapján az Energiagazdálkodás fülön szedd ki a pipát a "Gép kikapcsolhatja az eszközt blablabla ..." opció mellől, plusz a registry-ben is kapcsold ki az eszköz fejlett energiagazdálkodását:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB\VID_06A3&PID_0762\5&297258bb&0&2\Device Parameters]
itt az EnhancedPowerManagementEnabled kulcsot írd át 1-ről 0-ra.

A fenti elérési út az X52 Pro-ra vonatkozik, X52 esetén a vastagon szedett rész VID_06A3&PID_0255-el kezdődik, ha jól tippelek.

És a hab a tortán: lehet, hogy nem is a Win10-el van baj. Az X52-ők jellemző hibája, hogy hajlamosak elnyírni a vezetékeket a tengelyek mentén. Szedd le a gázkar és a joy talpát is és nézd meg, hogy nem lazultak-e ki, vagy sérültek meg a vezetékek.

[ Szerkesztve ]

(#17059) undercover


undercover
senior tag

Elnéztem a Cobrával egy HazRES-be elég jól helytállt, jobb volt mint amire számítottam. Igazából, ha kitartana a pajzs + lenne elég sok cell bankom akkor elég sokáig ellenék itt :D De ugye már egy Anaconda vagy egy Python elég sokat sebezz. Azt pedig kisebb sikernek könyvelem el,hogy sikerült leszednem egy AI irányította Fer-de-Lance-t de nem volt könnyű menet :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17060) Sylc


Sylc
senior tag

Na mi ez? :D MiniClipper :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17061) rtitusz válasza Sylc (#17060) üzenetére


rtitusz
őstag

Még mindig a birodalommal sanyargatod magad? Azt hittem, hogy új élet, új kezdet. :DD

(#17062) gigafun válasza baphomet (#17058) üzenetére


gigafun
senior tag

X52 esetén itt található a registry-ben:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB\VID_06A3&PID_075C\5&949bb8b&0&1\Device Parameters

(#17063) Sylc válasza rtitusz (#17061) üzenetére


Sylc
senior tag

Sidey -> IE -> ICu -> Clipper -> cutter a cél :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17064) undercover


undercover
senior tag

Mivel még kezdő vagyok a játékban lehet ez egyértelmű kérdés, de nekem nem :D
Ha lelőnek úgy,hogy kevesebb a pénzem mint amennyi biztosításra kell akkor bukom a hajót? Ha nincs másik hajóm akkor kezdhetem elölről a játékot?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17065) RichieTri válasza undercover (#17064) üzenetére


RichieTri
senior tag

jah...
bár a rangjaid megmaradnak. tehát már a Sidivel is zsírosabb melókat is elvállalhatsz

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#17066) totila válasza undercover (#17064) üzenetére


totila
tag

úgy ahogy mondod

(#17067) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Köszi a segítséget. Így próbáltam. Nem találtam EnhancedPowerManagementEnabled izéhozét registribe. Egyszerűen nem volt ilyen lehetőség. Nekem win7-ről lett frissítve. Meguntam a szórakozást és felraktam win7-et. Most tökéletesen fut a játék x52-vel! :DD
Hajnali 4ig fent voltam de az első 2 küldit el is rontottam. :C
Nem baj talán a következők sikerülnek.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#17068) Rakamaz


Rakamaz
tag

Egy gyors kérdés:
Collector limpeteket vissza lehet hívni a hajóba?

(#17069) warcat válasza Rakamaz (#17068) üzenetére


warcat
veterán

Nem,amit leraktál az kint marad.
Ha moduloknál lekapcsolod a collectort akkor megsemmisülnek,illetve úgy is újrakezdheted,hogy elboostolsz olyan messzire,ahol már nem látszik a radaron semmi felvehető dolog,és kipótolod/újrarakod őket.

Attól függően,hogy mennyire gyakorlott bányász vagy, fél-háromnegyedig limpettel feltöltött rakománnyal szokás elindulni.

EA: It's in the crate!

