Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) rtitusz válasza duvi (#17449) üzenetére


rtitusz
őstag

SCB vs HRP nálam most nagy kérdés. Ha tényleg kvázi használhatatlan lett az SCB a melegedés miatt, és cserébe a HRP meg fel lett tápolva, akkor az új (gyengébb, de gyorsabban töltődő) pajzsal jó kombináció lehet.

(#17452) Sylc


Sylc
senior tag

Valaki azt mondta, hogy ez a Cutter ronda...

:)) :DD :DDD :DD :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17453) undercover válasza Sylc (#17452) üzenetére


undercover
senior tag

Bármit le lehet kapni olyan szögből,hogy jól nézzen ki :D

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17454) #95488640 válasza Sylc (#17452) üzenetére


#95488640
törölt tag

Szerelmes vagyok. :-D

Van 85 millám. Nincs valahol használtan? Vagy nézzem meg a
http://www.hasznaltcutter.hu - n? :-)

(#17455) Sylc


Sylc
senior tag

A Corvette minden reszleteben igenyes munka :D Pl itt a tukrozott texturaknal :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17456) Sylc


Sylc
senior tag

El se hiszem, talaltam CQC meccset :D

stream itt

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17457) #95488640 válasza Sylc (#17455) üzenetére


#95488640
törölt tag

Haha. :D
FED majmok. :D
Textúrázni se tudnak rendesen. :D

Igaz, mi meg olyan hajót építünk, ami nem fér ki... DE az legalább szép :D

(#17458) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Imp. Cutternek lehet tudni már a rank követelményét? Vagy bétában még simán megvásárolható?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17459) Sylc válasza CactuS (#17458) üzenetére


Sylc
senior tag

Betaban nincs kovetelmeny.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17460) rtitusz


rtitusz
őstag

Az új hajók és méreteik.

(#17461) rtitusz


rtitusz
őstag

Meleg van. :D Cutter + SCB

(#17462) duvi válasza Sylc (#17445) üzenetére


duvi
nagyúr

Volt egy kis időm tesztelni.
A limpetek továbbra is a raktérből foglalnak helyet, viszont a materialoknak külön rakteret tettek be, ami független a cargotól:

- Egy db A8-as SCB, 142 %-ra forralja fel a hajót, ha normál hőmérsékletnél aktiváljuk! Az A6-os "csak" 108 %-ig fűti fel a hajót. Mindez normál térben és nem harci körülmények között volt mérve! Harc közben ezekhez az értékekhez hozzáadódik még a fegyverek és a booster által termelt hőértékek :D

- Sok modul késleltetést kapott, ráadásul eltérő időegységgel. A SCB-ok kb. 22 másodperces aktiválási időt kaptak, ami harc közben gyakorlatilag lehetetlenné tette a használatukat. Csináltam egy rövid videót róla róla. LINK

- Mivel a Cutterben ülök, erről is tettem fel egy külső nézeti vidit: LINK Az állomásról való kijutás valóba nem lesz egyszerű mulatság, ugyanis nekem se sikerült, pedig direkt rákészültem. Totál középen, alsó és felső magasságban se tudtam kipréselni ezt a csodát a levélbedobón :N Végezetül egy külső kép a Cutterről (szándékosan hátulról :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#17463) rtitusz


rtitusz
őstag

Arra az esetre, ha a SCB nem lenne opció a végleges 1.5-ben, itt egy alternatív Federal Corvette outfit, 1492MJ Bi-Weave Shield, 3035 Armour. :D

http://coriolis.io/outfit/federal_corvette

(#17464) Sylc


Sylc
senior tag

Regen CQC-ztem ilyen jot mint ma, valakinek van kedve holnap csatlakozni? :D

motivacios video

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17465) Sylc


Sylc
senior tag

Coriolis.io frissult 1.5 adatokkal (felul lesz egy csik, hogy update) arra kell ra bokni :D

Mellesleg megvan az uj kalozhajom: Viper MK IV

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17466) rtitusz válasza Sylc (#17464) üzenetére


rtitusz
őstag

Úgy érzem nem volt teljesen fair a match. :D

(#17467) Sylc válasza rtitusz (#17466) üzenetére


Sylc
senior tag

Ez a szokasos MM bug, barmit csinalsz, mindig felboritja a balanszot... Gaz ugy ahogy van :D

De a masodik meccset 0:4-rol nyertuk meg :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17468) undercover válasza Sylc (#17465) üzenetére


undercover
senior tag

Az új Viper nekem nem igazán jön be :D Legalábbis az adatok alapján lassabb lett, rosszabb a manőverezhetőség, kisebb a pajzs, nagyobb lett az armot de kb ennyi.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17469) Htibimor válasza rtitusz (#17463) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nekem az eddigiek alapján csalódás a Corvette. :(

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#17470) baphomet


baphomet
senior tag

Kipróbáltam a Cuttert. Fájdalmasan nehezen manőverezhető, bár csak B8-as thrustert találtam rá, de inkább T9, mint Anaconda. 350-et boostol, ha mass lock factorja is elég magas hozzá, akkor addig nem megy senki sehova, míg egy Cutter úgy nem akarja. A fegyverek elhelyezése jó, nem kárhoztat gimbalok használatára, mint a Clipper. A szárnyakra egy-egy medium hp került, a többi a törzsön van elég közel egymáshoz, a huge a hajó hasán.

