Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) Micsurin válasza duvi (#17543) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :) Nagyon nehéz pénzt szerezni az elején , inkább költöm a kezdő 1000-re mint , hogy gyarapítsam :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17552) undercover


undercover
senior tag

Nos megint hoztam pár kérdést . Először is a Combat Rankom 57 óra után Expert lett nem tudom ez jó-e vagy rossz de jár a keksz :D
Ehhez kapcsolódóan amikor rankot lépek miért úgy írja úgy mintha Federation oldalán állok mikor a Birodalommal vagyok haverságban?:D Tehát Gratulálunk babalba Combat Rank Expert és Fedaration pilot vagy ilyesmi.

metaxx: Nem rossz, bár szerintem az,hogy én Cobrával kb 1 óra alatt majdnem 3 misit szedtem össze jobb eredmény :P

Micsurin: Mióta én elkezdtem a játékot végig openben tolom sosem mentem soloba :D Az elején azt csináltam mikor még Sidewinderem volt,hogy NAV beaconál portyáztam. Sidewinder-->Eagle>Viper>Cobra jelenleg így állok és Viperig szinte csak NAV-nál jártam.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17553) duvi válasza Micsurin (#17551) üzenetére


duvi
nagyúr

Amíg nem megy magabiztosan a hajó irányítása, gondot okoz az utazás A-ból B-be, vagy a dokkolás, addig inkább gyakorolj a training küldikkel. Ott büntetlenül hibázhatsz, ahányszor csak akarsz. Másrészről sokat segíthet a fenti Téma összefoglaló, amibe igyekeztünk összegyűjteni a fontosabb tudnivalókat és hivatkozásokat. Ha van Ts-ed, akkor feljöhetsz az EDHU Ts szerverérre is, ahol élőszóban hatékonyabban tudunk segíteni.

(#17554) Cooper911


Cooper911
senior tag

Erről a Corvette-ről nekem egy űrhajóvá transzformálódott 90-es évekbeli magnódeck jut az eszembe. Még az Equalizer is jól kivehető az oldalán :D
De amúgy szép.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17555) Cooper911 válasza Micsurin (#17551) üzenetére


Cooper911
senior tag

Itt van néhány "okatató" videóm: Link.
Az elején a futárkodást érdemes kipróbálni vagy a szállitós küldetéseket. Ezekkel megtanulsz közlekedni is. Az üzemanyagra figyelj!

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#17556) gigafun válasza undercover (#17552) üzenetére


gigafun
senior tag

A Pilots Federation(Pilóták Szövetsége) nem tévesztendő össze a Federation-nel. A kettőnek semmi köze egymáshoz. A Pilots Federation adja a Combat/Trade/Explore/CQC rangokat, egy föggetlen kis frakció, székheje a Shinrarta Dezhra rendszer, közismertebb nevén a Founders World. Ez minden pilóta szent grálja, mert ez az a hely, ahol minden hajó és modul kapható, ráadásul 10% kedvezménnyel, viszont ide csak valamilyen Elite ranggal, vagy béta accounttal lehet bejutni.

(#17557) rtitusz


rtitusz
őstag

Pajzs nélküli Corvette vs 2 iCutter:
https://www.youtube.com/watch?v=YMKOWI4IGJQ

[ Szerkesztve ]

(#17558) gigafun válasza rtitusz (#17557) üzenetére


gigafun
senior tag

Hú vazze, ezeket megette reggelire. :)
Hiába no, a mi mérnökeink tudnak valamit. :)
Kell ez a járgány!

(#17559) Htibimor válasza rtitusz (#17557) üzenetére


Htibimor
senior tag

Keménynek tűnik a hajó! Lehet vissza kell vonnom az elhamarkodott dislike-omat! :C

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#17560) duvi válasza rtitusz (#17557) üzenetére


duvi
nagyúr

Ennyit a pajzs és armor újraértelmezéséről. SCB helyett a HSL lesz az új favorit ;]

(#17561) rexsimus válasza rtitusz (#17557) üzenetére


rexsimus
aktív tag

A silent runing csodákra képes :D

[ Szerkesztve ]

(#17562) gigafun válasza rexsimus (#17561) üzenetére


gigafun
senior tag

Hiába a silent running. Ilyen távolságról egy ekkora hajót azért el lehet találni.

(#17563) nubreed


nubreed
veterán

Ez a kis update amit a steam kliens letöltött mikor indítottam ma a játékot mi volt?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17564) Íjász001


Íjász001
tag

Hali!