(#17070) Rakamaz válasza warcat (#17069) üzenetére


Rakamaz
tag

Köszönöm! :)

(#17071) pakriksz válasza warcat (#17069) üzenetére


pakriksz
őstag

És az a szép amikor egy kivésett darab a tömb belseje felé indul, és beszorul, és minden limpet ami fel akarja venni, nekimegy a tömbnek, és felrobban... ez volt az egyik ok amiért abbahagytam a bányászatot.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#17072) duvi


duvi
nagyúr

Friss ropogós olvasnivaló: ED Horizons Kérdezz-felelek – David Brabennel

[ Szerkesztve ]

(#17073) warcat válasza pakriksz (#17071) üzenetére


warcat
veterán

Na igen,de egy kis gyakorlattal vállalható/csökkenthető a probléma(a nagy függőlegesen pörgő krumplikat jobb meg sem nézni).
Örvendetes,hogy a finomítón finomítottak ;] (pun intended),persze ugye egyből bugos is volt egy ideig.

Én azt mondom,bányászküldikkel vállalható a dolog,jó nyugis, igazából egy agilisabb multi-purpose csúcshajó kellene hozzá,a python megfelelő csak lomhácska (fordulásban,boostban is).
Érdemes egy megfelelően látványos helyet választani,berakni zenét/filmet másik monitorra,én jól szórakoztam anno.

EA: It's in the crate!

(#17074) totila


totila
tag

hogy van az, hogy bevállalok egy jótékonysági küldetést a fednek, kicsengetem a pénzt, és nem hogy megköszönnék, még besértődnek, piros lefelé mutató nyíllal.
ez valami bug, vagy csak nem szeretik a pénzt?
így sose lépek feljebb a rear admirálnál

(#17075) Rakamaz válasza duvi (#17072) üzenetére


Rakamaz
tag

Köszi szépen a fordítást, vagyis a linkelést :)

("... Az átmeneti fázisokat a legtöbb ember nem veszi észre, de ezek a fázisokat csökkentjük. Tudjuk, hogy néhány embernek ez igazi problémát okoz – ők hosszú átmeneti fázisokat tapasztalnak..."
Öööö... néhány? :Y
Azér' jó lenne, ha már belenéznének a terveikbe is: [link], meg észrevehetnék az ehhez hasonló irományokat is: [link])

[ Szerkesztve ]

(#17076) orientcx


orientcx
őstag

Továbbra sem találkoztam az 1.4 óta egy, azaz egy db FDL pilótával sem, amelyik akár csak egyszer is megpróbált volna visszalőni. Eddig szentül meg voltam győződve arról, hogy ők csak valamiféle pacifista hittérítés céljából látogatják a hazRES-eket, mondván, hogy "béke, testvéreim, virágot szedj, ne háborúzz!"(tudom, hogy máshogy van a szöveg, lásd a comment végén), de most már tényleg nem tudok másra gondolni, minthogy egyfajta rituális öngyilkossági szándék vezérli őket. Történt, hogy épp társadalmi életet élvén békésen leparkoltam egy aszteroida mellé. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy egy FDL két lövést ad le rám. Na, gondoltam, csak megtört az a jég végre. Társadalmi életet felfüggesztettem, nyeregbe pattantam, és elfogadtam a kihívást, de innentől kezdve már csak a szokásos impotencia, zümmögött jobbra, döngicsélt balra, de lőni azt nem. Most vagy kijött a szerencsétlen egy dupla csövű kétlövéses sörétessel, és ennyi volt a muníció(akkor meg minek néz annyi western-t), vagy mivel csalódottan tapasztalta, hogy hiába kelleti magát, rá sem hederítek, azzal a két lövéssel csak felhívta magára a figyelmet, hogy tudassa velem, ő felkészült az öngyilkossági szertartásra.
Valamit már tényleg léphetne az ED az ügyben, mert már restellem ledurrantani őket :B
-
-
duvi - Én is köszönöm a cikket, tele van tömve érdekes info-val :C
-
-
totila - "basszus, ez tényleg olyan mint egy FAS, akkor te most véded, vagy égeted?"
-
Ez van, ha valaki annyira szeret savazni. Bizony néha magára is ömlik belőle egy kicsi(imádok nevetni, még magamon is) :K
-
A fenti kiegészítése: Itt gyerekek is lehetnek, márpedig cafrangokra lőtt embereket nézhetnek ugyan, de egy fél cici az nyilván lelki törést okozna nekik, ezért minden megtekintés előtt 4x kérdezik meg tőlük, hogy elmúltak-e 18, ők meg természetesen mindig őszintén válaszolnak is ;) :B ;)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#17077) rtitusz