A gyatra manőverezhetőség és a 7-es PD miatt soloban harcra nem igazán jó szerintem. Nem fogsz ezzel gyorsabban kitakarítani egy RESt, mint egy Pythonnal. Nagycsoportos PvP-ben viszont a mass lock miatt valószínűleg remek taktikai értékkel bírhat.

A kereskedők új álomhajója. 6-os pajzzsal 728t raktér és 14 fényéves megpakolt ugrótáv.

Corvette-et hol találni a Founders World-ön kívül?

[ Szerkesztve ]

(#17471) rtitusz válasza baphomet (#17470) üzenetére


rtitusz
őstag

Állítólag 27-es a Mass Lockja, ami a legmagasabb a játékban.

(#17472) totila


totila
tag

tudja valaki, hogy mi a pláne ebben az új pajzsban?
csak C-s van belőlük, és jó hogy kevesebbet zabál, de sokkal gyengébb is

(#17473) gigafun válasza totila (#17472) üzenetére


gigafun
senior tag

Gyengébb, de gyorsabban tölt.
Hogy mennyivel, azt majd megmondják a bétások.

(#17474) rtitusz válasza gigafun (#17473) üzenetére


rtitusz
őstag

Az azonos kategóriájú D pajzs értékét tudja, de 50%-al gyorsabban tölt. Azaz nem 1MJ/s-el, hanem 1.5MJ/s-el.

[ Szerkesztve ]

(#17475) totila


totila
tag

köszönöm a válaszokat,
akkor azt hiszem, maradok az A-nál

(#17476) CactuS válasza duvi (#17462) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet, hogy b*zi vagyok, de szerintem ez a hajó gyönyörű. Van FAS-om is, annak bírom a szögletes formáját, de ez valami baromi jól néz ki. :DDD ( Hátulról sincs gond vele, csak alacsonyabb szögből kell fotózni, kb mint ahogy körbeforgattad a videón, ott kiadja szépen az íveket.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17477) gigafun válasza rtitusz (#17474) üzenetére


gigafun
senior tag

Kösz az infót. A tömege pedig a sima C tömegével egyezik meg.

[ Szerkesztve ]

(#17478) #95488640


#95488640
törölt tag

Kb mennyi idő szokott lenni srácok, mire a Beta-ból éles lesz?
Csak, hogy tudjam meddig lóbálhatom még a FASomat a HazRESekben forrás nélkül?
:))

(#17479) rtitusz válasza #95488640 (#17478) üzenetére


rtitusz
őstag

Decemberben jön a végleges 1.5/2.0. Ha tippelnem kéne, akkor dec. 16.

(#17480) #95488640 válasza rtitusz (#17479) üzenetére


#95488640
törölt tag

Hú az nem túl biztató. Köszi akkor bele amíg vetem magam amig lehet.

(#17481) duvi válasza baphomet (#17470) üzenetére


duvi
nagyúr

A8-as thrusterel sem jobb a helyzet :( Egy terhes lajhár kecsességével mozog. Nagyon rossz volt vezetni, lassan reagál és hajlamos túlfutni a célon. FAO sem sokat segít rajta.Founders World-ön tesztelek és minden modulból a legjobbat pakoltam fel. Az tény, hogy nagyon durva a pajzsa (telepakolva SB-el) és a fegyverzete, de nekem jobban bejön a Pythonom HazResben. Kíváncsi vagyok a Corvettere. Lehet, hogy továbbra is maradok a jó öreg Pythonnál :F

(#17476) CactuS
Azért fotóztam hátulról, mivel onnan nézve még szép, de elölről ez nem mondható el :N

(#17482) gk004


gk004
tag

Nekem miért nincs beta? :F Arra fel kellett iratkozni valahol? Nevermind, megvan.

[ Szerkesztve ]

CMDR Blian

(#17483) rtitusz válasza duvi (#17481) üzenetére


rtitusz
őstag

Hát nem csoda, majdnem 1900 tonna harci fitben. Állítólag 2.4km kell hogy megálljon normál sebességből (228), és 5.5km boost sebességből (364).

(#17484) rexsimus válasza duvi (#17462) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Mekkora sebességre képes a kicsike? Boostal meg simán?