Lehet már tudni az új hajók árait és rang követelményeit???

Íjász

(#17565) duvi válasza Íjász001 (#17564) üzenetére


duvi
nagyúr

Nincs még hivatalos ár és Rank követelmény. Kiindulási alapnak itt van Flynth számítása.

(#17566) Sylc válasza duvi (#17565) üzenetére


Sylc
senior tag

Ez alapjan valahol Earl es Duke koze saccolom a Cuttert.

A corvette pedig Post Commander - Post Capitan kornyeke

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17567) Mortel


Mortel
senior tag

Sziasztok!

Bocsánat, ha már volt ilyen kérdés:

Az Elite-t csak a frontier developments-től lehet on-line megrendelni, vagy kapható itthon is?
Bocs, ha butaságnak hangzik, de mennyire biztos, hogy megkapom a játékot, (DVD változat), vagy inkább a letöltős verziót javasoljátok?

Illetve, még annyit, hogy a minimum hardver igény 4 magos cpu, nekem csak 2 magos I3 4170 van, azzal elfut?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv:

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#17568) Sylc


Sylc
senior tag

Duvi - Ez a vulture-om, kicsit huzos neki a Novice anaconda :) Minden mast eszik, csak kicsi a rakter, merg 1 collector limpet van csak nala...

ASP-on gondolkodtam meg, de nem volt 6.6misim a vasra :D, plane nem 7.7 :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17569) Sylc válasza Mortel (#17567) üzenetére


Sylc
senior tag

Steam-bol is meg tudod venni, DVD folosleges, Frontiertol is megkapod.

i3 eleg lehet neki, de ne menj akkor Sag A-ba, mert ott megfekszik a proci, inkabb VGA erzekeny a jatek.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17570) Mortel válasza Sylc (#17569) üzenetére


Mortel
senior tag

Köszönöm! :R

Megnézem steam-on is.
Csak nem szeretném, ha el sem idulna...
VGA: R9 280 3GB

M

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#17571) duvi válasza Mortel (#17567) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia,
- Itthon nem lehet megvásárolni az ED-t. Frontier Online Store, vagy Steam Store. Arra figyelj, hogy az alapjátékot már nem érdemes megvenni, mivel a decemberben érkező Horizons kiegészítőben, benne lesz az alapjáték is! Steamen jelenleg csak az alapjátékot árulják! A Frontiernél ezt a verziót érdemes most megvenni: Elite Dangerous: Horizons - Pre-order.
- Az I3 4170 elég lenne (2 fizikai+2 virtuális mag hyper threadingel), ha izmos VGA van mellette + 8G RAM (esetleg egy SSD-vel megtámogatva, de ez nem követelmény).

(#17568) Sylc
Lement volna az a Conda, ha nem rammel le ;)

[ Szerkesztve ]

(#17572) Sylc válasza Mortel (#17570) üzenetére


Sylc
senior tag

R9 280 3GB eleg lesz neki.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17573) Sylc válasza duvi (#17571) üzenetére


Sylc
senior tag

Tudom, de igy legalabb van streamem arrol, ahogy pukkan a Vulture :D

Mellesleg lett uj logoja az Exiled-nek :D Nem Internetrol lopott, hanem sajat kepbol lett vagva :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17574) Sylc


Sylc
senior tag

Innen vajon ki jon ki gyoztesen? :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17575) Micsurin válasza duvi (#17553) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi nem az irányítás a gond egy másik sidevinderes playert ma kikaptam volt is boldogság :DDD Csak egyszerűen benzik, stb és nagyon nagyon pici a sidevinder ugró távja :(

@Cooper: el is kezdem nézni őket! :))

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17576) Sylc válasza duvi (#17571) üzenetére


Sylc
senior tag

Papir vulture vs novice anaconda :) #elitedangerous #exiledbrotherhood

9.000 creditem maradt rebuy utan :D

Es az edes bosszu...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17577) Sylc válasza Micsurin (#17575) üzenetére


Sylc
senior tag

Iranyitasra jo moka meg a CQC, ott tuti megtanulsz harcolni ;)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17578) Mortel


Mortel
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R

Ebben is le lehet szállni bolygókra is, vagy csak űrállomásra?