rtitusz
őstag

Ezek a birodalmiak... Képesek voltak Capital Shipet bevetni a szegény ártatlan Cayutorme Syndicate ellen. :D

[/L]

(#17078) rtitusz


rtitusz
őstag

Duvi, tegnap beszéltetek A fittes Sidewinderről, ehhez mit szólsz? :DD

http://coriolis.io/outfit/sidewinder
:C

(#17079) duvi válasza rtitusz (#17078) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi, de ez már túl sok lenne :N Marad az alaphajó + gimbal pulse + A-s PD és PD.
Szerk:
Nagyon jó lett a Capital Ship :) Mennyi benne a PS?

[ Szerkesztve ]

(#17080) rtitusz válasza duvi (#17079) üzenetére


rtitusz
őstag

Viszonylag sok. :D Elég lapos volt a sima kép. http://i.imgur.com/ICbmSnf.jpg

[ Szerkesztve ]

(#17081) duvi válasza rtitusz (#17080) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Megint nagyot alkottál :C

(#17082) undercover


undercover
senior tag

Valaki elárulná nekem,hogy milyen billentyűkombinációval lehet 3rd person nézetett behozni?:D Néha megnézném kívülről is a hajómat.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17083) rtitusz válasza undercover (#17082) üzenetére


rtitusz
őstag

Az alap asszem a Ctrl+Alt+Space de a beállításokban a Debug Camera-t keresd.

(#17084) duvi válasza undercover (#17082) üzenetére


duvi
nagyúr

Control menüben bindelj be egy neked tetsző gombot (amit nem használ a játék) a "Debug Camera" funkcióra.

(#17085) orientcx


orientcx
őstag

Tán még emlékeztek arra a "legázolásos" videóra, amin egy Assault ship-el művelik ezt a nemes sportágat többek közt még egy kondával szemben is(videó 4.53-tól - link). Ezt a technikát természetesen IPSZ taghoz méltóan azonnal kipróbáltam(-2 pont, mert azért némiképp óvatosabban a látottaknál), és ahogy arra előre számítottam, egy ütközés nem mindig hozza meg a kívánt eredményt, sőt, néha kifejezetten rossz ár/érték arányt produkál. Picit finomítva a taktikát viszont bizonyos esetekben már nagyon hatékony tud lenni a "döngölés". Pl relatív kis veszteséggel remekül lehet puhítani az ügyfél immunrendszerét, amikor scannelés közben nagy arccal poroszkál felénk(videó - link). És mivel ahogy ezen a videón is látható, az 1.4 óta az aszteroidák nemhogy a szövetségeseink, de már egyenesen a "wingman-jeink"(nem hittem volna, hogy én valaha is ilyen sorrendben fogom bökdösni a betűket a klaviatúrán :N ), a kuncsaft sokszor már eleve meg van tépázva, így tálcán kínálkozik a "kövér gáz, és fáradj a kasszához" eljárás(videó - link)
De a legázolás mégis akkor a leghasznosabb, amikor egy-egy kellemetlenebb falkát akarunk meggyengíteni anélkül, hogy egyszerre szakadna a nyakunkba az egész kompánia. Ezzel a módszerrel sértődés nélkül lehet kiinteni a versenyből a tagság nemkívánatos részét(a bounty természetesen így is jár, tehát kapzsi pilótáknak a kws ez esetben is kötelező) :K . A pöttyökre természetesen ügyelni kell(videó - link)
Ez egy igazán aljas Fed eljárás(amire joggal lehetek büszke), és azóta is áldom az eszem, hogy annak idején a "sunyi alattómia" fakultást választottam a pilóta akadémián. :K :K :K
(elnézést azoktól a szaktársaktól, akiknek 30+-os IQ áll a rendelkezésükre, és ebből adódóan nekik ez a dolog mindig is az evidencia kategóriájába tartozott, de a cseppnyi Fed agyamnak a feldolgozás eddig tartott) :U
Ja, és a 2x2 az meg négy(bár elvileg erre 100%-ig csak a jövőhéten fogok rájönni) :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#17086) rtitusz válasza orientcx (#17085) üzenetére