[ Szerkesztve ]

(#17485) baphomet válasza #95488640 (#17480) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem kell megijedni néhány pofontól. :) Én tökig páncélban és HRP-ben használom a FASt hazRESben. Volt ugyan egy-két alkalom mikor sikítozva adtam elő a sir robin-t 20-30 perc után, de általában mire kifogy a két chaff és az MC ammo még mindig 50% körül áll a hullom, ez kb. 1 órát jelent. Van élet az SCB nerf után is, sőt a HRP még hatékonyabb lesz.

(#17486) duvi válasza rexsimus (#17484) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálam ennyi volt a két speed értéke, maxos modulokkal és 4 pippel: 218 / 346

(#17487) raymi16 válasza rtitusz (#17479) üzenetére


raymi16
tag

Szülinapi ajándéknak az pont megfelelne, pont arra esne! :C

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#17488) duvi


duvi
nagyúr

Federal Corvette külső nézet videó: LINK
Elsőre jobban bejön az irányítása mint a Cutternek. Érezhetően jobban reagál a thrustere, manőverezésnél. Mára ennyi fért bele. Holnap letesztelem HazResben, hogy mit tud. Utána jönnek az apróságok (Cobra, Viper...). Mai utolsó képek:

(#17489) undercover


undercover
senior tag

Szép képek lettek :) Én mint kezdő nem vagyok vele tisztában, de mik a feltételei,hogy részt vehess a bétában?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17490) duvi válasza undercover (#17489) üzenetére


duvi
nagyúr

Még a béta alatt vettem meg az ED-t és ehhez járt a zártkörű béta hozzáférés. Aki a Horizonsból a béta csomagot veszi meg, az a következő kiegészítőig szintén hamarabb bétázhat. Ennek már nincs túl nagy jelentősége, mivel az új rendszerben a zártkörű béta max 2 hétig tart. Ezután jön a public béta amit már mindenki kipróbálhat.

(#17491) rtitusz


rtitusz
őstag

Nincs itt semmi gond. :D :DD

(#17492) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Horizon steames áráról nincs valami info?
Csak mert kezdem magam ávenni az ED megvételére, az új hajók csak a horizonban érhetőek majd el vagy nem feltétel a dlc?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17493) pcnet válasza Micsurin (#17492) üzenetére


pcnet
addikt

1.5-tel mindenki megkapja az új hajókat, csak a Cobra MK IV lesz Horizons only. Ha az alap játék már megvan, akkor jár a -10£, Steam akcióról nem lehet tudni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#17494) Micsurin válasza pcnet (#17493) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi akkor ez el is dőlt :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17495) rtitusz


rtitusz
őstag

Az erő, az elegancia, és a jó ízlés megtestesítője.

(#17496) gigafun válasza rtitusz (#17495) üzenetére


gigafun
senior tag

Ahogy mondod. :)
Viszont a mozgékonyságról tudnál írni a kondához viszonyítva?

(#17497) rtitusz válasza gigafun (#17496) üzenetére


rtitusz
őstag

Még szép, hogy tudnék írni! Mozgékonysága a Cuttert a földbe döngöli, kis virgonc mint egy Eagle, gyors mint egy Cobra, tűzereje mint 10 Anacondának. Aki nemhiszi, annak utána megyek a Corvetteemmel. De majd csak ha kijött az 1.5. NINCS BÉTÁM. (Ezt nem kellett volna elárolnom, most hogy lódítok tovább?)

Komolyra fordítva a szót, én csak annyit tudok, amennyi információt a különböző helyeken felcsíptem. Fordulékonysága az Anacondánál picit jobb (a Cutter olyan mint a T9), sebessége kb. Konda, ugrótáv siralmas, pajzs elég jó, Hull brutál (FED, mit vártunk?). Kicsit meleg szegény, a két C4 plazmával csak óvatosan, SCB-t meg kerülni.

Még egyszer mondom, nincs bétám! :D

[ Szerkesztve ]

(#17498) CactuS válasza rtitusz (#17497) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"Aki nemhiszi, annak utána megyek a Corvetteemmel."

Már ha nem megy a levélbedobón kívülre? :D

Amúgy érdekes lesz ezekkel a nagy vasakkal mit lehet majd kezdeni RESekben. Illetve, hogy mit fognak még lenerfelni a pénzkeresésben, amikor kamionozással 1 körben 700+ tonna cargot lehet majd elvinni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17499) rtitusz válasza CactuS (#17498) üzenetére


rtitusz
őstag

A Corvette kifér kikérem az egész FED nevében, a föderációs mérnökök tudják hogyan kell használni a mérő szalagot, nem úgy mint a birodalmiak. :DD

Nem kell ide semmi nerf, azoknak a hajóknak a biztosítása is 30-50 millió között lesz. Ha nem tudnál velük pénzt keresni, senki nem használná.

[ Szerkesztve ]

(#17500) CactuS válasza rtitusz (#17499) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Cutternél is csak azért van ez az aprócska baki, mert annyira kecses a hajó vonalvezetése, hogy nem tűnt fel, hogy közben egy bálnát rajzoltak. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.