Olyan hangulatos volt annak idején, a Kék Duna keringőre leereszkedni a felszínre... :)

Üdv:

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#17579) Sylc válasza Mortel (#17578) üzenetére


Sylc
senior tag

Keringo van, majd megunod :D

Bolygora lehet majd szalni 2.0-tol (decemberi kieg) de csak legkor nelkulire, de ott egy dodgem-el lehet majd rodeozni... :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17580) Sylc


Sylc
senior tag

CQC stream

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17581) duvi válasza Mortel (#17578) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyszerűbb ha elolvasod a fenti Téma összefoglalót ;) Ezek mind le vannak írva ott.

(#17582) undercover válasza gigafun (#17556) üzenetére


undercover
senior tag

Kösz a választ :)

Sylc: Nem volt rossz kis harc :D Én a fullos vulture gyűjtök és egyre közelebb az álom :)
Még 5 millió kredit kell és nem lesz ellenfelem többé muhaa muhaa muhaa :))

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#17583) Sylc válasza undercover (#17582) üzenetére


Sylc
senior tag

En most a CQC - Kaloz vonalon en mozgok, volt mar minden hajon (fed dropship kivetelevel), a vulture nagy kedvenc, jobb mint egy DEX, de nem a legjobb kaloz verda. Ha nem rakterre gyurnek vele, simabban menne a conda ;)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17584) gigafun válasza Sylc (#17576) üzenetére


gigafun
senior tag

Kalóz kalóznak nem vájja ki a PP-jét. Vagy mégis? :D

[ Szerkesztve ]

(#17585) #95488640


#95488640
törölt tag

No, srácok!
Most értem el a 100M-s határt. Pontosan 106M + egy 75-80M-s FAS. Elég lehet egy brutál Harci Pythonra, vagy gyűjtsek még?

(#17586) nubreed válasza #95488640 (#17585) üzenetére


nubreed
veterán

Elég ha a kínainál veszed és eladod a FAS -t.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17587) gigafun válasza #95488640 (#17585) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez így még egy kicsit necces, de ha nem veszel rá Military páncélt, akkor 150 körül kijön a kínainál.
[link]

(#17588) #95488640 válasza gigafun (#17587) üzenetére


#95488640
törölt tag

Én ezt gondoltam ki. A Military Grade többször mentette meg az életemet, szóval, azt hiszem, az nélkülözhetetlen. :D

(#17589) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Annyit farmolgattam HI Resekben Kremainn rendszerben Cobrával, hogy összelőttem egy jó bő 20 millát, hogy egy bika Vulture hajóba ülhessek át. Nem volt izgalommentes harc, mivel a Cobra lézerei elég gyengék meg a pajzsát is hamar leszedik de Chaff launcherrel utána eredményesen lehet menekülni. :)

Nosza, zsebemben a pénz irány valamelyik Li-Yong Rui rendszer, ott "óccsó" a hajó meg a felszerelés. Cobrával nem tartott sokáig az út, de az igen mire végre az 5. Shipyardban találtam Vulture-t.
Meg is vettem, el is kezdtem felszerelni az über Vulture buildomat az itt korábban írt minta alapján, a gond akkor jött mikor az adott állomáson se nagyobb Power Plant se normális FSD drive...
Szegény kis Vulture ilyen feltételek mellett 7 fényév körül tudott ugrándozni, ami azt jelenti, hogy 2 további rendszert értem el. De sajnos ott sem volt jobb felszerelés. Mehettem vissza, leszerelni szinte mindent, hogy kitáruljanak a lehetőségek.
Szerencsére volt a közelben egy Li-Young Rui Hi-Tech rendszer, így majd mindent meg tudtam venni nyomott áron, csak az 5A Shield generátort és a Military Grade páncélzatot nem. Azt még keresgélni kellett kicsit.

Amikor minden megvolt irányba vettem a jól megszokott Kremainn rendszeremet, bár a 150 fényév körüli távolság és a 30 fényévre elég üzemanyag hosszú utat vetített előre de szerencsére a fuel scooppal hamar fel lehetett tölteni az elhasznált mennyiséget.

Még egy jó fél órám maradt kipróbálni mit tud a kicsike. Hát ez valami álom! Nekimentem (nem egyedül) egy 5-ös ASP-kből álló wingnek. Túl sokan jöttek rám így menekülőre fogtam, majd mikor láttam hogy mennyit birkóznak a pajzsommal megfordultam és leszedtem gyorsan kettőt, a második már lelőtte a pajzsomat teljesen így Cobrás beidegződéssel ismét menekülőre fogtam de mikor láttam, hogy 2-3 lövéssel szed le 1-2%ot a hull-omból megfordultam és szétkaptam az utolsó ASP-t is.