rtitusz
őstag

(#17087) pakriksz válasza orientcx (#17085) üzenetére


pakriksz
őstag

ezt így hogy? Ez valami bug? Miért sérül csak alig? Egyszer súrolta egy anaconda az aspomat, az leszedte a shield 90%-át, FAS-al meg egyszerűen lövés nélkül szét lehet rombolni egyet?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#17088) undercover


undercover
senior tag

Köszönöm a válaszokat :)
Szerintem ez egy FAS hiba lehet mert más hajónnál nem tapasztaltam ilyet.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17089) orientcx válasza pakriksz (#17087) üzenetére


orientcx
őstag

Sztem nem bug, csak hajója válogatja, no meg nagyon fontos, hogy a négy pötty a shield-en legyen. Mindenesetre a kondás történet tényleg ijesztő, és csak sokadikra mertem kipróbálni, és akkor sem csak úgy szemtől szemben, de tényleg műkszik, és bizony koccolgatok is majd mindenkit. Különösen wing gyengítésre kiváló. :K
-
-
undercover - "Szerintem ez egy FAS hiba lehet"
-
Pssszt, halkabban! Ki tudja, nem ólálkodik-e a környéken Braben nerf brigádja, ezek mindenhol ott vannak!
Mindenesetre ha ez tényleg egy bug, és egyszer csak sunyiban javítják a dolgot, akkor csúnyán meg fogok lepődni egy boostos kocc után. :U Gyorsan letétbe is helyezek egy csinos kis gyászbeszédet az esetre, elvégre a hőstetteimről ki tudna akkorákat lódítani, mint én, nehogymááá valami együgyű birodalmi kóklerre bízzam a dolgot. :N
-
-
rtitusz - "Pedig a 2x2 néha 5. "
-
Ödönkét az ellenőrzőjében olvasható csúnya kis bejegyzés emlékeztetheti arra, hogy ezzel az elmélettel nem számtanórán kellett volna előállni, hanem énekórán :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#17090) nubreed


nubreed
veterán

Én nem tudom, lehet, hogy valamit én csinálok rosszul, de nem adja be a további lehetőséget arra, hogy feljebb lépjek PO -ról CPO -ra, hogy megtudjam venni azt a nyomorult FAS -t.
Lehet összefüggés azzal, hogy hiába csinálok meg egy csomó olyan küldetést, ahol az High a reputációra gyakorolt hatás, a rendszerben lévő fő frakcióval 80% -on áll a státuszom és az istennek nem akar feljebb menni onnan, pedig nagyon sok olyan küldit csináltam, aminek húznia kéne ezt feljebb. Lehet, hogy emiatt nem kapok már Naval Progression Missiont? Charity volt, de csak 1-2.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17091) VitoSagi válasza nubreed (#17090) üzenetére


VitoSagi
tag

Minden magasabb rankhoz egyre több charity küldi szükséges. Tulajdonképpen XP pontokat kapsz minden küldi után és ez a szükséges mennyiség egyre csak nő. Szóval kitartás. Valaki majd jól beteszi a "felvételi ponthatárokat" helyettem, mert én most lusta vagyok visszakeresni pár száz kommentet. ;]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#17092) nubreed válasza VitoSagi (#17091) üzenetére