"This is the beginning of a beautiful friendship!"

(#17590) Sylc válasza gigafun (#17584) üzenetére


Sylc
senior tag

Ne is mond, lopok egy jot, megyek haza, erre az atata pirates (friendly) kiszed, es keri a cargot :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17591) Sylc


Sylc
senior tag

Duvi, CQC imp fighter teszt kellene, video full gaz, majd 100 hatra, kivancsi vagyok hogy fekez, ja 1-1-4 pip. Koszi

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#17592) RichieTri válasza BaLee (#17589) üzenetére


RichieTri
senior tag

naja..
viszont a Vulturral nagyon kell vigyázni a pajzs nélküli face2face harcokkal. a szélvédője baromi hamar szétesik és ha nincs bázis a közelben akkor ...pukk. mert ugye a LS-n szoktak spórolni az emberek némi power reményében.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#17593) #95488640


#95488640
törölt tag

Na, egyelőre itt járok.
A 7-es PP-t még össze kell lőni :)

(#17594) nubreed válasza #95488640 (#17593) üzenetére


nubreed
veterán

Miért nem teszel rá SCB-ket?
[link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17595) rtitusz válasza #95488640 (#17593) üzenetére


rtitusz
őstag

6-os helyre 5-ös HRP pazarlás, Fuel Scoopból 4A-nál kissebbet nem szabad felrakni, mert megőszülsz mire megtankolsz.

(#17596) #95488640 válasza nubreed (#17594) üzenetére


#95488640
törölt tag

nubreed:

Tenni fogok, tenni fogok, amíg lehet, de jelenleg Kevés az A6-os PP. Nem fér bele több. Muszáj lesz összelőnöm egy A7-es PP-t, és akkor megtűzdelem még egy hónapig SCB-vel.

rtitusz:

Igen, én is nagyobbat akartam HRP-ből, de csak ez volt raktáron "kínában" :D
A Scoop meg jó. Én minden csillagnál megállok, és mindig csak kicsit kell tankolni.
Van amikor így fel is tölt ha a csillag mögött van az ugrócél.

Eddigi előnyök, a FAS-hoz képest: Rohadtul nem melegszik tankolásnál. FAS forrott 80%-on, 100 /s-nél is.
Ahhoz képest Python stabil 65-66%, 176-nál :D

(#17597) duvi válasza #95488640 (#17596) üzenetére


duvi
nagyúr

Most is feltehetsz több SCB-ot. Amit nem használsz, azt kikapcsolod és nem fogyaszt energiát. Amikor kifogy az aktuális Bank, akkor kikapcsolod és átváltasz egy másikra.

(#17598) Urby66 válasza duvi (#17597) üzenetére


Urby66
aktív tag

A ki/be kapcsolgatásnál csak arra kell ügyelni, hogy elsőnek midig kikapcsolja az ember a régit.
Épp egy kondát nyúztam amikor elfogyott a SCB és gondoltam váltok, bekapcsoltam az újat mire a prioritások miatt elment a pajzs. Nem kicsit lett melegem mert akkor már összelőttem kb 1 milliót abban a körben...
Egy anakonda mellől pedig nem lehet csak úgy meglépni, 40% körüli hull-al tudtam elugrani...

(#17599) riel75 válasza baphomet (#17093) üzenetére


riel75
csendes tag

Quince-n jártam, Millerport-on, loginonként csak 1db küldit ad, nem igazán jó rank húzásra. Később esett le, hogy van még egy állomás ott, Jeffries High, nna, az lehet, hogy jó, nem próbáltam sajnos. Te Kaha-n nincs birodalmi frakció, csak két independent. 17 Draconis valóban a legjobb volt fedes rank húzásra, ott volt amikor 6 segély küldi is befigyelt.

(#17600) baphomet válasza riel75 (#17599) üzenetére


baphomet
senior tag

Olyan birodalmi rendszer nem igazán van, ami folyamatosan tömegesen adná segélyezést, mint a 17 Draconis a fedeknek, viszont Quince, Fehu, és Aditi (elnézést a Te Kaha-ért :W ) távolsági szállítós küldetéseket ad szép számmal a valóban ritkábban felbukkanó segélyezés mellett, és azok is elég jók rankhúzásra. Ráadásul szépen jövedelmeznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.