nubreed
veterán

Végülis akkor mindegy hogy éppen hol csinálom a charity mission -öket? Vagy ez úgy működik, hogy egy adott rendszer, adott minor facion -jénél (akik szövetségben vannak jelen esetben a Federation Major Factionnel) kell húzni minél jobban a charityvel felfelé az általad említett "XP" -t? Ezt most hülyén irtam le aszem, de megpróbálom elmagyarázni:
Tehát ha mondjuk Fed rendszerből Fed rendszerbe ugrálgatok, kereskedek vagy szállítós küldiket csinálok és közben nézem minden állomáson a BB-t és azt látom, hogy charity, akkor máris is nyomom, és mindegy hol csinálom, ez globálisan viszi felfelé az XP-t?
Vagy pedig ez így hülyeség és arra kell koncentrálni, hogy egy adott minor factionnél maxoljam ki minél jobban a charityket, mert úgymond ők szólnak néhány jó szót az érdekemben a Fed -nél ha már nagyon szeretnek engem és akkor jön a Naval mission?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17093) baphomet válasza nubreed (#17092) üzenetére


baphomet
senior tag

Mindkét megoldásod jó. Maradhatsz egy helyben charity-t csinálni, ha találsz erre alkalmas rendszert, de mászkálhatsz is össze-vissza. A lényeg, hogy csak Fed minor frakciók küldetéseit vállald el.

XP táblázat: (#14267) baphomet
A PO -> CPO szintlépéshez kb. 100 charity küldi kell.
A fenti hsz-ben említett Tun, Aymifa, Tamar rendszerek nem olyan jók charity-t csinálni, mint korábban.

Most, ha sietős a dolgod, akkor Fed rendszernek a 17 Draconist ajánlom. Birodalminak pedig a Quince, Fehu, Te Kaha az alkalmas. Ezek mind távoli rendszerek, emiatt leginkább charity és long range küldetéseket adnak. Úgy gondolom, hogy szállítós/csempész küldetéseknél nem a küldetések mennyisége, hanem az értéke számít. Tippre: valahol 5 és 10 millió érték közötti szállítós küldetés kell 1 XP-hez, de ez távolsági küldetésekkel (0,5-1,5 mill/db.) könnyen teljesíthető. A másik, amit megfigyeltem, hogy szállítós küldetéseknél nemcsak a feladónál, hanem a címzettnél is nő repu, és jár némi XP is ezzel.
A Quince-n vettem fel birodalmi frakcióktól szállítós küldetéseket, de ezek legtöbbjének Fed frakció volt a címzettje. Nem csináltam mást, csak leszállítottam az árut, beváltottam a Fed bounty-t, exploration data-t, és minden megállónál, ha volt felvettem a Fed a charity küldiket, és egyszer csak beadta a warrant officer szintlépést, úgy, hogy alapból a célom az Imp rank növelés volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#17094) Htibimor


Htibimor
senior tag

Az 1.5 béta elindult már?!! :U

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#17095) duvi válasza Htibimor (#17094) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem :(

(#17096) Diopapa válasza duvi (#17095) üzenetére


Diopapa
addikt

Hajókon kívül lesz abban valami más is ami tartalom bővítés?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17097) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Üdv!

Nézzétek el, járatlan vagyok a témában. Adódott egy alkalmi vétel, Elite Dangerous-t (regisztrált, állítólag cserélhető a mailcím + jelszó) + joy-t kínálnak megvételre elég gyanús áron. Szabad belefutni a biznicbe?
Köszönöm, és elnézést az off-ért.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#17098) duvi válasza Diopapa (#17096) üzenetére


duvi
nagyúr

Az 1.5-el csak új hajók érkeznek. Minden más a Horizonsal (2.0) jön, aminek a bétája november 24-én indul.

(#17097) n0tr3adY81
Én nem kockáztatnék a helyedben. Főleg, ha gyanúsan olcsón kínálják.

[ Szerkesztve ]

(#17099) n0tr3adY81 válasza duvi (#17098) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Én is erre gondoltam, csak nem tudom, hogy valóban változtatható-e a regisztrált e-mail cím az elite dangerousnál. Mindenesetre köszi.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#17100) nubreed válasza baphomet (#17093) üzenetére


nubreed
veterán

Értem, köszi szépen. :) :R

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.